|
BROJ POSJETA
|
NK RADNIK ´08 LIMAČI 1.
14.08.2009., petak
EVO OVIM PUTEM OBJAVLJUJEM DA JE BLOG LIMAČA PRESTAO S RADOM JER SU IGRAČI PREŠLI U VEĆI RANG NATJECANJA TJ. U DOBNU SKUPINU MLAĐIH PIONIRA
I 1 LIGU HNS SREDIŠTE ZAGREB TE SAM OTVORIO NOVI BLOG RADI LAKŠEG UREĐIVANJA.
KLIKNI NA LINK ISPOD I BIT ĆETE PREUSMJERENI NA STRANICU
HNK GORICA ovdje klikni
|
07.08.2009., petak
UZRAST 1997 I 1998 GODIŠTE
TRENINZI ZA MLAĐE PIONIRE
UTORAK 11.08.TRENING U 10,00 i 17,15
SRIJEDA 12.08. TRENING U 10,00 i 17,15
ČETVRTAK 13.08. UTAKMICA HNK GORICA - LOKOMOTIVA 5 : 0
GOLOVE POSTIGLI: BUTKOVIĆ 2, ZAGORAC , SMOLKOVIĆ i ČOLIĆ PO 1 GOL
PETAK TRENING 14.08. U 17,15
SUBOTA 15.08.2009. VELIKA GOSPA
NEDJELJA 16.08.2009. U 09,00 SATI UTAKMICA HNK GORICA - JAMNICA
R A S P O R E D U T A K M I C A JESEN 2009
KOLO -> 1 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
KUTINA :MOSLAVINA - CROATIA SESV. 30.08.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - TREŠNJEVKA 29.08.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - TONDACH 29.08.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - ZAGREB 30.08.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - INTER ZAPREŠIĆ 29.08.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - ŠPANSKO 29.08.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - HR.DRAGOVOLJAC 29.08.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - KUSTOŠIJA 30.08.2009 10.00 11.15
KOLO -> 2 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. UTORAK ..............
SRC SESVETE CROATIA SESV. - KUSTOŠIJA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- GORICA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - KARLOVAC 01.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- ZAGOREC 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - HAŠK 01.09.2009 16.00 17.15
BEDEKOVČINA TONDACH - DUBRAVA 01.09.2009 16.00 17.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - OGULIN 01.09.2009 16.00 17.15
KUTINA MOSLAVINA - DINAMO 01.09.2009 16.00 17.15
KOLO -> 3 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
ZG-POM. DINAMO DINAMO - CROATIA SESV. 05.09.2009 16.00 17.15
OGULIN OGULIN - MOSLAVINA 05.09.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - TREŠNJEVKA 05.09.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - TONDACH 05.09.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - ZAGREB 05.09.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - INTER ZAPREŠIĆ 05.09.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ŠPANSKO 06.09.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - HR.DRAGOVOLJAC 05.09.2009 10.00 11.15
KOLO -> 4 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
SRC SESVETE CROATIA SESV. - HR.DRAGOVOLJAC 13.09.2009 10.00 11.15
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - KUSTOŠIJA 13.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- GORICA 12.09.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - KARLOVAC 12.09.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - ZAGOREC 12.09.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - HAŠK 13.09.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - DUBRAVA 13.09.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - OGULIN 12.09.2009 16.00 17.15
KOLO -> 5 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
OGULIN OGULIN - CROATIA SESV. 19.09.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - DINAMO 20.09.2009 16.00 17.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - MOSLAVINA 19.09.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - TREŠNJEVKA 19.09.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - TONDACH 19.09.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ZAGREB 20.09.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - INTER ZAPREŠIĆ 19.09.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ŠPANSKO 19.09.2009 16.00 17.15
KOLO -> 6 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
SRC SESVETE CROATIA SESV. - ŠPANSKO 27.09.2009 16.00 17.15
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- HR.DRAGOVOLJAC 26.09.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - KUSTOŠIJA 26.09.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - GORICA 26.09.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - KARLOVAC 27.09.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - ZAGOREC 27.09.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - HAŠK 26.09.2009 16.00 17.15
OGULIN OGULIN - DUBRAVA 26.09.2009 10.00 11.15
KOLO -> 7 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - CROATIA SESV. 04.10.2009 15.30 16.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - OGULIN 03.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - DINAMO 03.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - MOSLAVINA 03.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - TREŠNJEVKA 04.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - TONDACH 03.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ZAGREB 03.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - INTER ZAPREŠIĆ 04.10.2009 15.30 16.45
KOLO -> 8 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. ČETVRTAK..............
