Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/utvir

Marketing

Popis momčadi i raspored igranja 4 kola i međukola veteranske Lige VII

Na sastanku voditelja 20.09.2010. ( prisutnih 9 ) usvojene izmjene za Ligu VII ( 2010/2011 ):
1. kotizacija po ekipi kn. 350,00 ( za organizaciju, bez novčane nagrade prvaku )
2. uz prijelazni pehar prvoplasiranome, pehari i medalje za 1, 2 i 3 mjesto
3. domaćin osigurava 18 ( 6 kutija ) novih loptica
4. s ekipama Orebić, t/k “Praćka” i Brda u međukolima
5. zajednički domjenak ( uz dodjelu pehara i medalja ) ostavljen naknadnom dogovoru voditelja ekipa
Svima ugodno i fer druženje: voditelj Lige teniskih veterana-
Ćiril Curavić 091 882 16 29

Popis momčadi po jakosti:

1.NERETVA ( subota 10,00 ) : Nikša Borovac 098 286 500 ( Ljubuški )
1.Mario Repar 2.Željko Dževlan 3. Patrik Ćavar 4.Dalibor Jarak 5.Rafael Mikulić 6. Jozo Veraja 7. Stipan Prce 8.Slavko Prović 9.Ivan Markota 10.Nikša Borovac 11.Ivan Milić 12.Zlatko Pavlović 13.Željko Bukmir 14.Josip Alilović 15.Ivan Galić

2.DUBROVNIK ( subota 11,00 ) : Igor Deranja 098 934 93 93 ( Dubrovnik)
1.Mario Jarak 2.Toni Đurasović 3.Jure Marušić 4.Igor Deranja 5.Rao Novaković 6.Maro Bašić 7.Ljubiša Radan 8.Vinko Brnadić 9. Aleksandar Pavlović 10.Zaim Čustović 11.Boric Čirić Bagarić 12.Jozo Ursić13.Đenko Lasić 14.Niko Šalja 15.Mišo Mrkić 16.Đuro Goluža 17.Tomislav Vuličević 18.Zoran Grbić

3.MARINETA ( subota 10,00 ) : Gorki Franković 098 36 17 17 ( Makarska )
1. Hrvoje Milinović 2. Igor Filipeti 3. Mirko Vranješ 4. Leon Lulić 5. Pero Lasić 6. Željko Selak 7. Zoran Mijačika 8. Roko Beroš 9. Joze Filipetti 10. Gorki Franković 11. Željko Popac12. Boris Živkov 13. Draško Tubić 14. Petar Andrijašević 15. Vojni Urlić

4.TROMONT ( nedjelja 11,00 ) : Davor Selak 098 320 249 ( Stobreč )
1.Jozo Dumanić 2. Duje Mrduljaš 3.Damir Duplančić 4.Željko Stanić 5.Drlje Ivica 6. Davor Budimir 7.Boljat Vedran 8.Politeo Alen 9. Daniel Durdov 10.Kukoč Mario 11.Tomas Damil 12. Predrag Bilić 13.Čović Nenad 14.Pezo Dražen 15.Vuletić Ante16.Stjepan Medak 17.Džaja Ivan 18.Ivan Galić 19. Bašić Željko 20.Selak Davor


5.POMAK (exPeka)(nedjelja10,00)Branko Sarić098 5254 59(Split- Stinice)
1.Antonijević Maks 2.Zajmović Mirsad 3.Sarić Branko 4.Pezer Davor 5.Juretin Ozren 6.Rogulj Dražen 7. Dujmić Saša 8. Mardešić Sani 9. Širić Slobodan 10. Rajić Boro 11.Dodig Vice 12.Vukasović Goran 13.Visković Ranko 14.Gabrić Ivan 15.Ujaković Hrvoje 16.Šećer Nikola 17.Plazibat Stipe

