Konzultacije iz Terestričke navigacije

četvrtak, 30.06.2016.

REZULTATI IZ ASTRONOMSKE NAVIGACIJE ODRŽANI DANA 29.06.2016.

Agnić Željko 1
Alfier Franko 1
Bakota Duje 2
Bijader Ines Kutlešić 2
Bjelanović Sanja 1
Bonačić Luka 2
Božić Juras Ivan -2
Bučević Tonko -2
Ćaleta Jelena -2
Ćukušić Marinella 1
Franić Mateo 1
Huljić Stipe 2
Ivanac Marko 2
Jakšić Šime 2
Jurić Ante 1
Jurjević Mislav 2
Kaliger Niko 1
Kiridžija Mario 2
Krstulović Lovre 3
Kužić Kornelia 1
Liović Marko 1
Mathias Letica 1
Medak Marin 2
Parlov Jakov 1
Pejanović Toni 2
Perdić Blaž 1
Piasevoli Luka 2
Raffanelli Jure -2
Stoisavljević Lana 1
Šarac Ivan Hrvoje 2
Šiljić Teo 3
Šitić Sani 2
Šošo Duje 2
Telenta Anton 1
Vrkić Zvonimir 1

Uvid u radove: petak 1.7.2016. u 08:15, kabinet 426
Usmeni: petak 1.7.2016. u 08:00, kabinet 410
partysmokin

S. Galić

- 17:34 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 22.06.2016.

ELEMENTI PLOVIDBE - rezultati

Batinović Anamarija 1
Begonja Ivana 1
Ivković Mirna 1
Jakelić Matea 1
Mitar Mirela 1
Paladin Sara -2
Sule Tina -5 thumbup
Ujević Ante 1

:-D
Uvid u radove je 23.06.2016. u 08 sati i 15 minuta, kabinet 426.
Usmeni dio ispita je kod prof.dr.sc. Lušića u 08 sati i 15 minuta, kabinet 410.

S. Galić

- 15:16 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI DIJELA ISPITA IT TERESTRIČKE NAVIGACIJE

KARTE:

Antišić Jerko 3
Balić Ivana 1
Bučević Tonko 2
Bujas Marin 1
Dolanski Jelena 2
Domazet Lošo Andrej 1
Drpić Leo 2
Gojsalić Marinko 2
Kaliger Niko 2
Kokeza Ante 2
Jeramaz Grgo 2
Lazaneo Ivica 1
Mahić Josip 4
Momić Frane 2
Mandac Mirko Daniel 1
Piasevoli Luka 2
Stegić Grgur 2
Suman Marko 2
Vladova Marko 1
Vukoja Bruno 2
Vulić Krešimir 1

ZADACI:

Barišić Duje 2
Bujas Marin 1
Ćerluka Luka 2
Domazet Lošo Andrej 1
Đirlić Mateo 2
Ferara Sandro 1
Franić Mateo 2
Gojsalić Marinko 2
Lazaneo Ivica 1
Lozančić Marko 1
Mandac Mirko Daniel 2
Mirošević Goran 1
Mitrić Marino 1
Opačak Marko 2
Veić Josip -2
Žanko Nenad 1

Uvid u radove: 23.06.2016. u tx = 0815 LT, kabinet 426.
Usmeni: 23.06.2016. u tx = 1000 LT, kabinet 410.

S. Galić

- 15:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

KONZULTACIJE - novi termin

Novi termin konzultacija:

UTORAK 13:00-13:45, kabinet 426

ČETVRTAK 09:00-09:45, kabinet 426

S Galić

- 01:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 19.06.2016.

ELEMENTI PLOVIDBE - predispitni rok (REZULTATI)

Batinović Ana Marija 1
Begonja Ana 2
Begonja Ivana 1
Dadić Andrea 2
Danilo Fani 1
Glavota Ana Marija -2
Jakelica Matea 1
Jeličić Petra -2
Jelović Meri 1
Kovač Luka 1
Matić Katarina -2
Medak Marijana 1
Mihanović Tina -2
Mijatović Karla -2
Miodrag Nina 3
Mustapić Zrinka 1
Paladin Sara 1
Perišić Marino -2
Radinović Tea 1
Roguljić Vlatka 1
Subašić Danijela 3
Sule Tina 3
Tadin Anton 3
Terzić Nikolina 1
Tešija Matea 1
Troskot Marko -2
Ujević Ante 1
Vidović Marija Magdalena -2

