Neslužbena stranica



NOVA ANKETA



INFO :
Svi rezultati i tablice
NAJAVE:
ml. pioniri 99
ZAGREB-DUBRAVA- 2:2
limači/zagići
turniri
limači A/01 -
limači C/02 - Jelenovac, TEŽ, Mali dom
zagići A-1/03 -
zagići A-2/04 -

Raspored treninga:
ml.pioniri II pon,uto,čet,pet-9/17h
limači A pon-9/18h,uto,sri,čet-9/17h
limači C pon-9/18h,uto,sri,čet-9/17h
zagići A1 uto,sri,pet-18h
zagići A2 uto,sri,pet-18h

Trening golmana:
pon,sri-17; uto,čet-8,30
trener Ante Šantak                



Kalendar-2011

RUJAN
1.-4. - 02.(U-10),03.(U-9) - turnir NK Radnik Sesvete
3. - početak prvenstva
6. - 99.(U-13) - susret selekcija KZŽ-ZNS
13. - 99.(U-13) - susret selekcija ZNS-SM
20. - 99.(U-13) - susret selekcija ZNS-ŽZ
27. - 99.(U-13) - susret selekcija BB-ZNS
LISTOPAD
4. - 99.(U-13) - selekcija
STUDENI
2. - 99.(U-13) - selekcija
PROSINAC
19.11.-29.12. - 01.(U-11),02.(U-10),03.(U-9) - Jelenovac
19.11.-11.12. - 99.(U-13) - Sava
17.-25.12. - 99.(U-13) - Kutija šibica




ml. pioniri
99. godište:


trener: Josip Palić

limači A
01. godište:


trener: Marko Miljenović

limači C
02. godište:


trener: Marko Miljenović

zagići A1
03. godište:


trener: Darko Premerl

zagići A2
04. godište:


trener: Ivica Laškarin
Copyright © 2008.-10. DgP

Generated image


OVAJ BLOG JE MJESTO NULTE TOLERANCIJE NA VERBALNO NASILJE. BRIŠU SE SVI NEPRIMJERENI I UVREDLJIVI KOMENTARI.

30.10.2009., petak

Čestitamo sretnoj obitelji Statovci!


Komentari (0) - Isprintaj - #

Bolnica na kraju grada

Ovo je trenutni radni naziv uredništva ovog bloga, jer smo u kući svi od reda bolesni. No, koliko čujem nismo jedini koje je viroza praćena različitim upalama (ali još ne i gripom) zatvorila doma u krevet. Zato svima vama supatnicima poseban pozdrav.
Ponovo ste se vidim raspisali, što je dobro. Ono što bude glupo i prosto, ja izbrišem i opet dobro. Ali kako ovo nije terasa kafića za širenje dezinformacija, evo nekoliko informacija. Novac kojim je "Paclik spasio seniore i Maloču dodijelivši im teško zarađene plaće" (ali je slučajno pri tome zaboravio neke druge zaposlenike kluba) nije pao s Marsa niti ga je Paclik izvadio iz svog džepa. U Upravu ulaze novi ljudi i to je njihov ulog. I vjerujem da će oni postaviti pitanje i inzistirati na promptnom i neuvijenom odgovoru za svaku uloženu kunu tj. da se neće kao ovi do sada zadovoljiti neodređenim odgovorima o neodređenim iznosima za neodređene dugove.
Osim toga danas je rok za predaju programa športskih klubova nadležnom Savezu za potrebe izrade cjelovitog programa javnih potreba u športu grada Zagreba za 2010. godinu. Ukratko, treba sastaviti plan aktivnosti i potreba za iduću godinu, ali prema zadanim kriterijima ZNS-a. Stvar je vrlo složena i zahtjevna pa mi je nekako teško vjerovati da baš svi klubovi imaju toliko stručne ljude za izradu ovakve analitičke studije. No živi bili pa vidjeli.

