NK ¨Posavina¨ - Velika Kopanica

20.12.2007., četvrtak

Turnir u malom nogometu

NK "Posavina" organizira u subotu 22.prosinca 2007.godine u suradnji sa općinom Velika Kopanica i Općinskim poglavarstvom tradicionalni malonogometni turnir u športskoj dvorani OŠ "Ivan Filipović" u Velikoj Kopanici. Pokrovitelj ovoga malonogometnog turnira je Općina Velika Kopanica i Općinsko poglavarstvo. Turnir počinje u 13,00 sati. Na turniru nastupaju slijedeće ekipe: Posavina (Velika Kopanica) I i II, Mladost (Divoševci) I i II, raketa (Beravci) I i II, Posavac (Kupina) i Članovi Općinskog poglavarstva i vijeća općine Velika Kopanica.
- 11:20 - Komentari (2) - Isprintaj - #

Božićna i novogodišnja čestitka

Uprava NK "Posavine" svim igračima, kao i simpatizerima kluba želi blagoslovljen Božić i sretnu Novu 2008.godinu uz želje za još boljim športskim uspjesima u predstojećoj godini.

- 11:16 - Komentari (1) - Isprintaj - #

19.11.2007., ponedjeljak

Mi smo prvaci!!!

I konačno, prvaci i službeno!!! Bravo dečki...Iako se u zadnjem kolu pobjeda (Selna - Posavina 2:3) nije baš lako ostvarila, ipak je naslov prvaka i to vrlo uvjerljivo došao zasluženo u prave ruke. Završiti sezonu bez ijednog poraza, sa samo dvije neriješene utakmice i jedanaest pobjeda, sa gol razlikom 53-7 i osvojenih 35 bodova od maksimalnih 39, zaslužuje samo riječi hvale.
Do svih ovih uspješnih rezultata ne bi se došlo da nije bilo ljudi iz "sjene" koji se nisu javno isticali ali su dali neizmjeriv doprinos za rad kluba i ljudi koji su to uopće i omogućili. Jer, da nije bilo tih ljudi danas sigurno i NK "Posavina" ne bi bila to što je. Evo popis ljudi iz "sjene": Zvonimir Šimunović - predsjednik (čovjek bez kojega vjerojatno NK "Posavina" ne bi ni postojala); Marko Blažević - potpredsjednik; Željko Butorac - tajnik i blagajnik ; Mijo Butorac - domar; Ivan Ergotić - član uprave; Toni - član uprave i menadžer; Jozo Avgustinović - član uprave i mnogi drugi (Ivica Tot, Ivica Katić, Mix itd...). Svima se njima uvelike zahvaljujemo jer su odradili najteži dio posla. Jedno veliko HVALA!!!

- 08:54 - Komentari (7) - Isprintaj - #

07.11.2007., srijeda

Posavina - Gardun

Igrači NK "Posavine" iz Velike Kopanice uspješno su odradili još jednu utakmicu u nizu bez poraza i to ovaj put protiv fenjeraša iz Garčina kojega su savladali vrlo uvjerljivo rezultatom 7:0 (3:0). Već u prvom poluvremenu se je vidjelo tko je "gazda" na terenu kada su igrači NK "Posavine" već vodili sa 3:0. Drugo poluvrijeme je bilo samo formalnost za odraditi, što se je i potvrdilo konačnim rezultatom od 7:0. Od igrača domaće momčadi najviše su se istaknuli Mario Kitanović, Ilija Ergotić i Dejan Kojić .Za odraditi ostaje samo još posljednje kolo gdje ekipa NK "Posavine" gostuje kod pretposljednje momčadi NK "Selne" te se nadamo da će se i sa ove utakmice ekipa NK "Posavine" vratiti sa punim ulovom, odnosno sa sva tri boda na svojem kontu, te tako uvjerljivo i potvrditi naslov jesenskog prvaka 2 ŽNL-istok. Sretno zeleni!!!

