Neslužbena stranica



NOVA ANKETA



INFO :
Svi rezultati i tablice
NAJAVE:
ml. pioniri 99
ZAGREB-DUBRAVA- 2:2
limači/zagići
turniri
limači A/01 -
limači C/02 - Jelenovac, TEŽ, Mali dom
zagići A-1/03 -
zagići A-2/04 -

Raspored treninga:
ml.pioniri II pon,uto,čet,pet-9/17h
limači A pon-9/18h,uto,sri,čet-9/17h
limači C pon-9/18h,uto,sri,čet-9/17h
zagići A1 uto,sri,pet-18h
zagići A2 uto,sri,pet-18h

Trening golmana:
pon,sri-17; uto,čet-8,30
trener Ante Šantak                



Kalendar-2011

RUJAN
1.-4. - 02.(U-10),03.(U-9) - turnir NK Radnik Sesvete
3. - početak prvenstva
6. - 99.(U-13) - susret selekcija KZŽ-ZNS
13. - 99.(U-13) - susret selekcija ZNS-SM
20. - 99.(U-13) - susret selekcija ZNS-ŽZ
27. - 99.(U-13) - susret selekcija BB-ZNS
LISTOPAD
4. - 99.(U-13) - selekcija
STUDENI
2. - 99.(U-13) - selekcija
PROSINAC
19.11.-29.12. - 01.(U-11),02.(U-10),03.(U-9) - Jelenovac
19.11.-11.12. - 99.(U-13) - Sava
17.-25.12. - 99.(U-13) - Kutija šibica




ml. pioniri
99. godište:


trener: Josip Palić

limači A
01. godište:


trener: Marko Miljenović

limači C
02. godište:


trener: Marko Miljenović

zagići A1
03. godište:


trener: Darko Premerl

zagići A2
04. godište:


trener: Ivica Laškarin
Copyright © 2008.-10. DgP

Generated image


OVAJ BLOG JE MJESTO NULTE TOLERANCIJE NA VERBALNO NASILJE. BRIŠU SE SVI NEPRIMJERENI I UVREDLJIVI KOMENTARI.

30.11.2009., ponedjeljak

Rezime vikenda

U subotu smo na Mari gledali posve drugačiju igru zagića nego u prvom kolu. Jasno i protivnik je bio drugačiji i tko zna kako bi se sve odvijalo da u prve dvije minute lopta nije dva puta zatresla mrežu Dubrave. Potom slijede golovi Poštolke i Crnobrnje za izjednačenje, a onda i trka za zlatnim golom. Konačan rezultat 3:2 za Trnje.
Vikend je donio i dobar start Jelenovca. Limači 00. remizirali su u obje utakmice. Gol protiv Hrašća postigao je Zadro, a protiv Sesvećana Bosnar. Zagići su u ranu nedjeljnu zoru svladali HAŠK rezultatom 3:2, a golove su postigli Šaronja, Raužan i Talan.

Komentari (3) - Isprintaj - #

27.11.2009., petak

Najava vikenda

Mali zagići igraju sutra na Ravnicama derbi utakmicu Mare '09 protiv NK Trnja.
Ovaj vikend također počinju i obveze druge dvije mlade selekcije NK Dubrave i to na Dvoranskom prvenstvu na Jelenovcu. Mlađi limači igraju u subotu, a zagići su na programu u nedjelju.
Satnicu provjeriti kod trenera.
Svima sretno!

Komentari (12) - Isprintaj - #

26.11.2009., četvrtak

Kako je prošla jesen?

