RASPORED AKTIVNOSTI
05.11. - 11.11.2012. :
PON. 05.11.
8:30 i 15:30
TRENING
SRC Mladost
UTO. 06.11.
8:30 i 15:30
TRENING
SRC Mladost
ČET. 08.11.
8:30 i 15:30
TRENING
SRC Mladost
PET. 09.11.
8:30 i 15:30
TRENING
SRC Mladost
Termini za plaćanje
članarine u tajništvu:
UTORAK
08.00-11.30 i
15.00-18.00
PETAK
08.00-11.30 i
15.00-18.00
Nogometni glasnik
u PDF formatu
br.12 od 06.11.2012:
Himna NK Međimurje:
Raspored utakmica
I HNL PIONIRI U-12
SKUPINA SJEVER
JESEN 2012:
Kontaktirati nas možete na e-mail:
nsmecka@gmail.com
Broj posjeta:
Free Counter The following text will not be seen after you upload your website, please keep it in order to retain your counter functionality cooking vietnam food
REZULTATI
SEZONA
2012-2013:
I HNL PIONIRI -
SKUPINA SJEVER
13. kolo 04.11.2012.
Čakovec - Virovitica
3 - 1
12. kolo 27.10.2012.
Mladost - Čakovec
1 - 2
11. kolo 21.10.2012.
Čakovec - Sl. Belupo
7 - 0
10. kolo 14.10.2012.
Međimurje - Čakovec
0 - 11
9. kolo 07.10.2012.
Čakovec - Varaždin
7 - 1
8. kolo 29.09.2012.
Križevci - Čakovec
1 : 10
7. kolo 23.09.2012
Čakovec - Daruvar
9 : 0
6. kolo 15.09.2012.
Bjelovar - Čakovec
3 - 5
5. kolo 09.09.2012.
Čakovec - Koprivnica
12 - 1
4. kolo 31.08.2012.
Podravina - Čakovec
0 - 13
3.kolo 28.08.2012.
Varaždin ŠN - Čakovec
6 - 0
2.kolo 26.08.2012.
Čakovec - Suhopolje
19 - 0
1.kolo 23.08.2012.
Nedeljanec - Čakovec
NIJE IGRANO
Nogometna Škola Međimurje-Čakovec U-12
ponedjeljak, 07.03.2011.
Pioniri U-10 regija A sezona 2010/11
30.kolo, četvrtak 16.06.2011. godine:
MEĐIMURJE - ČAKOVEC
2 : 1
Strijelci:
J. Mesarić
D. Bušnja
Ostali rezultati:
Koprivnica-Suhopolje 1:0
Bjelovar-Nedeljanec(odg.)
Varaždin II-Mladost 7:1
Sloboda-Podravina 7:1
Križevci-Varaždin 0:9
Virovitica-Slaven Belupo 4:0.
Daruvar-slobodan,
KONAČNA TABLICA NAKON POSLJEDNJEG 30. KOLA:
Poz. Ekipa Kolo Pob. Ner Por. Gol+/- Bodovi
1. Virovitica 26 22 2 2 94 - 7 68
2. Varaždin 26 22 1 3 179 - 15 67
3. Bjelovar 25 20 2 3 125 - 30 62
4. Nedeljanec 25 19 1 5 110 - 33 58
5. Međimurje 26 18 1 7 123 - 35 55
6. Sl.Belupo 26 14 3 9 75 - 47 45
7. Daruvar 26 14 1 11 72 - 45 43
8. Mladost 26 10 4 12 61 - 56 34
9. Čakovec 26 8 2 16 26 - 69 26
10. Podravina 26 7 3 16 26 - 112 24
11. Križevci 26 6 2 18 31 - 95 20
12. Koprivnica 26 4 2 20 16 - 106 14
13. Sloboda 26 3 0 23 19 - 204 9
14. Suhopolje 26 2 0 24 17 - 120 6
15. Varaždin II 28 12 1 15 65 - 110 37
29.kolo, subota, 04.06.2011. godine, u 10,00 sati :
MLADOST - MEĐIMURJE
2 : 0
Ostali parovi:
Varaždin-Virovitica 0:3
Podravina-Križevci 3:2
Čakovec-Sloboda 6:0
Nedeljanec-Varaždin II 4:2
Suhopolje-Bjelovar 0:9
Daruvar-Koprivnica(16.06.)
