Monitor.hr

Anketa 3

18.08.2008., ponedjeljak

IIII Zdenac iz Zdenaca!

Jučer smo odigrali možda i najkvalitetnije poluvrijeme otkad je nova ekipa na okupu. Mladići su igrali sjajno, pogotovo prvi dio. Vodili smo 1:0 golom Marka Funarića, imali još sjajnih prilika, ali eto 1:0 je ostalo. Drugo poluvrijeme, katastrofa. Ipak morali smo uvest sve da igraju. Gosti izvode loptu sa centra i u prvom napadu penal. Ajd dobro, 1:1. Izvodimo opet loptu sa centra, presjeku nam na 20 metara...1:2. Izvodimo opet loptu sa centra, još jednom nam presjeku...1:3. I da, onda sam prvi puta dobio loptu u 2.poluvremenu. Na poluvremenu su izašli Stipa, Klinsman, Zmajo, Toša, Bruno stao na gol iako nije dečko kriv ni za jedan gol, al zamjene su katastrofalno odigrale. Dobili smo gol i za 1:4, nakon čega sam uspio zabit svoj prvijenac ove sezone za 2:4. Do kraja još jedan bijeg i konačnih 5:2 za Zdence. A šta da kažem. Loše je bilo, al postoji razlog što je vrlo bitno. Neki ipak nemogu igrat. Pohvale ovaj puta Danijelu koji se ubijo nazad "sam protiv svih" i Stipi koji je bio dosta čvrst na boku. Kad dođe napokon pravi golman i Petro, bit će to o.k. I naravno, kad se bude ponovila igra iz prvog dijela. I dalje čekamo prvu pobjedu, ali bit će jako teško ako obrana bude primala 4-5 komada svaku utakmicu.
Moram napisat i osvrt na utakmicu Topolje - Kupina koja je odigrana u subotu. 2:2 na kraju, a naše komšije su mogle puno bolje proć, da su iskoristili sve slabosti domaćina koji su se nudili. Ujedno najavljujem i derbi u srijedu u Oprisavcima gdje igraju Zadrugar i Kupina. Naravno svi smo uz naše "nade" iz Zadrugara Josku, Jakoba, Ivu i Ivana Uremovića. eh, još da je Gogo... Svi su oni iz Prnjavora. I joska naravno, on je naš! Kakav bi to bio sastav Slavonije da smo svi na okupu... I da, imamo još dva prnjavorca u Perkovcima!
- 13:04 - Komentari (8) - Isprintaj - #