Komentari (7) - Isprintaj - #

24.10.2009., subota

8. kolo - Dubrava-Zagreb

I dok su mlađi limači konačno jednu subotu mogli bezbrižno uhvatiti malo više sna, na Klaki su se odvijale dvije vrlo uzbudljive i izjednačene utakmice.
Naši najstariji limači igrali su izvrsno, zaboravljajući da se nasuprot njih nalazi nekada druga velesila Zagreba veliki Zagreb (da vam ne pričam o njihovim uvjetima). Sjajan dvoboj u prvom poluvremenu, zašečerio je kapetan domaćina Vidović golom glavom u drugom poluvremenu (dopalo im se ovo s glavama pa sada samo tako postižu zgoditke). Zagreb je naravno stisnuo, no nisu se ni naši predavali. Tek desetak sekundi prije zadnjeg zvižduka vrlo dobrog i prilično pravednog suca, zatresla se i naša mreža. Šteta za tri boda, ali bravo dečki!
Drugu poslasticu dana priredili su nam zagići 2001. godišta. Bilo je uzbudljivo jer je Zagreb poveo, a Dubrava izjednačila pogotkom Čuljka. Nakon drugog vodstva Zagreba, sudac je u posljednjim minutama utakmice , kažu nepravedno, poništio gol domaćina. Bilo kako bilo, dečki su ostavili sjajan dojam!
Spomenimo još da su naši najmlađi ljubimci danas ponovo odmjerili snage sa OŠ Dinamo, ovoga puta na blatu Klake. Očito je to bio nepremostivi problem za plave dečke, jer je utakmica završila rezultatom 4:1 golovima Poštolke×2, Crnića i Srpaka.
I nakon svega ovoga svoju priliku dobili su i dječaci 1999., 2000., 2002. i 2003. godišta koji manje igraju prvenstvene utakmice. Treneri su im upriličili međusobne trening utakmice.

Komentari (13) - Isprintaj - #

23.10.2009., petak

Stiže nam Zagreb

Starije selekcije limača i zagića Dubrave sutra će ugostiti momčadi Zagreba po redovitom rasporedu - u 10 i 11 sati. Iako slobodni od službenih obveza, mlađi limači i zagići nikako neće biti besposleni. Treneri su im pripremili prijateljske utakmice, tek toliko da ih održe u formi.

Komentari (2) - Isprintaj - #

21.10.2009., srijeda

Službeno glasilo ZNS

Dugujem vam od prošloga tjedna priču o kunama koje na kapaljku stižu do našeg kluba. Zašto je to tako? Odgovor smo pronašli u Službenom glasilu ZNS-a br. 32 od 14.10.
ZNS je morao izmijeniti svoj financijski plan za ovu godinu u stavkama prihoda iz proračuna, pa tako i u stavkama rashoda prema klubovima. Naime, Zagrebački športski savez je Zagrebačkom nogometnom savezu isplatio samo 4/12 redovitih sredstava iz programa za ovu godinu tj. sredstva za prva 4 mjeseca iako taj isti Zagrebački športski savez od Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport navodno redovito dobiva sredstva namijenjena sportskim savezima. Osim toga ZŠS je najavio da će do kraja godine umjesto još 8/12 ZNS-u uplatiti samo 1,5/12, čime su u ZNS-u naravno jako nezadovoljni jer se na taj način nikako neće moći realizirati predviđeni plan prema klubovima prvenstveno s osnove natjecanja i honorarnog stručnog rada bez obzira na umanjena sredstva od strane Grada (cca 20 mil. kn). Dakle ispada da su planirana sredstva stizala do ZŠS-a i odlazila iz ZŠS-a (našim predstavnicima su isto rekli da im je kasa prazna), ali nisu dolazila do ZNS-a. Pa dobro gdje su? Prema izviješću Stručnog odbora ZNS-a, direktno iz blagajne ZŠS-a tj. iz zajedničkog programa ZŠS-a značajna sredstva su ove godine otišla u klubove: Hrvatski dragovoljac, Lučko, Rudeš, ZET i još neke po osnovi tj. za nekategorizirane selekcije, pripreme i druge aktivnosti. Što znači konto nekategorizirane selekcije nemam poima kao niti što se podrazumijeva pod „druge aktivnosti“, ali znam što su pripreme i drago mi je da sada znam da se na njih može ići i na račun ZŠS-a. Gospodo iz Uprave molim vas da odmah stanete u red jer bi se vjerojatno i naši dečki pripremali, ali prvo provjerite kriterije odabira.
I tako u perspektivi za ovu godinu ostaje još samo ta famozna 1,5/12 (koliko je to kuna?) za podijeliti članovima tj. klubovima ZNS-a, kojih je ukupno 72. No Izvršni odbor je odlučio da se dio kolača klubova koji su dobili ona značajnija sredstva, usmjeri prema klubovima 1.,2. i 3. zagrebačke lige, što pak za nas ne znači ništa ako se misli (a najvjerojatnije da) na seniore. Nas gilta (mislim da je to onaj već uplaćeni kikiriki) ipak samo 1/72 (pokušajte ovo napisati slovima!) od 1,5/12 ako je to važeća formula. Zbog svega navedenoga bojim se da bi se tako uskoro mogle obistiniti slutnje Saveza o nemogućnosti realizacije predviđenih natjecanja, osim ako .... I na kraju još dva zaključka odbora: 1. „traži se od ZŠS-a i nadležnih gradskih tijela da pronađu sredstva za realizaciju redovitog programa, uzimajući u obzir iznos umanjenih sredstava za godišnji program, ali na svim stavkama“; 2. „traži se da se ubuduće sredstva za nogomet redovno doznačuju direktno iz Grada u ZNS, koji će ih po svojim kriterijima raspodijeliti i redovno doznačavati klubovima odnosno krajnjim korisnicima“.