Slaven Belupo.-slobodan
Tablica nakon 28. kola:
Poz. Ekipa Kolo Pob. Ner Por. Gol+/- Bodovi
1. Virovitica 25 21 2 2 90 - 7 65
2. Varaždin 25 21 1 3 170 - 15 64
3. Bjelovar 25 20 2 3 125 - 30 62
4. Nedeljanec 25 19 1 5 110 - 33 58
5. Međimurje 24 16 1 7 119 - 34 49
6. Sl.Belupo 25 14 3 8 75 - 43 45
7. Daruvar 24 12 1 11 63 - 44 37
8. Mladost 25 9 4 12 58 - 56 31
9. Čakovec 25 8 2 15 25 - 67 26
10. Podravina 24 6 3 15 22 - 105 21
11. Križevci 25 6 2 17 31 - 86 20
12. Koprivnica 24 3 2 19 14 - 100 11
13. Suhopolje 24 2 0 22 17 - 117 6
14. Sloboda 22 2 0 20 12 - 194 6
15. Varaždin II 27 11 1 15 58 - 109 34
28.kolo, subota, 28.05.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - NEDELJANEC
6 : 2
Ostali parovi:
Bjelovar-Daruvar 4:2
Varaždin II-Suhopolje 3:0
Sloboda-Mladost 0:3
Križevci-Čakovec 2:0
Virovitica-Podravina 9:1
Slaven Belupo-Varaždin 0:4
Koprivnica-slobodan,
27.kolo, subota, 21.05.2011. godine, u 10,00 sati :
SUHOPOLJE - MEĐIMURJE
0 : 2
Ostali parovi:
Podravina-Slaven Belupo 0:4
Čakovec-Virovitica 0:5
Mladost-Križevci 3:1
Nedeljanec-Sloboda(26.05.)
Daruvar-Varaždin II 3:2
Koprivnica-Bjelovar 0:3
Varaždin-slobodan,
26.kolo, subota, 14.05.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - DARUVAR
3 : 0
Strijelci:
F. Ladić
J. Mesarić
B.P. Kraljić
Ostali parovi:
SLOBODA - SUHOPOLJE 0 : 4
KRIŽEVCI - NEDELJANEC 3 : 5
SLAVEN BELUPO - ČAKOVEC 3 : 0
VARAŽDIN - PODRAVINA 16 : 0
VARAZDIN II V.K. - KOPRIVNICA 3 : 1
VIROVITICA - MLADOST 5 : 1
Slobodan: BJELOVAR
25.kolo, petak, 06.05.2011. godine, u 18,00 sati :
KOPRIVNICA - MEĐIMURJE
0 : 6
Strijelci:
L. Čapalija
J. Kuqi 3x
L. Lukman
D. Bušnja
Ostali parovi:
NEDELJANEC - VIROVITICA 1 : 1
MLADOST - SLAVEN BELUPO 0 : 3
SUHOPOLJE - KRIŽEVCI 1 : 2
BJELOVAR - VARAZDIN II V.K. 9 : 1
ČAKOVEC - VARAŽDIN 0 : 3
DARUVAR - SLOBODA _ : _
Slobodna - PODRAVINA
24.kolo, subota, 30.04.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - BJELOVAR
2 : 2
Strijelci:
M. Dodlek
J. Kuqi
Ostali parovi:
SLOBODA - KOPRIVNICA 4 : 3
KRIŽEVCI - DARUVAR 1 : 6
SLAVEN BELUPO - NEDELJANEC 2 : 5
PODRAVINA - ČAKOVEC 0 : 0
VARAŽDIN - MLADOST 7 : 1
VIROVITICA - SUHOPOLJE 7 : 1
Slobodan - VARAŽDIN II
23.kolo, srijeda, 27.04.2011. godine, u 10,00 sati :
VARAŽDIN II - MEĐIMURJE
0 : 10
Ostali parovi:
