srijeda, 26.08.2009.

2. PRIPREMNA UTAKMICA.

2. pripremnu utakmicu odigrali smo sa seniorima Sv. Jane. Bilo je malo vruce no svejedno smo odigrali sjajnu tekmu u kojoj nam je nedostajalo par standardnih prvotimaca. Sv. Jana je povela pogotkom iz kornera, no mi smo do kraja poluvremena uspijeli preokrenut rezultat u nasu korist pogotcima Seve i Zdene. Steta sto nismo postigli jos pogodaka, imali smo prilike no na kraju se ispostavilo da nas je i to kostalo pobjede. Drugo poluvreme smo drzali formaciju, no opet smo primili pogodak nakon jos jednog kornera. Zadnjih desetak minuta smo pali no uspijeli smo se obraniti od napada suparnika. Cak smo i imali par dobrih prilika no nakraju je zavrslio 2:2. Najpostenijim rezultatom. U subotu nas ceka prvo kolo protiv jakog suparnika Sloge Brezje. Valja napomenuti da su nasi kadeti izgubili od Udarnika sa 0:2 u kup utakmici. To je vrlo dobar rezulatat uzevsi u obzir da su oni ipak 3-4 lige iznad nas, no pohvale ipak dobro su se drzali primili su pogotke u zadnjim minutama 1. i 2. poluvremana.

| 14:47 | Komentiraj (0) | Print this! | #

četvrtak, 13.08.2009.

1. PRIPREMNA UTAKMICA

1. pripremu utakmicu odigrali smo danas, protiv juniora Nk Jaske. Htjeli smo pruzit dobar otpor i izvuc neki minimalan poraz i u tome smo i uspjeli. Da nas rezultat bude i znacajniji bitno je naglasit da smo prvo poluvrijeme vodili 2-1. Ali u nastavku smo pali, dugo smo se uspijeli branit, onda smo pali. Primili smo 3 pogotka (1 iz penala) te tako izgubili 4-2. Nije tako lose. Mozda da smo imali malo vise snage mogli smo i izvuc remi. U svakom slucaju rezultat i igra iz prvog poluvremena, gdje smo mogli zabit jos koji gol, pokazuje da se mozemo nosit i s puno jacim momcadima od nas. Samo trebamo nastavit tako radit i mozda u prvenstvu ostvarimo znacajan rezultat. Ipak ovo je tek prva pripremna utakmica. Stignemo poradit jos malo na snazi i kondiciji. wave

| 20:51 | Komentiraj (0) | Print this! | #

nedjelja, 09.08.2009.

POCETAK PRIPREMA.

Pozdrav svi dragim citaocima ovog bloga. I ove sezone cemo i dalje pisat novosti o klubu i nasim rezultatima. Valjda necu opet sam, valjda ce se i neko ukljucit kao asistent rolleyes Dakle, pocele su lagane pripreme za novu sezonu, koja se igra u drugcijem sustavu nego prosle sezone. Uglavnom bit ce vise "tezih" utakmica. Al nama su teske i one protiv 7 igraca, tako da samo o nama ovisi rezultat. Stoga smo poceli naporno radit, i odradili vec par treninga. Nismo kompletni, neki su na moru, neki rade, i tako dalje. Bitno je rec da u sezonu ulazimo jaci i u vecem broju nego predhodne sezone. I da smo vecina nas '91 godiste, skoro cijela prva postava. Stoga bi se trebali ukljuciti u borbu za vrh. Al to sve ovisi o nama i o tome kolko cemo to ozbiljno shvatit, i koliki cemo trud ulagati na treningu i na utakmicama. Onda ce se mozda i ostvarit nesto. E da i trebao bi malo uredit blog, truli je. Budem i to. Pozdrav zasad. wave

| 16:25 | Komentiraj (0) | Print this! | #

Copyright © NK Cvetković - Design touch by: Igraci Cvetkovica