Blog.hr
Blog servis

Video news portal Nove TV

Slobodnica - Gundinci 3:1

Kako je i očekivano još jedna pobjeda Slobodnice je za nama. U Nedjelju 09.11.2008. u 13:30 u Slobodnici je gostovao NK Sloga iz Gundinaca. Slavili smo s rezultatom 3:1. Već od samog početka jasno je bilo zašto smo na prvom mjestu tablice. U prvom poluvremenu pala su sva tri gola slobodnice, a u drugoj polovici zeleni su se malo opustili, napravili nekoliko izmjena i bezveze dobili gol. No nećemo im zamjeriti jer dečki su od 13 kola 12 pobjedili i jedno igrali nerješeno. Tako nešto je stvarno za svaku pohvalu. Iduće kolo opet igramo kod kuće protiv uvijek dobrodošlog Svačić-Bagi_ja iz Starog slatinika. Napravit ćemo veliki spektakl na stadionu jer to nam je zadnje kolo kod kuće ove godine.

I Amater je pao

U nedjelju 02.11. u 10 sati NK Slobodnica gostovao je na Jelasu kod NK Amater. Jako dobra utakmica. Šest golova bilo je i više nego dovoljno da mnogobrojnoj publici utakmicu učini jako zanimljivom. Na samom početku, negdje u 7.,8. minuti Amater zabija gol za 1:0. Kratko su slavili a onda legenda zelenih, Tomo Ravlić negdje u 15. minuti zabija gol i izjednačuje na 1:1. Ni tri minute nisu prošle kada je Tadić udarcem sa strane sa jedno 30ak metara zabio predivan gol za vodstvo Slobodnice na 2:1. Tim rezultatom je završilo prvo poluvrijeme.
Drugo poluvrijeme od samog početka bilo je puno šansi i udaraca, ali bez golova sve do 75. minute kada utakmica postaje još napetija. Slobodnica zabija još jedan gol i sada vodi 3:1. Kada smo mislili da je sve riješeno, u 82. minuti Brnadić griješi u vlastitom šesnaestercu i sudac svira najstrožu kaznu za Slobodnicu. Amater zabija iz penala i ublažuje rezultat na 3:2. Pred sam kraj utakmice Mario Ravlić stavlja točku na i. U situaciji jedan na jedan sa golmanom, golman izvlači deblji kraj te pada četvrti gol za Slobodnicu.
Predivna utakmica, tko god je išao gledati vjerujem da nije požalio.