SUHOPOLJE - SLAVEN BELUPO 0 : 4
NEDELJANEC - VARAŽDIN 0 : 2
DARUVAR - VIROVITICA 0 : 1
BJELOVAR - SLOBODA 15 : 0
MLADOST - PODRAVINA 7 : 0
KOPRIVNICA - KRIŽEVCI 0 : 2
Slobodan - ČAKOVEC
22.kolo, subota, 23.04.2011. godine, u 10,00 sati :
VIROVITICA - KOPRIVNICA 4 : 0
KRIŽEVCI - BJELOVAR 1 : 7
SLAVEN BELUPO - DARUVAR 3 : 0
PODRAVINA - NEDELJANEC 1 : 4
ČAKOVEC - MLADOST 2 : 1
SLOBODA - VARAZDIN II V.K. 1 : 9
VARAŽDIN - SUHOPOLJE 15 : 0
Slobodan - MEĐIMURJE
21.kolo, subota, 16.04.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - SLOBODA
19 : 0
Strijelci:
B. Kolenić 5x
D. Bušnja 4x
S. Sabol 3x
J. Blagus 2x
J. Mesarić 2x
L. Čapalija
M. Horvat
F. Ladić
Ostali parovi
DARUVAR - VARAŽDIN 2 : 1
SUHOPOLJE - PODRAVINA 1 : 2
KOPRIVNICA - SLAVEN BELUPO 0 : 1
VARAZDIN II V.K. - KRIŽEVCI 3 : 2
NEDELJANEC - ČAKOVEC 3 : 2
BJELOVAR - VIROVITICA 2 : 1
20.kolo, subota, 09.04.2011. godine, u 10,00 sati :
KRIŽEVCI - MEĐIMURJE
1 : 11
Strijelci:
Ko bi to sve popamtil.
Ostali parovi
SLAVEN BELUPO - BJELOVAR 0 : 3
VIROVITICA - VARAZDIN II V.K. 3 : 0
VARAŽDIN - KOPRIVNICA 8 : 0
ČAKOVEC - SUHOPOLJE 3 : 0
MLADOST - NEDELJANEC 1 : 4
KRIŽEVCI - MEĐIMURJE 1 : 11
PODRAVINA - DARUVAR 2 : 1
19.kolo, subota, 02.04.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - VIROVITICA
0 : 1
Ostali parovi:
KOPRIVNICA - PODRAVINA 1 : 1
DARUVAR - ČAKOVEC 1 : 0
BJELOVAR - VARAŽDIN 2 : 1
SLOBODA - KRIŽEVCI 3 : 0
SUHOPOLJE - MLADOST 0 : 5
NEDELJANEC - SLOBODAN
18.kolo, subota, 26.03.2011. godine, u 10,00 sati :
SLAVEN BELUPO - MEĐIMURJE
4 : 3
Ostali parovi:
Virovitica-Sloboda 9:0
Varaždin-Varaždin II 10:0,
Podravina-Bjelovar 0:9
Čakovec-Koprivnica 0:2
Mladost-Daruvar 3:1
Nedeljanec-Suhopolje 8:0
Križevci-slobodan,
17.kolo, subota, 19.03.2011. godine, u 10,00 sati :
MEĐIMURJE - VARAŽDIN
0 : 4
Ostali rezultati:
BJELOVAR - ČAKOVEC 7 : 0
KOPRIVNICA - MLADOST 1 : 1
VARAZDIN II V.K. - PODRAVINA 2 : 1
SLOBODA - SLAVEN BELUPO 0 : 6
KRIŽEVCI - VIROVITICA 0 : 3
DARUVAR - NEDELJANEC 2 : 1
16.kolo, subota, 12.03.2011. godine, u 10,00 sati :
Podravina-Međimurje
0 : 4
Strijelci:
L. Čapalija 3x
B. Kolenić
Ostali parovi:
Slaven Belupo-Križevci 5:1,
Varaždin-Sloboda 18:0
Podravina-Međimurje 0:4
Čakovec-Varaždin II 0:2
Mladost-Bjelovar 2:2
Nedeljanec-Koprivnica 11:0
Suhopolje-Daruvar 0:7.
