RASPORED AKTIVNOSTI
05.11. - 11.11.2012. :


PON. 05.11.
8:30 i 15:30

TRENING
SRC Mladost

UTO. 06.11.
8:30 i 15:30

TRENING
SRC Mladost

ČET. 08.11.
8:30 i 15:30

TRENING
SRC Mladost

PET. 09.11.
8:30 i 15:30

TRENING
SRC Mladost

Termini za plaćanje
članarine u tajništvu:


UTORAK
08.00-11.30 i
15.00-18.00

PETAK
08.00-11.30 i
15.00-18.00


Nogometni glasnik
u PDF formatu
br.12 od 06.11.2012:




Himna NK Međimurje:


Raspored utakmica
I HNL PIONIRI U-12
SKUPINA SJEVER
JESEN 2012:



Kontaktirati nas možete na e-mail:
nsmecka@gmail.com


Broj posjeta:
Website counter



free counters


REZULTATI
SEZONA
2012-2013:


I HNL PIONIRI -
SKUPINA SJEVER

13. kolo 04.11.2012.
Čakovec - Virovitica
3 - 1

12. kolo 27.10.2012.
Mladost - Čakovec
1 - 2

11. kolo 21.10.2012.
Čakovec - Sl. Belupo
7 - 0

10. kolo 14.10.2012.
Međimurje - Čakovec
0 - 11

9. kolo 07.10.2012.
Čakovec - Varaždin
7 - 1

8. kolo 29.09.2012.
Križevci - Čakovec
1 : 10

7. kolo 23.09.2012
Čakovec - Daruvar
9 : 0

6. kolo 15.09.2012.
Bjelovar - Čakovec
3 - 5

5. kolo 09.09.2012.
Čakovec - Koprivnica
12 - 1

4. kolo 31.08.2012.
Podravina - Čakovec
0 - 13

3.kolo 28.08.2012.
Varaždin ŠN - Čakovec
6 - 0

2.kolo 26.08.2012.
Čakovec - Suhopolje
19 - 0

1.kolo 23.08.2012.
Nedeljanec - Čakovec
NIJE IGRANO
VIDEO KUTAK:

Ova cura bi i
nama dobro došla:


Ovo se isplati pogledati
zbog gola i komentatora:


Ovoga Šišića je stvarno krenulo:


E moj Šišiću, Šišiću:


Ovak budemo i mi zabijali,
samo dok malo zrastemo:


Evo još jedan golmanski:


Golmani su nam
omiljena tema:


Ovaj igrač se sigurno
još okreče na terenu:


Ovaj video nek naši
golmani preskoče:



Udarac a'la škorpion:


Majstor ostaje majstor:



Nije niti ovaj tak loš:


Najbolji autogol koji smo vidli do sada:


Ovaj decko stvarno dobro igra glavom:



Kak se izvodi slobodnjak s svoje polovice,
jedino je pitanje kaj je delal golman:



Več dugo nismo vidli ovak dobar autogol:


Kaj znači dobro uigrana ekipa:


Vraćamo se natrag na nogomet. Najbolji gol
u 2010 prema FIFI:


Evo da malo razbijemo monotoniju, kaj nebu sam
nogomet na pameti, Ivica si je to zaslužil. Čak
i slovenski komentator navija za njega:



Decki stvarno nemaju srece:


Ovaj golman si je sigurno zaboravil naočale u svlačionici:



Ovak niti mi ne fulamo:

Nogometna Škola Međimurje-Čakovec U-12

ponedjeljak, 28.02.2011.

