brojac poseta



--.--. - --.--.
ponedjeljak ---
utorak ---
srijeda ---
četvrtak ---
petak ---
subota ---
nedjelja ---
--------------------------------------

2. HNL NS ZG - 2016./17. - KADETI

3. HNL NS ZG - 2015./16. - KADETI


TABLICA

STRIJELCI
10 - Binaj, Ajala
8 - Vujković
6 - Debeljak
5 - Keškić
4 - Kovačević
3 - Madunović
2 - Majsec, Makar, Šemsidini,
1 - Kovačiček M., Kovačiček S., Sedlarić, Gulija

TABLICA - PROLJEĆE

REZULTATI PROLJEĆE:
14. kolo
Trešnjevka - Vrbovec 2:1 (1:1)
15. kolo
Trešnjevka - slobodni
16. kolo
Trešnjevka - Špansko II 1:0 (1:0)
17. kolo
Trešnjevka - ZET 3:0 (3:0)
18. kolo
Gorica II - Trešnjevka 1:0 (0:0)
19. kolo
Trešnjevka - Mladost P. 4:1 (3:0)
20. kolo
Šparta El. - Trešnjevka 0:1 (0:1)
21. kolo
Trešnjevka - Stupnik 5:0 (1:0)
22. kolo
Prečko - Trešnjevka 0:3 (0:1)
23. kolo
Trešnjevka - Sesv. Kraljevec 2:2 (1:1)
24. kolo
Lekenik - Trešnjevka 1:2 (0:0)
25. kolo
Trešnjevka - Prigorje Ž. 7:0
26. kolo
HD II - Trešnjevka 2:2 (0:0)

TABLICA - JESEN

REZULTATI JESEN:
1. kolo
Vrbovec - Trešnjevka 0:0
2. kolo
Trešnjevka - slobodni
3. kolo:
Špansko II - Trešnjevka 1:1 (0:1)
4. kolo
ZET – Trešnjevka 2:2 (1:2)
5. kolo
Trešnjevka - Gorica II 3:2 (1:0)
6. kolo
Mladost P. - Trešnjevka 2:2 (2:0)
7. kolo
Trešnjevka - Šparta El. 4:0 (2:0)
8. kolo
Stupnik - Trešnjevka 0:5 (0:2)
9. kolo
Trešnjevka - Prečko 0:3 (0:1)
10. kolo
Sesv. Kraljevec – Trešnjevka 0:0
11. kolo
Trešnjevka - Lekenik 6:0 (2:0)
12. kolo
Prigorje Ž. – Trešnjevka 3:0 (1:0)
13. kolo
Trešnjevka - HD II 1:0 (0:0)


2014./15.
Branko Tomljanović (trener)
Albert Binaj, Arland Binaj, Leon Dolić, Albion Gigolaj, Zvonimir Grubelić, Ruben Kallay, Dario Ladović, Juraj Milinković, Matteo Miklec, Rayan Adam Nasri, Luka Petković, Mihael Rukavina, Hrvoje Samardžić, Alfred Sylejmani, Dennis Patrick Škorić, Jakov Tokić, Nikola Vidić, Juraj Zlatić

Andro Cota, Fran Crnjak, Dino Fabijanić, Vladimir Peruško Rihtar, Sven Premožić, Renato Šplajt

Lista strijelaca:
3 – Albert Binaj
2 – Nikola Vidić, Jakov Tokić
1 – Dino Fabijanić

----------------------
-PROLJEĆE-
16. TREŠNJEVKA - Prečko 0:4
17. TREŠNJEVKA - Trnje II 0:1
18. ---
19. TREŠNJEVKA - Tekstilac 0:1
20. Dubrava II - TREŠNJEVKA 11:0
21. TREŠNJEVKA - Sesv. Kraljevec 1:3 (Vidić)
22. ---
23. TREŠNJEVKA - Sesvete 0:3
24. Rudeš - TREŠNJEVKA 7:1 (Binaj Al.)
25. ---
26. HAŠK II - TREŠNJEVKA 9:2 (Binaj Al. 2x)
27. TREŠNJEVKA - Lučko 0:4
28. Ponikve - TREŠNJEVKA 3:0
29. ---
30. Kustošija - TREŠNJEVKA 2:0
-JESEN-
1. Prečko - TREŠNJEVKA 7:0
2. Trnje II - TREŠNJEVKA 6:1 (Fabijanić)
3. ---
4. Tekstilac - TREŠNJEVKA 5:1 (Tokić)
5. TREŠNJEVKA - Dubrava II 1:0 (Tokić)
6. Sesv. Kraljevec - TREŠNJEVKA 3:0
7. ---
8. Sesvete - TREŠNJEVKA 3:0
9. TREŠNJEVKA - Rudeš 0:4
10. ---
11. TREŠNJEVKA - HAŠK II 0:5
12. Lučko - TREŠNJEVKA 8:0
13. TREŠNJEVKA - Ponikve 1:2 (Vidić)
14. ---
15. TREŠNJEVKA - Kustošija 0:7



turnir Tina-šport (2. mjesto)
na slici:
stoje: trener Delić, Udiljak, Penić, Šurlan, Mazarekić, Fabijanić, Milinković
čuče: Imper, Belša, Zbiljski, Beram, Memeti, Premor-Kolarić, Vidić

2012./13.
Jakob Delić (trener) , Lovre Belša, Viktor Beram, Albert Binaj, Dino Fabijanić, Lovro Imper, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan Mihael Piškor, Filip Premor-Kolarić, Mihael Rukavina, Alfred Sylejmani, Mario Šurlan, Patrik Udiljak, Nikola Vidić, Filip Zbiljski

- Leon Badanjak , Stjepan Štefanac , Juraj Zlatić, Marin Petričević


Lista strijelaca:
8 - Mario Šurlan
3 - Ivan Penić
2 - Luka Lukačević, Nikola Vidić, Stjepan Štefanac
1 - Mihal Memeti, Filip Zbiljski, Leon Badanjak, Marin Petričević

