mahmahwavewavewavemahmah
BROJ POSJETA

my space statistics





DOBRO DOŠLI NA NESLUŽBENE STRANICE
MLAĐIH PIONIRA
HNK "GORICA"



Photobucket

TRENER :
MLAĐIH PIONIRA

Photobucket
MLADEN ARBANAS


STRANICU UREĐUJE:

Image Hosted by ImageShack.us

Photobucket
Nikica Topić party
Mail:noviprstici1@gmail.com
Mail: crtani69@net.hr
Mob:098/9090523
mahmahwavewavewavemahmah

IGRAČI

***********************
SUČIĆ STJEPAN
Photobucket
ROĐEN: 31.05.1998.
POZICIJA: VRATAR


***********************
SMOLKOVIĆ DOMINIK
Photobucket
ROĐEN: 09.01.1999.
POZICIJA: STOPER, BOČNI


***********************
TOPIĆ TOMISLAV
Photobucket
ROĐEN:23.07.1998.
POZICIJA: VEZNI, NAPADAČ


***********************
LACKOVIĆ LOVRO
Photobucket
ROĐEN: 23.03.1998.
POZICIJA: VEZNI


***********************
MATEJ JUKIĆ
JUKIĆ
ROĐEN: 03.03.1998.
POZICIJA: BOČNI, NAPADAČ


***********************
TADIĆ LUKA
Photobucket
ROĐEN: 09.07.1998.
POZICIJA: STOPER

***********************
DESPUT DOMAGOJ
Photobucket
ROĐEN:16.01.1998.
POZICIJA: STOPER


***********************
ŠOŠTAREC DOMAGOJ
Photobucket
ROĐEN: 02.01.1998.
POZICIJA: STOPER


***********************
POLAK LEO
Photobucket
ROĐEN: 13.10.1998.
POZICIJA: BOČNI


***********************
GRDENIĆ MARIJAN
Photobucket
ROĐEN: 13.07.1998
POZICIJA: VEZNI


***********************
ĆURIĆ MARIN
ĆURIĆ
ROĐEN: 15.03.1998.
POZICIJA: NAPADAČ


***********************
BOŽIĆ FILIP
BOŽIĆ
ROĐEN: 30.08.1998.
POZICIJA: STOPER, BOČNI


***********************
RAJIĆ JOSIP
Photobucket
ROĐEN:01.05.1998.
POZICIJA: VEZNI


***********************
ŠEGOTA HRVOJE
HRC1
ROĐEN: 29.01.1998.
POZICIJA: NAPADAČ


***********************
TRAJBAR LUKA-IVAN
TRAJBAR
ROĐEN: 21.01.1998.
POZICIJA: VEZNI, NAPADAČ


***********************
POCRNIĆ DANIJEL
Photobucket
ROĐEN: 22.04.1998.
POZICIJA: BOČNI, NAPADAČ


***********************
GRACIN MARKO
Photobucket
ROĐEN: 26.04.1998.
POZICIJA: NAPADAČ

***********************
SARA TOPIĆ

Photobucket
SARA

NAVIJAČICA
***********************
Photobucket
LEDER DAVOR
GLAVNI ORUŽAR
***********************

Photobucket

SLIKE IZ MEDULINA U VELIKOJ REZOLUCIJI KOJE MOŽETE SKINUTI KLIKOM NA SLIKU



Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

NK RADNIK ´08 LIMAČI 1.

14.08.2009., petak

EVO OVIM PUTEM OBJAVLJUJEM DA JE BLOG LIMAČA PRESTAO S RADOM JER SU IGRAČI PREŠLI U VEĆI RANG NATJECANJA TJ. U DOBNU SKUPINU MLAĐIH PIONIRA
I 1 LIGU HNS SREDIŠTE ZAGREB TE SAM OTVORIO NOVI BLOG RADI LAKŠEG UREĐIVANJA.


KLIKNI NA LINK ISPOD I BIT ĆETE PREUSMJERENI NA STRANICU
HNK GORICA ovdje klikni



























- 02:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.08.2009., petak

UZRAST 1997 I 1998 GODIŠTE

TRENINZI ZA MLAĐE PIONIRE

UTORAK 11.08.TRENING U 10,00 i 17,15
SRIJEDA 12.08. TRENING U 10,00 i 17,15

ČETVRTAK 13.08. UTAKMICA HNK GORICA - LOKOMOTIVA 5 : 0
GOLOVE POSTIGLI: BUTKOVIĆ 2, ZAGORAC , SMOLKOVIĆ i ČOLIĆ PO 1 GOL

PETAK TRENING 14.08. U 17,15


SUBOTA 15.08.2009. VELIKA GOSPA

NEDJELJA 16.08.2009. U 09,00 SATI UTAKMICA HNK GORICA - JAMNICA



R A S P O R E D U T A K M I C A JESEN 2009

KOLO -> 1 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB


KUTINA :MOSLAVINA - CROATIA SESV. 30.08.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - TREŠNJEVKA 29.08.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - TONDACH 29.08.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - ZAGREB 30.08.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - INTER ZAPREŠIĆ 29.08.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - ŠPANSKO 29.08.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - HR.DRAGOVOLJAC 29.08.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - KUSTOŠIJA 30.08.2009 10.00 11.15


KOLO -> 2 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. UTORAK .
.............