SRC SESVETE CROATIA SESV. - INTER ZAPREŠIĆ 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - ŠPANSKO 08.10.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - HR.DRAGOVOLJAC 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA 08.10.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - GORICA 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - KARLOVAC 08.10.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - ZAGOREC 08.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - HAŠK 08.10.2009 10.00 11.15
KOLO -> 9 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
ZG-PEŠČENICA HAŠK - CROATIA SESV. 10.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - DUBRAVA 10.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - OGULIN 10.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - DINAMO 11.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - MOSLAVINA 10.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- TREŠNJEVKA 10.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - TONDACH 11.10.2009 15.30 16.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- ZAGREB 10.10.2009 10.00 11.15
KOLO -> 10 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
SRC SESVETE CROATIA SESV. - ZAGREB 18.10.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - INTER ZAPREŠIĆ 17.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - ŠPANSKO 18.10.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - HR.DRAGOVOLJAC 18.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - KUSTOŠIJA 17.10.2009 15.30 16.45
OGULIN OGULIN - GORICA 17.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - KARLOVAC 18.10.2009 15.30 16.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - ZAGOREC 17.10.2009 10.00 11.15
KOLO -> 11 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
KRAPINA ZAGOREC - CROATIA SESV. 24.10.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - HAŠK 24.10.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - DUBRAVA 25.10.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - OGULIN 24.10.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- DINAMO 24.10.2009 15.30 16.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - MOSLAVINA 25.10.2009 14.30 15.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- TREŠNJEVKA 24.10.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - TONDACH 24.10.2009 10.00 11.15
KOLO -> 12 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
.................................................. SUBOTA.................
SRC SESVETE CROATIA SESV. - TONDACH 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - ZAGREB 31.10.2009 14.30 15.45
KUTINA MOSLAVINA - INTER ZAPREŠIĆ 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - ŠPANSKO 31.10.2009 10.00 11.15
OGULIN OGULIN - HR.DRAGOVOLJAC 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - KUSTOŠIJA 31.10.2009 10.00 11.15
ZG-PEŠČENICA HAŠK - GORICA 31.10.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - KARLOVAC 31.10.2009 10.00 11.15
KOLO -> 13 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
KARLOVAC KARLOVAC - CROATIA SESV. 07.11.2009 10.00 11.15
VELIKA GORICA GORICA - ZAGOREC 08.11.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - HAŠK 07.11.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- DUBRAVA 07.11.2009 14.30 15.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - OGULIN 08.11.2009 14.30 15.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- DINAMO 07.11.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - MOSLAVINA 07.11.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - TREŠNJEVKA 07.11.2009 10.00 11.15
KOLO -> 14 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
SRC SESVETE CROATIA SESV. - TREŠNJEVKA 15.11.2009 10.00 11.15
KUTINA MOSLAVINA - TONDACH 15.11.2009 10.00 11.15
ZG-POM. DINAMO DINAMO - ZAGREB 14.11.2009 14.30 15.45
OGULIN OGULIN - INTER ZAPREŠIĆ 14.11.2009 10.00 11.15
ZG-DUBRAVA DUBRAVA - ŠPANSKO 15.11.2009 14.30 15.45
ZG-PEŠČENICA HAŠK - HR.DRAGOVOLJAC 14.11.2009 10.00 11.15
KRAPINA ZAGOREC - KUSTOŠIJA 14.11.2009 10.00 11.15
KARLOVAC KARLOVAC - GORICA 14.11.2009 10.00 11.15
KOLO -> 15 ML. PIONIRI + PIONIRI 1. NL-SREDIŠTE ZAGREB
VELIKA GORICA GORICA - CROATIA SESV. 22.11.2009 10.00 11.15
ZG-KUSTOŠIJA KUSTOŠIJA - KARLOVAC 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-SIGET HR.DRAGOVOLJAC- ZAGOREC 21.11.2009 14.30 15.45
ZG-ŠPANSKO ŠPANSKO - HAŠK 22.11.2009 14.30 15.45
ZAPREŠIĆ INTER ZAPREŠIĆ- DUBRAVA 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-VESLAČKA ZAGREB - OGULIN 21.11.2009 10.00 11.15
BEDEKOVČINA TONDACH - DINAMO 21.11.2009 10.00 11.15
ZG-TREŠNJEVKA TREŠNJEVKA - MOSLAVINA 22.11.2009 10.00 11.15
..........................................................................