----------------------
-JESEN-
1. TREŠNJEVKA – Inter Z. 0:5
2. Ponikve - TREŠNJEVKA 4:0
3. TREŠNJEVKA - HD 0:1
4. Kustošija - TREŠNJEVKA 3:1 (Petričević)
5. TREŠNJEVKA - HAŠK 0:2
6. Zagorec - TREŠNJEVKA 2:3 (Šurlan 2, Penić)
7. TREŠNJEVKA - Trnje 0:1
8. Dubrava - TREŠNJEVKA 0:1 (Badanjak)
9. TREŠNJEVKA - Špansko 2:1 (Šurlan, Penić)
10.Zagreb - TREŠNJEVKA 3:0
11. TREŠNJEVKA - Segesta 0:1
12.Lokomotiva - TREŠNJEVKA 6:2 (Lukačević, Memeti)
13. Dinamo - TREŠNJEVKA 13:0
14. TREŠNJEVKA - Karlovac 0:1
15. Naftaš - TREŠNJEVKA 4:0
-PROLJEĆE-
16. Inter Z. - TREŠNJEVKA 1:0
17. TREŠNJEVKA - Ponikve 1:2 (Zbiljski)
18. HD - TREŠNJEVKA 1:2 (Lukačević, Šurlan)
19. TREŠNJEVKA - Kustošija 1:2 (Štefanac)
20. HAŠK - TREŠNJEVKA 2:1 (Šurlan)
21. TREŠNJEVKA - Zagorec 2:0
22. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
23. TREŠNJEVKA - Dubrava 1:5 (Penić)
24. Špansko - TREŠNJEVKA 2:0
25. TREŠNJEVKA - Zagreb 0:1
26. Segesta - TREŠNJEVKA 3:0
27. TREŠNJEVKA - Lokomotiva 0:2
28. TREŠNJEVKA - Dinamo 0:7
29. Karlovac - TREŠNJEVKA 1:0
30. TREŠNJEVKA - Naftaš 4:4 (Vidić 2, Šurlan, Štefanac)





na slici:
trener Bašić
Milinković, Udiljak, Binaj, Imper
Lukačević, Premor-Kolarić, Piškor, Strika
Mazarekić, Memeti, Prpić-Bosanac, Penić
Glasnović, Tovernić, Zbiljski, Jurišić

Ante Bašić (trener), Albert Binaj, Leonardo Džambo, Fran Glasnović, Lovro Imper, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Filip Premor-Kolarić, Karlo Prpić-Bosanac, Zdeslav Strika, Jan Tovernić, Patrik Udiljak, Filip Zbiljski, Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
8 - Luka Dragović
5 - Ivan Skansi
4 - Filip Zbiljski
3- Luka Hodak
2 - Fran Glasnović, Mihal Memeti, Karlo Prpić-Bosanac, Goran Menjak
1 - Leonardo Džambo, Ivan Penić, Luka Lukačević, Lejs Zenuni

-JESEN-
1. Vrapče II - TREŠNJEVKA II 0:3 (Zbiljski 3)
2. TREŠNJEVKA II – Mladost B. 0:6
3. Tekstilac - TREŠNJEVKA II 7:0
4. TREŠNJEVKA II – Kustošija II 0:0
5. Lokomotiva II - TREŠNJEVKA II 3:1 (Zenuni)
6. Radnik - TREŠNJEVKA II 10:0
7. TREŠNJEVKA II - Concordia 0:1
8. Špansko II- TREŠNJEVKA II 3:0
9. TREŠNJEVKA II - Prečko 0:4
10. Jarun - TREŠNJEVKA II 4:2 (Dragović 2)
11. TREŠNJEVKA II - Ponikve II 0:1
-PROLJEĆE-
12. TREŠNJEVKA II - Vrapče II 10:0 (Dragović 6, Skansi 3, Džambo 1)
13. Mladost B. – TREŠNJEVKA II 1:4 (Penić, Glasnović, Memeti, Prpić-Bosanac)
14. TREŠNJEVKA II - Tekstilac 3:2 (Glasnović, Menjak, Memeti)
15. Kustošija II – TREŠNJEVKA II 3:2 (3:0) (Skansi, Prpić-Bosanac)
16. TREŠNJEVKA II - Lokomotiva II 0:2
17. TREŠNJEVKA II - Radnik 1:6 (Skansi)
18. Concordia – TREŠNJEVKA II 0:1 (Menjak)
19. TREŠNJEVKA II - Špansko II 2:1 (Hodak, Lukačević)
20. Prečko – TREŠNJEVKA II 3:0
21. TREŠNJEVKA II - Jarun 0:2
22. Ponikve II – TREŠNJEVKA II 0:3 (Zbiljski, Hodak 2)





na slici:
stoje: Udiljak, Blažanović, Prpić-Bosanac, Lukačević, Zbiljski, Mićka, Penić, Piškor, Binaj, Milinković, trener Bašić
čuče: Memeti, Marić, Jurišić, Begić, Tovernić, Tojčić, Strika, Maleš, Zenuni

Graba
na slici:
stoje: Udiljak, Prpić-Bosanac, Begić, Lukačević, Binaj, Penić, Družinec, Milinković, trener Bašić
čuče: Memeti, Zenuni, Strika, Bačani, Jurišić, Tojčić, Tovernić, Zbiljski, Mićka

turnir ZNS-a - Medulin
na slici:
stoje: trener Bašić, Piškor, Družinec, Milinković, Begić, Lukačević, Udiljak
čuče: Mazarekić, Prpić-Bosanac, Memeti, Penić, Jurišić Z., Tovernić, Jurišić R.

turnir Oluja 95 - Dubrava
na slici:
stoje: Prpić-Bosanac, Milinković, Lukačević, Družinec, Mićka, Piškor, trener Bašić
čuče: Jurišić, Binaj, Begić, Tovernić, Tojčić, Strika, Memeti, Zbiljski

turnir Sesvetski Kraljevec
na slici:
stoje: Družinec, Prpić-Bosanac, trener Bašić, Mićka, Memeti, Zbiljski, Piškor, Udiljak, Binaj
čuče: Penić, Milinković, Tovernić, Jurišić, Zenuni, Strika,

prvenstvena - HAŠK
na slici:
stoje: Družinec, Udiljak, Milinković, Mićka, Borković, Lukačević, Piškor, trener Bašić
čuče: Mazarekić, Tojčić, Zenuni, Begić, Memeti, Prpić-Bosanac, Zbiljski

Ante Bašić (trener), Luka Begić, Albert Binaj, Pavao Borković, Nikola Budak, Ivan Družinec, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Luka Mazarekić, Mihal Memeti, Fran Mićka, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Jan Tovernić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Filip Zbiljski, Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
8 - Mihal Memeti
7 - Ivan Družinec
2 - Karlo Prpić-Bosanac, Filip Zbiljski
1 - Luka Begić, Zvonimir Jurišić, Luka Lukačević, Ivan Penić, Jan Mihael Piškor