Jesen je za nama, barem što se prvenstva tiče. Bilo je uzbuđenja i iznenađenja, pobjeda i poraza, uspona i padova, punih i praznih mreža.
Osvrnemo li se na igru naših starijih limača, mislim da je općenito dobra (ma znaju oni) ali da su imali velike oscilacije tijekom sezone, dosta problema sa lošije plasiranim ekipama (Lokomotivom i Trešnjevkom) i čini mi se gubili bodove gdje nisu trebali. U takvim okolnostima trenutna četvrta pozicija (ima nešto zaostalih utakmica) je puna šaka brade, ali bi trebala biti i motivacija za dodatno zimsko brušenje.
Mlađi limači jedina su momčad koja je prema kraju prvenstva, usprkos ili baš zbog promjene trenera, vidljivo napredovala. Pokazali su zavidnu volju, upornost i nepokolebljivost. Loš start sezone preokrenuli su u najugodnije iznenađenje na Klaki u finišu se pobjedom nad bolje plasiranim Dragovoljcem plasiravši na dosad nedostižnu 5. poziciju.
Plasman velikih zagića je možda lošiji od očekivanog, mislim više zahvaljujući njihovoj slaboj efikasnosti nego lošoj igri. To je svakako problem kojeg je svjestan i trener Marko i na kojem će raditi predstojećih mjeseci.
Naši najmlađi mališani pokazali su da mogu jer kad pobjeđuju čine to zaista uvjerljivo. No prema rezultatima njihova pozicija je sasvim realna. Zato treba tu još dosta rada na tehnici, kondiciji, udarcima, brzini, motorici itd. itd. Bez sumnje pune ruke posla imat će ove zime trenerski dvojac.

Komentari (2) - Isprintaj - #

23.11.2009., ponedjeljak

11. kolo - H.dragovoljac-Dubrava

Na žalost kasnimo sa izviješćima i rezultatima jer smo ostali bez osnovnog sredstva za rad - kompa. Dok se to ne sredi, šlepat ćemo se kako bumo mogli.
Vikend je bio prilično zanimljiv. Prvo su nam mali zagići na Mari priuštili "noć golova". Raspucali su se Poštolka×3, Crnobrnja×2, Dunaj×2, Srpak i Crnić za konačnih 9:0. I njima i treneru biti će to pravi vjetar u leđa za nastavak natjecanja na ovome turniru. Međutim, koliko ih je ova utakmica istrošila bilo je vidljivo već idućeg jutra u Sigetu. Teških i umornih nogu većina ih se jedva vukla po terenu, pa je Dragovoljac slavio rezultatom 3:1 (Poštolka).
Njihove godinu dana starije kolege doživjele su istu sudbinu. Iako su povremeno igrali prilično ofenzivno, rezultat čega su čak tri postignuta gola (Lopar, Šaronja, Raužan), protivniku su suviše olako dozvoljavali pristup svojim vratima, što su ovi čak sedam puta iskoristili za poentiranje.
Mlađi limači već nas drugo kolo za redom iznenađuju i razveseljavaju. Jedina su momčad koja pobjeđuje i kući nosi punu torbu bodova (1:2). Za ovaj posljednji trijumf pobrinuli su se Kiš i Naglić. Bravo, bravo, bravo!
I na kraju ovog vikenda, posljednjeg kola jesenskog dijela prvenstva, još jedna izgubljena utakmica starijih limača. Hrvatski dragovoljac bio je bolji i zasluženo nas istisnuo sa treće pozicije na tablici, a za to im je bio dovoljan samo jedan gol.

Komentari (2) - Isprintaj - #

20.11.2009., petak

Vikend

Sutra ujutro nema utakmica!!! Posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva gostujemo u Sigetu i to zagići u nedjelju ujutro, a limači u nedjelju kasno popodne. Sigurno neće biti lako, ali na terenu je sve moguće, jasno uz gromoglasnu podršku navijača!
Jutarnje subotnje izležavanje ne znači pak da sutra nema baš nikakvih aktivnosti. Naše najmlađe snage popodne započinju više od mjesec dana dugu Zimsku malonogometnu ligu Mara 2009. U prvom kolu odmjerit će snage sa drugom ekipom NK Gorice i to u 18 sati. Utakmice igra 7 igrača i golman, a traju 2×20 minuta.
Sretno svima!

Komentari (17) - Isprintaj - #

17.11.2009., utorak

Razno

Objavljeni su rasporedi utakmica limača i starijih zagića na Jelenovcu kao i raspored utakmica na Mari za mlađe zagiće. Ako neće biti bitnijih promjena na Jelenovcu ćemo se družiti do pred Božić, a malci će osim na Ravnicama skroz do Nove godine igrati i na turniru u Malom domu.
Zadnje kolo sa Hrvatskim dragovoljcem igrat ćemo u nedjelju i to zagići ujutro (01.-9,00, 02.-10,00), a limači kasno popodne (00.-17,30, 99.-18,30).
U ponedjeljak 7.12. Zagrebačka nadbiskupija organizira Misu zahvalnicu povodom završetka polusezone u Župi Sv. Antun Padovanskog u Sesvetskim Selima. Program počinje u 17,30, misa u 18, a pozvani su svi sportski klubovi.