Zelenko kup 2011

Datum: Nedjelja, 27.02.2011.g.
Vrijeme:13:00 sati
Lokacija: Dvorana OŠ Podturen
Trajanje utakmice:12 minuta
Broj igrača:5 + 1

Na turniru su sudjelovale ekipe:
Mladost Prelog
Sloga Čakovec
Fotex 1 Nedeljanec
Fotex 2 Nedeljanec
Polet Sv. Martin na Muri
Međimurje Čakovec
Polet Pribislavec
Zelenko Novakovec
Spartak M. Subotica
Šenkovec
Batko Čakovec
Strahoninec
Nogometaš 13 Čakovec
Rakičan 00 - (SLO)
Rakičan 01 - (SLO)
Čehovec

Polufinale:
Fotex 2 - Batko 0:1
Međimurje - Fotex 1 1:1 (penali 3:4)

Finale:
Batko - Fotex 1 0:1

Najbolji golman: Nikola Đokić
Najbolji strijelac: Filip Tomašković
Najbolji igrač: Jakob Šprem


Ekipa NŠ Međimurje-Čakovec:

GORE:Luka Čapalija, Luka Lukman, Filip Paman
DOLJE:Luka Bacinger, Franjo Ladić, Jan Horvat, David Pašek, Lucijan Režek
Trener: Nenad Orehovec


- 12:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 19.02.2011.

3. LEGEA CUP

Datum: Nedjelja, 13.02.2011.g.
Vrijeme:08:00 sati
Lokacija: Dvorana II OŠ Čakovec
Trajanje utakmice:12 minuta
Broj igrača:4 + 1

GRUPA A:
BERETINEC
FOTEX
ĐURĐEVAC
SLOGA

GRUPA B:
MEĐIMURJE 1
NOGOMETAŠ 13
POLET

GRUPA C:
MEĐIMURJE 2
MLADOST
ŠENKOVEC

SATNICA      GRUPA         PAR
15.20-15.32 A BERETINEC- ĐURĐEVAC
15.34-15.46 A FOTEX- SLOGA
15.48-16.00 B MEĐIMURJE 1- NOGOMETAŠ 13
1 : 0
Strijelac:
D. Bušnja
16.02-16.14 C MEĐIMURJE 2 - MLADOST
1 : 1
Strijelac:
B. Kolenić
16.16-16.28 A BERETINEC - FOTEX
16.30-16.42 A ĐURĐEVAC - SLOGA

16.44-16.56 B MEĐIMURJE 1 - POLET
0 : 0
16.58-17.10 C MEĐIMURJE 2 - ŠENKOVEC
2 : 0
Strijelci:
F. Ladić
M. Dodlek
17.12-17.24 A BERETINEC - SLOGA
17.26-17.38 A ĐURĐEVAC - FOTEX
17.40-17.52 B NOGOMETAŠ 13 - POLET
17.54-18.06 C MLADOST - ŠENKOVEC

FINALE:
MEĐIMURJE 1 - FOTEX
2 : 1
Strijelci:
J. Mesarić
B.P. Kraljić
MEĐIMURJE 1 - MEĐIMURJE 2
1 : 0
Strijelac:
B.P. Kraljić
FOTEX - MEĐIMURJE 2
1 : 0

KONAČNI POREDAK:
1. MEĐIMURJE 1
2. FOTEX
3. MEĐIMURJE 2

EKIPA NŠ Međimurje I i II


ČESTITKE SVIM DEČKIMA IZ JEDNE I DRUGE EKIPE
NA PRIKAZANOJ IGRI, ZALAGANJU I TRUDU !!!
Kompletno izvješće g. Đokića možete pročitati na donjem linku:
http://www.emedjimurje.hr/201102219713/Opcenito/Odrzan-3-Legea-cup

Mali dodatak vezano uz tombolu, prenosimo dopis g. Đokića u cjelosti:

Subota 19.02.2011. god., bila je za neke od članova naše NŠ generacija 2000., pravi sportski dan, prepun obaveza. Prvo smo u 09.30 u Ljubeščici odradili i pobjedili s 2:1 Fotex Nedeljanec, a popodne i odradili turnir u Štrigovi.
Turnir u Štrigovi osim za odrađivanje posla-igranja nogometa iskoristili smo i za druženje, te za odrađivanje obaveze koja je ostala nakon našeg turnira – izvačenje dobitnika nagradne igre.
Komisija u sastavu: Natalija Dodlek, Andrej Blagus, Danijel Mesarić, Dražen Dado Kolenić, Zoran Đokić (dio roditelja koji su bili na turniru) te Viktor Dodlek budnim okom pratila je izvlačenje dobitnika nagrada a nagrađene su izvlačili: Mesko, Jakov, Jozef, Stiven, Martin, Lovro Blagus.

