Konzultacije iz Terestričke navigacije

ponedjeljak, 16.11.2015.

TERMIN NADOKNADE VJEŽBI ZA KOLEGIJ ˝TERESTRIČKA NAVIGACIJA˝ (PN)

Nadoknada vježbi (grupa 1. i grupa 2.) za dan 16.11.15., održati će se prema sljedećem terminu:

Grupa 1. nadoknada u petak 20.11.15. od 13:50 do 16:15 ; Hrvojeva H-2
Grupa 2. nadoknada u petak 20.11.15. od 16:20 do 18:45 ; Hrvojeva H-2

Grupa 3. koja vježbe ima srijedom, neće imati nastavu 18.11.15. i 25.11.15.
Nadoknada za grupu 3. održati će se u sljedećem terminu:
Petak 27.11.15. od od 13:50 do 18:45 ; Hrvojeva H-2

Napomena: na vježbe obavezno ponijeti navigacijske karte (100-20 i 100-21), dva trokuta (od kojih jedan mora biti navigacijski) i šestar.

S. Galić

- 12:54 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI I. KOLOKVIJA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE (PN)

Alfier Franko: 1
Antišić Jerko: -4
Antonijević Lea: 1
Bakić Frane: 1
Balić Ivana Jelena: 1
Bartulović Marko: 1
Barun Petar: 1
Batinović Josip: 1
Bilobrk Mirna: 1
Bilokapić Nikola: 1
Blajić Stipe: 1
Bonačić Luka: 1
Bradarić Martina: 1
Braić Ivana: 4
Bralić Kristian: 1
Bujas Marin: 1
Bulić Tanja: 1
Buzov Ivan: 5
Caktaš Ivan Krešimir: 1
Cvitković Marijan: 1
Čagalj Marko: 1
Čaljkušić Mario: 1
Čipčić Stipe: 5
Čuže Ivan: 4
Ćerluka Luka: 3
Dodig Klementina: 5
Dolanski Jelena: 1
Domazet-Lošo Andrej: 1
Drpić Leo: 1
Dujić Ivan: 4
Đirlić Mateo: 1
Erak Luka: 3
Ferara Sandro: 1
Franić Mateo: 3
Goreta Joško: 3
Grubišić Ante: 1
Gudelj Marin: 1
Gudić Pave: 1
Herceg Viktor: 4
Ivanac Marko: 1
Jakšić Šime: 4
Jakus Matea: 1
Jelavić Branimir: 1
Jenjić Ante: 5
Kalebić Marin: 2
Kaliger Niko: 2
Klarić - Kukuz Mario: 1
Knežević Marin: 1
Kokeza Ante: 1
Komadina Franko: 1
Lasić Tony: 1
Lazaneo Ivica: 1
Leban Romano: 5
Letica Mathias: 2
Lončar Mate: 1
Ljubanović Bartul: 1
Ljubičić Antonio: 1
Ljubić Ivan: 1
Mahić Josip: 1
Mamić Frane: 1
Mandac Mirko Daniel: 1
Marasović Ivan: 3
Marčić Marin: 2
Maretić Antonio: 3
Marić Joško: 1
Martić Ivan: 1
Martić Mihovil: 1
Martinović Ivan: 5
Matas Ante: 1
Matić Ante: 1
Mekinić Marin: 1
Milutin Marko: 1
Mirčeta Luka: 1
Mirošević Goran: 1
Mitrić Marino: 1
Mlačić Jerko: 1
Nakić Ivan: 1
Nazor Hrvoje: 2
Nikolić Mirko: 1
Nižetić Christian: 3
Papuga Ivica: 1
Pavić Marin: 2
Pavlovski Nikola: 4
Pejanović Toni: 1
Perišić Dinko: 1
Piasevoli Luka: 2
Plastić Marko: 4
Radić Marko: 1
Radišić Nikola: 1
Radojković Julio: 1
Rebac Tomislav: 1
Rosso Luka Luciano: 1
Sekelez Petar: 1
Selestrin Andrija: 1
Semen Ana: 1
Stegić Grgur: 1
Stipica Hrvoje: -3
Šalov Ivan: 1
Šarić Matko: 2
Šćepanović Toni: 1
Škalic Dino: 1
Škarica Karla: 2
Škarpa Josip: 1
Školjarev Marko: 1
Šore Roko: 2
Šušnjar Vlado: 2
Taslak Jure: 4
Telenta Anton: 5
Tešija Dino: 1
Tešija Jurica: 1
Tonšić Viktor Antun: 1
Trebotić Marin: 1
Unušić Marko: 4
Veić Josip: 3
Vladova Marko: 2
Vučinović Šime: -3
Vukoja Bruno: 1
Vuković Luka: 1
Vuletić Luka: 1
Vulić Krešimir: 1
Zečić Marko: 1
Zekić Mate: 1
Zeljković Ana Marija: 2
Zlokić Nikola: 1
Žabčić Mario: 1
Živković Vana: 1
Žižić Ante: 1