SLOBODNA: Virovitica
DVORANSKA LIGA LIMAČA U-10 ŽNS-Varaždin
PAROVI ZAOSTALOG 2. KOLA (13.03.2011. - Nedjelja) - NOVI MAROF
Ivančica - NŠ Međimurje
2 : 6
Strijelci:
D. Bušnja 3x
M. Horvat 2x
J. Mesarić
Ostali rezultati:
Mladost (VŽ) II - Ivančica II 0 : 3
Nedeljanec - Mladost VŽ 1 : 2
Nedeljanec II - Varaždin 3 : 0
Podravina - Dubravka 3 : 2
Trnje - Sračinec 1 : 2
Beretinec - Novi Marof 2 2 : 0
Zagorac - Novi Marof 3 : 0
KONAČNA TABLICA:
Poz. Ekipa Kolo Pob. Ner. Por. Gol raz.Bodovi
1.Novi Marof 15 14 0 1 46:8 42
2.NŠ Međimurje 15 11 1 3 45:16 34
3.Mladost VŽ 15 10 2 3 37:14 32
4.Beretinec 15 9 2 4 28:8 29
5.Nedeljanec 15 9 2 4 33:16 29
6.Zagorac 15 9 1 5 23:17 28
7.Nedeljanec II 15 8 3 4 33:13 27
8.Ivančica II 15 8 2 5 30:20 26
9.Varaždin 15 6 3 6 27:29 21
10.Sračinec 15 5 2 8 23:20 17
11.Novi Marof 2 15 5 0 10 11:40 15
12.Podravina 15 3 3 9 15:48 12
13.Ivančica 15 3 2 10 23:40 11
14.Dubravka 15 3 2 10 13:32 11
15.Trnje 15 2 2 11 13:43 8
16.Mladost(VŽ)II 15 1 1 13 4:40 4
U KONKURENCIJI 16 EKIPA OSVOJENO JE ODLIČNO
DRUGO MJESTO. ČESTITKE SVIMA IGRAČIMA,
NARAVNO I TRENERU NA OVOM VELIKOM USPJEHU.
PAROVI 15. KOLA (26.02.2011. - Subota) - TRNOVEC
Nedeljanec II - NŠ Međimurje
2 : 0
Ostali rezultati:
Mladost VŽ - Ivančica II 1 : 2
Mladost (VŽ) II - Varaždin 0 : 3
Nedeljanec - Dubravka 3 : 0
Podravina - Sračinec 1 : 1
Ivančica - Novi Marof 2 0 : 1
Trnje - Novi Marof 0 : 4
Beretinec - Zagorac 1 : 0
PAROVI 14. KOLA (19.02.2011. - Subota) - LJUBEŠČICA
NŠ Međimurje - Nedeljanec
2 : 1
Strijelci:
D. Bušnja
J. Kuqi
Ostali rezultati:
Beretinec - Ivančica II 3 : 0
Zagorac - Trnje 3 : 1
Novi Marof - Ivančica 5 : 2
Novi Marof 2 - Podravina 2 : 1
Sračinec - Nedeljanec II 0 : 3
NŠ Međimurje - Nedeljanec 2 : 1
Dubravka - Mladost (VŽ) II 3 : 0
Varaždin - Mladost VŽ 0 : 5
PAROVI 13. KOLA (12.02.2011. - Subota) - NOVI MAROF
Mladost II - NŠ Međimurje
0 : 3 b.b.
Ostali rezultati:
Varaždin - Ivančica II 1 : 3
Mladost VŽ - Dubravka 2 : 1
Nedeljanec - Sračinec 1 : 1
Nedeljanec II - Novi Marof 2 4 : 0
Podravina - Novi Marof 0 : 3
Ivančica - Zagorac 3 : 4
Trnje - Beretinec - : -
Utakmica između Trnja i Beretinca je odgođena.
PAROVI 12. KOLA (05.02.2011. - SUBOTA) - SRAČINEC
NŠ Međimurje - Mladost
3 - 2
Strijelci:
J. Kuqi
J. Blagus
M. Horvat
Ostali rezultati:
Trnje - Ivančica II 1 : 6
Beretinec - Ivančica 2 : 0
Zagorac - Podravina 0 : 2
Novi Marof - Nedeljanec II 4 : 1
Novi Marof 2 - Nedeljanec 0 : 5
Sračinec - Mladost (VŽ) II 3 : 0
Dubravka - Varaždin 0 : 2
PAROVI 11. KOLA (30.01.2011. - NEDJELJA) - KNEGINEC
Varaždin - NŠ Međimurje
1 : 1
Strijelac:
M. Dodlek
Ostali rezultati:
Dubravka - Ivančica II 0 : 0
Mladost VŽ - Sračinec 1 : 0
Mladost (VŽ) II - Novi Marof 2 1 : 0
Nedeljanec - Novi Marof 1 : 2
Nedeljanec II - Zagorac 1 : 0
Podravina - Beretinec 0 : 4
Ivančica - Trnje 2 : 2
PAROVI 10. KOLA (22.01.2011. - Subota) - TRNOVEC
NŠ Međimurje - Dubravka
4 : 0
Strijelac:
M. Dodlek 3 i pol
Rezultat puno uvjerljiviji od igre, no to je karakteristika velikih ekipa, koje pobjeđuju i kad ne igraju baš najbolje. Otprilike kak naši rukometaši, i mi bi se mogli zvati dizelaši. Treba nam malo više vremena kaj se zagrijemo. Moramo pohvaliti Martina koji je zabil 3 i pol gola, ipak si je protivnik onog zadnjeg sam zabil. Rambo je isto imal par dobrih intervencija. Obrana je uspela nakon dosta vremena zadržati nulu, makar su i protivnici imali svoje šanse.
