Pregled posta

Adresa bloga: http://blog.dnevnik.hr/stkvelikagoricamladi

Marketing

V.Gorica: 3.OTVORENI TURNIR KADETKINJA I KADETA, 9.11.08.

Stolnoteniski savez Zagrebačke županije


Image Hosted by ImageShack.us





POZIV I PROPOZICIJE ZA
3. OTVORENI TURNIR KADETKINJA I KADETA





1. ORGANIZATOR turnira je STK „Velik Gorica – Stanfar“ pod pokroviteljstvom Poglavarstva Grada Velike Gorice

2. MJESTO I VRIJEME: Turnir će se održati u nedjelju 09. studenog 2008. u Velikoj Gorici, u maloj dvorani Srednje strukovne škole, ulica Kralja Stjepana Tomaševića 21, s početkom u 09,00 sati.

3. PRAVO NASTUPA: Na turniru se igraju slijedeće kategorije:
* Klinceze pojedinačno (rođene 1998. i mlađe) – početak u 09,00 sati
* Klinci pojedinačno (rođeni 1998. i mlađi) – početak u 09,00 sati
* Mlađe kadetkinje pojedinačno (rođene 1996. i mlađe) – početak 11,00 sati
* Mlađi kadeti pojedinačno (rođeni 1996. i mlađi) – početak u 11,00 sati
* Kadetkinje pojedinačno (rođene 1994. i mlađe) – početak u 14,00 sati
* Kadeti pojedinačno (rođeni 1994. i mlađi) – početak u 14,00 sati
Kategorija za koju se ne prijavi najmanje 4 igračica – igrača neće se igrati, a prijavljene igračice i igrači bit će raspoređeni u prvu stariju kategoriju.
Pravo nastupa imaju sve – i uredno prijavljene – i igračice i igrači.

4. NAČIN IGRANJA: Prijavljene igračice i igrači bit će razvrstani po skupinama (broj i veličina skupina zavise o broju prijavljenih igračica – igrača), gdje se sastaju svaka – svaki sa svakom – svakim.
Ako se na natjecanju poremeti brojčana ravnoteža igračica i igrača u skupinama, rukovodstvo natjecanja će izvlačenjem uravnotežiti skupine, s tim da ne dira nositelje.
Sve igračice i igrači nastavljaju natjecanje – prvoplasirani (prvo dvoje plasiranih iz grupe) modificiranim K.O. sustavom, a ostali klasičnom K.O. sustavom.
Svi susreti igraju se na tri dobivena seta.
Turnir će se igrati prema odredbama Pravilnika o sustavu natjecanja i Pravilnika o organizaciji natjecanja HSTS – a.
Igrat će se na stolovima Butterfly i Tibhar (plavi i zeleni) i lopticama Butterfy (bijele).
Sudit će sami sudionici turnira.

5. PLASMAN u skupinama određuje se brojem osvojenih bodova. Ako dvije ili više igračica odnosno igrača osvoje jednak broj bodova, plasman će se odrediti samo iz rezultata međusobnih susreta igračica odnosno igrača s jednakim brojem bodova.

6. PRIJAVE za turnir moraju stići najkasnije do petka 07. studenog 2008. do 19,00 sati. Nakon navedenog roka prijave se više neće prihvaćati. Prijava se vrši isključivo pismenim putem na E – mail adresu kruno.markan@mbfrigo.hr ili fax – om na broj 01 6252 - 253 (n/r Krunoslav Markan).

7. PRIJAVNINA za nastup na turniru iznosi 30,00 kuna po prijavljenoj igračici – igraču, a uplaćuje se organizatoru prije početka natjecanja. Klub je dužan platiti prijavninu za svakog ždrijebanog igrača – igračicu bez obzira da li je nastupila – nastupio na turniru ili ne.

8. NAGRADE: Organizator će sportskim nagradama nagraditi četiri najbolje plasirana natjecatelja po kategoriji.

9. DELEGATA i vrhovnog suca odredit će organizator i on će jedini imati pravo tumaćenja ovih propozicija.



Natjecateljska komisija
STSZŽ - e

..............................................................................................................................................




Polaznici Stolnoteniske škole Velika Gorica - Stanfar koji su se prijavili za Županijski turnir u stolnom tenisu što će se 9. studenog 2008. godine održati u Velikoj Gorici:


Klinci

1. Marko Dolibašić 17.11.1998.
2. Ivan Bošnjak 22.01.2002.
3. Josip- Kruno Levar 19.09.1998.
4. Ivan Obilinović 22.12.1998.
5. Vilim Umičević 23.03.1998.
6. Dominik Gašpar 20.09.1999.



Mlađi kadeti

1. Filip Grebenac 19.10.1997.
2. Domagoj Šurina 07.12.1996
3. Filip Bogović 16.09.1996.
4. Ivan Pavić 02.08.1996.
5. Enriko Serdarušić 15.09.1997.
6. Juraj Lučić 12.01.1997.
7. Luka Jelić 10.02.1996.
8. Matej Lazar 07.07.1996.



Kadeti

1. Roberto Miković 16.07.1994.
2. Marko Zrno 29.06.1995.
3. Mario Andrić 10.09.1995.
4. Ivan Lovrić 03.03.1995.
5. Karlo Vuljanko 22.11.1994.
6. Martin Novački 27.06.1995.



Klinceze

1. Mia Ivanković 04.07.1999.
2. Emma Mahin 29.09.2000.



Mlađe kadetkinje

1. Matea Mahin 16.04.1996.
2. Ana Hergešić 01.07.1996.
3. Ema Ivanković 14.01.1997.



Kadetkinje

1. Jozefina Dolibašić 06.07.1994.






Trener: Marko Habijanec


Post je objavljen 08.11.2008. u 00:01 sati.