NAPOMENA: Sagledajte raspored, eventualne korekcije odmah dojavite.
Važeći tjedni rasporedi objavljivati će se u službenom glasilu.
..........................................................................
Povjerenik za natjecanje mladeži
HNS Središte Zagreb
ZA OSTALE KATEGORIJE MOŽETE POGLEDATI KLIKOM NA GLASILO:
GLASILO BR.21
|
|
|
< |
kolovoz, 2009 |
|
P |
U |
S |
Č |
P |
S |
N |
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
|
|
|
|
|
|
Kolovoz 2009 (2)
Srpanj 2009 (1)
Lipanj 2009 (3)
Svibanj 2009 (5)
Travanj 2009 (5)
Ožujak 2009 (5)
Veljača 2009 (4)
Prosinac 2008 (2)
Studeni 2008 (3)
Listopad 2008 (6)
Rujan 2008 (6)
Kolovoz 2008 (2)
Srpanj 2008 (1)
Lipanj 2008 (4)
Svibanj 2008 (3)
Travanj 2008 (5)
Ožujak 2008 (7)
Veljača 2008 (5)
Siječanj 2008 (2)
Dnevnik.hr Gol.hr Zadovoljna.hr OYO.hr NovaTV.hr DomaTV.hr Mojamini.tv |
BOX 3
SEZONA 2008/2009
TABLICA
************************
Od srca čestitamo Limačima Inter Zaprešića na zasluženom osvajanju naslova prvaka !!!
žele Limači NK Radnik.....
ČESTITAMO POBJEDNIKU
1. INTER = 73
U / P / N / I / G - R
25/ 24/ 1 / 0 /145-21
************************
2. RADNIK = 69
U / P / N / I / G - R
26 / 21 / 3 / 1 /114 - 21
************************
3. NAFTAŠ I. = 55
U / P / N / I / G - R
25/ 18/ 1 / 6 /110-34
************************
4. SAMOBOR = 47
U / P / N / I / G - R
23/15/ 2 / 6 /91-33
************************
5 JASKA = 45
U / P / N / I / G - R
25/ 13/ 6 / 6 /75-49
************************
6. VRBOVEC = 42
U / P / N / I / G - R
23 / 13/ 3 / 7 / 65-39
************************
7. D. SELO = 33
U / P / N / I / G - R
22 / 10 / 3 / 9 / 53-43
************************
8. BISTRA = 28
U / P / N / I / G - R
24/ 8 / 4 /12/34-57
************************
9. VINOGRA. = 28
U / P / N / I / G - R
24/ 9 / 1 /14 /54-88
************************
10. JAMNICA = 25
U / P / N / I / G - R
22/ 7 / 4 / 11 / 34-46
************************
11. V. MLAKA = 15
U / P / N / I / G - R
24/ 4 / 3 / 17/ 43-75
************************
12. ZELINA = 13
U / P / N / I / G - R
25/ 4 / 1 / 20/32-104
************************
13. GORICA = 8
U / P / N / I / G - R
24 / 2 / 2 / 20 / 20-123
************************
14. UDARNIK = 8
U / P / N / I / G - R
26/ 2 / 2 / 22/28-163
************************
STRIJELCI:
*******************
NAJBOLJI STRIJELAC
SEZONA 2008/2009
TOPIĆ.............19
**********************
**********************
**********************
**********************
LACKOVIĆ........16
*********************
ĆURIĆ...........12
**********************
LUČIĆ................8
**********************
JUKIĆ...............7
**********************
TRAJBAR......7
**********************
SMOLKOVIĆ........ 5
**********************
ŠEGOTA...........5
**********************
POLAK............... 5