Komentari (7) - Isprintaj - #

20.10.2009., utorak

Kratka obavijest

Sutra (srijeda) na Klaku dolaze ljudi iz Legee popisati i izmjeriti igrače radi opreme i to:
- 99. godište - u 18,30
- 00. godište - u 17,30
- 01. godište - u 18,30
- 02. godište - u 19,00
Ujedno se do petka treba platiti prva rata - 300 kn - zaduženome u pojedinom godištu. Prva rata jednaka je za sve tj. i za opremu drugog djeteta.

Komentari (3) - Isprintaj - #

Dečki, sretan rođendan!

Karlo K. sretansretansretan 5.9.2000.
Dominik K. sretansretansretan 21.9.2000.
Matija C. sretansretansretan 3.10.1999.
Matej Z. sretansretansretan 7.10.2000.
Eugen I. sretansretansretan 8.10.2000.
Jan D. sretansretansretan 21.10.2003.
Mario M. sretansretansretan 22.10.1999.
Roko K. sretansretansretan 26.10.2001.
Josip K. sretansretansretan 27.10.2000.

Komentari (1) - Isprintaj - #

19.10.2009., ponedjeljak

7. kolo - Trnje-Dubrava

Kažu ovako:
Dečki iz Dubrave su u nedjelju na Trnju bili raspoloženi i za igru i postizanje golova. Super, jer još se od Sesveta nije dogodilo da domaćinima uzmemo 9/12 bodova. Ovoga puta poklekli su samo mali zagići ne postigavši niti jedan, a primeći čak tri gola.
Veliki limači, malo za promjenu, nisu započeli s negativnim rezultatom već ih je Lebinac doveo u vodstvo. Dramatike radi (a tome su jako skloni) dopustili su izjednačenje, ali su se Prenkpalaj i dva puta Statovci pobrinuli za konačnih 2:4. Čestitke!
Mali limači su upisali drugu pobjedu za redom što se nije tako skoro dogodilo, a za to su se pobrinuli Kiš i Fulir. Mislim da je rezultat 1:2 sasvim zadovoljavajući. Čestitke!
Veliki zagići su ostvarili minimalnu pobjedu golom Talana i time održali svojevrsan rekord s najmanje postignutih zgoditaka, a ipak se drže na solidnom 8. mjestu. Čestitke!

Komentari (22) - Isprintaj - #

17.10.2009., subota

Dubrava seli na Trnje

Sutra smo na Trnju. Ne bu lako, al' s nama nikad ni nije. Igrači borbeno, a navijači glasno (i pristojno)!
U danas odigranim utakmicama dosta je iznenađujućih rezultata. Npr. u 99. godištu Croatia Sesvete (12.) je pobijedila Hrvatski dragovoljac (2.), u 00. godištu Špansko (9.) je dobilo Trešnjevku (3.), a u 01. godištu odigrana su čak dva nevjerojatna remija: Špansko (12.) i Trešnjevka (5.) te Dinamo (2.) i Kustošija (7.).
By the way oprema je riješena!

Komentari (6) - Isprintaj - #

16.10.2009., petak

Oprema

Dakle, oprema! Došla je neka navodno nova ponuda od Legee. Komplet: 1 dres, 2 trenirke (radna, svečana), šuškavac, jakna (mrak) i torba = 750 kn. Kada pitah gdje su bili do sada, rekoše mi da je Legea već davno poslala ponudu na 950 kn (sve ovo + još 1 dres + tisak), ali su je opet navodno povukli jer da Legea više ne postoji (!!!!!!!!!!!??????????????) No zbrojimo li dva i dva, nova ponuda nije ništa drugo nego stara bez dvije navedene stavke. Plaćanje je također u 3 rate, a odobrava se 50% popusta za drugo dijete i 100% za treće. U međuvremenu je došla i ponuda druge firme za opremu Asics. Uz onaj luksuzni paket imaju navodno još dva manja, ali i mogućnost kupovine pojedinih dijelova. E sada u čemu je kvaka? Prvo, ponuda je stigla nakon odluke Uprave. Što li će sada oni odlučiti? No, kako se njihova prva odluka odnosila jedino na dobavljača, ali ne i obvezu kupnje, time je ostavljeno dovoljno prostora za varijacije. Tako su različita godišta pa i pojedinci u njima različito regirali na ponude (neki bi samo dresove, neki bi dresove i svečane trenirke, neki ne bi ništa jer sve imaju ili su prošle godine kupili itd itd). Koliko čujem izgledno je da će se dogoditi da će ipak svako godište autonomno odlučiti da li će, što će, kako će i od koga će kupiti. Nema druge nego skupite glave na hrpu i dogovorite se. No na nivou kluba bi bilo zaista dobro i poželjno izabrati makar istog dobavljač i svi kupiti dresove i svečane trenirke. A ostalo, jakne-torbe-šuškavci, ako se godišta dogovore super, ako ne svako može ne kupiti ili kupiti ono što želi.
Danas roditeljski na ovu temi imaju najmlađi zagići.

