Konzultacije iz Terestričke navigacije

ponedjeljak, 29.02.2016.

ASTRONOMSKA NAVIGACIJA - RASPORED GRUPA (PN)

1. GRUPA ; UTORAK (14:40 - 16:15) učionica 602

Alfier Franko
Antišić Jerko
Antonijević Lea
Balić Ivana Jelena
Bakić Frane
Barišić Duje
Bartulović Marko
Batinović Josip
Begović Petar
Bilobrk Mirna
Bilokapić Nikola
Blajić Stipe
Bradarić Martina
Braić Ivana
Bujas Marin
Buzov Ivan
Caktaš Ivan Krešimir
Crljen Domagoj
Cvitković Marijan
Čagalj Marko
Čaljkušić Marko
Čipčić Stipe
Ćerluka Luka
Ćuže Ivan
Dodig Klementina
Dolanski Jelena
Domazet - Lošo Andrej
Drpić Leo
Dvornik Frane
Dujić Ivan

2. GRUPA ; UTORAK (16:20 - 17:55) učionica 602

Đirlić Mateo
Erak Luka
Ferara Sandro
Franić Mateo
Goreta Joško
Grubišić Ante
Gudelj Marin
Gudić Pave
Herceg Victor
Ivanac Marko
Jakšić Šime
Jakus Matea
Jelavić Branimir
Jenjić Ante
Kalebić Marin
Klarić-Kukuz Mario
Kaliger Niko
Knežević Marin
Kokeza Ante
Komadina Franko
Lasić Tony
Lazaneo Ivica
Leban Romano
Letica Mathias
Lončar Mate
Ljubanović Bartul
Ljubičić Antonio
Ljubić Ivan
Mahić Josip
Marasović Ivan

3. GRUPA ; ČETVRTAK (16:20 - 17:55) učionica 602

Maraš Ante
Martinović Ivan
Marčić Marin
Maretić Antonio
Marić Joško
Martić Ivan
Martić Mihovil
Matas Ante
Matić Ante
Mekinić Marin
Mekinić Toni
Mirčeta Luka
Mirošević Goran
Mitrić Marino
Momić Frane
Nakić Ivan
Nazor Hrvoje
Nikolić Mirko
Nižetić Christian
Papuga Ivica
Pavić Marin
Pavlovski Nikola
Pejanović Toni
Piasevoli Luka
Plastić Marko
Radić Marko
Radišić Nikola
Radojković Julijo
Rebac Tomislav
Rosso Luka-Luciano

4. GRUPA ; ČETVRTAK (18:00 - 19:35) učionica 602

Selestrin Andrija
Šarić Matko
Šćepanović Toni
Škalic Dino
Škarica Karla
Škarpa Josip
Šore Roko
Šušnjar Vlado
Stipica Hrvoje
Taslak Jure
Telenta Anton
Tešija Dino
Tešija Jurica
Tipić Nikola
Tonšić Viktor Antun
Unušić Marko
Veić Josip
Vladova Marko
Vučinović Šime
Vuković Luka
Vuletić Luka
Zečić Marko
Zekić Mate
Zlokić Nikola
Žabčić Mario
Živković Vana
Žižić Ante
Županović Matej

Molim studente da se pridržavaju svojih grupa, a za one studente koji nisu navedeni na listi neka se drže abecednog reda.

S. Galić

- 21:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 24.02.2016.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN ODRŽANOG DANA 23.02.16.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN ODRŽANOG DANA 23.02.16.

Bakota Duje 1
Barun Petra 2
Bradarić Martina 2
Gustin Luka 1
Kiridžija Mario 1
Ljubić Dino -5
Mataga Zvonimir 1
Raffanelli Jure 1
Roguljić Duje 2
Šitić Sani 1
Vučinović Šime 2
Zeljković Ana Marija 2
Žunić Kristijan 2

Usmeni: Četvrtak, 25.02.16. u tx = 0900, Pomorski Fakultet (nova zgrada), kabinet 410
Uvid u radove: Četvrtak, 25.02.16. u tx = 0900, Pomorski Fakultet (nova zgrada), kabinet 426.

