Madrid uspješan, Barca pokleknula pred Realom

subota , 10.09.2011.

Image and video hosting by TinyPic
U okviru 3. kola španjolske Primere nogometaši Reala na Santiago Bernabeu sa 4-2 savladali su Getafe, dva pogotka za Real dao je Karim Benzema, dok su po jedan zabili Ronaldo i Higuain...

Iako se pred početak večerašnjeg duela očekivala sigurna pobjeda Kraljeva na terenu se stvari i nisu baš tako odvijale.Istina, Real je poveo već u 14. minuti i to golom Benzeme, no šest minuta prije odlaska na odmor Miku gostima donosi izjednačenje.Petnaest minuta je u drugom poluvremenu trebalo izabranicima Josea Mourinha da slome otpor gostiju, te da ponovo povedu. Igrala se 60. minuta kada je Ronaldo pogodio i to iz jedanaesterca.

Samo devet minuta kasnije Benzema postiže drugi gol i donosi Realu sigurnu prednost, no Getafe se ne predaje. Pet minuta kasnije Miku opet meč dovodi u neizvjesnost. I kada se očekivalo da sudija odsvira kraj Higuain u 89. minuti, samo minut nakon što je ušao u igru, pogađa za konačnih 4:2. K tome treba i dodati da su glumci iz Katalonije neslavno prošli u San Sebastianu te ispustili vodstvo od 2-0 protiv Reala, tako je se Madrid već odmakeo od Barce na samom početku prvenstva.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se