SRC SESVETE CROATIA SESV. - KUSTOŠIJA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- GORICA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - KARLOVAC 01.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- ZAGOREC 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - HAŠK 01.09.2009 16.00 17.15
BEDEKOVČINA TONDACH - DUBRAVA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - OGULIN 01.09.2009 16.00 17.15
KUTINA MOSLAVINA - DINAMO 01.09.2009 16.00 17.15


KOLO -> 3 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

ZG-POM. DINAMO DINAMO - CROATIA SESV. 05.09.2009 16.00 17.15
OGULIN OGULIN - MOSLAVINA 05.09.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - TREŠNJEVKA 05.09.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - TONDACH 05.09.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - ZAGREB 05.09.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - INTER ZAPREŠIĆ 05.09.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ŠPANSKO 06.09.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - HR.DRAGOVOLJAC 05.09.2009 10.00 11.15


KOLO -> 4 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠT
E ZAGREB

SRC SESVETE CROATIA SESV. - HR.DRAGOVOLJAC 13.09.2009 10.00 11.15
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - KUSTOŠIJA 13.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- GORICA 12.09.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - KARLOVAC 12.09.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - ZAGOREC 12.09.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - HAŠK 13.09.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - DUBRAVA 13.09.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - OGULIN 12.09.2009 16.00 17.15


KOLO -> 5 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

OGULIN OGULIN - CROATIA SESV. 19.09.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - DINAMO 20.09.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - MOSLAVINA 19.09.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - TREŠNJEVKA 19.09.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - TONDACH 19.09.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ZAGREB 20.09.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - INTER ZAPREŠIĆ 19.09.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ŠPANSKO 19.09.2009 16.00 17.15


KOLO -> 6 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

SRC SESVETE CROATIA SESV. - ŠPANSKO 27.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- HR.DRAGOVOLJAC 26.09.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - KUSTOŠIJA 26.09.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - GORICA 26.09.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - KARLOVAC 27.09.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - ZAGOREC 27.09.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - HAŠK 26.09.2009 16.00 17.15
OGULIN OGULIN - DUBRAVA 26.09.2009 10.00 11.15


KOLO -> 7 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

ZG-DUBRAVA DUBRAVA - CROATIA SESV. 04.10.2009 15.30 16.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - OGULIN 03.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - DINAMO 03.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - MOSLAVINA 03.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - TREŠNJEVKA 04.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - TONDACH 03.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ZAGREB 03.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - INTER ZAPREŠIĆ 04.10.2009 15.30 16.45


KOLO -> 8 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. ČETVRTAK.
.............

SRC SESVETE CROATIA SESV. - INTER ZAPREŠIĆ 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - ŠPANSKO 08.10.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - HR.DRAGOVOLJAC 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA 08.10.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - GORICA 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - KARLOVAC 08.10.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - ZAGOREC 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - HAŠK 08.10.2009 10.00 11.15


KOLO -> 9 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SR
EDIŠTE ZAGREB

ZG-PEŠČENICA HAŠK - CROATIA SESV. 10.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - DUBRAVA 10.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - OGULIN 10.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - DINAMO 11.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - MOSLAVINA 10.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- TREŠNJEVKA 10.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - TONDACH 11.10.2009 15.30 16.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- ZAGREB 10.10.2009 10.00 11.15


KOLO -> 10 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

SRC SESVETE CROATIA SESV. - ZAGREB 18.10.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - INTER ZAPREŠIĆ 17.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - ŠPANSKO 18.10.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - HR.DRAGOVOLJAC 18.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - KUSTOŠIJA 17.10.2009 15.30 16.45
OGULIN OGULIN - GORICA 17.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - KARLOVAC 18.10.2009 15.30 16.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - ZAGOREC 17.10.2009 10.00 11.15


KOLO -> 11 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SR
EDIŠTE ZAGREB

KRAPINA ZAGOREC - CROATIA SESV. 24.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - HAŠK 24.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - DUBRAVA 25.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - OGULIN 24.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- DINAMO 24.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - MOSLAVINA 25.10.2009 14.30 15.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- TREŠNJEVKA 24.10.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - TONDACH 24.10.2009 10.00 11.15


KOLO -> 12 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. SUBOTA.....
............

