Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/tenis-veterani

Marketing

Rezultati tablica i parovi doigravanja

Rezultati XI kola i dva zaostala X kolo

X kolo
TK Praćka - TK Ragusa 6:3
Hrv. sokolovi - TK Tromont 2:7

XI kolo

Klapa - VTK Marineta 3:6
TK Orebić - TK Split 6:3
Neretva - TK Dubrovnik 5:4
TK Ragusa - TK Špinut 3:6
TK Tromont - TK Praćka 6:3
Hrv. sokolovi slobodni

T A B L I C A

1. TK TROMONT( 9/9) 62:19 (+43)................................................27bodova
2. TK DUBROVNIK( 8/9) 64:17(+47)..............................................25bodova
3. NERETVA (7/10) 56:34 (+22).....................................................24boda
4. TK ŠPINUT (6/10) 56:34 (+22)...................................................22boda
5. VTK MARINETA (6/10) 45:45 (0)...............................................22boda
6. HRV. SOKOLOVI (7/10) 48:42 (+6)............................................21bod(-3)
7. KLAPA (5/10) 49:41 (+8)............................................................20bodova
8. TK PRAĆKA (2/10) 30:60 (-30)...................................................14bodova
9. TK RAGUSA (2/10) 28:62 (-34)...................................................14bodova
10.TK OREBIĆ (1/10) 29:61 (-32)...................................................12bodova
11.TK SPLIT (1/10) 19:71 (-52).......................................................12bodova

PAROVI RAZIGRAVANJA 17/18.05.2014

1. NERETVA - KLAPA
2. TK ŠPINUT - VTK MARINETA

Napomena:
U polufinalu se uključuju TK Tromont i TK Dubrovnik
Pobjednik susreta TK Dubrovnik-TK Tromont igra protiv pobjednika TK Špinut-VTK Marineta,
poraženi protiv pobjednika susreta Neretva-Klapa

Pojedinačno X kolo

TK Praćka - TK Ragusa 6:3

1. Kojunjdžić - Šimić 3:6 7:5 11:9
2. Konforta - Njirić 7:5 6:1
3. Pribačić - Lukšić 3:6 4:6
4. Marić - Mennea 5:7 7:5 11:9
5. Radlović - Milat 3:6 6:2 10:4
6. Prančević - wo
7. Pribačić/Konforta - Njirić/Lukšić 4:6 3:6
8. TK Praćka wo
9. TK Ragusa wo

Hrv. sokolovi - TK Tromont 2:7

1. Pranić - Stanić 4:6 6:0 10:8
2.Ugrin - Šupe 3:6 4:6
3. Radić - Budimir 4:6 3:6
4. Boljat - Drlje 4:6 3:6
5. Grgić - Kukoč 1:6 4:6
6. Batinić - Tomas 2:6 0:6
7. Ujević/Mikuš - Budimir/Kukoč 4:6 4:6
8. Hrv. sokolovi wo
9. wo - Jurčić/Vuletić

povjerenik lige Branko Sarić

Post je objavljen 12.05.2014. u 20:27 sati.