utorak, 01.09.2009.

Utakmica sa Slgom Brezje 29.8.09

U subotu 29.8. Smo ugostili momcad iz Brezja...To je bilo prvo kolo pa se mnogi nisu ni posteno pripremili za tu utakmicu! Al mi smo poveli prekrasnim golom novog kapetana Zdene al nije dugo to trajalo gosti su 10-ak minuta posle uspjesno realizirali svoju skoro jedinu sansu! i tako se na poluvrijeme otislo sa 1-1!!! pocelo je 2 poluvrijeme! dobro smo se drzali no ipak jedan tenutak smo igrali sa 2 igraca manje..i gosti su to iskoristili!...ipak nastavili smo samo sa jednim igracem manje! al jedna povratana lopta nasem vrataru nije dobro zavrsila...on ju je bezveze dodao sloginom igracu a on ga je lobao tako da su gosti poveli 3-1! al onda je bio juriš zadnjih 20 minuta smo stalo stiskali! prvo je nova prinova Šega pogodio predivno iz slobodnjaka! i smanjio za 3-2! a potom novi igrac Edi je poravnao na 3-3! da je utakmica bila duza 5 min vjerovatno bi dosli do pobjede! u svako slucaju pvaj 1 bon protiv momcadi koja je bila 1. prosle sezone jako je velik!!!!

| 20:44 | Komentiraj (3) | Print this! | #

Copyright © NK Cvetković - Design touch by: Igraci Cvetkovica