Ostali rezultati:
Ivančica - Ivančica II 2 : 3
Trnje - Podravina 0 : 2
Beretinec - Nedeljanec II 0 : 0
Zagorac - Nedeljanec 0 : 3
Novi Marof - Mladost (VŽ) II 4 : 0
Novi Marof 2 - Mladost VŽ 0 : 5
Sračinec - Varaždin 6 : 0
PAROVI 9. KOLA (15.01.2011. - Subota) - SRAČINEC
NŠ Međimurje - Ivančica II
2 : 1
Strijelci:
B.P. Kraljić
J. Blagus
Ostali rezultati:
10:30 Nedeljanec - Beretinec 2 : 1
11:00 Nedeljanec II - Trnje 7 : 0
11:30 Dubravka - Sračinec 0 : 2
12:00 Varaždin - Novi Marof 2 7 : 0
12:30 Mladost VŽ - Novi Marof 1 : 4
13:00 Mladost (VŽ) II - Zagorac 0 : 3
14:00 Podravina - Ivančica 3 : 7
PAROVI 8. KOLA (08.01.2011. - Subota) U-10
Sračinec - NŠ Međimurje
2 : 5
Strijelci:
D. Bušnja 2x
J. Kuqi 2x
S. Sabol
Uz prikazanu odličnu igru, dobar rezultat nije mogao izostati. Kombinatorna igra je urodila plodom već u 1. minuti kad stižemo do ranoga vodstva. Cijela ekipa je prikazala veliko zalaganje i trud. Dečkima iz Sračinca se valjda još i sad vrti u glavi koliko puta ih je Jozef izvrtio :)))
Ostali rezultati:
10:30 Novi Marof - Varaždin 4 : 0
11:00 Novi Marof 2 - Dubravka 3 : 1
12:00 Zagorac - Mladost VŽ 1 : 1
12:30 Beretinec - Mladost (VŽ) II 3 : 0
13:00 Trnje - Nedeljanec 0 : 3
14:00 Ivančica - Nedeljanec II 1 : 0
14:30 Podravina - Ivančica II 1 : 5
PAROVI 7. KOLA (05.01.2011. - Srijeda) - CESTICA - U-10
NŠ Međimurje - Novi Marof II
4 : 1
Strijelci:
F. Ladić
J. Mesarić
J. Kuqi 2x
Ostali rezultati:
Sračinec - Ivančica II 0 : 1
Dubravka - Novi Marof 0 : 6
Mladost VŽ - Beretinec 1 : 0
Mladost (VŽ) II - Trnje 1 : 3
Nedeljanec - Ivančica 3 : 1
Varaždin - Zagorac 3 : 0
Nedeljanec II - Podravina 4 : 1
PAROVI 6. KOLA (04.01.2011. - Utorak) - LUDBREG - U-10
Novi Marof - NŠ Međimurje
1 : 0
Ostali rezultati:
10:00 Beretinec - Varaždin 1 : 1
11:00 Novi Marof 2 - Sračinec 1 : 0
11:30 Zagorac - Dubravka 2 : 0
12:00 Podravina - Nedeljanec 1 : 1
12:30 Nedeljanec II - Ivančica II 2 : 2
13:00 Ivančica - Mladost (VŽ) II 2 : 0
13:30 Trnje - Mladost VŽ 0 : 3
PAROVI 5. KOLA (30.12.2010. - četvrtak) - TRNOVEC
NŠ Međimurje - Zagorac
0 : 1
Ostali rezultati:
09:00 Varaždin - Trnje 2 : 1
09:30 Dubravka - Beretinec 0 : 4
10:30 Mladost (VŽ) II - Podravina 0 : 0
11:00 Mladost VŽ - Ivančica 2 : 0
11:30 Sračinec - Novi Marof 0 : 2
12:00 Novi Marof 2 - Ivančica II 1 : 0
12:30 Nedeljanec - Nedeljanec II 1 : 0