Dobitnici su:
TIHOMIR BREZOVEC, 098 278 660 – Čekić, mješalica za boju, strugalica leda (poklon ALATI Čk)
BISTROVIĆ NADA, 040 333 164 – Masaža s 50% popusta (poklon Rosa Prelog)
VJENCESLAV HRANILOVIĆ, 098 465 494 - Masaža s 50% popusta (poklon Rosa Prelog)
TANJA DEBAN, 091 303 2281 - Masaža s 50% popusta (poklon Rosa Prelog)
MATEJ MARIĆ, 091 753 7517 - Masaža s 50% popusta (poklon Rosa Prelog)
TOM NOVAK, 040 646 327 – Večera za dvije osobe-lignje (Međimurski Dvori Lopatinec)
MIRJANA VARGA, 040 853 190 – Pizza (poklon Barok Čakovec)
MARINA LUKOVNJAK, 040 390 636 - Pizza (poklon Barok Čakovec)
KRISTINA BOŽIĆ, 040 333 473 - Pizza (poklon Barok Čakovec)
SVEN NOVAK, 040 384 623 - Pizza (poklon Barok Čakovec)
VIKTOR DODLEK (svi ga znamo najvjerniji pratitelj i navijač) - Pizza (poklon Barok Čakovec)
DRAGUTIN VUGRINEC, 040 363 512 - Pizza (poklon Barok Čakovec)
DRAŽEN POSAVEC, 040 847 028 – Muško šišanje (poklon Studio kose Boris Čakovec)
GORDANA KOPRIVEC, 095 503 6409 – Frizura (poklon Studio kose Boris Čakovec)
ZDRAVKO LENARDIĆ, 048 811 274 – Slika (poklon cvećare Iris Miklavec-Palovec)
NIKOLA TOMAŠEK , 040 849 491 – Dres sponzora turnira LEGEA
IVICA VIDOVIĆ, 040 847 227 – Dres sponzora turnira LEGEA
PATRIK KOVAČ, 040 390 652 – Kompletan tretman kose (poklon Studio kose Boris Čakovec)
TOMISLAV TOMAŠKOVIĆ, 091 282 1966 – PRINTER – Poklon b.t.c. Nedelišće

Svi dobitnici nagrada o načinu, mjestu i datumu preuzimanja nagrada informacije mogu potražiti i dobiti na 040 364 080, 091 534 5491 i 099 692 6481

Dobitnici su tu, pa svi oni dušebrižnici o tome hoće li biti nagrada ili neće mogu i dalje mirno spavati svoj zimski san, usput se koji put probuditi izraziti poneku sumnju, ništa pritom korisno napraviti, i dalje spavati, živjeti svoj svijet spletki, intriga, podmetanja i sumnji.

PORUKA DUŠEBRIŽNICIMA:
UČINITE NEŠTO PA ONDA STEKNITE PRAVO KRITIZIRATI ILI NE DAJ BOŽE SUMNJATI U ISPRAVNOST POSTUPAKA DRUGIH.

Kako smo već ranije izvjestili u nedjelju 13.02.2011. god u Čakovcu u dvorani II. O.Š. u nastavku Humanitarnog projekta «DJECA ZA DJECU OD SRCA» održan je 3. LEGEA CUP turnir u malom nogometu. Tom prilikom je od prodaje ulaznica prikupljeno 1.840,00 kn za Caritasovu ustanovu Dnevni boravak djece «Dr. Antun Bogdan». Kako su ulaznice ujedno bile i nagradni kuponi nedeljni malonogometni turnir «CUP ZELENKO» održan u Podturnu iskoristili smo za dodjelu najvažnijih nagrada. 1. nagradu printer Canon Pixma MP280 –dar b.t.c. Nedelišće dobitniku Tomašković Tomislavu uručio je djelatnik b.t.c. Blagus Andrej, a dresove sponzora turnira LEGEA-e dječacima Tomašek Luki iz Dekanovca i Vidović Lovri iz Podturna u ime LEGEA-e Đokić Zoran.