Uvid u radove 20.06.16. (ponedjeljak) u 10h 30m, kabinet 426

S. Galić

- 15:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI IZ AN (PREDISPITNI ROK)

Agnić Adrian 2
Agnić Željko 1
Alfier Franko 1
Bajrić Ivan 2
Bilobrk Mirna -2
Bjelanović Sanja 1
Blaž Perdić 1
Bonačić Luka 1
Bradarić Jakov 1
Bučević Tonko 1
Cvitković Marijan 1
Čukušić Marinella 1
Čuže Ivan 2
Dodig Klementina 5
Đirlić Mateo 1
Ferara Sandro 1
Franić Mateo 1
Gojsalić Marinko -2
Gustin Luka -2
Ivanac Marko 1
Jurjević Mislav 1
Kalebić Marin 3
Kaliger Niko 1
Katalinić Duje -2
Kiridžija Mario 1
Komadina Franko 2
Krstulović Lovre 1
Kužić Kornelija 1
Letica Mathias 1
Martinović Ivan 1
Mataga Zvonimir 2
Medak Marin 1
Milat Petar -2
Nakić Ivan 2
Nikolić Mirko 1
Parlov Jakov 1
Pavić Marin 2
Pejanović Toni 1
Piasevoli Luka 1
Raffanelli Jure 1
Stegić Grgur 1
Stipica Hrvoje 3
Stoisavljević Lana 1
Šarić Ivan 1
Šarić Matko 2
Šiljić Teo 1
Šošo Duje 1
Štambuk Lovre -2
Telenta Anton 1
Vrkić Zvonimir 1
Vukoja Bruno 1
Žure Duje -3

Uvid u radove: ponedjeljak 20.06.16. u tx = 1000

S. Galić

- 13:37 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 13.06.2016.

ELEMENTI PLOVIDBE - predispitni rok

Dana 16.06.2016.(četvrtak) u 11:00 održati će se predispitni rok iz kolegija ˝Elementi plovidbe˝ u učionici A602.

S. Galić

- 12:11 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ELEMENTI PLOVIDBE - REZULTATI KOLOKVIJA

Babić Josipa 3
Bajan Zrinka 3
Batinović Anamarija 1
Bedalov Ante -2
Begonja Ana 1
Brešan Marijo 3
Dadić Andrea 1
Danilo Fani 1
Glavinović Roko 5
Glavota Ana Marija 1
Gospodnetić Valentina 2
Huljev Jere 1
Jakulić Matea 1
Jakus Tonka 1
Jeličić Petra 1
Jelović Meri 1
Kajan Ilma 1
Kovačević Matea 1
Mamić Jelena 1
Matić Katarina 1
Medak Mirjana 1
Mihanović Tina 1
Mijatović Karla 1
Miodrag Nina 1
Mitar Mirela 1
Mustapić Zrinka 1
Paladin Sara 1
Pavić Kristian 2
Perišić Antonia -2
Perišić Marino 1
Pivac Ante -3
Pivčević Josipa 1
Poljak Josip 1
Radinović Tea 1
Radujko Dora 2
Roguljić Vlatka 1
Roso Karmen 2
Stjepandić Anđela 3
Subašić Danijela 1
Sule Tina 2
Šikić Paula 1
Šunjerga Karmen 2
Tadin Anton 2
Terzić Nikolina 1
Tešija Matea 1
Tomaš Tomislav 1
Troskot Marko 1
Ujević Ante 1
Vidović Marija Magdalena 1
Zorica Katja 2
Žaja Katarina 1
Žigun Lucija 2

Uvid u radove: četvrtak 16.06.16. u 10:00 ; kabnet 426
rolleyes
https://goo.gl/0fvY1

S. Galić

- 10:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI II. KOLOKVIJA IZ ASTRONOMSKE NAVIGACIJE