SRC SESVETE CROATIA SESV. - TONDACH 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - ZAGREB 31.10.2009 14.30 15.45
KUTINA MOSLAVINA - INTER ZAPREŠIĆ 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - ŠPANSKO 31.10.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - HR.DRAGOVOLJAC 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - KUSTOŠIJA 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - GORICA 31.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - KARLOVAC 31.10.2009 10.00 11.15


KOLO -> 13 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

KARLOVAC KARLOVAC - CROATIA SESV. 07.11.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ZAGOREC 08.11.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - HAŠK 07.11.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- DUBRAVA 07.11.2009 14.30 15.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - OGULIN 08.11.2009 14.30 15.45


ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- DINAMO 07.11.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - MOSLAVINA 07.11.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - TREŠNJEVKA 07.11.2009 10.00 11.15


KOLO -> 14 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

SRC SESVETE CROATIA SESV. - TREŠNJEVKA 15.11.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - TONDACH 15.11.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - ZAGREB 14.11.2009 14.30 15.45
OGULIN OGULIN - INTER ZAPREŠIĆ 14.11.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - ŠPANSKO 15.11.2009 14.30 15.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - HR.DRAGOVOLJAC 14.11.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - KUSTOŠIJA 14.11.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - GORICA 14.11.2009 10.00 11.15


KOLO -> 15 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB

VELIKA GORICA GORICA - CROATIA SESV. 22.11.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - KARLOVAC 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ZAGOREC 21.11.2009 14.30 15.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - HAŠK 22.11.2009 14.30 15.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- DUBRAVA 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - OGULIN 21.11.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - DINAMO 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - MOSLAVINA 22.11.2009 10.00 11.15

..........................................................................
NAPOMENA: Sagledajte raspored, eventualne korekcije odmah dojavite.
Važeći tjedni rasporedi objavljivati će se u službenom glasilu.

..........................................................................
Povjerenik za natjecanje mladeži
HNS Središte Zagreb


ZA OSTALE KATEGORIJE MOŽETE POGLEDATI KLIKOM NA GLASILO:
GLASILO BR.21








- 15:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< kolovoz, 2009  
P U S Č P S N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Kolovoz 2009 (2)
Srpanj 2009 (1)
Lipanj 2009 (3)
Svibanj 2009 (5)
Travanj 2009 (5)
Ožujak 2009 (5)
Veljača 2009 (4)
Prosinac 2008 (2)
Studeni 2008 (3)
Listopad 2008 (6)
Rujan 2008 (6)
Kolovoz 2008 (2)
Srpanj 2008 (1)
Lipanj 2008 (4)
Svibanj 2008 (3)
Travanj 2008 (5)
Ožujak 2008 (7)
Veljača 2008 (5)
Siječanj 2008 (2)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

BOX 3
Photobucket

SEZONA 2008/2009

Photobucket

TABLICA
************************
Od srca čestitamo Limačima Inter Zaprešića na zasluženom osvajanju naslova prvaka !!!
žele Limači NK Radnik
..... thumbupparty
Photobucket

Photobucket

ČESTITAMO POBJEDNIKU

1. INTER = 73
U / P / N / I / G - R
25/ 24/ 1 / 0 /145-21
************************
2. RADNIK = 69
U / P / N / I / G - R
26 / 21 / 3 / 1 /114 - 21
************************
3. NAFTAŠ I. = 55
U / P / N / I / G - R
25/ 18/ 1 / 6 /110-34
************************
4. SAMOBOR = 47
U / P / N / I / G - R
23/15/ 2 / 6 /91-33
************************
5 JASKA = 45
U / P / N / I / G - R
25/ 13/ 6 / 6 /75-49
************************
6. VRBOVEC = 42
U / P / N / I / G - R
23 / 13/ 3 / 7 / 65-39
************************
7. D. SELO = 33
U / P / N / I / G - R
22 / 10 / 3 / 9 / 53-43
************************
8. BISTRA = 28
U / P / N / I / G - R
24/ 8 / 4 /12/34-57
************************
9. VINOGRA. = 28
U / P / N / I / G - R
24/ 9 / 1 /14 /54-88
************************
10. JAMNICA = 25
U / P / N / I / G - R
22/ 7 / 4 / 11 / 34-46
************************
11. V. MLAKA = 15
U / P / N / I / G - R
24/ 4 / 3 / 17/ 43-75
************************
12. ZELINA = 13
U / P / N / I / G - R
25/ 4 / 1 / 20/32-104
************************
13. GORICA = 8
U / P / N / I / G - R
24 / 2 / 2 / 20 / 20-123
************************
14. UDARNIK = 8
U / P / N / I / G - R
26/ 2 / 2 / 22/28-163
************************