Komentari (1) - Isprintaj - #

16.11.2009., ponedjeljak

Novi ŠRC u Zagrebu

Ponedjeljak je idealno vrijeme za nove spoznaje. Tako ću ga ja iskoristiti da sebe i vas upoznam sa nogometnim klubom Lučko. Povod je današnje svečano otvorenje Sportskog centra Lučko vrpcu kojeg će prerezati gradonačelnik Bandić u društvu jednog od polaznika nogometne škole NK Lučko.
Centar se nalazi uz stadion NK Lučko i prostire se na 19.150 m2. Za sada je izgrađeno nogometno igralište sa umjetnom travom, a gradi se i nova sjeverna tribina starog stadiona. Čitavi projekt, koji će u končanici sadržavati i dvoranu, igralište za djecu, pozornicu i šetnicu, biti će gotov do proljeća iduće godine. Predsjednik kluba pak osobito je ponosan na umjetnu travu. Takvo što, kaže, nije postavljeno još nigdje u Europi. Od one slavne na stadionu CSKA u Moskvi bolja je za četiri generacije proizašle iz belgijske tvornice. G. Plahutar kao cijenu koštanja navodi 4 mil. eura, a kako se iz čitavog intervjua dade zaključiti on sam je, kao uspješan poslovni čovjek (vlasnik firme Geo-ing), i idejni začetnik i realizator ovog projekta.
Nogometni klub Lučko osnovan je 1931. godine. Kroz gotovo 80 godina postojanja više puta je mijenjao ime i obilježja kluba. Danas je seniorska momčad član 2. HNL, a pioniri, limači i zagići natječu se u drugoj zagrebačkoj ligi.

P.S. Zaboravih napomenuti da će sportski direktor SRC Lučko biti Marijan Vlak, ali i da je Lučko jedan od onih klubova koji su ove godine direktno iz blagajne Zagrebačkog športskog saveza dobili znatna financijska sredstva (prema izviješću Stručnog odbora ZNS-a objavljenom u Službenom glasilu br. 32 od 14.10.o.g.).

Komentari (0) - Isprintaj - #

14.11.2009., subota

10. kolo - Dubrava-HAŠK

"Najbolji su dečki naši" orilo se danas Klakom, na žalost, samo jednom. Himna je svirala u čast limača 2000. kojima je Fulir u prvom poluvremenu donio četvrtu pobjedu ove sezone. Iako su igrali bez tri standardna igrača imali su još nekoliko prigoda, no najvažnije je da su upravo oni postigli jedini gol na utakmici vrijedan tri boda. Čestitamo!
Izlazni limači nisu nam se danas osobito proslavili. Tek nekoliko šansi nije bilo dovoljno da se izazove športska sreća i postigne zgoditak. I kako to obično biva kad ne zabiješ-dobiješ. Na kraju je jedna odbijena lopta nakon lijepe obrane Mustapića nekako zatresla domaću mrežu i tako su olako prepuštena tri boda!
Zagići su popravili svoj prosjek golova po utakmici na 0,5, ali ipak nisu uspjeli pobijediti. Vodstvo golom Talana vrlo brzo su ispustili iz ruku i na kraju dozvolili gostima da postignu i pobjedonosni zgoditak. Šteta jer otvaranje utakmice je bilo za pet!
Izgleda da su se mali zagići u prošlom kolu ispucali i napucali, pa su danas malo mirovali. To nikako ne znači da nisu igrali i stvarali prilike, ali lopta je nekako svaki puta prolazila mimo gola. Zbog praznih mreža uslijedila je podjela bodova, što i nije tako loše obzirom na bolji plasman gostujuće momčadi na tablici.

Komentari (3) - Isprintaj - #

13.11.2009., petak

Dubrava vs. Peščenica

Sutra ugošćujemo susjede s Pešće. Očekujemo borben ali fair nogomet, korektno suđenje i ...
Malo za promjenu, na Klaki će nam osvanuti jedan od ljepših jesenskih dana. Od jutra će nas obasjavati sunce uz minimalan vjetar i čak ne prehladan zrak. Idealno za feštu! Šta je ono na meniju?