Antišić Jerko -2
Batinović Josip -2
Bogdan Frane 4
Bonačić Luka 1
Braić Ivana 3
Buzov Ivan -5
Cvitković Marijan 1
Čipčić Stipe 3
Ćulić Ivan 3
Ćuže Ivan 1
Dodig Klementina 1
Dolanski Jelena 4
Erak Luka 1
Goreta Joško -2
Gustin Luka 1
Ivanišević Josip 2
Jerković Goran 1
Kalebić Marin 1
Katalinić Duje 1
Lazaneo Ivica 4
Leban Romano 4
Ljubić Ivan -5
Mahić Josip 5
Marčić Marin 4
Maretić Antonio 2
Martić Mihovil 1
Martinović Ivan 1
Mataga Zvonimir 1
Matas Ante 3
Milat Petar 1
Mirčeta Luka -2
Nazor Hrvoje 2
Perdić Blaž 1
Plastić Marko 2
Pletikosić Luka 2
Rebac Tomislav 3
Rogošić Đoni -2
Stambulić Stjepan 2
Stipica Hrvoje 1
Stričević Petar -5
Šarić Matko 1
Škalic Dino 3
Šošo Duje 1
Štambuk Lovre 1
Šušnjar Vlado 2
Taslak Jure -2
Velić Luka -2
Živković Vana 5

Uvid u radove: četvrtak 16.06.16. u 14:00 ; kabnet 426

S. Galić

- 10:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 12.06.2016.

predispitni rok iz Astronomske Navigacije

Dana 16.06.2016. održati će se predispitni rok iz AN učionica A 1.2. u tx = 0800 LT

S. Galić

- 11:19 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 10.06.2016.

Rezultati kolokvija iz predmeta ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM II semestar) – karta održano 09. lipnja 2016.

Rezultati kolokvija iz predmeta ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM II semestar) – karta održano 09. lipnja 2016.

1. Barišić Marija 1
2. Bartulović Kristijan 1
3. Beroš Marko 2
4. Bilač Stjepan 1
5. Biočina Filip 2
6. Božić Zorica 1
7. Čubrić Niko 1
8. Ćorić Nikola 1
9. Duboković Vinko 1
10. Faldić Anamarija 2
11. Hegediš Frane 1
12. Jonjić Anamarija 1
13. Klanac Brankica 1
14. Kodžoman Josip 3
15. Lovrić Barbara 2
16. Lovrić Matej 1
17. Madunić Bože 2
18. Majić Duje 1
19. Marinović Tea 1
20. Matijević Lora 1
21. Matura Antonio 1
22. Paraman Tina 1
23. Pašalić Marija 1
24. Piteša Matea 2
25. Pupić Vurilj Karla 1
26. Putnik Dražen 1
27. Radonja Bruno 1
28. Ribičić Stipe 1 headbang
29. Rogulj Ana 2
30. Rožić Ana 1
31. Selak Nedo 1
32. Sladić Ivana 1
33. Stančić Iva 3
34. Sulje Antonio 3
35. Šamanović Marko 1
36. Šćurla Katarina 3
37. Šerić Marija 2
38. Širić Marin 3
39. Škaro Luka 1
40. Vdović Josip 3
41. Vlak Toni 2
42. Vujević Bruno 2
43. Vukman Toni Marin 1
44. Žegarac Antonela 4

Uvid u kolokvije održati će se dana 13.06.2015. soba 613 (VTS – AIS – 6.kat, PF) u 16:20h

party D.Pušić

- 15:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 06.06.2016.

RASPORED PISANJA II. KOLOKVIJA IZ KOLEGIJA ˝ASTRONOMSKA NAVIGACIJA˝

UTORAK 18:00 - 19:35 (učionica 602)

Antišić Jerko
Batinović Josip
Blaž Perdić
Bogdan Frane
Bonačić Luka
Braić Ivana
Buzov Ivan
Cvitković Marijan
Čipčić Stipe
Čulić Ivan
Ćuže Ivan
Dodig Klementina
Dolanski Jelena
Erak Luka
Goreta Joško
Gustin Luka

ČETVRTAK 16:20 - 18:00 (učionica 602)

Ivanišević Josip
Jerković Goran
Kalebić Marin
Katalinić Duje
Lazaneo Ivica
Leban Romano
Ljubić Ivan
Mahić Josip
Marčić Marin
Maretić Antonio
Martić Mihovil
Martinović Ivan
Mataga Zvonimir
Matas Ante
Milat Petar
Mirčeta Luka

ČETVRTAK 1800 - 19:35 (učionica 602)

Nazor Hrvoje
Plastić Marko
Pletikosić Luka
Rebac Tomislav
Rogošić Đoni
Stambulić Stjepan
Stipica Hrvoje
Stričević Petar
Šarić Matko
Škalic Dino
Šošo Duje
Štambuk Lovre
Šušnjar Vlado
Taslak Jure
Unušić Marko
Velić Luka
Živković Vana

- 00:01 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se