- 15:33 - Komentari (1) - Isprintaj - #

ZIMSKI MALONOGOMETNI TURNIR "POLET" SV. MARTIN NA MURI


GRUPA "B"

1. "Polet" - Sv.Martin na Muri
2. "Međimurje" - Čakovec
3. "Fotex" - Nedeljanec
4. "Spartak" - Mala Subotica

Međimurje - Spartak
12 : 0

Međimurje - Polet
3 : 0

Međimurje - Fotex II
3 : 0

Polufinale:
Međimurje -
3 : 0

Finale
Međimurje - Fotex I
0 : 2

Ekipa NŠ Međimurje:


- 15:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 04.02.2011.

TURNIR MLADI UPI - NAFTA 2010-11

Datum:06.02.2011
Početak turnira: 08.00
Trajanje utakmice: 15 min
Broj igrača: 4+1

SKUPINA A
KÉK SÜNIK ULC Körmend (HUN)
NK MARIBOR Maribor (SLO)
NŠ ČAKOVEC Čakovec (CRO)
NK NAFTA A Lendava(SLO)

SKUPINA B
FC ZTE Zalaegerszeg (HUN)
SK STURM Graz (AUT)
NK SIMER ŠAMPION Celje (SLO)
NK NAFTA B Lendava(SLO)

RASPORED UTAKMICA:

08:00 – 08:15 NK NAFTA A : NŠ ČAKOVEC 0:0

08:17 – 08:32 NK NAFTA B : FC ZTE 0: 5
08:34 – 08:49 KÉK SÜNIK ULC:NK MARIBOR 0: 4
08:51 – 09:06 SK STURM:SIMER ŠAMPION 1: 1
09:08 – 09:23 NK NAFTA A:KÉK SÜNIK ULC 0: 0
09:25 – 09:40 NK NAFTA B : SK STURM 0: 10
09:42 – 09:57 NK MARIBOR:NŠ ČAKOVEC 7: 0
09:59 – 10:14 FC ZTE :SIMER ŠAMPION 0: 2
10:16 – 10:31 NAFTA A : MARIBOR 1: 3
10:33 – 10:48 NAFTA B : SIMER ŠAMPION 0: 3
10:50 – 11:05 KÉK SÜNIK ULC : NŠ ČAKOVEC 1:0
11:07 – 11:22 FC ZTE:SK STURM 0: 4

ZA 7. MESTO
11:24 – 11:39 ČAKOVEC:NAFTA B 5: 1

ZA 5. MESTO
11:41 – 11:56 NAFTA A : FC ZTE 2:0

ZA 3. MESTO
11:58 – 12:13 KÉK SÜNIK ULC:SIMER ŠAMPION 0:4

FINALE
12:15 – 12:30 MARIBOR : SK STURM 3:1

- 20:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Super Kids Hallen Cup Kalsdorf

Datum: 06.02.2011.g.
Lokacija: Sportska dvorana Kalsdorf
Trajanje utakmice: 12min
Broj igrača: 5+1

GRUPA A:
ASKÖ Murfeld
LUV
GAK
ŠN Prečko II
ŠN Fotex
Team Wr. Linien

GRUPA B:
JAZ GU Süd
SG West
NK Međimurje
ŠN Prečko I
ŠN Prečko 2001
WSC Hertha Wels

RASPORED UTAKMICA:
NŠ Međimurje - ŠN Prečko I
2 : 2
Strijelac:
M. Dodlek 2x

NŠ Međimurje - JAZ GU Süd
1: 1
Strijelac:
J. Mesarić

NŠ Međimurje - ŠN Prečko 2001
1 : 3
Strijelac:
M. Dodlek

ŠN Međimurje - SG West
2 : 1
Strijelci:
B. P. Kralić
J. Kuqi

ŠN Međimurje - WSC Hertha Wels
1 : 4
Strijelac:
M. Horvat

Osvojeno je 4.mjesto u grupi B.

