Svibanj 2009 (7)
Travanj 2009 (4)

25.05.2009., ponedjeljak

NK Strijelac - NK Voloder : 4 - 1

U nedelju smo igrali doma protiv NK Volodera. Ušli smo ljepo u igru. U 23.minuti u gužvi u njihovom šesnestercu zabija Dragozet za 1:0. Dragozet zabija i za 2:0 u 32.minuti iz preljepog slobodnjaka sa nekih 20 metara. Tim rezultatom odlazimo na poluvrjeme.

Lijepo ulazimo i u drugo poluvrjeme te već u 39. minuti zabija Krajcar za 3:0. Ali gosti uspjevaju zabiti u 54.minuti za 3:1. U 70. minuti utakmicu rješava mali Mikulić nakon odbijene lopte iz šesnesterca on zabija sa nekih 25. metara i zabija za konačnih 4:1. Do kraja utakmice i nije bilo nekih prilika te završava našom pobjedom.

Naša momčad nije zaradila ni jedan karton.

Sastav: I.Smola, Mikulić, Čavlina, Dragozet, Kranjčec, Dorić, Krajcar, S.Smola, Eranović, Kujundžić, Ljubičić

NK Mladost - NK Strijelac : 2 : 3

Danas smo gostovali u Gornjoj Gračanici. Ušli smo u igru sa standarnom postavom. Nadali smo se lakoj pobjedi. Krenuli smo lijepo u igru te već u 2.minuti zabija Dorić preljepim lobom golmana sa 16 metara te nas dovodi u vodstvo 0:1. Odmah nakon njega zabija i S.Smola u 5.minuti za 0:2. Igrali smo ljepu igru pa već nakon 25.minuta zabija Dorić za 0:3. S tim rezultatom odlazimo na poluvrjeme.

Na početku drugog poluvremena primamo gol za 1:3, te 5.minuta poslje u 43.minuti primamo gol za 2:3. Imali smo par prilika ali neuspješnih. Ali ta dva gola nisu ih doveli do pobjede. Vratili smo se doma sa pobjedom nad NK Mladost s 2:3.

Žuti karton kod nas zaradio je Čavlina zbog namjernog igranja rukom.

Sastav: M. Ljubičić, Čepelak, Mikulič, Čavlina, Dragozet, Eranović, Kranjčec, Krajcar, Kujundžić, Dorić, S.Smola
Izmjene: Ceković

- 17:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.05.2009., utorak

NK Strijelac : NK Vatrogasac : 8:0

U Nedelju smo odigrali utakmicu doma protiv NK Vatrogasca. Ušli smo u utakmicu ljepom igrom.
Na početku prvog poluvremena S.Smola zabija za 1:0,a zatim poslje njega zabija Dorić te na poluvrjeme odlazimo s 2:0.

U drugo poluvrjeme ulazimo s ljepom igrom te za 3:0 zabija S.Smola, zatim za 4:0 zabija Dorić. Naša igra je bila najbolja do sada te S.Smola zabija za 5:0, a poto za 6:0. Preljepom igrom Čavlina prolazi njihov ljevi bok namješta si za šut ali mu s noge loptu skida Kujundžić. Za završnih 8:0 postiže Krajcar ljepim šutem. Time okončavamo utakmicu te osvajamo 3 boda.

Sastav: I.Smola, Čepelak,Čavlina, Dragozet, Eranović, Mikulić, Kujundžić, Krajcar, Kranjčec, S.Smola, Dorić
Zamjene: D.Ceković, Jugović, Mar.Ljubičić, Mar.Ljubiči

Naša momčad odigrala je utakmicu bez žutih i crvenih kartona. Njihova momčad dobila je 2 žuta kartona.

- 13:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

05.05.2009., utorak

Nk Moslavac - Nk Strijelac : 12 - 2

U Nedelju smo se vratili s gostovanja u Popovači i nažalost izgubili tekmu. Igrali smo standarnu postavu bez Dorića.
Nažalost u prvih 10. minuta primili smo 3 gola, ali u 14. minuti S.Smola dodaje preljepu loptu Mikuliću i zabija s otprilike 8 metara za 3:1. Primili smo još 3 gola. S.Smola uspjeva zabiti gol u 27. minuti. Do kraja prvog poluvremena zabili su nam još 4 gola te na odmor odlazimo s 10:2.

U drugom poluvremenu igrali smo nešto bolje, ali svejedno mi nismo dali gol a oni su zabili jos 2 gola. Sudac je ozačio kraj a mi smo otišli kuči s rezultatom 12:2.

Sastav: Mar.Ljubičić, Čepelak, Dragozet, I.Smola, Eranović, Kujudžić, Kranjčac, Krajcar, Čavlina, S. Smola, Mikulić.
Izmjene: Mat.Ljubičić.

Utakmica je odigrana bez žutih i crvenih kartona.

- 12:58 - Komentari (0) - Isprintaj - #