---JESEN---
1. TREŠNJEVKA-Trnje 2:1 (Zbiljski, Prpić-Bosanac)
2. HAŠK-TREŠNJEVKA 2:2 (Družinec 2)
3. TREŠNJEVKA-Kustošija 1:3 (Družinec)
4. Lokomotiva-TREŠNJEVKA 4:2 (Družinec, Lukačević)
5. TREŠNJEVKA-Dubrava 2:0 (Memeti, Družinec)
6. TREŠNJEVKA-Concordia 1:2 (Piškor)
7. Špansko - TREŠNJEVKA 6:1 (Memeti)
8. TREŠNJEVKA - HD 1:0 (Družinec)
9. Dinamo - TREŠNJEVKA 2:0
10. TREŠNJEVKA - Zagreb 1:1 (Begić)
11. Ponikve - TREŠNJEVKA 0:3 (Memeti 2, Zbiljski)
---PROLJEĆE---
12. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
13. TREŠNJEVKA - HAŠK 1:1 (Memeti)
14. Kustošija - TREŠNJEVKA 1:0
15. TREŠNJEVKA - Lokomotiva 2:1 (Prpić-Bosanac, Memeti)
16. Dubrava - TREŠNJEVKA 1:0
17. Concordia - TREŠNJEVKA 2:1 (Družinec)
18. TREŠNJEVKA - Špansko 0:4
19. HD - TREŠNJEVKA 3:1 (Memeti)
20. TREŠNJEVKA - Dinamo 0:3
21. Zagreb - TREŠNJEVKA 5:1 (Penić)
22. TREŠNJEVKA - Ponikve 2:4 (Memeti, Jurišić)




turnir NK Železničar - Maribor
na slici:
stoje: trener Delić, Jurišić, Družinec, Memeti, Vujković, Borković, Zbiljski, Rotim, Mazarekić, Piškor, Zenuni, Mićka, Udiljak
čuče: Milinković, Prpić-Bosanac, Marić

turnir Split - Vranjic
na slici:
stoje: Borković, Lesar, Mićka, Piškor, Mazarekić, Rotim, Vujković, Memeti, Družinec I., Penić, Družinec F. Milinković, trener Delić
čuče: Budimir-Podraniy, Samardžić, Marić, Strika, Tovernić, Prpić-Bosanac, Zenuni, Jurišić, Budak

turnir Mara - TEŽ
na slici:
Milinković, Družinec I., Budak, Lesar, Družinec F., Borković, Prpić-Bosanac, Mazarekić, Tovernić, Budimir-Podraniy, Memeti, Vujković, Zenuni, Marić, trener Delić, Samardžić

Bjelovar
na slici:
stoje: Udiljak, Zbiljski, Milinković, Borković, Družinec, Memeti, Piškor, Mazarekić, Penić, trener Delić
čuče: Prpić-Bosanac, Marić, Samardžić, Vujković, Zenuni, Strika

na slici:
stoje: Borković, Udiljak, Rotim, Družinec, Mićka, trener Delić, Memeti, Vujković, Prpić-Bosanac, Marić, Budimir-Podraniy, Piškor
čuče: Samardžić, Zenuni, Tojčić, Penić, Mazarekić, Milinković, Jurišić, Budak, Tovernić, Vukelić, Strika

turnir Radnik Sesvete
na slici:
stoje: Družinec F., Piškor, Borković, Vujković, Družinec I., Udiljak, Mićka, Memeti, Milinković
čuče: Prpić-Bosanac, Mazarekić, Žuvela, Marić, Strika, Samardžić, Zenuni, Tovernić

Jakob Delić (trener), Pavao Borković, Nikola Budak, Vladimir Budimir-Podraniy, Fran Družinec, Ivan Družinec, Zvonimir Jurišić, Luka Lesar, Victor Marić, Luka Mazarekić, Fran Mićka, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Ivan Penić, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Sven Rotim, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Sven Vujković, Sebastijan Vukelić , Lejs Zenuni


Lista strijelaca:
14 - Sven Vujković
4 - Karlo Prpić-Bosanac, Pavao Borković
3- Vladimir Budimir-Podraniy
2 - Mihal Memeti, Jan-Mihael Piškor, Fran Mićka
1 - Hrvoje Samardžić, Ivan Družinec

---JESEN---
1. Hašk-TREŠNJEVKA 0:6 (Vujković 3, Prpić-Bosanac 2, Mička)
2. TREŠNJEVKA-Kustošija 0:5
3. Croatia-TREŠNJEVKA 2:0
4. TREŠNJEVKA-Dubrava 4:0 (Vujković, Borković, Samardžić, Piškor)
5. TREŠNJEVKA-Trnje 3:0 (Borković, Mička, Memeti)
6. Špansko-TREŠNJEVKA 4:2 (Vujković, Prpić-Bosanac)
7. TREŠNJEVKA-HD 0:2
8. Dinamo-TREŠNJEVKA 6:1 (Vujković)
9. TREŠNJEVKA-Lokomotiva 1:1 (Vujković)
10. Ponikve-TREŠNJEVKA 0:2 (Vujković, Budimir-Podraniy)
---PROLJEĆE---
11. TREŠNJEVKA - Hašk 3:2 (Prpić-Bosanac, Vujković, Piškor)
12. Kustošija - TREŠNJEVKA 0:1 (Budimir-Podraniy)
13. TREŠNJEVKA - Croatia 1:0 (Borković)
14. Dubrava - TREŠNJEVKA 0:1 (Memeti)
15. Trnje - TREŠNJEVKA 0:0
16. TREŠNJEVKA - Špansko 2:2 (Vujković 2)
17. HD - TREŠNJEVKA- 1:2 (Budimir-Podraniy, Vujković)
18. TREŠNJEVKA - Dinamo- 0:8
19. Lokomotiva - TREŠNJEVKA 2:3 (Borković, Družinec, Vujković)
20. TREŠNJEVKA - Ponikve- 1:2 (Vujković)