Komentari (13) - Isprintaj - #

15.10.2009., četvrtak

Vijesti iz nesvijest

Naslov je posuđen iz knjige Mrvice iz dnevnog boravka mlade spisateljice Sanje Pilić koju upravo čitam za lektiru. Glavni lik ovog duhovitog romana je, za one koji ne znaju, veseli i izrazito pametan desetogodišnjak, koji u "Modroj lasti" (to svi znate) piše o svijetu oko sebe u kolumni nazvanoj Vijesti iz nesvijesti. Evo kako to izgleda u mojem izdanju.
Možda se pitate što ima novoga u klubu izvan mikrokozmosa vaše generacije, što rade ona 4 P-ika i ostala dvanaestorica (ok sada sedmorica) odabranih u čije smo ruke prije nešto više od pola godine stavili svu vlast u našem klubu. Možda se pitate što nam donosi zima i iduća godina, a možda se uopće ništa ne pitate. Svejedno, ima nekih novosti pa evo.
Nije tajna da financijska situacija u klubu nije bajna baš kao ni u nogometnoj školi sjajna. (Ali nismo mi izuzetak). Pokušaj Uprave da uniformira igrače još nije sproveden jer čak niti oni koji su se odlučili za ponuđeni komplet opreme ne znaju apsolutno nikakve detalje o naručivanju, isporuci i plaćanju iako smo eto već na sredini listopada i samo što nije pao prvi snijeg. A uz to zadnjih dana spominju se i neke varijacije na spomenuti paket (!?). Trener Biondić, na osobni zahtjev, od ovoga tjedna vodi samo 99. godište, a 2000. je preuzeo trener Miljenović. Došlo je i do rošade pomoćnih trenera. (!!??). Natjecateljska sezona za sada teče prema planu. Čak je i riješen veliki problem prijevoza starijih generacija na gostujuće utakmice (hvala g. Vidoviću) što je izuzetno važno tim više što je propao najavljeni ulazak grupe investitora u klub (!!!???), a i već mjesecima smo zakinuti za svoj dio kolača iz grada. Naime, od svibnja je zastoj u tijeku redovnih financijskih sredstava, koji smo već objašnjavali Grad → ZŠS → ZNS → NK. Po ovom pitanju su predstavnici kluba obilazili spomenute Saveze, ali su se tamo mrtvi hladni pravdali praznim kasama. Kako i ne bi kada su se sredstva dijelila klubovima (zna se koliko i kojima) mimo uobičajenih tokova (više pojedinosti sutra.) U međuvremenu je do nas došao kikiriki tj. samo njegove mrvice obzirom da su u Savezu njime prebili naša dugovanja u kontra smjeru nastala tekućim poslovanjem kluba unatrag 4 mjeseca. Izgleda da smo opet na nuli, a svaki vikend nosi svoje troškove.
I šlag na kraju: Prođoh neki dan po Trnavi, a kad tamo novi novcati mini športski centar za razne športove sa ni manje ni više malim nogometnim terenom s umjetnom travom. Njegova izgradnja tj. 1. etapa planirana je Planom malih komunalnih akcija Vijeća četvrti Donje Dubrave u iznosu od 3 mil. kn (zar to može toliko koštati!!!???). To je već ne znam koji u nizu primjera da se kroz male komunalne akcije provode veći investicijski projekti, dok se nama neprekidno tumači upravo suprotno. No, koliko će i prema kome biti darežljiva lokalna samouprava očito ne ovisi samo o učestalosti traženja već naravno i o mnogo suptilnijem lobiranju.
Bilo kako bilo čak niti sve ovdje navedeno nije bio dovoljan razlog našoj Upravi da se sastane već više od 14 dana. (Kad bi ih barem netko nadzirao.) A upravo je sada vrijeme kada se u svim gradskim i kvartovskim strukturama formalno prikupljaju zahtjevi građana za razno razne investicije iduće godine.

Komentari (7) - Isprintaj - #

14.10.2009., srijeda

Čestitamo mami, tati i bratu Lebincu!