cool myspace layouts



STRIJELCI:
*******************
NAJBOLJI STRIJELAC
SEZONA 2008/2009

Photobucket

Photobucket
TOPIĆ.............19
**********************
**********************
**********************
**********************
Photobucket
LACKOVIĆ........16
*********************
&#262;URI&#262;
ĆURIĆ...........12
**********************
Photobucket
LUČIĆ................8
**********************
JUKI&#262;
JUKIĆ...............7
**********************
TRAJBAR
TRAJBAR......7
**********************
Photobucket
SMOLKOVIĆ........ 5
**********************
HRC1
ŠEGOTA...........5
**********************
Photobucket
POLAK............... 5
**********************
Photobucket
POCRNIĆ......... 4
**********************
Photobucket
ŠOŠTAREC.......2
*********************
Photobucket
GRACIN........2
*********************
Photobucket
RAJIĆ...........2
**********************
Photobucket
DESPUT.......... 2
***********************
BO&#381;I&#262;
BOŽIĆ.............1
************************
Photobucket
TADIĆ.........1
**********************

Photobucket
NAJBOLJI VRATARI
SEZONA 2008/2009

Photobucket
SUČIĆ PRIMIO.....9
*********************
STIPI&#262;
STIPIĆ PRIMIO.....12
*********************
*********************
UTAKMICE

I RASPORED

*********************
26. KOLO

RADNIK - UDARNIK 11 : 0
Majić 3, Lacković 2, Ćurić 2, Jukić, Smolković, Šoštarec, Lučić

*********************
25. KOLO

VINOGRADAR-RADNIK 0 : 2
Jukić i Topić
Ned 07.06.u 10.i 11.30

*********************
24. KOLO

RADNIK - SAMOBOR= 3 - 2
Bartolin , Majić i Ćurić
30.05.2009.g u 11,15
*********************
23. KOLO

V. MLAKA - RADNIK = 0 : 3
Ćurić , Topić i Gracin

Sub 23.05.u 11.30 i 13,00

*********************
22. KOLO

RADNIK - ZELINA = 5 : 1
Majić 2, Jukić, Tadić, Barišić

*********************
21. KOLO

V. GORICA - RADNIK
= 0 : 9
Lacković 2, Topić 2, Šegota 2, Jukić, Ćurić, Desput

*********************
20. KOLO
Čet 11.06.u 10.i 11.30
RADNIK - JASKA= 4 : 1
Majić, Lučić, Bartolin i Pocrnić

*********************
19. KOLO

VRBOVEC - RADNIK = 0 : 2
Lučić, Jukić

*********************
18. KOLO

RADNIK - D. SELO = 5 - 1
Topić, Lacković,Jukić, Božić, Lučić

*********************
17. KOLO

BISTRA - RADNIK 0 : 8
Topić 3, Jukić, Šoštarec, Lacković, Bartolin, Šegota

**********************
16. KOLO

RADNIK - JAMNICA = 6 : 1
Lučić 2,Rajić, Smolković, Polak, Pocrnić

**********************
15. KOLO

INTER – RADNIK = 3 - 1
Topić

*********************

14. KOLO

RADNIK - NAFTAŠ = 3 : 0
Bartolin, Trajbar, Topić

*********************
13. KOLO

UDARNIK - RADNIK = 1 : 6
Lacković 3, Topić 2, Trajbar 1

*********************
12. KOLO

RADNIK - VINOG. 11 : 0
Filep 2, Topić 2, Rajić, Šegota, Lacković, Polak, Smolković, Ćurić, Trajbar

*********************
11. KOLO

SAMOBOR - RADNIK 1 : 4
Ćurić, Trajbar, Lacković,Gracin

*********************
10. KOLO

RADNIK - V.MLAKA 3 : 0
Lacković, Ćurić, Trajbar

**********************
9. KOLO

ZELINA - RADNIK 2 : 3
Topić 3

*********************
8. KOLO

RADNIK - GORICA 8 : 1
Trajbar 2, Lacković 2, Topić,Lučić,Smolković, Barišić

*********************
7. KOLO

JASKA - RADNIK 1 : 3
Šegota, Lučić, Ćurić

*********************
6. KOLO

RADNIK - VRBOVEC 2 : 2
Desput, Pocrnić

*********************
5. KOLO

D. SELO - RADNIK 0 : 0

*********************
4. KOLO

RADNIK - BISTRA - 3 : 0
Lacković, Ćurić, Pocrnić

*********************
3. KOLO

JAMNICA - RADNIK - 0 : 3
Filep, Polak, Lacković

*********************
2. KOLO

RADNIK - INTER - 2 : 2
Topić, Smolković

*********************
1. KOLO

NAFTAŠ - RADNIK - 2 : 4
2. Ćurić i 2. Polak
*********************

Photobucket


Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se