srijeda, 07.01.2015.

RAZNOVRSNA PETICA-povjest nogometaša

Jedan mali pogled unazad da se prisjetimo koliko je nogometaša prošlo unazad pet I vise godina u veteranima PETICE I kakvi sve rezultati I naslovi su postignuti.

2009. 3.kornera penal
Zaradić,Kolovrat,Marić,Kragujević,Brkić,Stojanac,Šimićić,Piperković,Vranješ,Roguljić,Čakalić,Višević,Dorić
2009. Ljetko
Zaradić,Kovačević,Marić,Kolovrat,Pezelj,Dorić,Zovko,Višević,Kragujević,F.Pranjić,I,Pranjić
2011. 3.kornera penal
Brdarić,Grgić,Brkić,Marić,Kolovrat,F.Pranjić,Matagić,Škrobar,Čakalić,Smoje,Kragujević
2011. Ljetko
Brdarić,Marić,Kolovrat,Kragujević,F.Pranjić,Zovko,Dorić,Kovač,Škrobar,Brkić,Grgić,Smoje,Đanko
2012. Zimko
Strmečki,Stojković,Husić,Ivanković,Vuletić,Marić,Kragujević,Kolovrat,Kovač Nikolić,Pribisalić,Smoje
2012. 8.Kafića
Dokonal,Šimićić,Bašić,Kaplan,Gembeš,Pongračić,Perošević,Ivanković,Husić,Iličić,Kragujević
2014. 3.kornera penal
Vidaković,Kolovrat,Marić,Kragujević,Husić,Iličić,Ivanković,Vuletić,I.Pranjić,Mehić,Stojković,I.Višević
2014. Turnir Tenja
Vidaković,Marić,Vuletić,Brnić,Babić,Mrvelj,Bubalo,Husić,Kolovrat,Kragujević,Budiša
2014. 8.Kafića
Dokonal,Lešković,Mitrović,Jugović,Budiša,Nospak,Husić,Gembeš,Iličić,Šimićić,Brnić
(Zeko,Mara,Pile,Pican)

2014. Zimko
Mutić,Budiša,Baban,Brnić,Bubalo,Dumančić,I.Pranjić,Kolovrat,Almaši,Husić

07.01.2015. u 15:01 • 0 KomentaraPrint#^

utorak, 06.01.2015.

ZIMKO 2014 Petica/2

Još jedna godina je iza veterana PETICE završena po nama neslavno ispadanje sa Zimka u četvrtfinalu,ali osvojen TURNIR 8.KAFIĆA .Zimko 2014 po meni nema goreg bolji si i nejdeš dalje katastrofa,dečki su odigrali kao lavovi na terenu nisu se štedili ni malo ali nismo imali sreće,kad dođu penali.Nisam mogao vjerovati da smo prvu seriju penala svi promašili to se ne događa često ali eto nama se to desi i lutrija nije bila na našoj strani i doviđenja,
Jedna pomno odabrana ekipa koja je nastupla za nas da je bilo teško odabrati ko početi ko na klupu koga i kada mjenjati nije bilo lako ni MARI a ni meni ali to su slatke brige kad imaš odlične dečke.

Nastupali: MUTIĆ,PRANJIĆ,KOLOVRAT,HUSIĆ,BUDIŠA,BRNIĆ,DUMANČIĆ,BUBALO,ALMAŠI,BABIĆ
Selektori: MARIĆ,KRAGUJEVIĆ

Nstavljamo dalje u istom ritmu sad nam sljedi drugi dio Lige,3.Kornera,Tenja i ostali humanitarni turniri gdje se rado odazovemo i pomognemo koliko je u našoj moći

06.01.2015. u 20:01 • 0 KomentaraPrint#^

utorak, 23.12.2014.

TURNIR 8.KAFIĆA 2014

CB 5 GRAVIA: Dokonal, Husić, Jugović, Lešković, Gembeš, Iličić, Mitrović, Budiša, Nospak, Brnić, Šimičić. Trener: Kragujević.