Komentari (4) - Isprintaj - #

10.10.2009., subota

6. kolo - Dubrava-Ponikve

Gledajući tablice prije današnjeg dana možda bi se moglo prognozirati, kažem samo možda, da će najmanje problema imati 99. godište obzirom da su jedino u tom godištu Ponikve plasirane puno lošije od Dubrave. Međutim, takvu pogrešku bi mogli napraviti svi osim nas koji već 4 godine pratimo ovu generaciju klinaca. Rijetko tko se može pohvaliti sa tolikim smislom za horor kao oni. Njihove posljednje tekme su u žanru psihološkog trilera, a tako je naravno bilo i danas. Repriza scenarija od četvrtka: rano primljeni gol pa onda muka po (kome?) terenu, i zatim Galićeva i Poštolkina glava za konačnih 2:1. Djeco, jel' može sada za promijenu neka happy end komedija?
Iznenađenje dana priredili su nam mlađi limači. Čak sedam puta zatresli su mrežu gostiju i to 2×Bosnar, 2×Kiš, Ivančić, Prpić i Šahdanović po jednom za konačnih 7:4. Je li to njima konačno krenulo? Daj Bože!
Zagići 01. godišta ugostili su danas treću momčad svoje lige. Nimalo lak zadatak za trenera i trinaestoricu nepokolebljivih. Ali obranili su se muški, pa čak i zaprijetili, no utakmica je ipak završila bez pogodaka. Ako je na Kustošiji bod bio k'o trokatnica ovaj je velik kao neboder. Super!
Dubravački mališani su nam priredili lijepu partiju, čak se usuđujem reći za nijansu boljom igrom od zelenih. No nakratko su nas, istina, zabrinuli sredinom drugog poluvremena kada su primili gol, da bi nas Berišić u zadnjim trenucima utakmice ipak razveselio izjednačujućim zgoditkom. Bravo!
Linkove za snimke tate Srpaka i dalje stavljamo dolje desno. Danas su to obrane najmlađeg golmana Dubrave Patrika Rukavine. Samo da se NETKO ne zagleda u njega i mi opet ostanemo bez vratara.

Komentari (20) - Isprintaj - #

08.10.2009., četvrtak

1. kolo - Kustošija-Dubrava

Prekrasno praznično jutro ekspedicija zagića i limača Dubrave provela je na Kustošiji odrađujući zaostalu utakmicu prvoga kola prvenstva.
Prvi su na teren istrčali mlađi limači i na žalost izgubili 4:0 od vodeće momčadi u svome godištu. Jednostavno nisu mogli parirati boljem protivniku.
Potom su nam stariji limači priuštili šok terapiju. Iako su odlično otvorili utakmicu, vrlo rano su si (opet) sami zabili gol. No nisu posustajali i stvarali su jednu za drugom 100%-tne prilike, ali lopta jednostavno nije htjela u Kustošijinu mrežu. Tek pred sami kraj utakmice prvo je zakucao Statovci, a tri minute kasnije i Čibarić za konačnih 1:2 i velika tri boda s gostovanja.
Iduća utakmica 2001. godišta započela je gotovo isto. Rano vodstvo domaćina, pa potom muka do izjednačenja. Na žalost nisu uspjeli pobijediti iako su i oni imali svoje prilike. No ovaj je bod kao kuća trokatnica.
Maleni su nam danas opet pokazali da imaju veliko srce, ali snage za jedva jedno poluvrijeme. K tome se nasuprot njih nalazila fizički, tehnički i trkački nadmoćnija momčad i tu nije bilo pomoći. Završilo je 5:0. Nema druge nego navaliti na žgance.

Komentari (16) - Isprintaj - #

07.10.2009., srijeda

Kurs: Kustošija

Sutra odrađujemo 1. kolo na Kustošiji. Raspored utakmica je isti. Vjerujem da smo uvidjeli pogreške s Trešnjevke i pripremili svježu taktiku za novog protivnika. Sretno svima!