Komentari (3) - Isprintaj - #

10.11.2009., utorak

Turniri

Objavljen je raspored Mare za zagiće 2002., a uskoro stiže i onaj za Jelenovac. Jučer je, kako je bilo i najavljeno, obavljeno ždrijebanje grupa za dvoranski turnir na Jelenovcu.
Naši stariji limači natjecat će se kao nositelji skupine E sa ekipama: Concordia, ZET, Prečko i Radnik Legea.
Mlađi limači su u grupi B sa: Croatiom Sesvete, ZET-om, Mladosti B. i Hrašćem.
Zagići nastupaju u skupini B kao nositelji i tražit će prolaz u daljnje natjecanje protiv momčadi: HAŠK-a, Studentskog grada, Sloge Gredelj i Zapruđa.
Više uskoro pod rubrikom "Natjecanja".

Komentari (12) - Isprintaj - #

Sretan rođendan!!!

Antonio K. sretansretansretan 3.11.2003.
Marko U. sretansretansretan 9.11.2001.
Filip Č. sretansretansretan 9.11.1999.
Luka P. sretansretansretan 10.11.2000.
Mario K. sretansretansretan 13.11.1999.
Marin H. sretansretansretan 16.11.2000.
Ivan D. sretansretansretan 20.11.1999.
Karlo P. sretansretansretan 24.11.1999.
Ivan P. sretansretansretan 30.11.2001.

Komentari (0) - Isprintaj - #

09.11.2009., ponedjeljak

Interne novosti



Nadam se da će vas ovo razveseliti.
Ubuduće ćemo video zapise u većim formatima objavljivati pod rubrikom "AKTUALNO". Tamo također možete vidjeti i nešto sličica sa početka ove sezona.
Kako se bliži kraj polusezone lagano se pripremamo za nadolazeće turnire. Podsjećamo da u rubrici "NATJECANJA" možete pratiti rasporede i rezultate naših momčadi na svakom pojedinom turniru. Ovdje očekujemo i vašu pomoć (za sličice i rezultate) obzirom da je nemoguće pratiti sve momčadi. Za sada imamo rapored Mare za mlađe zagiće, a danas je ždrijeb za Jelenovac, pa čim dobijemo rapored objavljujemo ga.

Komentari (0) - Isprintaj - #

08.11.2009., nedjelja

9. kolo - Špansko-Dubrava

Limači i zagići jučer su na Španskom postigli polovičan rezultat. Podijela bodova 6:6 svakom klubu možda je i najpošteniji ishod.
Stariji limači nisu nas ovoga puta jako mučili i brinuli. Glatku pobjedu od 0:3 osigurali su Galić i sa dva pogotka najnoviji brat ove generacije Statovci. Čestitke!
Mali limači postigli su dva zgoditka (Naglić i Šimunović), ali su čak pet puta iz svoje mreže vadili loptu, što im je donijelo zamijenu mjesta na tablici sa Španskim.
Zagići 2001. na žalost su prva ekipa koju je Špansko pobijedilo u ovom dijelu prvenstva (3:0). Olako primljeni golovi i slaba efikasnost karakteristike su ove naše momčadi ove sezone. Dečki, probudite se, još nije kasno!
Malecki su nam i ovoga put dokazali da kad ih krene onda ih ide dok ih sudac zadnjim zviždukom ne zaustavi. Kada pobjeđuju rade to zaista uvjerljivo. Osam golova postigli su: Poštolka×3, Srpak×2, Dunaj×2 i Benković×1. Bravo dečki!

Špansko-Dubrava - 2002. godište - golovi :
0:1 ; 0:2 ; 0:3 ; 0:4 ; 0:5 ; 0:6 ; 0:7 ; 0:8 ;
Hvala kameri!

Komentari (3) - Isprintaj - #

06.11.2009., petak

Špansko nas očekuje

Sutra svi pravac Špansko. Prognoza za prije podne je kiša, a ako se dobro sjećam i prošli puta nas je tamo dobro pralo. No kako se naši klinci ne mogu doma pripremati za igranje na dobro natopljenoj umjetnoj travi, vjerujem da su ih njihovi iskusni treneri barem taktički i psihički pripremili na uvjete koji ih tamo čekaju. Naprijed naši!