na slici:
stoje: Budak, Memeti, Piškor, Lesar, Rotim, Borković, Bačani, Milinković, Strika, trener Delić, --, Blažanović, Udiljak, Vujković, Prpić-Bosanac, Budimir-Podraniy
sjede: Tojčić, Kultan, Tovernić, Žuvela, Flojhar, Vukelić, Samardžić, Marić

turnir ZNS-a - Medulin
na slici:
stoje: trener Delić, Piškor, Kultan, Prpić-Bosanac, Vujković, Blažanović, Žuvela, Memeti, Borković, Udiljak
čuče: Milinković, Vukelić, Samardžić, Budimir-Podraniy, Tovernić, Marić, Strika, Bačani

na slici:
stoje: Piškor, Udiljak, Prpić-Bosanac, Vujković, Budimir-Podraniy, Borković, Žuvela, Memeti, Milinković, Blažanović,
čuče: Strika, Vukelić, Marić, Bačani, Samardžić, Kultan, Tovernić,

prvenstvena NK Dinamo
na slici:
stoje: Udiljak, Kultan, Memeti, Budak, Borković, Milinković, Prpić-Bosanac, Blažanović, Vujković, Budimir-Podraniy
čuče: Samardžić, Vukelić, Tovernić, Strika, Marić, Žuvela

Jakob Delić (trener), Leon Bačani, Luka Blažanović, Pavao Borković, Nikola Budak, Vladimir Budimir-Podraniy, Jan Flojhar, Ivan Kultan, Victor Marić, Mihal Memeti, Juraj Milinković, Jan-Mihael Piškor, Karlo Prpić-Bosanac, Sven Rotim, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Lovro Tojčić, Patrik Udiljak, Sven Vujković , Sebastijan Vukelić, Ante Žuvela


Lista strijelaca:
9 – Karlo Prpić-Bosanac, Luka Blažanović
7 – Sven Vujković, Vladimir Budimir-Podraniy
3– Pavao Borković
1 – Hrvoje Samardžić, Patrik Udiljak, Victor Marić, Mihal Memeti, Ivan Kultan

---JESEN---
1. TREŠNJEVKA-HAŠK 2:3 (Blažanović, Vujković)
2. TREŠNJEVKA-Trnje 3:5 (Blažanović 2, Prpić-Bosanac)
3. Croatia S. -TREŠNJEVKA 0:1 (Borković)
4. TREŠNJEVKA- Dinamo 0:12
5. Špansko-TREŠNJEVKA 9:2 (Prpić-Bosanac 2)
6. TREŠNJEVKA-Zagreb 3:8 (Budimir-Podraniy, Vujković)
7. ZET - TREŠNJEVKA 2:0
8. TREŠNJEVKA - HD 2:2 (Budimir-Podraniy, Blažanović)
9. Kustošija - TREŠNJEVKA 4:2 (Blažanović, Kultan)
10. TREŠNJEVKA - Ponikve 2:0 (Borković, Prpić-Bosanac)
11. Dubrava - TREŠNJEVKA 2:1 (Prpić-Bosanac)
---PROLJEĆE---
12. HAŠK - TREŠNJEVKA 1:3 (Blažanović, Samardžić, Borković)
13. Trnje - TREŠNJEVKA 1:4 (Blažanović 3, Prpić-Bosanac)
14. TREŠNJEVKA - Croatia S. 2:1 (Budimir-Podraniy, Vujković)
15. Dinamo - TREŠNJEVKA 4:0
16. TREŠNJEVKA - Špansko 1:1 (Prpić-Bosanac)
17. Zagreb - TREŠNJEVKA 3:1 (Vujković)
18. TREŠNJEVKA - ZET 5:0 (Budimir-Podraniy 2, Prpić-Bosanac 2, Vujković)
19. HD - TREŠNJEVKA 1:0
20. TREŠNJEVKA - Kustošija 1:0 (Udiljak)
21. Ponikve - TREŠNJEVKA 2:3 (Marić, Vujković 2)
22. TREŠNJEVKA - Dubrava 2:0 (Memeti, Budimir-Podraniy)




Lista strijelaca:
10 – Sven Vujković
5 – Luka Blažanović, Vladimir Budimir-Podraniy
3– Fran Mička
2 – Ivan Družinec, Patrik Udiljak, Milisavljević
1 - Karlo Prpić-Bosanac


- PROLJEĆE -

na slici:
stoje: Milinković, Milisavljević, Kultan, Borković, Mišetić, Budimir-Podraniy,Blažanović, trener Delić
čuče: Vujković, Mioč, Tovernić, Marić, Samardžić

na slici:
stoje: Milisavljević, Milinković, Strika, --, Budimir-Podraniy, Vujković, Borković, trener Delić
čuče: Tovernić, Lesar, Marić, Mioč, Samardžić

Jakob Delić (trener), Luka Blažanović, Pavao Borković, Vladimir Budimir-Podraniy, Jan Flojhar, Ivan Kultan, Victor Marić, Juraj Milinković, Antonio Mioč, Milisavljević, Mišetić, Karlo Prpić-Bosanac, Jan Tovernić, Hrvoje Samardžić, Zdeslav Strika, Sven Vujković

12. TREŠNJEVKA - Zagreb 1:2 (Udiljak)
13. TREŠNJEVKA - Trnje 3:5 (Blažanović, Milisavljević 2)
14. Posavina - TREŠNJEVKA 0:3 (bb)
15. TREŠNJEVKA - HAŠK 2:1 (Blažanović, Vujković)
16. Kustošija - TREŠNJEVKA 6:0
17. TREŠNJEVKA – Dubrava 2:6 (Blažanović, Budimir-Podraniy)
18. Ponikve - TREŠNJEVKA 2:1 (Blažanović)
19. TREŠNJEVKA - Špansko 2:3 (Blažanović, Vujković)
20. Croatia S. - TREŠNJEVKA 4:1 (Budimir-Podraniy)
21. TREŠNJEVKA - Dinamo 2:7 (Prpić-Bosanac, Vujković)
22. HD - TREŠNJEVKA 0:3 (Budimir-Podraniy 3)

- JESEN -


Jure Perković (trener), Ivan Barušić, Luka Blažanović, Demjan Bzik, Luka Dropuljić, Marko Dropuljić, Fran Družinec, Ivan Družinec, Sven Fekeža, Marin Gelo, Filip Kusetić, Fran Mićka, Juraj Milinković, Patrik Udiljak, Sven Vujković

1. Zagreb - TREŠNJEVKA 4:0
2. Trnje - TREŠNJEVKA 1:3 (Mička 2, Vujković)
3. TREŠNJEVKA-Posavina 0:0
4. HAŠK -TREŠNJEVKA 0:3 (Vujković 2, Družinec)
5. TREŠNJEVKA- Kustošija 0:4
6. Dubrava -TREŠNJEVKA 1:1 (Vujković)
7. TREŠNJEVKA-Ponikve 3:1 (Udiljak, Vujković, Mička)
8. Špansko - TREŠNJEVKA 5:1 (Družinec)
9. TREŠNJEVKA – Croatia S. 0:2
10. Dinamo - TREŠNJEVKA 5:0
11. TREŠNJEVKA - HD 2:1 (Vujković 2)

NK TREŠNJEVKA - KADETI - 2016./17.

