Konzultacije iz Terestričke navigacije

nedjelja, 31.01.2016.

REZULTATI III. KOLOKVIJA IZ TN

Alfier Franko 1
Antišić Jerko 1
Barun Petar 1
Bilobrk Mirna 1
Blajić Stipe 1
Bonačić Luka 1
Bradarić Martina III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (4)
Braić Ivana 3
Bučević Tonko 1
Bujas Marin 1
Buzov Ivan 1
Cvitković Marijan 1
Čipčić Stipe -3
Ćerluka Luka 1
Ćuže Ivan 2
Dodig Klementina 2
Dolanski Jelena 1
Drpić Leo 1
Dujić Ivan 2
Dvornik Frane 1
Đirlić Mateo 1
Erak Luka -2
Ferara Sandro 1
Franić Mateo 1
Goreta Joško 3
Ivanac Marko 1
Jakšić Šime 3
Jenjić Ante 2
Kalebić Marin 2
Kaliger Niko 1
Karabatić Vedran 1
Komadina Franko 1
Lasić Tony 1
Lazaneo Ivica 1
Leban Romano 1
Lošo Domazet Andrej 1
Ljubanović Bartul 1
Ljubičić Antonio 1
Ljubić Ivan 1
Mahić Josip 1
Mandac Mirko Daniel 1
Marasović Ivan 3
Maretić Antonio 2
Martić Ivan 1
Martinović Ivan 3
Matas Ante III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (2)
Mathias Letica 2
Mekinić Marin 1
Mirčerta Luka III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (2)
Mitrić Marino 1
Mlačić Jerko 1
Nakić Ivan III. KOLOKVIJ: (3) ; I. KOLOKVIJ: (-4)
Nazor Hrvoje 2
Nikolić Mirko 1
Nižetić Christian 1
Pavić Marin 1
Piasevoli Luka 2
Piasevoli Nikola 1
Plastić Marko 2
Radić Marko 1
Radišić Nikola 1
Radojković Julio 1
Rebac Tomislav III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (2)
Rosso Luka Luciano 1
Semen Ana 1
Stegić Grgur 1
Stipica Hrvoje 3
Šarić Matko 2
Škalic Dino III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (-4)
Šušnjar Vlado 2
Taslak Jure 1
Telenta Anton 3
Tonšić Viktor Antun 1
Trebotić Marin 1
Unušić Marko 1
Veić Josip 1
Vladova Marko 1
Vučinović Šime 2
Vukoja Bruno 1
Zeljković Ana Marija 3
Zlokić Nikola III. KOLOKVIJ: (2) ; I. KOLOKVIJ: (3)
Živković Vana 1

Uvid u radove: 01.02.2016. u 11:00 (Pomorski fakultet, Z Frankopanska 38.)

S. Galić

- 20:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 25.01.2016.

termin uvida u II. kolokvij

Uvid u II kolokvij: Utorak 26.01.16. u 14:00 ; BGŠ
Studenti koji su predali original karte, neka dođu u utorak 26.01.16.u 13:30 u BGŠ pokupiti karte.

S. Galić

- 13:42 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 24.01.2016.

Pisanje III. kolokvija iz TN

Pisanje III kolokvija iz TN održati će se izvan termina vježbi tj. dana 27.01.16. (Srijeda) u 08:50 Lora A1.
Vježbe iz TN će se održati prema rasporedu.

S. Galić

- 16:08 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI II. KOLOKVIJA IZ TN

Alfier Franko 2
Antišić Jerko 1
Bilobrk Mirna -2
Blajić Stipe 1
Bonačić Luka 1
Bradarić Martina 2
Bradarić Martina 2
Braić Ivana 2
Bujas Marin 1
Buzov Ivan 1
Caktaš Ivan Krešimir 1
Čaljkušić Marko 1
Čipčić Stipe -2
Čuže Ivan 1
Ćorluka Luka 1
Dodig Klementina 2
Domazet Lošo Andrej 1
Drpić Leo 1
Dujić Ivan 1
Đirlić Mateo -2
Ferara Sandro -2
Franić Mateo -2
Goreta Joško 3
Herceg Viktor 2
Hrvoje Stipica -3
Ivanac Marko -2
Jenjić Ante 2
Kalebić Marin 3
Kaliger Niko 1
Kokeza Neven 1
Komadina Franko -2
Lazaneo Ivica 1
Leban Romano 1
Letica Mathias 2
Lončar Mate 1
Ljubanović Bartul -2
Ljubić Ivan -3
Mamić Frane 1
Marasović Ivan 2
Marčić Marin 1
Maretić Antonio -2
Martić Ivan 1
Martić Mihovil 1
Matas Ante 1
Mirčeta Luka -2
Mirošević Goran 1
Mitrić Marino -2
Mlačić Jerko 1
Nakić Ivan -3
Nazor Hrvoje 2
Nikolić Marko 1
Papuga Ivica -2
Papuga Ivica 1
Pavić Marin 4
Pavlovski Nikola 2
Perišić Dinko 1
Plastić Marko 1
Radić Marko 1
Radojković Julio 1
Rebac Tomislav -2
Rosso Luka Luciano 1
Selestrin Andrija 1
Stegić Grgur 1
Šarić Matko 2
Škalic Dino 4
Škarpa Josip 1
Šušnjar Vlado 2
Telenta Anton 3
Tonšić Viktor Antun 2
Trebotić Marin 1
Unušić Marko -2
Veić Josip -2
Vladova Marko 1
Vučinović Šime 2
Vuković Luka 1
Vuletić Luka 1
Vulić Krešimir 1
Zekić Mate 1
Zeljković Ana Marija 2
Zlokić Nikola 2
Živković Vana 3
Žižić Ante -2


Uvid u radove: Utorak u 14:00 ; BGŠ
Studenti koji su predali original karte, neka dođu u utorak u 13:30 u BGŠ pokupiti karte

S. Galić

- 16:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 13.01.2016.