PAROVI 4. KOLA (28.12.2010. - utorak) - LEPOGLAVA
Beretinec - NŠ Međimurje
1 : 2
Strijelci:
D. Bušnja
B. Kolenić
Ostali rezultati:
09:00 Zagorac - Sračinec 1 : 0
10:00 Trnje - Dubravka 0 : 0
10:30 Podravina - Mladost VŽ 0 : 6
11:00 Nedeljanec II - Mladost (VŽ) II 4 : 0
11:30 Nedeljanec - Ivančica II 2 : 4
12:00 Ivančica - Varaždin 1 : 1
12:30 Novi Marof - Novi Marof 2 4 : 0
PAROVI 3. KOLA (27.12.2010. - ponedjeljak) - LJUBEŠČICA
NŠ Međimurje - Trnje
5 : 1
Strijelci:
M. Dodlek 2x
M. Horvat
F. Ladić
L. Lukman
Ostali rezultatati:
09:00 Varaždin - Podravina 5 : 0
10:00 Mladost (VŽ) II- Nedeljanec 1 : 2
10:30 Mladost VŽ - Nedeljanec II 1 : 1
11:00 Sračinec - Beretinec 1 : 3
11:30 Novi Marof 2 - Zagorac 2 : 3
12:00 Novi Marof - Ivančica II 2 : 0
12:30 Dubravka - Ivančica 3 : 0
NAPOMENA: Odgođeno 2. kolo biti će odigrano naknadno
PAROVI 2. KOLA 18.12.2010. - SRAČINEC:
9,00 NŠ Međimurje - Ivančica
9,30 Nedeljanec - Mladost I
10,00 Ivančica II - Mladost II
10,30 Nedeljanec II - Varaždin
11,30 Podravina - Dubravka
13,00 Trnje - Sračinec
14,00 Zagorac - Novi Marof
14,30 Beretinec - Novi Marof II
PAROVI 1. KOLA (11.12.2010.) - VIDOVEC
10:00 NŠ Međimurje - Podravina 9 : 0
Strijelci:
J. Kuqi 3x
L. Čapalija 3x
D. Bušnja 2x
J. Mesarić 1x
Prema izvještaju reportera sa terena, rezultat je mogao biti i uvjerljiviji. U prvih desetak minuta susreta imali smo nekoliko izglednih prilika i pogođenih vratnica. Reporteri nisu 100% sigurni da su pobrojali sve golove, ako smo nekoga slučajno preskočili, nije namjerno i nek se samo javi da ga dodamo na listu strijelaca.
P.S. Izgleda da su se naši reporteri malo pobrojali. Službeni rezultat je 8:0, ili
sudac nije upisao sve strijelce. Nema veze, prvi smo na tablici ;))).
Sportski pozdrav!!!
Ostali rezultati 1. kola:
11:00 Novi Marof 2 - Trnje 0 : 3 (B.B.)
11:30 Novi Marof - Beretinec 1 : 0
12:00 Varaždin - Nedeljanec 1 : 4
12:30 Mladost VŽ - Mladost (VŽ) II 4 : 1
13:00 Dubravka - Nedeljanec II 3 : 1
14:00 Sračinec - Ivančica 5 : 0
14:30 Zagorac - Ivančica II 2 : 0
Fotex cup 2011
Polufinale:
NŠ Međimurje 1 - Fotex 1
0 : 2
NŠ Međimurje 2 -
Za 3. Mjesto
NŠ Međimurje 1 - Virovitica
2 : 1
Finale
NŠ Međimurje 2 - Fotex 1
1 : 0
Konačni poredak:
1. NŠ Međimurje 2
2. Fotex
3. NŠ Međimurje 1
4. Virovitica
Ekipa NŠ Međimurje I
Ekipa NŠ Međimurje II