05.06.2016., nedjelja

ZAVRŠNE TABLICE 2015./16.



- 13:40 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.06.2016., četvrtak

3. MJESTO !!!

Hrvatski dragovoljac II - Trešnjevka 2:2 (0:0)
1:0 (45') 1:1 Debeljak (65') 1:2 Šemsidini (67') 2:2 (78')
Sastav: Pick, Filipović, Kovačiček M., Ajala* (od 41' Sedlarić), Madunović, Husejinović (od 48' Baranašić), Lukačević, Majsec (od 19' Debeljak), Keškić (od 48' Vujković), Makar (od 48' Šemsidini), Binaj


- 19:34 - Komentari (0) - Isprintaj - #

26.05.2016., četvrtak

TRES TRES TREŠNJEVKA

24. kolo:
Lekenik - Trešnjevka 1:2 (0:0)
1:0 (42') 1:1 Kovačević (58') 1:2 Ajala (73')
Sastav: Katančić, Majsec (od 41' Sedlarić), Kovačiček M., Ajala*, Filipović (od 41' Madunović), Husejinović, Debeljak, Lukačević, Keškić (od 41' Makar), Vujković, Binaj (od 56' Kovačević) Bruno Kovačević

JUNIORI
Lekenik - Trešnjevka 0:6

Pobjedama u Lekeniku, kolo prije kraja prvenstva osigurano je 2. mjesto (kadeti + juniori) i plasman u 2. HNL NS Zagreb za sezonu 2016./17.
Čestitke dečkima i trenerima Periću i Mariniću.

TRES TRES TREŠNJEVKA

- 17:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.05.2016., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 26. KOLO – 28./29.05.2016.

26. kolo:
Hrvatski dragovoljac II - Trešnjevka 2:2 (0:0)
Vrbovec - Špansko II 0:7
Prigorje Ž. - Gorica II 1:3
Lekenik - Mladost P. 1:1
Sesvetski Kraljevec - Šparta Elektra 4:3
Prečko - Stupnik 3:1
ZET - slobodni

- 13:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.05.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 25. KOLO – 21./22.05.2016.

25. kolo:
Trešnjevka - Prigorje Ž. 7:0
1:0 Binaj (5') 2:0 Vujković (8') 3:0 Kovačević (37') 4:0 Sedlarić (43') 5:0 Binaj (47') 6:0 Binaj (63') 7:0 Makar (71')
Sastav: Milinković, Majsec (od 41' Šemsidini), Filipović (od 41' Vidić), Kovačiček M.*, Husejinović (od 41' Gigolaj), Sedlarić, Debeljak, Lukačević, Keškić (od 41' Kovačević), Vujković (od 41' Makar), Binaj

Stupnik - ZET 6:2
Šparta Elektra - Prečko 0:4
Mladost P. - Sesvetski Kraljevec 0:1
Gorica II - Lekenik 6:0
Špansko II - Hrvatski dragovoljac II 0:3
Vrbovec - slobodni


- 10:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.05.2016., ponedjeljak

3. HNL NS ZAGREB -- 24. KOLO – 14./15.05.2016.

24. kolo:
Lekenik - Trešnjevka 1:2 (0:0)
ZET - Vrbovec 3:0
Prigorje Ž. - Špansko II 0:1
Sesvetski Kraljevec - Gorica II 1:4
Prečko - Mladost P. 4:0
Stupnik - Šparta Elektra 7:2
Hrvatski dragovoljac II - slobodni


- 12:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

03.05.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 23. KOLO – 07./08.05.2016.

23. kolo:
Trešnjevka - Sesvetski Kraljevec 2:2 (1:1)
0:1 (9') 1:1 Debeljak (11') 1:2 (58') 2:2 Binaj (69')
Sastav: Pick, Filipović (od 53' Kovačević), Kovačiček M., Ajala*, Madunović (od 41' Lukačević), Majsec (od 41' Keškić), Sedlarić (od 64' Makar), Husejinović, Debeljak, Vujković, Binaj
Adam Ajala

Šparta Elektra - ZET 1:2
Mladost P. - Stupnik 3:2
Gorica II - Prečko 2:1
Špansko II - Lekenik 7:0
Hrvatski dragovoljac II - Vrbovec 7:0
Prigorje Ž. - slobodni

- 14:12 - Komentari (0) - Isprintaj - #

26.04.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 22. KOLO – 30.04./01.05.2016.

22. kolo:
Prečko - Trešnjevka 0:3 (0:1)
0:1 Makar (26') 0:2 Ajala (55') 0:3 Binaj (66')
Sastav: Katančić, Filipović, Kovačiček M., Ajala*, Madunović (od 41' Sedlarić), Majsec (od 74' Gigolaj), Husejinović (od 61' Kovačević), Debeljak, Keškić, Vujković (od 69' Vidić), Makar (od 41' Binaj)

Albert Binaj

ZET - Hrvatski dragovoljac II 2:3
Prigorje Ž. - Vrbovec 2:4
Sesvetski Kraljevec - Špansko II 1:0
Stupnik - Gorica II 2:9
Šparta Elektra - Mladost P. 1:2
Lekenik - slobodni

- 18:29 - Komentari (0) - Isprintaj - #

19.04.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 21. KOLO – 23./24.04.2016.