- 08:28 - Komentari (3) - Isprintaj - #

22.10.2007., ponedjeljak

Posavina - Zvonimir (DV) 4 : 1

I nakon 10.kola ekipa Posavine iz Velike Kopanice i dalje nastavlja krupnim koracima ka osvajanju naslova prvaka 2.ŽNL - istok. U ovom kolu je pobijedila vrlo dobru ekipu Zvonimira iz Donje Vrbe rezultatom 4:1 (1:1). Gosti iz Donje Vrbe su čak i prvi poveli u 10 minuti, ali je nedugo zatim izjednačio Mario Kitanović pogotkom glavom. U drugom poluvremenu došla je do izražaja kvaliteta igrača Posavine, a naviše se istaknuo Kojić (zvani "Vitez Koja") koji je sa dva pogotka srušio sve nade gostujuće momčadi. Golove za NK "Posavinu" su postigli: 1:1 Mario Kitanović; 2:1 Zdravko Markić; 3:1 Kojić (zaboravili smo mu ime); 4:1 Kojić (i još se nismo sjetili imena).

NK "Posavina": Jurčić 7(Petrašević 6 - zbog parade), Kajić 6, Andrić 7, Kitanović M. 8, Crnjac 6, Ivešić 6,5, Markić 7,5, Ilakovac 6,5, (Ergotić I. 6,5), Mihalj 6, Kitanović I. 6,5,(Grgšić-Pleško ---) Kojić 8 ("Vitez Koja") (Kitanović P. 6). Trener: Nije ga bilo na klupi - igrao je.

Ovom prigodom bi se želili zahvaliti najvjernijim navijačima, ali društvu iz HŽ-a (oni će prepoznati po preparatima protiv ćelavosti) bi želili poručiti da im je bolje da ostanu na željeznici nego što dolaze provocirati na utakmicu (seljačine...).
- 09:01 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.09.2007., ponedjeljak

Demonstracija moći....

Nedjelju 09. rujna 2007. godine pamtit ćemo po maestralnoj igri Ivana Kitanovića i Danijela Mihalja koji su postigli svaki po tri po pogotka, ali ne treba umanjiti i doprinos ostatka ekipe koja je također pružila izvrsnu partiju.
NK"Posavina" pružila je navijačima izvanrednu utakmicu dostojnu prvaka.
NK"Posavina" Velika Kopanica - NK"Dubrava" Zadubravlje 7 - 2.
- 10:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Petarda u Beravcima!!!

Dan 02. rujna 2007.godine pamtit ćemo po golijadi u Beravcima. Bila je to utakmica u kojoj smo gledali kako NK"Posavina" doslovno razvaljuje NK"Raketu". Čak su se dobro i držali igrači NK"Rakete" nekih pola sata, ali onda je presudilo znanje, snaga i volja. Uglavnom NK"Raketa" Beravci - NK"Posavina" Velika Kopanica 0 -5.
- 08:22 - Komentari (3) - Isprintaj - #

31.08.2007., petak

NK "Posavina" - NK "Sava"

U nedjelju 26.kolovoza 2007.g. odigrali smo i 2.kolo prvenstva u kojem smo vrlo nadmoćno pobijedili ekipu NK "Save" iz Svilaja rezultaom 7:0 te tako konačno došli na prvo mjesto tablice 2 ŽNL.
- 20:57 - Komentari (2) - Isprintaj - #

3.kolo KUP-a

22.kolovoza 2007.godine odigrali smo i treće kolo KUP-a Brodsko-posavske županije u kojem smo nadmoćno pobijedili NK "Šokadiju" iz Sredanaca rezultatom 6:3 (4:0). Ova utakmica je bila jedna od onih u kojima znate da ste bolji ali ju morate odigrati. Utakmica je već bila riješena u prvom poluvremenu kada smo vodili sa 4:0. U drugom dijelu su u igru ušli igrači koji su u dosadešnjim utakmicama manje igrali te tako dobili pravu priliku da se dokažu na terenu koliko vrijede.
- 20:51 - Komentari (0) - Isprintaj - #

25.08.2007., subota

Početak seone 2007/2008.

I konačno, došao je i taj dan, 19.kolovoza 2007.godine. Prva prvenstvena utakmica u novoj sezoni i to protiv ekipe "Sloge" iz Jaruga. Kako to obično biva, svaki početak je vrlo težak pa je tako bilo i u ovom slučaju. Puno muke, bolji tijekom cijelog susreta, ali lopta je uspjela ući u mrežu samo jednom i to pogotkom Ivana Kitanovića u 42 minuti. Bila je to jako teška utakmica, sa puno javnih opomena (obadvije ekipe su dobile po pet javnih opomena, te gostujući vratar direktno isključenje), u kojoj su se gosti većinu susreta samo branili. Ali ipak kao momčad koja je tijekom cijelog susreta dominirala i imala više od ige, ipak smo zasluženo pobijedili.
- 00:12 - Komentari (0) - Isprintaj - #