**********************
POCRNIĆ......... 4
**********************
ŠOŠTAREC.......2
*********************
GRACIN........2
*********************
RAJIĆ...........2
**********************
DESPUT.......... 2
***********************
BOŽIĆ.............1
************************
TADIĆ.........1
**********************
NAJBOLJI VRATARI
SEZONA 2008/2009
SUČIĆ PRIMIO.....9
*********************
STIPIĆ PRIMIO.....12
*********************
*********************
UTAKMICE
I RASPORED
*********************
26. KOLO
RADNIK - UDARNIK 11 : 0
Majić 3, Lacković 2, Ćurić 2, Jukić, Smolković, Šoštarec, Lučić
*********************
25. KOLO
VINOGRADAR- RADNIK 0 : 2
Jukić i Topić
Ned 07.06.u 10.i 11.30
*********************
24. KOLO
RADNIK - SAMOBOR= 3 - 2
Bartolin , Majić i Ćurić
30.05.2009.g u 11,15
*********************
23. KOLO
V. MLAKA - RADNIK = 0 : 3
Ćurić , Topić i Gracin
Sub 23.05.u 11.30 i 13,00
*********************
22. KOLO
RADNIK - ZELINA = 5 : 1
Majić 2, Jukić, Tadić, Barišić
*********************
21. KOLO
V. GORICA - RADNIK = 0 : 9
Lacković 2, Topić 2, Šegota 2, Jukić, Ćurić, Desput
*********************
20. KOLO
Čet 11.06.u 10.i 11.30
RADNIK - JASKA= 4 : 1
Majić, Lučić, Bartolin i Pocrnić
*********************
19. KOLO
VRBOVEC - RADNIK = 0 : 2
Lučić, Jukić
*********************
18. KOLO
RADNIK - D. SELO = 5 - 1
Topić, Lacković,Jukić, Božić, Lučić
*********************
17. KOLO
BISTRA - RADNIK 0 : 8
Topić 3, Jukić, Šoštarec, Lacković, Bartolin, Šegota
**********************
16. KOLO
RADNIK - JAMNICA = 6 : 1
Lučić 2,Rajić, Smolković, Polak, Pocrnić
**********************
15. KOLO
INTER – RADNIK = 3 - 1
Topić
*********************
14. KOLO
RADNIK - NAFTAŠ = 3 : 0
Bartolin, Trajbar, Topić
*********************
13. KOLO
UDARNIK - RADNIK = 1 : 6
Lacković 3, Topić 2, Trajbar 1
*********************
12. KOLO
RADNIK - VINOG. 11 : 0
Filep 2, Topić 2, Rajić, Šegota, Lacković, Polak, Smolković, Ćurić, Trajbar
*********************
11. KOLO
SAMOBOR - RADNIK 1 : 4
Ćurić, Trajbar, Lacković,Gracin
*********************
10. KOLO
RADNIK - V.MLAKA 3 : 0
Lacković, Ćurić, Trajbar
**********************
9. KOLO
ZELINA - RADNIK 2 : 3
Topić 3
*********************
8. KOLO
RADNIK - GORICA 8 : 1
Trajbar 2, Lacković 2, Topić,Lučić,Smolković, Barišić
*********************
7. KOLO
JASKA - RADNIK 1 : 3
Šegota, Lučić, Ćurić
*********************
6. KOLO
RADNIK - VRBOVEC 2 : 2
Desput, Pocrnić
*********************
5. KOLO
D. SELO - RADNIK 0 : 0
*********************
4. KOLO
RADNIK - BISTRA - 3 : 0
Lacković, Ćurić, Pocrnić
*********************
3. KOLO
JAMNICA - RADNIK - 0 : 3
Filep, Polak, Lacković
*********************
2. KOLO
RADNIK - INTER - 2 : 2
Topić, Smolković
*********************
1. KOLO
NAFTAŠ - RADNIK - 2 : 4
2. Ćurić i 2. Polak
*********************
|
|