21. kolo:
Trešnjevka - Stupnik 5:0 (1:0)
1:0 Debeljak (30') 2:0 ag (46') 3:0 Vujković (47') 4:0 Šemsidini (69') 5:0 Kovačević (77')
Sastav: Katančić, Majsec (od 58' Šemsidini), Kovačiček M., Ajala (od 41' Sedlarić), Madunović*, Husejinović, Debeljak, Lukačević (od 58' Gigolaj), Keškić (od 51' Kovačević), Vujković, Makar (od 51' Vidić)
Matej Debeljak


Mladost P. - ZET 2:2
Gorica II - Šparta Elektra 5:0
Špansko II - Prečko 0:0
Vrbovec - Lekenik 0:0
Hrvatski dragovoljac II - Prigorje Ž. 7:0
Sesvetski Kraljevec - slobodni

- 11:10 - Komentari (0) - Isprintaj - #

11.04.2016., ponedjeljak

3. HNL NS ZAGREB -- 20. KOLO – 16./17.04.2016.

20. kolo:
Šparta Elektra - Trešnjevka 0:1 (0:1)
0:1 Keškić (26')
Sastav: Pick, Filipović, Kovačiček M., Ajala*, Madunović, Sedlarić, Majsec, Debeljak, Keškić (od 59' Kovačević), Vujković, Makar (od 59' Vidić)
Hrvoje Keškić


ZET - Prigorje Ž. 0:0
Lekenik - Hrvatski dragovoljac II 1:5
Sesvetski Kraljevec – Vrbovec 2:0
Stupnik - Špansko II 0:8
Mladost P. - Gorica II 0:6
Prečko - slobodni

- 10:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.04.2016., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 19. KOLO – 09./10.04.2016.

19. kolo:
Trešnjevka - Mladost P. 4:1 (3:0)
1:0 Vujković (25') 2:0 Vujković (27') 3:0 Keškić (40') 3:1 (44' - 11m) 4:1 Vujković (57' - 11m)
Sastav: Katančić (od 41' Milinković), Kovačiček M., Ajala*, Filipović, Madunović, Majsec (od 41' Sedlarić), Debeljak, Lukačević, Keškić (od 41' Husejinović), Vujković (od 58' Vidić), Binaj (od 41' Makar)
Sven Vujković

Gorica II - ZET 4:0
Šparta Elektra - Špansko II 1:2
Vrbovec - Prečko 0:0
Hrvatski dragovoljac II - Sesvetski Kraljevec 2:0
Prigorje Ž. - Lekenik 5:0
Stupnik - slobodni

- 20:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.04.2016., subota

OKO SOKOLOVO


Gol-aut ili ne prosudite sami.
Iako nam neće ništa pomoći, čekamo Beusana.

- 13:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.03.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 18. KOLO – 02./03.04.2016.

18. kolo:
Gorica II – Trešnjevka 1:0 (0:0)
1:0 (46')
Sastav: Katančić, Filipović, Kovačiček M., Ajala*, Madunović, Keškić (od 41' Sedlarić), Debeljak, Majsec, Lukačević, Vujković (od 41' Vidić), Makar (od 41' Binaj)

Ovako se brane boje kluba. Bravo Kate. Ipak, čuvaj j...
FOTO GALERIJA NA:
http://www.hnk-gorica.hr/hnk2013/sadrzaj/izvjestaji/kadeti/gorica-ii-tresnjevka--1:0-(0:0)

ZET – Lekenik 5:0
Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž. 7:3
Prečko - Hrvatski dragovoljac II 0:0
Stupnik – Vrbovec 3:3
Mladost P. - Špansko II 1:3
Šparta Elektra - slobodni

- 12:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

28.03.2016., ponedjeljak

ZAOSTALA UTAKMICA - 14. KOLO - 28.03.


Trešnjevka – Vrbovec 2:1 (1:1)
1:0 Binaj (6') 1:1 (35') 2:1 Vujković (65'),
Sastav: Katančić, Filipović, Kovačiček M., Lukačević, Madunović*, Keškić (od 50' Sedlarić), Debeljak, Majsec, Baranašić (od 41' Vujković), Makar, Binaj

- 20:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.03.2016., srijeda

SRETAN USKRS


SRETAN USKRS
"blog.dnevnik.hr/nktresnjevka2000/"

- 19:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.03.2016., ponedjeljak

3. HNL NS ZAGREB -- 17. KOLO – 25.03.2016.

17. kolo:
Trešnjevka - ZET 3:0 (3:0)
1:0 Majsec (12') 2:0 Keškić (15') 3:0 Binaj (25'),
Sastav: Pick, Filipović (od 65' Vujković), Baranašić (od 41' Debeljak), Kovačiček M., Madunović*, Husejinović (od 70' Gigolaj), Lukačević, Keškić (od 55' Sedlarić), Majsec, Makar (od 75' Kovačiček S.), Binaj

Špansko II - Gorica II 1:0
Vrbovec - Šparta Elektra 4:0
Hrvatski dragovoljac II – Stupnik 7:0
Prigorje Ž. - Prečko 0:0
Lekenik - Sesvetski Kraljevec 2:7
Mladost P. - slobodni

- 10:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

15.03.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 16. KOLO – 19./20.03.2016.

16. kolo:
Trešnjevka - Špansko II 1:0 (1:0)
1:0 Keškić (13')
Sastav: Katančić, Filipović, Ajala*, Kovačiček M., Husejinović, Lukačević, Keškić (od 51' Debeljak), Majsec, Vujković (od 60' Sedlarić), Makar, Vidić (od 51' Binaj)

ZET - Sesvetski Kraljevec 1:2
Prečko – Lekenik 2:0
Stupnik - Prigorje Ž. 2:1
Šparta Elektra - Hrvatski dragovoljac II 0:2
Mladost P. - Vrbovec 1:2
Gorica II – slobodni

- 13:10 - Komentari (0) - Isprintaj - #

08.03.2016., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 15. KOLO – 12./13.03.2016.

15. kolo:
Špansko II – ZET 4:3
Vrbovec - Gorica II 1:0
Hrvatski dragovoljac II - Mladost P. 5:1
Prigorje Ž. - Šparta Elektra 3:0
Lekenik - Stupnik 2:2
Sesvetski Kraljevec - Prečko 1:0
Trešnjevka – slobodni

- 11:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.03.2016., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 14. KOLO – 06.03.2016.