Za 11. mjesto:
ŠN Prečko II - SG West
1 : 2

Za 9. mjesto:
LUV - ŠN Prečko 2001
1 : 2

Za 7. mjesto:
NŠ Međimurje - Team Wr. Linien
0 : 0 Pen (2 : 0)

Za 5. mjesto:
ASKÖ Murfeld - JAZ GU Süd

Za 3. mjesto:
ŠN Fotex - WSC Hertha Wels

FINALE:
GAK - ŠN Prečko I
0 : 1

Ekipa NŠ Međimurje:

Filip Paman, Nikola Đokić, Luka Lukman, Jakov Blagus, Bono P. Kraljić
Jakov Mesarić, Martin Dodlek, Jozef Kuqi, Mateo Horvat, Franjo Ladić
Trener:Nenad Orehovec

- 10:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< veljača, 2011 >
P U S Č P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Srpanj 2013 (2)
Studeni 2012 (1)
Listopad 2012 (5)
Rujan 2012 (7)
Kolovoz 2012 (4)
Lipanj 2012 (1)
Svibanj 2012 (6)
Travanj 2012 (8)
Ožujak 2012 (4)
Veljača 2012 (1)
Siječanj 2012 (1)
Prosinac 2011 (2)
Studeni 2011 (3)
Listopad 2011 (4)
Rujan 2011 (7)
Kolovoz 2011 (3)
Srpanj 2011 (1)
Lipanj 2011 (3)
Svibanj 2011 (2)
Travanj 2011 (1)
Ožujak 2011 (3)
Veljača 2011 (5)
Siječanj 2011 (1)
Prosinac 2010 (2)
Studeni 2010 (6)
Listopad 2010 (9)
Rujan 2010 (10)
Kolovoz 2010 (5)
Srpanj 2010 (1)
Lipanj 2010 (7)
Svibanj 2010 (13)
Travanj 2010 (10)
Ožujak 2010 (7)
Veljača 2010 (7)
Siječanj 2010 (1)
Prosinac 2009 (5)
POPIS IGRAČA:

Trener:Mario Šarić


Broj:19
Prezime:Bašek
Ime:David
Dat.rođ.:26.04.2000.


Broj:9
Prezime:Bistrović
Ime:Leonard
Dat.rođ.:02.01.2000.


Broj:5
Prezime:Blagus
Ime:Jakov
Dat.rođ.:10.05.2000.


Broj:20
Prezime:Bušnja
Ime:Denis
Dat.rođ.:14.04.2000.
KAPETAN


Broj:6
Prezime:Dežđek
Ime:Roberto
Dat.rođ.:27.03.2000.


Broj:10
Prezime:Dodlek
Ime:Martin
Dat.rođ.:12.07.2000.


Broj:99
Prezime:Đokić
Ime:Nikola
Dat.rođ.:28.01.2000.


Broj:15
Prezime:Horvat
Ime:Mateo
Dat.rođ.:01.12.2000.


Broj:16
Prezime:Kolenić
Ime:Borna
Dat.rođ.:17.10.2000.


Broj:23
Prezime:Kuhar
Ime:Tomislav
Dat.rođ.:xx.xx.2000.


Broj:8
Prezime:Kuqi
Ime:Jozef
Dat.rođ.:05.01.2000.


Broj:3
Prezime:Lukman
Ime:Luka
Dat.rođ.:10.08.2000.


Broj:2
Prezime:Marčec
Ime:Stjapan
Dat.rođ.:28.02.2000.


Broj:6
Prezime:Mesarić
Ime:Jakov
Dat.rođ.:09.06.2000.


Broj:14
Prezime:Obadić
Ime:Jurica
Dat.rođ.:16.04.2000.


Broj:13
Prezime:Ovčar
Ime:Nikola
Dat.rođ.:14.07.2000.


Broj:1
Prezime:Paman
Ime:Filip
Dat.rođ.: 29.02.2000.


Broj:18
Prezime:Pintarić
Ime:Jakov
Dat.rođ.:25.08.2000.


Broj:4
Prezime:Sabol
Ime:Stiven
Dat.rođ.:16.04.2000.


Broj:7
Prezime:Tomašković
Ime:Filip
Dat.rođ.:18.04.2000.


Broj:17
Prezime:Vuk
Ime:Matej
Dat.rođ.:10.06.2000.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se