Pobjedom CB 5 Gravia završen je peti humanitarni malonogometni Turnir 8 kafića. “Petica” je tako postala i peti osvajač tradicionalnog turnira, čiji je stalni sudionik od početka, a do naslova je stigla svladavši u finalu CB Svačić s 3:2.
Već i sam pogled na rezultate pokazuje kako su svi koji su nastupili željeli i pobijediti, tako da su svi dvoboji bili rezultatski tijesni, a čak su četiri odlučena tek boljim izvođenjem šesteraca. Sličan se epilog nazirao i u finalu, u kojem je i postignuto najviše pogodaka, no on je ipak odlučen dvije minute prije kraja pogotkom Igora Budiše. Prethodno su CB 5 Graviju dva puta dovodili u vodstvo Vedran Jugović i Robert Nospak, a za CB Svačić izjednačavali Josip Milardović i Mario Meter. Jugović je izabran i za najboljeg igrača turnira, Hrvoje Milić za strijelca, a Vjeran Dokonal za vratara. Među brojnim igračima koji su nastupili bilo je i sadašnjih i bivših hrvatskih nogometnih i malonogometnih reprezentativaca, kao i igrača koji su u prošlosti nosili dres NK Osijek.
Donacije su najavili i neki od igrača, poput Vide, Kneževića, Milića, Jugovića, Vargića, Leškovića, Mitrovića i Kvržića, što će dodatno približiti organizatore željenom iznosu za realizaciju ovog projekta.

ČETVRTFINALE: CB Svačić - CB Brokat Subotica 1:0
NB Patika - CB Šetač 8:7 šesterci (0:0)
CB 5 Gravia - CB Slavonac Tenja 1:0
CB Rockatiki - CB College 3:1 šesterci (1:1)
POLUFINALE: CB Svačić - NB Patika 5:4 šesterci (1:1)
CB 5 Gravia - CB Rockatiki 3:2 šesterci (1:1)
FINALE: CB Svačić - CB 5 Gravia 2:3

23.12.2014. u 20:02 • 0 KomentaraPrint#^

ZIMKO 2014 Petica

CAFFE 5 GRAVIA 1 (1)
AMEBA 79 1 (0)

Dvorana Zrinjevac. Suci: Igor Schrempf i Zlatan Mlinarić. Strijelci: 1:0 Husić (12), 1:1 Tomić (27).
CAFFE 5 GRAVIA: Mutić, Kolovrat, Bubalo, Dumenčić, Budiša, Brnić, Babić, Husić, Almaši
AMEBA 79: Keler, Konjik, Tomić, Šalavarda, Krstanović, Jandrok, Vitić, Kralj, Periškić, Jukić

Druga utakmica veterana između Caffe 5 Gravije i Amebe 79 bila je još neizvjesnija. Dražen Husić je “Peticu” doveo u prednost tri minute prije kraja prvog poluvremena, a izjednačio je Jago Tomić tri minute prije kraja susreta. U međuvremenu su obje momčadi imale prilike za pobjedu, ali na kraju je ostao remi

CAFFE BAR "5" GRAVIA

Mutić Budiša Babić Brnić Bubalo Dumančić Pranjić Kolovrat Almaši Husić Selektori: Marić Kragujević

Treći susret dana odigrali su Caffe bar 5 Gravia i Auto Drago Vinkovci. Momčad CB 5 Gravia je u prve četiri minute imala dvije izvrsne prilike za gol, no nije ih iskoristila. No svoju šansu za gol je u petoj minuti iskoristila je momčad Auto Drago Vinkovci. Stijelac je bio Mladen Križanović. Nakon primljenog gola CB 5 Gravia je nastavila nizati prilike, što im se isplatilo u osmoj minuti utakmice kada je Ante Brnić zabio za 1:1. Narednim minutama igrala se čvrsta utakmica, a na novi gol se čekalo sve do 26. minute kada je precizan bio Dalibor Dumančić. U posljednjoj minuti utakmice momčad Auto Drago Vinkovci je mogla u dva navrata izjednačiti, no svoju je spretnost pokazao golman momčadi CB 5 Gravia te je utakmica završila 2:1.thumbup

17.12.2014. u 10:13 • 0 KomentaraPrint#^

ponedjeljak, 01.12.2014.

