Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/hms

Marketing

ŽDRIJEB REGIONALNOG PRVENSTVA SREDIŠNJE I ZAPADNE HRVATSKE 2017.

Ždrijeb se održao 29.03.2017. u 15.00 sati u prostorijama HMS-a na adresi Trebež 25. Prisutni su bili slijedeći suci:
Alen Šćuric, IDCV, glavni sudac i delegat Regionalnog Središnje i Zapadne Hrvatske 2017
Marija Sremić, IDCN
Maja Žigman, IDCN

formacije kadetkinja, štap
1. KCS –Klinča Sela, Klinčaselske mažoretkinje
2. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
3. SES - Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
4. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
5. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje
6. KTR – Kotoriba, Mažoretkinje Kotoribe
7. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
8. STP – Stupnik, Stupničke mažoretkinje


formacije juniorki, štap
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“
2. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
3. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke
5. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje

formacije juniorki, palica
1. KCS –Klinča Sela, Sela-Klinčaselske mažoretkinje
2. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke

formacije seniorki, štap
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje
2. KAR – Karlovac, Karlovačke mažoretkinje
3. ZAG – Zagreb, Zagrebačke mažoretkinje
4. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke

formacije seniorki, palica
1. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke

solo kadetkinje, štap
1. KCS –Klinča Sela, Sela-Klinčaselske mažoretkinje, Lorena Stunja
2. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke, Ema Fumić
3. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Anja Bobeta

solo juniorke, štap
1. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke, Matea Kršak
2. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Ana Pranjić
3. JAS - Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, Isabelle Amanda Cvitanović
4. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Katja Dejanović

solo seniorke, štap
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, Paula Petruša

par kadetkinje, štap
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, Laura Bošnjak i Nika Novosel

par juniorke, štap
1. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Ivana Božinović i Martina Strejček
2. GLI – Glina, Udruga mažoretkinja „Glinske banice“, Monika Milatović i Amanda Cvitić

par seniorke, štap
1. JAS – Jastrebarsko, Svetojanske mažoretkinje, Leona Jerčinović i Aleta Jurkovac

par seniorke, palica
1. SES – Sesvete, Klub mažoretkinja Sesvećanke, Helena Fotak i Marijana Čorak

Administracija HMS-a



Post je objavljen 29.03.2017. u 15:27 sati.