6.c/b” TENIS” (nedjelja11,00)Edi Ivanišević 098571 997 ( Split - Firule)
1.Zavoreo Vedran 2.Robert Jarni 3.Šćepanović Željko 4.Štimac Damir 5.Bonomi Blaž 6.Edi Ivanišević 7.Bančić Ivica 8.Pecotić Ante 9. Maestro Silvio 10.Ante Živaljić 11.Damir Ezgeta 12.Miro Dujmović 13. Vladimir Smoje 14.Blaženko Granić 15.Miro Delić

7.LE MERIDIEN-ZAGVOZD(nedjelja,10,00)Stipe Kusić 091 1911 964(Strožanac )
1.Pivčević Pero 2.Ban Sergej 3.Ugrin Aldo 4.Radić Mislav 5.Domljanović Ante 6.Pranić Ljudevit 7.Grgić Ante 8.Kusić Stipe 9.Duvančić Filip10.Božiković Mario11.Bolanča Denis12.Štimac Igor13.Buljubašić Drago14.Wolf Duško15.Pavić Tone16.Parčina Jozo 17.Vulić Miroslav

8.SPLIT ( subota 12,00 ) : Goran Visković 098 265 619 ( Split - Stinice )
1.Neno Ančić 2.Ančić Ivica 3.Zoran Draganja 4.Ivica Breko 5. Bralić Edi 6. Denis Dujmović 7.Visković Goran 8. Vinko Milić 9. Mitar Robert 10. Bralić Silvano 11. Jakša Mirković 12. Nenad Tecilazić 13.Vladislavić Stjepan 14. Božo Plazibat 15.Režić Goran 16.Hajdi Krstulović 17.Suzana Štimac 18.Santrić Ante 19.Rudolf Nikolić 20. Vlatko Matetić

9.ŠPINUT ( nedjelja, 9,00 ) : Davor Sivić 098 2288 26 ( Split – Špinut )
1.Milan Grabovac 2.Siniša Karabatić 3.Mate Vuković 4. Dragičević Šime 5. Ante Cvitanović 6. Ljubo Bilić 7. Davor Sivić 8.Zoran Škugor 9.Gordan Aviani 10.Krsto Burazer 11. Ante Karolija 12.Ivica Parlov 12.Josip Delić 13. Marijan Burazin14.Željko Baljkas 16.Sivić Mario17. Miroslav Kirigin 18.Veselin Škrabić 19.Mladen Hraste

10. OREBIĆ ( subota 10,00 ): Miroslav Rikalo 099 427 98 54 ( Pelješac)
1.Bucalo Jovica 2.Kopić Robert 3.Roso Ivan 4. Lulak Muhamed 5.Rikalo Miroslav 6.Roso Ivan 7.Marić Željko 8. Juraković Nikša 9.Gereg Mario 10.Bikić Marko 11.Huus Jan 12.Ančić Tomislav 13. Židić Denis 14. Borić Alen 15.Čepo Željko 16.Bogoević-Marušić Darko 17.Ljubomir Vranješ ( nadopuna dne.11.02.2011. )

11. t/k“PRAĆKA”(subota 09,00): Ivica Prančević 098 966 07 85 (Split – Dujmovača)
1.Marić Zdravko 2.Rančić Duško 3.Sokol Mladen 4.Čorluka Šime 5.Bekavac Dario 6.Kojundžić Žarko 7. Konforta Ante 8.Nejašmić Darko 9.Sinobad Tihomir 10.Ajduković Romeo 11.Petrić Edi 12. Peroš Srećko 13.Lovrić Ante 14.Sinovčić Ivica 15.Prančević Ivica 16.Limić Albert 17.Slišković Grgo 18.Parlov Ivan 19.Mladinić Srđan 20.Černak Davor

12. BRDA ( nedjelja 11,00 ) voditelj: Mate Krolo, 099 319 19 98 ( Split – Brda )
1. Ivan Jurčić 2.Branko Tominić 3. Damir Matković 4. Dragan Buljan 5.Željko Mustapić 6.Ante Periša 7.Ante Domazet 8.Mate Kusić 9. Josip Merčep 10. Slavko Fatić 11.Miljković Anđelko 12.Ljubo Penava 13.Mate Krolo