OBAVIJEST – VJEŽBE - TERESTRIČKA NAVIGACIJA

Odgađa se pisanje kolokvija za grupu koja četvrtkom piše kolokvij u 14.01.2016. u 14:40 (5. GRUPA), zbog odsutnosti nastavnika.
Novi termin za tu 5. grupu je u petak 15.01.2016. u 17:30 Lora, učionica 6.
Konzultacije se neće održati u četvrtak, termin konzultacija je u petak 15.01.16. u Lora, učionica 6 u 19:00.

S. Galić

- 20:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 09.01.2016.

RASPORED PISANJA II. KOLOKVIJA IZ KOLEGIJA ˝TERESTRIČKA NAVIGACIJA˝

1. GRUPA: PONEDJELJAK 11.01.2016. BGŠ-2 14:40

Antišić Jerko
Antonijević Lea
Balić Ivana Jelena
Bartulović Marko
Batinović Josip
Begović Petar
Bilobrk Mirna
Bilokapić Nikola
Blajić Stipe
Braić Ivana
Bujas Marin
Bulić Tanja
Buzov Ivan
Caktaš Ivan Krešimir
Crljen Domagoj
Cvitković Marijan
Čagalj Marko

2. GRUPA: PONEDJELJAK 11.01.2016. BGŠ-2 16:40

Čaljkušić Marko
Čipčić Stipe
Ćerluka Luka
Ćuže Ivan
Dodig Klementina
Dolanski Jelena
Domazet Lošo Andrej
Drpić Leo
Dvornik Frane
Dujić Ivan
Erak Luka
Ferara Sandro
Franić Mateo
Goreta Joško
Grubišić Ante
Gudelj Marin

3. GRUPA: SRIJEDA 13.01.2016. BGŠ UČIONICA 8 (1.KAT) ; 15:10

Jelavić Branimir
Jenjić Ante
Kaštelančić Tonći
Mahić Josip
Klarić Kukuz Mario
Knežević Marin
Kokeza Ante
Komadina Franko
Lasić Tony
Lazaneo Ivica
Leban Romano
Letica Mathias
Lončar Mate

4. GRUPA: SRIJEDA 13.01.2016. BGŠ-2 ; 17:10

Ljubanović Bartul
Ljubičić Antonio
Ljubić Ivan
Maraš Ante
Marčić Marin
Marić Joško
Martić Ivan
Martić Mihovil
Matas Ante
Matić Ante
Mekinić Marin
Mekinić Toni
Mirčeta Luka
Mirošević Goran
Momić Frane

5. GRUPA: ČETVRTAK 14.01.2016 BGŠ-2 ; 14:40

Nakić Ivan
Nikolić Mirko
Pavić Marin
Pavlovski Nikola
Pejanović Toni
Plastić Marko
Radić Marko
Radišić Nikola
Radojković Julijo
Rebac Tomislav
Rosso Luka Luciano
Selestrin Andrija
Šćepanović Toni
Škalic Dino
Đirlić Mateo
Gudić Pave
Škarica Karla

6. GRUPA: ČETVRTAK 14.01.2016. BGŠ-2 ; 16:40

Bradarić Martina
Jakus Matea
Škarpa Josip
Telenta Anton
Tešija Dino
Tešija Jurica
Tipić Nikola
Unušić Marko
Veić Josip
Vuković Luka
Vuletić Luka
Zečić Marko
Zekić Mate
Zlokić Nikola
Žabčić Mario
Živković Vana
Žižić Ante

7. GRUPA: PETAK 15.01.2016. LORA, UČIONICA 6 ; 14:00

Alfier Franko
Bajo Ivan
Bakić Frane
Bonačić Luka
Dujić Ivan
Herceg Victor
Jakšić Šime
Kalebić Marin
Kaliger Niko
Mandac Mirko Daniel
Marasović Ivan
Maretić Antonio
Martinović Ivan
Matas Ante
Zeljković Ana Marija

8. GRUPA: PETAK 15.01.2016. LORA, UČIONICA 6 ; 15:45

Mitrić Marino
Nazor Hrvoje
Papuga Ivica
Pavlovski Nikola
Piasevoli Luka
Radišić Nikola
Sekelez Petar
Stegić Grgur
Stipica Hrvoje
Šalov Ivan
Šarić Matko
Šušnjar Vlado
Tonšić Viktor Antun
Trebotić Marin
Veić Josip
Vladova Marko
Žabčić Mario

Zbog veličine prostorija, molim studente da se pridržavaju rasporeda pisanja kolokvija.
Na kolokvij ponijeti teku sa vježbi iz TN i velike karte.

S. Galić


- 16:15 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se