Komentari (9) - Isprintaj - #

05.10.2009., ponedjeljak

Polovica polusezone

Nakon prve polovice jesenskog dijela da malo proanaliziramo tablice.
U izlaznim limačima Dinamo je, zbog poraza od Zagreba, izgubio čelnu poziciju, gdje je sad sa 100%-tnim učinkom zasjela ekipa Dragovoljca, a Zagreb se ovom pobjedom divovskim skokom pomakao sa 9. na 5. mjesto. Treću i četvrtu poziciju i dalje čuvaju Trnje i Trešnjevka, a 6. i 7. HAŠK i Kustošija. Dubrava je zbog subotnjeg poraza pala na 8. mjesto i sa sobom povukla Ponikve kat niže. Špansko je, unatoč subotnjoj pobjedi nad Kustošijom, ostalo na 10. mjestu, a pobjeda Lokosa nad Ponikvama prouzročila je smjenu na dnu ljestvice, gdje se sada nalaze Sesvečani.
Slobodan dan Dinama razlog je što je i u 2001. godištu ova momčad pala na drugo mjesto iza još neporažene Kustošije. Lokomotiva je i dalje treća, ali je, zahvaljujući nama, Trešnjevka sa 7. skočila na 4. poziciju. Trnje je također popravilo svoj plasman za čak 3 mjesta, a Dragovoljci su i sa utakmicom manje ostali na 6. poziciji. Špansko se subotnjim porazom od Kustošije strmoglavilo sa 4. na 7. mjesto, kao i Sesvečani sa 5. na 8. Dno tablice je nepromijenjeno – Ponikve, Dubrava, HAŠK – zbog neosvajanja niti jednog boda u 5. kolu.
Kod velikih zagića također se dogodila smjena na vrhu. Trnje je u ovoj generaciji ostala jedina neokrznuta momčad i kao takvoj joj zasluženo svi ostali gledaju u leđa. Ponikve su, zbog samo jednog osvojenog boda protiv Lokomotive, pale na 2. mjesto, dok su istovjetnu zamjenu napravile i ekipe Dinama i Trešnjevke te Kustošije i Zagreba. Od 8. do 12. mjesta tablica je ostala nepromijenjena.
Kod ulaznih zagića Dinamo je Sesvetama prepustio vodstvo, zahvaljujući slobodnoj suboti, dok je Trešnjevka, zahvaljujući uspješnoj suboti, ostala na 3. mjestu. Dragovoljac i Kustošija su pobjedama skočili na 4. i 5. poziciju. HAŠK je pao na 6. mjesto koje dijeli sa ekipom Ponikvi za koju je ovo pak veliki napredak, a sve to je Trnje i Dubravu spustilo stepenicu niže. Na začelju su i dalje ostali Špansko i Lokomotiva bez bodova.
Na zbirnoj tablici situacija se nakon zadnjeg kola promijenila samo na sredini. Prva tri mjesta i dalje zauzimaju Dinamo, Trnje i Kustošija, a zadnja tri Špansko, HAŠK i Sesvete. Čak četiri kluba su popravila svoj plasman i to Trešnjevka, Dragovoljac, Lokomotiva i Zagreb, a Dubrava i Ponikve spustile su se stepenicu niže.

Komentari (0) - Isprintaj - #

5. kolo - Trešnjevka-Dubrava

Nismo se baš proslavili u subotu u Grabi, jel' da? Čak tri poraza i samo bod donijeli smo kući u Dubravu. Limači su igrali dosta anemično i primili svaka momčad po 4 gola. 99. godište je ipak u drugom poluvremenu uspjelo postići utješan zgoditak (Prenkpalaj). Kod zagića je situacija bila dosta drugačija. Stariji su lavovskom bitkom uspjeli izvući neriješen rezultat bez pogodaka, mada je bilo prilika na obje strane. Mali zagići su se također sjajno držali i grizli, Rukavina je bio za 10, ali su nekako neoprezno ipak primili dva gola. Šteta!
Na tablici se sada nalazimo na sredini doljnje polovice, no ovaj tjedan se situacija može uvelike izmijeniti jer nas očekuju čak dvije utakmice. Držimo fige!

Komentari (6) - Isprintaj - #

02.10.2009., petak

Trešnjevka, stižemo!

Eto nam sutra i petog prvenstvenog kola. Ovoga puta u goste idemo na zapadni dio grada, točnije u srce Trešnjevke popularnu Grabu. Za razliku od prošle subote, ove idemo na dvoboj protivnicima koji na tablici stoje ipak nešto bolje od nas. Hajmo im pokazati da ni mi nismo mačji kašalj. Čvrsto, odlučno i borbeno pa kako bude!