14. kolo:
Trešnjevka – Vrbovec 2:1 (1:1)
1:0 Binaj (6') 1:1 (35') 2:1 Vujković (65'),
Sastav: Katančić, Filipović, Kovačiček M., Lukačević, Madunović*, Keškić (od 50' Sedlarić), Debeljak, Majsec, Baranašić (od 41' Vujković), Makar, Binaj

ZET – Prečko 2:2
Stupnik - Sesvetski Kraljevec 1:5
Gorica II - Hrvatski dragovoljac II 0:4
Mladost P. – Prigorje Ž. 3:2
Šparta Elektra - Lekenik 1:0
Špansko II – slobodni


- 13:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

18.01.2016., ponedjeljak

6. DVORANSKO PRVENSTVO ZA KADETE ZNS-a 2016.

SKUPINE
SC Jelenovac
A - Špansko, Rudeš, Vrapče, Trešnjevka
B - Trnje, Jarun, Prečko, Brezovica
C – Lučko, Kustošija, Ponikve, Šparta Elektra
SC Sava Sport
D – Sesvete, Dubrava, ZET, Kašina
E – HAŠK, Tekstilac Ravnice, Sesv. Kraljevec, Concordia
F – Hrv. dragovoljac, Mladost B., Prigorje Ž., Nur

RASPORED UTAKMICA – SKUPINA A
23.01.2016. – SC Jelenovac
09:00 – Špansko – Trešnjevka
09:45 – Rudeš - Vrapče
10:30 – Trešnjevka - Vrapče
11:15 – Špansko - Rudeš
12:00 – Rudeš - Trešnjevka
12:45 – Vrapče - Špansko

- više na www.zns.hr


- 13:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.12.2015., utorak

SRETNI BLAGDANI


SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I PUNO ZDRAVLJA I SPORTSKIH USPJEHA U NOVOJ 2016. GODINI !
"blog.dnevnik.hr/nktresnjevka2000/"

- 09:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

18.11.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 13. KOLO – 21./22.11.2015.

13. kolo:
Trešnjevka - Hrvatski dragovoljac II 1:0 (0:0)
1:0 Binaj (60')
Sastav: Pick, Binaj, Ajala*, Lukačević, Madunović (od 76' Baranašić), Husejinović, Keškić, Debeljak, Gulija, Gigolaj (od 41' Vukasović), Vidić (od 58' Rukavina)

Špansko II – Vrbovec 3:1
Gorica II - Prigorje Ž. 8:0
Mladost P. – Lekenik 6:0
Šparta Elektra - Sesv. Kraljevec 1:4
Stupnik - Prečko 0:6
ZET – slobodni

- 09:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

11.11.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 12. KOLO – 14./15.11.2015.

12. kolo:
Prigorje Ž. – Trešnjevka 3:0 (1:0)
1:0 (21') 2:0 (46') 3:0 (52'-11m)
Sastav: Katančić (od 41' Milinković), Husejinović (od 53' Gigolaj), Kovačiček M., Ajala*, Madunović, Lukačević, Debeljak, Keškić (od 13' Rukavina; od 58' Šemsidini), Kovačević, Vidić (od 47' Baranašić), Gulija

ZET – Stupnik 5:0
Prečko - Šparta Elektra 0:1
Sesv. Kraljevec - Mladost P. 1:0
Lekenik - Gorica II 0:2
Hrvatski dragovoljac II - Špansko II 0:0
Vrbovec - slobodni

- 14:13 - Komentari (0) - Isprintaj - #

04.11.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 11. KOLO – 07./08.11.2015.

11. kolo:
Trešnjevka – Lekenik 6:0 (2:0)
1:0 Kovačiček M. (7') 2:0 Madunović (28') 3:0 Keškić (42') 4:0 Ajala (47'-11m) 5:0 Debeljak (58') 6:0 Ajala (61')

Sastav: Katančić (od 41' Milinković), Husejinović, Kovačiček M., Ajala, Madunović* (od 64' Gigolaj), Lukačević, Debeljak, Keškić (od 62' Kovačiček S.), Kovačević, Gulija (od 56' Šemsidini), Vidić (od 51' Rukavina)

Vrbovec - ZET 0:2
Špansko II - Prigorje Ž. 7:0
Gorica II - Sesv. Kraljevec 1:1
Mladost P. – Prečko 1:1
Šparta Elektra - Stupnik 3:0
Hrvatski dragovoljac II - slobodni


- 13:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

28.10.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 10. KOLO – 31.10./01.11.2015.

10. kolo:
Sesvetski Kraljevec - Trešnjevka 0:0
Sastav: Pick, Kovačiček M., Ajala*, Madunović, Husejinović, Lukačević, Keškić, Gulija, Vidić (od 65' Gigolaj), Kovačević, Vujković (od 76' Šemsidini)
Pričuve: Milinković, Rukavina, Gigolaj, Šemsidini, Kovačiček S.

ZET - Šparta Elektra 3:2
Stupnik - Mladost P. 0:1
Prečko - Gorica II 3:0
Lekenik - Špansko II 1:8
Hrvatski dragovoljac II - Vrbovec 3:0
Prigorje Ž. - slobodni

- 10:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.10.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 9. KOLO – 24./25.10.2015.

9. kolo:
Trešnjevka - Prečko 0:3 (0:1)
0:1 (34') 0:2 (48') 0:3 (77')
Sastav: Katančić (od 52' Pick), Husejinović, Kovačiček M., Ajala, Lukačević, Madunović (od 52' Vidić), Keškić (od 67' Rukavina), Debeljak, Vujković (od 74' Baranašić) , Kovačević, Gulija (od 71' Gigolaj)
Pričuve: Pick, Milinković, Vidić, Rukavina, Baranašić, Gigolaj, Šemsidini

Hrvatski dragovoljac II - ZET 3:0
Vrbovec - Prigorje Ž. 4:2
Špansko II - Sesv. Kraljevec 0:1
Gorica II - Stupnik 8:0
Mladost P. - Šparta Elektra 3:2
Lekenik - slobodni

- 14:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

14.10.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 8. KOLO – 17./18.10.2015.

8. kolo:
Stupnik - Trešnjevka 0:5 (0:2)
0:1 Gulija (12') 0:2 Madunović (23') 0:3 Madunović (69') 0:4 Ajala (73') 0:5 Kovačiček S. (78')

Sastav: Pick, Husejinović, Kovačiček M., Ajala*, Madunović, Lukačević, Debeljak, Keškić, Kovačević (od 70' Šemsidini), Gulija (od 74' Kovačiček S.), Vidić (od 59' Rukavina)

Šparta Elektra - Gorica II 0:3
ZET - Mladost P. 3:1
Prigorje Ž. - Hrvatski dragovoljac II 1:2
Lekenik - Vrbovec 0:4
Prečko - Špansko II 2:1
Sesv. Kraljevec - slobodni

- 11:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

07.10.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 7. KOLO – 10./11.10.2015.