13.FIRULE ( subota,11,00)voditelj: Marjan Šare,098 497 384
1. Cvitan Bekavac 2. Tonči Grčić 3. Zdravko Čaljkušić 4. Marjan Šare 5. Neno Majstorović 6. Selak Željko 7. Dragan Zaharija 8. Mihovil Papeš 9. Trgomir Gruica 10. Toni Gojo 11. Miro Šimunić 12. Branko Grčić 13. Jurica Ivanišević 14. Ivan Radevenjić 15. Ljubo Puđa 16. Petar Petričević 17. Nikša Nikolić 18. Zoran Babić 19. Blaženko Šaban

( uz suglasnost svih voditelja uključena ekipa Firule, dne. 04.10.sati 09,00 )

Raspored igranja:

I KOLO 25/26.09.2010.

Špinut - Neretva ( nedjelja, 09,00 )
Split – Dubrovnik ( subota 12,00 )
Le Meridien Zagvozd – Marineta ( nedjelja 10,00 )
c/b “Tenis” – Tromont ( nedjelja, 11,00 )
Pomak ( ex Peka ) – Art Hotel ( nedjelja 10,00 )
Brda – t/k Praćka ( nedjelja 11,00 )
Orebić - Firule ( subota,11,00 )

I međukolo 02/03.10.2010.
Neretva – Orebić ( subota, 10,00 )
Dubrovnik - Praćka ( subota, 11,00 ) is.
Marineta – Brda ( subota, 10,00 )
Firule - Split ( subota 11, 00 )
----------------------------------------------------------------------------

II KOLO 09/10.10.2010.

Dubrovnik – Neretva ( subota, 11,00 )
Marineta – Split ( subota, 10,00 )
Tromont – Praćka ( nedjelja, 11,00 )
Orebić - Le Meridien Zagvozd ( subota, 10,00 )
Art hotel – c/b"Tenis" ( subota, 11,00 )
Pomak - Špinut (nedjelja, 10,00 )
Firule - Brda ( subota 11,00 )

II međukolo 16/17.10.2010.
Art Hotel - Orebić ( subota,11,00 )
Pomak - Praćka ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" – Brda ( nedjelja, 11,00 )
Firule - Neretva ( subota 11,00 )
------------------------------------------------------------------------------

III KOLO 23/24.10.2010.
Neretva - Marineta ( subota, 10,00 )
Split - Tromont ( subota, 12,00 )
Le Meridien Zagvozd – Art hotel ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" - Pomak ( nedjelja, 11,00 )
Špinut - Dubrovnik ( nedjelja, 09,00 )
Orebić – Brda ( subota, 10,00 )
Firule - Praćka ( subota 11,00 )

III međukolo 13/14.11.2010.
Split – Orebić ( subota 12,00 )
Špinut – Praćka ( nedjelja 09,00 )
Neretva – Brda ( subota,10,00 )
Dubrovnik - Firule ( subota,11,00 )
-------------------------------------------------------------------------------

IV KOLO 20/21.11.2010.
Tromont - Neretva ( nedjelja, 11,00 )
Marineta - Dubrovnik ( subota 10,00 )
Art Hotel - Split ( subota 11,00 )
Pomak – Le meridian Zagvozd ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" - Špinut ( nedjelja, 11,00 )
Praćka - Orebić ( subota, 09,00 )

IV međukolo 27/28.11.2010.
Orebić – Dubrovnik ( subota, 10,00 )
Praćka – Marineta ( subota 09,00 )
Brda – Tromont ( nedjelja, 11,00 )
Firule - Art hotel ( subota 10,00 )

Preostalih 5 kola i međukola od ožujka do lipnja 2011-te.

Post je objavljen 22.09.2010. u 10:53 sati.