Komentari (21) - Isprintaj - #

01.10.2009., četvrtak

Roditeljski sastanak limača

Trener Biondić održao je roditeljske sastanke sa svoje dvije generacije limača. Zagiće to vjerojatno tek očekuje radi dvije nove važne teme: oprema i pripreme.
Što se tiče prvoga već smo izvijestili da je od pristiglih ponuda, prema mišljenju tima za marketing (Periša, Ninić, Primorac) omjer cijene i kvalitete najviše zadovoljila firma Asics. UO je prihvatio predloženo uz sitnu promjenu sadržaja kompleta. Dakle, komplet opreme sastoji se od: dva ljubičasta dresa (dugi i kratki rukav) i štucni, svečane i radne trenirke, zimske jakne i torbe. Cijena kompleta je 1.040 kn plativo u 3 rate.
Limači i zagići NK Dubrave su i ove godine pozvani na Solaris cup u Vodicama. Turnir traje od 4. do 10.1.2010. i košta 1.800 kn po igraču, a u cijenu je uključen puni pansion, prijevoz, svakodnevni treninzi i utakmice (na novom terenu s umjetnom travom) te korištenje hotelskog bazena. Plaćanje je također moguće u 3 rate svakog prvog u mjesecu počevši od danas. O detaljima programa boravka u Vodicama možete se informirati kod trenera i predstavnika roditelja ili pročitati u prošlogodišnjim izviješćima na ovom blogu.
E sad ovako. Kako lijepo reče trener Biondić ovo su ponude čiji sadržaj je nepromijenjiv te se one samo mogu prihvatiti ili ne. O tome odlučuje svaki roditelj zasebno. Međutim, ne znači da se o njima ne može (barem ovdje) diskutirati.
Jedna od najvećih a mislim i najvažnija zamjerka što se tiče kompleta opreme je ta da oprema nije obavezna već preporučena. Možda to sad zvuči čudno jer nije to malo novaca, ali bez toga se nikako ne može postići vizualno prepoznatljiv identitet što je pretpostavljam i bio cilj ove akcije UO. Naime svaki od nas može naći preko nekoliko razloga za i protiv ove i ovakve opreme i teoretski se može desiti da samo jedan dio ekipe bude uniformiran a ostali ne tj. da dresove kupe samo neki, a drugi u njima igraju što nije niti korektno niti poželjno. A ne samo da je lijepo vidjeti već je i potpuno normalno da svi članovi jedne ekipe na utakmice i turnire dolaze jednoobrazno obučeni. Danas rijetko gdje još možete vidjeti iznimke od ovog pravila. A to se (pa čak i u Dinamu) postiže jedino tako da svaki član kluba obavezno kupi klupski komplet. U svakom slučaju prije donošenja konačne odluke malo se raspitajte. Na sastanku je bilo i spora oko dresova iz kompleta koji ostaju klubu. Dresovi će se kao i do sada naslijeđivati od starije generacije, što je i logično jer biste ih u protivnom svake godine trebali kupovati. Za uzvrat će dečkima biti podijeljeni postojeći dresovi koji će im poslužiti za prijateljske utakmice i sl.
Što se tiče Vodica potrebno se do utorka upisati na listu putnika kojih najmanje treba biti 15 za realizaciju ovog putovanja. Pozvani su svi igrači ovih kategorija, a kao pratnja mogu se prijaviti i roditelji.
Od 1.12. počinje zimska sezona treninga. Za mlađe limače rezervirana je dvorana, a stariji ostaju na Klaki. Jednom tjedno trener će odrađivati trening na bazenu Centra za odgoj, obrazovanje i osposobljavanje djece i mladeži Dubrava. Uplata članarine po novome se vrši kod trenera do 10. u mjesecu, a za sve dodatne informacije treneru se možete obratiti nakon treninga. Trener je na kraju još podsjetio da se treninzi promatraju s pristojne udaljenosti kako se ne bi remetila koncentracija igrača i ometao rad. A jasno da se podrazumijeva da svoje više ili manje stručne trenerske savjete zadržite za sebe. Tako i treba biti!

Komentari (25) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

NK DUBRAVA ZAGREB
ŠRC "Grana - Klaka"
Aleja Blaža Jurišića 2
tel/fax: 2932-770

www.nkdubrava.hr
Radno vrijeme tajništva:
8,30-9,30 - uto,pet
16,30-17,30 - pon,sri,pet

nk.dubrava-mladez@zg.t-com.hr
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us


ŠPORTSKA AMBULANTA
Ulica grada Vukovara 284 (ulaz sa terase)
tel: 6404-480
fax:6404-483

TERMIN: 14.-16.09.2011.


UPRAVNI ODBOR:
Predsjednik:
Zvonko Paclik
Dopredsjednik:
Paško Dodić
Tomislav Grahovac
Članovi UO:
Goran Bradić
Marijan Bratko
Sreten Ćuk
Slaven Galić
Jasenko Houra
Andrija Jarak
Jozo Mikulić
Igor Mlinar
Mihajlo Ninić
Krešo Poštolka
Fran Renko
Boris Soldo
Josip Vidović

IZVRŠNI ODBOR:
Zvonko Paclik
Paško Dodić
Tomislav Grahovac
Igor Mlinar
Krešimir Prpić

NADZORNI ODBOR:
Sandra Budja
Boris Klaić
Stjepan Jeren

STEGOVNO POVJERENSTVO:
Goran Lopar
Ante Maloča
Željko Bosnar

Tajnik:
Krešimir Prpić
Voditelj nogometne škole:
Igor Ivec
Domari/oružari:
Ante Maloča
Anđelko Vidović
               


PREPORUKE: ! ! !
2 sata prije treninga/utakmice:
- lagani obrok s rižom, tjesteninom ili cornflakes
Za vrijeme treninga/utakmice:
- svakih 20tak min 1 dcl vode
- kod velikih napora eventualno komadić banane ili čokoladice

30 minuta nakon treninga/utakmice:
- voda+kockica čokolade ili energetski napitak
- svježe ili suho voće (najbolje banana) ili voćni jogurt

PITAMO VAS ????