Komentari (6) - Isprintaj - #

04.11.2009., srijeda

Važne novosti!

Malo je reći da je jučerašnja sjednica UO bila značajna za budućnost kluba. Upravljačko tijelo kluba pojačano je sa pet važnih i zvučnih imena: Paško Dodić, Igor Mlinar, Goran Bradić, Andrija Jarak i Tomislav Grahovac. Domaćini su ih potanko i detaljno izvijestili o stanju i prilikama u i oko kluba, što su do sada radili i čime se bavili, što pokušavaju i planiraju. Vjerujemo da je sve to i na tragu ambicija novih ulagača, te da će zajedničkim snagama djelovati i stići do krajnjeg cilja. Svježi kapital i utjecaj ove nove skupine u kombinaciji sa vrijednim entuzijastima i roditeljima, formula je koja bi trebala donijeti korijenite promijene u klubu i nadajmo se boljitak za sve naše generacije, od zagića i limača, preko pionira i kadeta, sve do juniora, seniora i veterana.
Meni osobno ova vijest zvuči toliko optimistično (ili je to samo moj karakter) da me hvata euforija pa ću Image Hosted by ImageShack.us i malo ću Image Hosted by ImageShack.us. Opuštam se i sada lakše dišem. A vi?

Komentari (6) - Isprintaj - #

03.11.2009., utorak

Jesen u Zagrebu

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Jesen nam ove godine zaista nudi svu svoju prirodnu raznolikost. Red sunca red kiše red magle u jesenskoj paleti boja, prekriveno bijelim snježno-pahuljastim šlagom i sve rashlađeno do ugodnih i maksimalnih 7°C. Idilično, ali ne i idealno za naše limače i zagiće. Teško da će im ovaj kišno-snježni tjedan omogućiti ikoji sat treninga prije subotnjeg ogleda sa Španskim. No obzirom da su i ostali poklonici nogometa suočeni sa istim okolnostima ne treba se pretjerano uzrujavati. Samo se nadam da treneri imaju i rezervne varijante do kraja prvenstva tj. još naredna dva tjedna jer bi bilo dobro prije zimske stanke i dvoranskih uzbuđenja osvojiti još koji bod.

Komentari (3) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

NK DUBRAVA ZAGREB
ŠRC "Grana - Klaka"
Aleja Blaža Jurišića 2
tel/fax: 2932-770

www.nkdubrava.hr
Radno vrijeme tajništva:
8,30-9,30 - uto,pet
16,30-17,30 - pon,sri,pet

nk.dubrava-mladez@zg.t-com.hr
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us


ŠPORTSKA AMBULANTA
Ulica grada Vukovara 284 (ulaz sa terase)
tel: 6404-480
fax:6404-483

TERMIN: 14.-16.09.2011.


UPRAVNI ODBOR:
Predsjednik:
Zvonko Paclik
Dopredsjednik:
Paško Dodić
Tomislav Grahovac
Članovi UO:
Goran Bradić
Marijan Bratko
Sreten Ćuk
Slaven Galić
Jasenko Houra
Andrija Jarak
Jozo Mikulić
Igor Mlinar
Mihajlo Ninić
Krešo Poštolka
Fran Renko
Boris Soldo
Josip Vidović

IZVRŠNI ODBOR:
Zvonko Paclik
Paško Dodić
Tomislav Grahovac
Igor Mlinar
Krešimir Prpić

NADZORNI ODBOR:
Sandra Budja
Boris Klaić
Stjepan Jeren

STEGOVNO POVJERENSTVO:
Goran Lopar
Ante Maloča
Željko Bosnar

Tajnik:
Krešimir Prpić
Voditelj nogometne škole:
Igor Ivec
Domari/oružari:
Ante Maloča
Anđelko Vidović
               


PREPORUKE: ! ! !
2 sata prije treninga/utakmice:
- lagani obrok s rižom, tjesteninom ili cornflakes
Za vrijeme treninga/utakmice:
- svakih 20tak min 1 dcl vode
- kod velikih napora eventualno komadić banane ili čokoladice

30 minuta nakon treninga/utakmice:
- voda+kockica čokolade ili energetski napitak
- svježe ili suho voće (najbolje banana) ili voćni jogurt

PITAMO VAS ????

