Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/hms

Marketing

ŽDRIJEB DRŽAVNOG PRVENSTVA MAŽORETKINJA 2017.

Ždrijebanje za Državno prvenstvo mažoretkinja 2017. godine održalo se u ponedjeljak 08.05. u 18 sati.

Prisutne osobe su bile:
Gordana Šćuric IDCS, delegat natjecanja
Alen Šćuric, IDCV
Marija Sremić, IDCN
Maja Žigman, IDCN
Mateja Baltorinić, ICL
i predstavnici timova.


SENIORSKE FORMACIJE ŠTAP
1. VTC – Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica
2. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
3. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana
4. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje
5. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
6. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
7. KAR – Karlovačke mažoretkinje
8. JAS – Svetojanske mažoretkinje
9. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
10. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje


SENIORSKE FORMACIJE PALICA
1. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
2. VTC – Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica


JUNIORSKE FORMACIJE ŠTAP
1. BNM – Biogradske mažoretkinje
2. BJE – Bjelovarske mažoretkinje
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje
4. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje
5. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
6. KAR – Karlovačke mažoretkinje
7. ZDR – Udruga Zadarske mažoretkinje
8. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
9. LEK – Lekeničke mažoretkinje
10. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
11. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“


JUNIORSKE FORMACIJE PALICA
1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
3. DAR – „Impress“ mažoretkinje Daruvar


KADETSKE FORMACIJE ŠTAP
1. KAR – Karlovačke mažoretkinje
2. BJE – Bjelovarske mažoretkinje
3. KCS – Klinčaselske mažoretkinje
4. STP – Stupničke mažoretkinje
5. JAS – Svetojanske mažoretkinje
6. ZGB – Zagrebačke mažoretkinje
7. MLI – Mažoretke Župe Dubrovačke
8. ZDR – Udruga Zadarske mažoretkinje
9. VKC – Vinkovačke mažoretkinje
10. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“
11. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje
12. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja
13. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“


SOLO SENIORKE
1. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Lorena Ulrih
2. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana, Bernarda Klarin
3. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Paula Petruša
4. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Valentina Žugaj
5. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje, Ivana Stulić
6. KAL – Mažoretkinje otoka Ugljana, Marina Šljivac
7. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Petra Bilobrk


SOLO JUNIORKE
1. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Laura Tkalčić
2. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Isabelle Amanda Cvitanović
3. ZDR – Udruga Zadarske mažoretkinje, Viktorija Skoko
4. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“, Matea Kršak
5. VKC – Vinkovačke mažoretkinje, Tena Čačija
6. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Katja Dejanović
7. ZDR – Udruga Zadarske mažoretkinje, Veronika Dian
8. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Valentina Benčić
9. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Darija Svat


SOLO JUNIORKE PALICA

1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Elizabeta Pavić


SOLO KADETKINJE
1. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Anja Bobeta
2. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Dalia Belan
3. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Loren Stunja
4. ZDR – Udruga Zadarske mažoretkinje, Laura Kurta
5. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje, Josipa Stulić
6. SES - Klub mažoretkinja „Sesvećanke“, Ema Fumić
7. NIN – Udruga Ninske mažoretkinje, Vita Stulić



DUO SENIORKE
1. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Leona Jerčinović i Aleta Jurkovac
2. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Gabrijela Zibar i Katarina Zibar



DUO SENIORKE PALICA
1. SES – Klub mažoretkinja „Sesvećanke“, Helena Fotak i Marijana Čorak
2. VTC – Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica, Anamarija Živković i Kristina Barčanac
3. VTC – Mažoretkinje gradske glazbe Virovitica, Ena Morović i Nikolina Balint


DUO JUNIORKE
1. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Leonarda Čunko i Natalia Mahovlić
2. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Mateja Gloc i Matea Kubiznjak
3. VKC – Vinkovačke mažoretkinje, Lucija Čačija i Tara Juroš
4. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Amanda Cvitić i Monika Milatović
5. GLI – Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Ivana Božinović i Martina Strejček
6. BNM – Biogradske mažoretkinje, Mia Pešić i Iva Erlić
7. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Andrea Kučera i Veronika Kučera
8. VKC – Vinkovačke mažoretkinje, Matea Ležaić i Lucija Segeš


DUO JUNIORKE PALICA
1. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Marija Magdalena Stunja i Elena Mendeš


DUO KADETKINJE
1. JAS – Svetojanske mažoretkinje, Laura Bošnjak i Nika Novosel
2. KCS – Klinčaselske mažoretkinje, Helena Maretić i Doria Rudar
3. GBP – Mažoretkinje grada Grubišnog Polja, Viktoria Andrijević i Lorena Gloc


Post je objavljen 08.05.2017. u 18:29 sati.