Blog.hr
Blog servis

Video news portal Nove TV

Lanac pobjeda prekinut

Deseto kolo gostovali smo kod NK PAN Donji Andrijevci. Nisu nas nadjačali, ali uz veliku pomoć sudaca nisu ni dopustili da odnesemo tri boda kući. Sredinom prvog poluvremena Andrijevčani su prvi puta opalili prema golu i zahvaljujući propustu naše obrane poveli sa 1:0. Odmah je uslijedilo odugovlačenje i čuvanje rezultata od strane domaćih igrača kako bi zadržali vodstvo do kraja prvog poluvremena, što im je i uspijelo.
Početkom drugog poluvremena zeleni su odmah krenuli u borbu za izjednačenjem, ali bezuspiješno. Domaćini su se branili i uz veliku pomoć sudaca nisu dopuštali zelenima da izjednače. Utakmica se odvijala jako nesportski. Faulova je bilo svake minute, od kojih i dva u kaznenom prostoru andrijevčana, no sudac nije svirao ništa. Pred sam kraj utakmice, negdje u 85. minuti Tadić zabija gol i izjednačuje rezultat na 1:1. S obzirom na količiu prekida utakmica je trebala biti produžena barem još 10ak minuta, no sudac svira kraj i prije 90-te. Tako smo otišli kući ipak zadovoljni, jer s obzirom na loše suđenje i nesportsko ponašanje domaćih igrača ipak smo uspjeli odnijeti barem jedan bod i ostati na prvome mjestu tablice.
Pa nemoramo svaku utakmicu pobijediti. Devet kola zaredom smo pobjeđivali, to nije moglo trajati vječno. Nimalo mi ne bi bilo žao da smo nadjačani, da su dečki bili bolji i pobijedili. Ali ovako nešto se ne oprašta. Ni sucima, a ni domaćinima. No nema veze. Jedno je ipak sigurno... Slobodnica je na prvom mjestu i definitivno idemo u rang više...
Iduće kolo nam dolazi Batrina. Utakmica će se održati na stadionu u Slobodnici u 14 sati. Nadam se velikom odazivu navijača... Do tada lijep pozdrav.thumbup

21.10.2008. u 15:18