Monitor.hr

Anketa 3

28.04.2008., ponedjeljak

PERKOVCI - MARSONIA 3:1

Ja sam jedan od 80 posto ljudi koji su mislili da će Perkovci pustit Marsoniji. Jebiga... Od prve minute sam vidio o čemu se radi. Počeli su klizeći startovi, a vrijeme kao stvoreno za to. Prvi gol sudac ne sudi čisti faul za Marsu na sredini, a obrana ostala ukopana i Miloš Bogdanović zabija za 1:0. 2:0 Jelčić puca po zemlji, golman Princip treba uhvatit loptu, a ona mu prolazi ispod ruke u gol. Treći gol opet Bogdanović hvata Principa na spavanju i 3:0. Kasnije centaršuteve Marsonije lako su čistili perkovački "planinski venci Sierra Madre". Što ljudi imaju obranu... U publici ništa zanimljivo. Većinom su to gledatelji iz susjednih sela koji nisu imali pametnijeg posla. Svaka čast Legiji koja je došla i 90 minuta navijala na pljusku. Za Perkovce je navijala samo neka žena koja je galamila na megafon: ajmo perkovci...ovo, ono... al je zvučalo ko da netko prodaje papriku i paradajz... A policija na ulazu još malo mi je uzela labelo (jebiga, opasno je šta znaš, mažeš usta i frkne nekom u oko od igrača ili uprave nedaj bože). Žao mi je samo Marsonije.
- 12:34 - Komentari (6) - Isprintaj - #