Na stranici s rezultatima ankete možete ostaviti svoje komentare u svezi ankete!
Tko je kriv za nered u klubu?
predsjednik
Uprava
sportski direktor
voditelj skole
tajnik
treneri
roditelji
ma sve je u redu
  
pollcode.com free polls


                                     
smijeh hehehehehe smijeh

Vraća se Mujo s liječničkog i Fata ga pita:
- I, Mujo, šta ti je rekao doktor?
- Rekao mi je da imam vakuum u glavi.
- Je li to dobro?
- Šta ja znam, bolje išta nego ništa.

Fata uči malog Mujicu:
- Vidiš ovo je palac. Ponovi palac.
- Palac!
- Odlično, slijedeći je kažipsrt!
- Prst!
- Ma ne prst, kažiprst!
- Prst!
- Dobro me slušaj! Kažiprst!
- Pa već treći puta kažem - prst.

- Tata, ne razumijem kako se od 5 može oduzeti 7.
- Ovako: ako se petero ljudi vozi u autobusu i na stanici izađe sedmero, onda ih treba ući još dvoje da bi autobus bio prazan.

- Ivice, u koju skupinu ubrajamo zmije naočarke?
- U skupinu kratkovidnih, učiteljice.

- Kako ide mačka - mijau, mijau.
- Kako ide pas - vau, vau.
- Kako ide miš - klik, klik.

- Jurica, kada se beru trešnje?
- Kad susjed nije kod kuće, profesore.

smijeh hehehehehe smijeh

Male mudrosti velikih ...
rolleyes Hrabrost nije odsutnost straha, već ovladavanje strahom!
rolleyes Dijete govori vani ono što roditelji govore u kući.
rolleyes Nekad pobijediš, nekad izgubiš, ali uvijek se trudi ispočetka!
rolleyes Šampioni vjeruju u sebe i onda kada nitko drugi ne vjeruje!
rolleyes Najbolji prolaze najteži put. Zato i jesu najbolji!
rolleyes Zlatna medalja ne stvara šampiona. Stvara ga naporan rad.
rolleyes Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
rolleyes Nitko nije toliko dobar da mu ne prijeti opasnost od slabijeg.
rolleyes Nisi dobar ako si najbolji među najlošijima.
rolleyes Samo oni koji se ne boje doživjeti veliki neuspjeh mogu doživjeti veliki uspjeh.-Robert F. Kennedy
rolleyes Teško je podnijeti neuspjeh, ali je još teže nikad ne pokušati uspjeti.-Roosvelt
rolleyes Ne boj se neuspjeha. Kad padneš pokušaj ponovo.-Lao Tse
rolleyes Čak i najveći genij treba puno raditi da stvori veliko djelo.-Čajkowski
rolleyes Uvijek se hrabro suprostavi onome čega se najviše bojiš.-Muhamed Ali
rolleyes Pobjednici moraju imati dvije stvari: ciljeve i želju da ih ostvare!-Brad Burden
    
< listopad, 2009 >
P U S Č P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Studeni 2011 (3)
Listopad 2011 (4)
Rujan 2011 (3)
Kolovoz 2011 (7)
Srpanj 2011 (1)
Lipanj 2011 (7)
Svibanj 2011 (11)
Travanj 2011 (12)
Ožujak 2011 (11)
Veljača 2011 (4)
Siječanj 2011 (5)
Prosinac 2010 (3)
Studeni 2010 (9)
Listopad 2010 (8)
Rujan 2010 (18)
Kolovoz 2010 (12)
Srpanj 2010 (5)
Lipanj 2010 (22)
Svibanj 2010 (13)
Travanj 2010 (16)
Ožujak 2010 (17)
Veljača 2010 (15)
Siječanj 2010 (17)
Prosinac 2009 (18)
Studeni 2009 (16)
Listopad 2009 (19)
Rujan 2009 (17)
Kolovoz 2009 (9)
Srpanj 2009 (7)
Lipanj 2009 (19)
Svibanj 2009 (24)
Travanj 2009 (13)
Ožujak 2009 (18)
Veljača 2009 (14)
Siječanj 2009 (21)
Prosinac 2008 (16)
Studeni 2008 (23)
Listopad 2008 (22)
Rujan 2008 (18)
Kolovoz 2008 (9)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Free Hit Counters
Free Hit Counters
Got My Cursor @ 123Cursors.com

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se