Veteranska 1.Gradska malonogometna liga 2014

Odigrano je i zadnje kolo lige nažalost smo izgubili ali ništa strašno,nekompletirani i to nas je "možda" koštalo izgubljenih bodova ali se ne žalimo jel i ekipa koja je igrala je pružila i pokazala da se nova PETICA polako slaže za nadolazeće turnire i buduće lige

7.kolo PETICA - AFTER DARK 0:2

Kaplan,Bubalo,Dumančić,Pavičić,Husić,Brnić,Marić ( Budiša,Babić,Kolovrat,Kragujević)

24.11.2014. u 12:59 • 0 KomentaraPrint#^

Mali podsjetnik na odigrana još dva kola malo neobični rezultati su osvanuli na našem kontu

GLAS SLAVONIJE O PETICI

Još više radosti bilo je na utakmici Caffe 5 Gravia - Ameba 79. Bio je to pravi run & gun “hakl” u kojem je Ameba 79 uspjela anulirati zaostatak od 3:1, ali onda se ukazao Ante Brnić i s dva pogotka u posljednju minutu i pol osigurao prve bodove “Petici” (5:3)

U Ligi veterana sve je prošlo bez iznenađenja, ali ne i bez uzbuđenja. Najviše ih je bilo u donjogradskom okršaju Sambe i Caffe 5 Gravije. “Petica” je vodila s 3:0, ali je Samba to uspjela anulirati i na koncu uzeti bod. Sada je već očito kako “Petica” ima problem tjelesne prirode, jer je u sva tri kola nakon prvog poluvremena imala prednost protiv svojih suparnika koju je u nastavku ili izgubila ili ozbiljno kompromitirala

Impresivnu predstavu pružila je Caffe 5 Gravia koja je pošteno “natovarila” EZOP Antikvarijat (8:1) koji je do ovog kola bio bez poraza.

Kod veterana najveća priča je Caffe bar 5 Gravia. Ljudi su u pet kola zabili čak 30 pogodaka, a polovicu od toga postigao je Ante Brnić! U ovom kolu doslovce su razvalili Prvo hrvatsko pivo Osječko sa čak 12:2, a Brnić je postigao pet pogodaka. “Petica” će definitivno konkurirati za sam vrh, a bit će zanimljivo vidjeti kako će se nositi s čvršćim suparnicima poput PAN caffe bar After Darka.

novi “rafal” CB 5 Gravia golijada Caffe bara 5 Gravia kod veterana sukus je redovitog kola u osječkim malonogometnim ligama

24.11.2014. u 11:57 • 0 KomentaraPrint#^

ponedjeljak, 10.11.2014.

Veteranska malonogometna liga 2014

Mali podsjetnik nakon 4 kola koja smo odigrali tako kako smo odigrali odabrana ekipa koja gine za prestiž

MNK CAFFE 5 VETERANI

Nakon dugo vremena ponovo ekipa CAFFE 5 ali ovaj put kao VETERANI nastupaju u Veteranskoj malonogometnoj ligi.Pošto smo preferirali samo turnire ekipa nam se raspala i svako je na svoju stranu otišao igrati.Nikako nismo mogli ustaliti neku stalnu ekipu od stalnih tu su KOPA,MARA,ZEKO,a unazad 6.godina uvijek smo mijenjali ekipu.U 2014 god. smo napravili jednu malu ali odabranu ekipicu koja se posložila što se tiče poštivanje jedan drugoga da imamo isto razmišljanje da je to samo jedna vrsta druženja prijateljstva i razonoda