Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/sinnerboy

Marketing

42. ILOČKA BERBA GROŽĐA - 28.08 - 06.09., ILOK



Photobucket



..dakle kao i prošle godine, najava tradicionalne manifestacije iločkog vinogorja, iločke berbe grožđa.

ne brinite se, neće vas nitko natjerat sa vrtlarskim škarama i kofom u nečiji vinograd i tjerati da istjerate normu od 200 kg ubranog grožđa, to rade domaće stanovništvo. ovo je samo obilježavanje početka iste. to jest, tjedan dana kulturno umjetničkog programa, enogastro ponude i eventalno teškog mamurluka ako prećerate. no evo službenog programa:



04.09.2009. petak

10.30 - djeca crtaju «Najljepši i najveći grozd»,stara jezgra

15.00 - 6.Stručni susret vinara Podunavlja i Slavonije,predavanja i prezentacije,stari iločki podrumi
18.00 - promocija knjige «Atlas hrvatskog vinogradarstva i vinarstva»,autora dr. sc. Nikole Miroševića i suradnika,dvorana Gradske knjižnice i čitaonice Ilok

ljetna pozornica:

19.30 - nastup mladih pjevača (članovi «OGI», Osijek)
20.15 - nastup žonglera vatrom – skupina «Artistica»

21.00 - koncert COLONIA

22.00 – „Večer uz Dunav i iločka vina“, VIP šator uz hotel „Dunav“ (uz ulaznicu),tijekom dana i večeri ponuda štandova sa domaćim proizvodima,vinom,hranom,suvenirima,zabavnim sadržajima i drugo...

05.09.2009. subota

7.00 - Budnica – Gradski puhački orkestar Vinkovci

gornji grad- ljetna pozornica:

11.00 – 14.00 - defile i nastup folklornih skupina i mažoretkinja
Sudjeluju: KUD „Tomislav“ Cerna,KUD „Staro Topolje“,SKUD „Pivnice“,SKPD „Ljudevit Štur“ Ilok,KUD „Šokica“ Bapska,KUD „J.Benešić“ Ilok,KUD „Hvjezdoslav“ Radoš,KUD“Bratinečko srce“ Bratinec, KUD „Kolo“ Vukovar,KUD „Sloga“ Bapska,Dječji vrtić „Crvenkapica“ Ilok (folklor),Mažoretkinje Grada Iloka

15.00 – 19.00 Animacijsko–zabavni program – skupina „Artistica“,
stara jezgra

17.00 - promocija knjige „Kultura vina“ dr.M.Zoričića te vinskog turizma obiteljske vinarije kušaone Mirka Čobankovića

20.00 Ljetna pozornica:

Svečani program 42. „Iločke berbe grožđa“
Sudjeluju: KUD „Kristal“ Županja,KUD „Matija Gubec“ Ilača,KUD-ovi „J.Benešić“ Ilok, „Šokica“ i „Sloga“ Bapska,zabavni program: Did Tuna i Bać Roka

VATROMET

21.30 - koncert - SLAVONIJA BAND
22.30 - koncert – MLADEN GRDOVIĆ

tijekom dana i večeri ponuda štandova sa domaćim proizvodima,vinom,hranom,suvenirima,zabavnim sadržajima,i drugo...

06.09. nedjelja

9.00 - Kup natjecanje u udičarenju,organizator ŠRD „Šaran“ Ilok
9.00 - Gađanje glinenih golubova - strelište na Dunavu,organizator LD “Srndać“ Ilok
10.00 - Sveta misa – posveta grožđa

ljetna pozornica:

10.30 – 12.30 - Program za mlade:zabavno-iluzionistički i animacijski program,Vladimir Štimac i animatori („Zombie“ d.o.o.)


08.09.2009. Mala Gospa u Bapskoj, KIRBAJ

19.09.2009. 9.00 - 28. Međunarodni šahovski festival, organizator Šahovski klub Ilok, lokacija: Gradska športska dvorana, Ilok




navali narode!

vidimo se.




Post je objavljen 28.08.2009. u 11:39 sati.