Uvid u radove: srijeda 25.11.15 u 16:20 ; BGŠ
Na vježbe ponijeti: navigacijske karte (100-20 i 100-21); dva trokuta (od kojih jedan treba biti navigacijski) i šestar.

S. Galić

- 02:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 14.11.2015.

TERESTRIČKA NAVIGACIJA VJEŽBE I KONZULTACIJE

Dana 16.11.15. (ponedjeljak) i 18.11.15. (srijeda) neće se održati vježbe iz kolegija ˝Terestrička Navigacija˝.

Također u srijedu 18.11.15. i četvrtak 19.11.15. neće biti konzultacija zbog odsutnosti nastavnika.

Termin nadoknade vježbi biti će objavljen u ponedjeljak 16.11.15.

S. Galić

- 19:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 08.11.2015.

RASPORED PISANJA I. KOLOKVIJA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE (PN)

1. GRUPA PONEDJELJAK (14:40 do 17:05)

Antonijević Lea
Bartulović Marko
Bilobrk Mirna
Braić Ivana
Bujas Marin
Caktaš Ivan Krešimir
Čaljkušić Marko
Ćerluka Luka
Domazet-Lošo Andrej
Franić Mateo
Goreta Joško
Grubišić Ante
Jelavić Branimir
Kokeza Ante
Mahić Josip
Momić Frane
Nakić Ivan
Nikolić Mirko
Pavić Marin
Rebac Tomislav
Rosso Luka-Luciano
Telenta Anton
Žižić Ante

2. GRUPA PONEDJELJAK (17:10 do 19:35)

Bilokapić Nikola
Buzov Ivan
Ćuže Ivan
Dodig Klementina
Dolanski Jelena
Drpić Leo
Gudelj Marin
Kaliger Niko
Leban Romano
Pejanović Toni
Plastić Marko
Selestrin Andrija
Stipica Hrvoje
Vladova Marko

3. GRUPA SRIJEDA (17:10 do 19:35)

Alfier Franko
Batinović Josip
Bulić Tanja
Čipčić Stipe
Ferara Sandro
Jakšić Šime
Jenjić Ante
Klarić-Kukuz Mario
Knežević Marin
Lazaneo Ivica
Letica Mathias
Ljubić Ivan
Marčić Marin
Maretić Antonio
Martić Ivan
Martić Mihovil
Matić Ante
Mirošević Goran
Nižetić Christian
Šarić Matko
Škalic Dino
Šušnjar Vlado
Veić Josip
Vulić Krešimir

4. GRUPA ČETVRTAK (14:40 do 17:05)

Balić Ivana Jelena
Čagalj Marko
Dujić Ivan
Erak Luka
Herceg Victor
Kalebić Marin
Lasić Tony
Lončar Mate
Ljubičić Antonio
Marasović Ivan
Matas Ante
Mekinić Marin
Mekinić Toni
Mirčeta Luka
Plastić Marko
Radić Marko
Radojković Julijo
Škarica Karla
Tešija Dino
Tešija Jurica
Vuletić Luka
Zeljković Ana-Marija

5. GRUPA ČETVRTAK (17:10 do 19:35)

Antišić Jerko
Barišić Duje
Blajić Stipe
Bradarić Martina
Crljen Domagoj
Cvitković Marijan
Gudić Pave
Jakus Matea
Marić Joško
Perišić Dinko
Selestrin Andrija
Šćepanović Toni
Škarpa Josip
Tipić Nikola
Trebotić Marin
Zečić Marko
Zekić Mate
Zlokić Nikola
Žabčić Mario
Živković Vana

Neka se studenti pridržavaju svoje grupe kako je navedeno u spisku. Dolazak u neku drugu grupu nije moguć.
Stariji studenti koji nisu prošli TN, a nisu navedeni na ovom spisku, neka mi se jave na e-mail oko dogovora termina za pisanje kolokvija.

S. Galić

- 11:26 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se