S. Galić

- 11:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 17.02.2016.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TN 16.02.2016.

ZADACI

Alfier Franko 3
Balić Ivana Jelena 2
Barišić Duje 1
Bilobrk Mirna 2
Blajić Stipe 1
Bradarić Jakov Šljujo 1
Bučević Tonko 2
Bujas Marin 1
Cvitković Marijan -2
Ćerluka Luka 1
Dolanski Jelena 2
Domazet Lošo Andrej 1
Drpić Leo 2
Dvornik Frane 1
Gudelj Marin 1
Herceg Viktor 2
Ivanac Marko 2
Jakus Matea 1
Kaliger Niko 2
Kaštelančić Tonći 1
Kokeza Ante -3
Ljubić Ivan 4
Mahić Josip 3
Mandac Mirko Daniel 1
Mlačić Jerko 1
Nikolić Mirko 1
Opačak Marko 1
Papuga Ivica 2
Pavić Marin 3
Pavlovski Nikola 4
Radić Marko 2
Radišić Nikola 1
Rosso Luka Luciano 2
Sekelez Petar 1
Stegić Grgur 3
Suman Marko 3
Šalov Ivan 2
Šore Roko 1
Taslak Jure 2
Tonšić Antun Viktor 2
Trebotić Marin -2
Unušić Marko 2
Vladova Marko 1
Vukoja Bruno 3
Vulić Krešimir ?
Živković Vana 3


KARTE

Bonačić Luka 2
Bralić Kristijan 1
Buzov Ivan 2
Cvitković Marijan 2
Ćerluka Luka 2
Dujić Ivan 2
Erak Luka 1
Jakšić Šime 2
Jakus Matea 1
Jurjević Mislav 2
Kaliger Niko 1
Mandac Mirko Daniel 1
Martinović Ivan -2
Piasevoli Luka 1
Plastić Marko 2
Suman Marko 1
Šarić Ivan 1
Taslak Jure 1
Tomaš Ivan 1
Trebotić Marin -2
Vladova Marko 1
Vuković Luka 2

Uvid u radove 10:00, Pomorski Fakultet (nova zgrada) , soba 426
Usmeni kod prof. Z. Lušića, Pomorski Fakultet (nova zgrada), soba 410

S. Galić

- 21:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 10.02.2016.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN

Barić Petar 1
Juras Mario -2
Ljubić Dino 1
Raffaneli Jure 1
Roguljić Duje 1
Šarić Matea 2
Šitić Sani 1
Vučinović Šime 1

Uvid u radove 11.02.16. (četvrtak) u 09:00 (Pomorski fakultet, Zrinsko Frankopanska 38.)

S. Galić

- 09:07 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 03.02.2016.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TN

Alfier Franko 1
Antišić Jerko zadaci: 2
Bilobrk Mirna 1
Bonačić Luka zadaci: 3
Buzov Ivan zadaci: 2
Ćuže Ivan karte: 2
Dolanski Jelena 1
Domazet Lošo Andrej 1
Ferara Sandro 1
Jakus Matea 1
Jurjević Mislav zadaci: 2
Kaštelančić Tonći karte: 2
Knežević Marin 1
Komadina Franko zadaci: -4
Lazaneo Ivica 1
Leban Romano karte: 2 zadaci: 3
Marčić Marin karte:2
Matas Ante karte: 2
Mitrić Marino 1
Mlačić Jerko 1
Pavlovski Jelena 1
Piasevoli Luka 1
Plastić Marko 1
Radić Marko karte: 2
Radojković Julio 1
Roguljić Duje zadaci: 2
Roso Luka Luciano karte: 2
Šalov Ivan karte: 2
Šarić Ivan 1
Škarpa Josip 1
Školjarev Marko 1
Tomaš Ivan (PM) 1
Tonšić Viktor Antun 1
Živković Vana 1

Uvid u radove 04.02.16. (četvrtak) 08:45 , Pomorski fakultet (Z. Frankopanska 38)
Usmeni: 04.02.16. (četvrtak) 08:30, Pomorski fakultet (Zrinsko Frankopanska 38)

S. Galić

- 18:55 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se