"Carpe Diem"

nedjelja, 30.03.2008.

Tražite li posao!?

U današnjem društvu, dok muku mučimo sa svakodnevnim životom, dok nam svaki korak prate razočaranja i ispucane pločice u kupaoni koje su takve zahvaljujući visokopozicioniranom visokoučenom stručnjaku građevine, sa IQ-om omanjeg morskog kamena zajedno sa planktonom, račićima, crvima i algama na njemu i životnim motom: "Silikon riješava sve probleme" (ime neću navoditi da ne ispada da upirem prstom u nekoga, ali peziva se Juras), teško je naći svoj mir.
Kako znam da imam sreće u životu (ako ne računamo zadnjih nekoliko dana, jer sam pucao na živce od "sreće"), pa nemam većih problema sa financijama i traženjem posla.
Kako sam ovijek solidaran i volim pomoći malome čovijeku u nevolji, pronašao sam jedan oglas i nadam se da će taj oglas usrećiti nekoga tko je bio nezaposlen i očajan do trenutka kada je pronašao ovaj oglas preko ovog bloga:

Oznaka oglasa: MojPosao - 89DBE
Kategorija: Ekonomija (opće)
Druga kategorija: Trgovina, prodaja i marketing
Mjesto obavljanja posla: Zagreb, HRV
Županija: Zagreb i zagrebačka
Promjene: 25.03.2008
Rok prijave: 24.03.2008
Poslodavac: Savršen Plan d.o.o.
Kontakt adresa: B. Magovca 31
Mjesto: 10 000 Zagreb, HRV
Osoba za kontakt: Jadranka Lovrić
Format za životopise: NIJE BITNO.
Kontakt telefon: 01 6636 903
Telefaks:
Kontakt e-mail adresa: Posao@SavrsenPlan.hr
Web:

Opis posla:
Skupljamo sličice Životinjsko carstvo, nedostaje nam album. Trenutno sličice čuvamo na velikim radnim stolovima, a morali smo i kupiti one tanke monitore da bude više mjesta za sličice. Čak smo i jedan zid obojali u zeleno i čekamo da neka ptica gnijezdo napravi. Kada ne slažemo kopije iste amebe, grickamo grickalice, pijemo sokove i žicamo šefa da već jednom kupi kamion Životinjskog carstva.

Idilu proučavanja slike čudnovatog kljunaša i kratkonoge rode remete ljudi koji nam se stalno javljaju i još pričaju nekim čudnim jezicima i traže da im pošaljemo naš sadržaj. Naravno da im ne šaljemo sličice. Njih nikome ne damo. Oni žele sadržaj za mobitele - one sličice, pa filmiće i neke igrice. Skoro uvijek žele sadržaj „za odrasle“.

Ako imaš prazan album Životinjskog carstva - javi nam se odmah!
Pomogni nam komunicirati s ovim čudnim ljudima, a mi ćemo tebi dati dio naših sličica. Zajedno ćemo proučavati amebe.

E da, nikako nemoj staviti link na ovaj oglas u mail kojim ćeš nam se javiti. Ne želim da šef skuži da nisam napisala oglas u kojem tražimo pripravnicu /pripravnika (m/ž) u marketingu koja će komunicirati s partnerima, sudjelovati u izradi novih igrica, pratiti tržište mobilnih usluga, znati pričati s ljudima barem na engleskom, snalaziti se u wordu i excelu i još biti odgovorna i ponekad samostalna.

Početak rada: 01.04.2008
Prilikom javljanja na oglas obavezno navedite sljedeću oznaku: MojPosao-9DBE
Ključne riječi: pripravnik marketing mobitel sadržaj
Što očekujemo:
Vrsta posla: Stalno.
Potrebna stručna sprema: VŠS
Potrebne godine iskustva:
Strani jezici (aktivno): Engleski.
Strani jezici (pasivno):
Vozačka dozvola: Ne
Osnove rada na računalu: Ne
Ostali uvjeti: Nemoj zaboraviti album!

Original možete pogledati klikom na --> OVAMO!

Sretno na poslu i kontaktirajte me da vam pošaljem spisak sličica koje mi fale za upotpuniti album!!!

ALA HOMO ČA POPIT!!!party!!!

- 14:03 - Komentari (3) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

< ožujak, 2008 >
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Kolovoz 2008 (1)
Lipanj 2008 (1)
Travanj 2008 (1)
Ožujak 2008 (2)
Veljača 2008 (1)
Siječanj 2008 (4)
Prosinac 2007 (3)
Studeni 2007 (4)
Listopad 2007 (3)
Rujan 2007 (2)
Kolovoz 2007 (3)
Srpanj 2007 (5)
Lipanj 2007 (4)
Svibanj 2007 (6)
Travanj 2007 (6)
Ožujak 2007 (11)
Veljača 2007 (12)
Siječanj 2007 (11)
Prosinac 2006 (8)
Studeni 2006 (18)
Listopad 2006 (11)
Rujan 2006 (5)
Kolovoz 2006 (4)
Srpanj 2006 (6)
Lipanj 2006 (7)
Svibanj 2006 (6)
Travanj 2006 (5)
Ožujak 2006 (3)
Veljača 2006 (3)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Opis bloga

  • SEIZE THE DAY
    (Rakija je zakon!)

    rakijajezakon.blog.hrWeb

    powered by FreeFind

    PRAVILA:
    -burninmadSpam je strogo zabranjen! (sve spamove automatski prijavljujem!)dead
    -zalivenProvokatormia zabranjujem komentiranje na blogu.headbang
    -partyTekstovi su moja autorska dijela! (izuzev tekstova koje sam dobio mailom ili tekstova koji su linkirani na izvor.)thumbup
    -greedyAko želite neke od mojih radova, uvijek me možete kontaktirati ili komentarom ili na mail: rakija18@net.hr. Možemo se dogovoriti i o daljnjoj objavi mojih radova na tuđim stranicama.naughty