7. kolo:
Trešnjevka - Šparta Elektra 4:0 (2:0)
strijelci: Debeljak, Ajala, Majsec, Vujković

Prigorje Ž. – ZET 1:3
Hrvatski dragovoljac II – Lekenik 5:0
Vrbovec - Sesv. Kraljevec 2:0
Špansko II – Stupnik 6:0
Gorica II - Mladost P. 4:0
Prečko - slobodni

- 12:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

29.09.2015., utorak

3. HNL NS ZAGREB -- 6. KOLO – 03./04.10.2015.

6. kolo:
Mladost P. - Trešnjevka 2:2 (2:0)
Strijelci: Ajala, Binaj

ZET - Gorica II 3:2
Šparta Elektra - Špansko II 0:2
Prečko – Vrbovec 3:1
Sesv. Kraljevec - Hrvatski dragovoljac II 1:4
Lekenik - Prigorje Ž. 0:1
Stupnik - slobodni

- 08:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.09.2015., srijeda

3. HNL NS ZAGREB -- 5. KOLO – 26./27.09.2015.

5. kolo:
Trešnjevka - Gorica II 3:2 (1:0)
strijelac: Adam Ajala 3
Sastav: Katančić, Kovačiček M., Ajala, Lukačević, Madunović, Binaj, Majsec, Debeljak, Keškić, Husejinović, Vujković
Još su igrali: Kovačević, Vidić, Baranašić

Špansko II - Mladost P. 4:0
Hrvatski dragovoljac II – Prečko 3:2
Lekenik - ZET 0:2
Prigorje Ž. - Sesv. Kraljevec 0:3
Vrbovec – Stupnik 6:0
Šparta Elektra - slobodni

- 11:58 - Komentari (1) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< lipanj, 2016  
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

2016./17.
Vedran PERIĆ
Datum rođenja: 08.08.1981.
(trener - UEFA A)

Albert BINAJ
Datum rođenja: 28.11.2000.
Broj dresa: 20
Pozicija: vezni/napadač
Arland BINAJ
Datum rođenja: 2001.
Broj dresa:
Pozicija: obrambeni/vezni
Luka BLAŽANOVIĆ
Datum rođenja: 2001.
Broj dresa:
Pozicija: napadač
Marko FILIPOVIĆ
Datum rođenja: 06.07.2000.
Broj dresa: 4
Pozicija: obrambeni
Albion GIGOLAJ
Datum rođenja: 06.08.2000.
Broj dresa: 2
Pozicija: obrambeni
Bruno KOVAČEVIĆ
Datum rođenja: 28.01.2000.
Broj dresa: 10
Pozicija: vezni/napadač
Luka LUKAČEVIĆ
Datum rođenja: 11.02.2000.
Broj dresa: 6
Pozicija: obrambeni/vezni
Juraj MILINKOVIĆ
Datum rođenja: 05.10.2000.
Broj dresa: 33
Pozicija: vratar
Mihael RUKAVINA
Datum rođenja: 30.07.2000.
Pozicija: obrambeni
Filip SEDLARIĆ
Datum rođenja: 06.08.2000.
Broj dresa: 28
Pozicija: vezni
Emil ŠEMSIDINI
Datum rođenja: 2000.
Broj dresa: 16
Pozicija: napadač
Nikola VIDIĆ
Datum rođenja: 01.12.2000.
Broj dresa: 22
Pozicija: napadač
Sven VUJKOVIĆ
Datum rođenja: 10.06.2000.
Broj dresa: 8
Pozicija: vezni/napadač
Domagoj D. VUKASOVIĆ
Datum rođenja: 2001.
Broj dresa:
Pozicija: obrambeni
Juraj ZLATIĆ
Datum rođenja: 2001.
Broj dresa:
Pozicija: napadač

http://web.facebook.com/nktresnjevka/
http://www.nk-tresnjevka.hr
http://www.hns-cff.hr
http://www.zns.hr


FOTO POVIJEST


ČUDNI SU PUTEVI...
Netko gradonačelnik, netko u Realu, netko trener, netko bivši reprezentativac Belgije, neki još uvijek u našoj Trešnjevci !!!


Tko to može probit - 3-5-2 !

Nije li lopta malo prevelika ?

LIGA RODITELJA - 2011.
stoje: Robi, Luks, Strika, Memeti, Mate
čuče: Bibi sr., Zbiljac, Bega, Denis, Nik



BISTRA - 2007.
Žac, mama Menjak, tata Beštak, Nik, D. Skansi, tata Menjak


BJELOVAR - 2008.
Strika, Igor, Buda, Jordana, Mioč, Sandra, Boki


BJELOVAR - TRIBINA SJEVER
Igor, Robi, Mate, Žac, mama Piškor, Jordana, Nik


BJELOVAR - 2008.
Mara, Strika, Boki, Nik, Mioč, Igor


BJELOVAR
Žac, Nik, Sandra, Maza


GRABA - 1. MJESTO TEŽ
Igor, Nik


MARIBOR - 2009.
Rotim, Žac, Delić, Boki, Tojčić, Buda, Robi


MARIBOR - 2010.
mama Mička, Žac. Denis, Sanda


MARIBOR - 2010.
Nik, Maza, Žac, Denis, Memeti


MARIBOR - 2010-
stoje: Mara, Memeti, mama Družinec, mama Jurišić, mama Zenuni, Robi, Nataša, Boki, Sanda, Denis, mama Piškor, mama Rotim
čuče: mama Marić, mama Mička, Vedrana, Nik, djed Piškor


MARIBOR - 2009.
Buda, Denis, Rotim, Mate, Žac, Tojčić


NAVIJAČICE MEDULIN - 2009.
Ljudmila, Sandra, mama Marić, Jordana, Nataša, Sanda, Vedrana


SESVETSKI KRALJEVEC - 2011.
Memeti, Robi, Luks


MARIBOR
Boki, Robi, Nik


TEŽ
Memeti, Žac, Igor, Mara, Nik


NAVIJAČICE - TRNJE
Jordana, Sandra Iva


SESVETE
djeca i roditelji

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se