Na stranici s rezultatima ankete možete ostaviti svoje komentare u svezi ankete!
Tko je kriv za nered u klubu?
predsjednik
Uprava
sportski direktor
voditelj skole
tajnik
treneri
roditelji
ma sve je u redu
  
pollcode.com free polls


                                     
smijeh hehehehehe smijeh

Vraća se Mujo s liječničkog i Fata ga pita:
- I, Mujo, šta ti je rekao doktor?
- Rekao mi je da imam vakuum u glavi.
- Je li to dobro?
- Šta ja znam, bolje išta nego ništa.

Fata uči malog Mujicu:
- Vidiš ovo je palac. Ponovi palac.
- Palac!
- Odlično, slijedeći je kažipsrt!
- Prst!
- Ma ne prst, kažiprst!
- Prst!
- Dobro me slušaj! Kažiprst!
- Pa već treći puta kažem - prst.

- Tata, ne razumijem kako se od 5 može oduzeti 7.
- Ovako: ako se petero ljudi vozi u autobusu i na stanici izađe sedmero, onda ih treba ući još dvoje da bi autobus bio prazan.

- Ivice, u koju skupinu ubrajamo zmije naočarke?
- U skupinu kratkovidnih, učiteljice.

- Kako ide mačka - mijau, mijau.
- Kako ide pas - vau, vau.
- Kako ide miš - klik, klik.

- Jurica, kada se beru trešnje?
- Kad susjed nije kod kuće, profesore.

smijeh hehehehehe smijeh

Male mudrosti velikih ...
rolleyes Hrabrost nije odsutnost straha, već ovladavanje strahom!
rolleyes Dijete govori vani ono što roditelji govore u kući.
rolleyes Nekad pobijediš, nekad izgubiš, ali uvijek se trudi ispočetka!
rolleyes Šampioni vjeruju u sebe i onda kada nitko drugi ne vjeruje!
rolleyes Najbolji prolaze najteži put. Zato i jesu najbolji!
rolleyes Zlatna medalja ne stvara šampiona. Stvara ga naporan rad.
rolleyes Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
rolleyes Nitko nije toliko dobar da mu ne prijeti opasnost od slabijeg.
rolleyes Nisi dobar ako si najbolji među najlošijima.
rolleyes Samo oni koji se ne boje doživjeti veliki neuspjeh mogu doživjeti veliki uspjeh.-Robert F. Kennedy
rolleyes Teško je podnijeti neuspjeh, ali je još teže nikad ne pokušati uspjeti.-Roosvelt
rolleyes Ne boj se neuspjeha. Kad padneš pokušaj ponovo.-Lao Tse
rolleyes Čak i najveći genij treba puno raditi da stvori veliko djelo.-Čajkowski
rolleyes Uvijek se hrabro suprostavi onome čega se najviše bojiš.-Muhamed Ali
rolleyes Pobjednici moraju imati dvije stvari: ciljeve i želju da ih ostvare!-Brad Burden
    
< studeni, 2009 >
P U S Č P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Studeni 2011 (3)
Listopad 2011 (4)
Rujan 2011 (3)
Kolovoz 2011 (7)
Srpanj 2011 (1)
Lipanj 2011 (7)
Svibanj 2011 (11)
Travanj 2011 (12)
Ožujak 2011 (11)
Veljača 2011 (4)
Siječanj 2011 (5)
Prosinac 2010 (3)
Studeni 2010 (9)
Listopad 2010 (8)
Rujan 2010 (18)
Kolovoz 2010 (12)
Srpanj 2010 (5)
Lipanj 2010 (22)
Svibanj 2010 (13)
Travanj 2010 (16)
Ožujak 2010 (17)
Veljača 2010 (15)
Siječanj 2010 (17)
Prosinac 2009 (18)
Studeni 2009 (16)
Listopad 2009 (19)
Rujan 2009 (17)
Kolovoz 2009 (9)
Srpanj 2009 (7)
Lipanj 2009 (19)
Svibanj 2009 (24)
Travanj 2009 (13)
Ožujak 2009 (18)
Veljača 2009 (14)
Siječanj 2009 (21)
Prosinac 2008 (16)
Studeni 2008 (23)
Listopad 2008 (22)
Rujan 2008 (18)
Kolovoz 2008 (9)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Free Hit Counters
Free Hit Counters
Got My Cursor @ 123Cursors.com

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se