Konzultacije iz Terestričke navigacije

ponedjeljak, 26.01.2015.

III. KOLOKVIJ IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE - OBAVIJEST

Kolokvij iz Terestričke navigacije održati će se u petak dana 30.01.15. prema sljedećem rasporedu:

I. GRUPA (od 16:20 do 17:55) Lora A2

Alfier Franko
Andrić Grgo
Bakota Duje
Bakota Josip
Baković Mario
Baran Marko
Barun Petar
Bituljac Luka
Boras Mario
Bosančić Špiro
Bradarić Jakov
Brkić Matej
Brnić Božo
Čulić Ivan
Čulić Marko
Čulin Ivan
Divić Ana
Dujić Ivan
Duvnjak Marin
Gale Ante
Gojsalić Marinko
Gracin Vlatko
Grbeša Mate
Herceg Victor
Ivana Šteta
Jakulica Vito
Jeknić Marko
Jelovčić Goran
Karmelić Frane
Koludrović Dinko
Križanović Luka
Krstulović Boris
Krstulović Lovre
Lozančić Marko
Lučić Josipa
Ljubić Edi
Martinić Ivica
Martinović Ivan
Matić Tomislav


II. GRUPA (od 18:00 do 19:35) Lora A2

Medak Marin
Milat Petar
Nevešćanin Tino
Nižetić Christian
Očašić Nikola
Opačak Marko
Paić Ante
Patekar Leo
Pejković Toni
Perkušić Ante
Petričević Jakov
Pletikosić Luka
Radić Marko
Radman Ivan
Radun Vjekoslav
Raič Marino
Rogošić Đoni
Roić Stjepan
Serdarević Ante
Stipica Hrvoje
Stipica Ivo
Stipković Roko
Stričević Petar
Šarić Ivan
Šarić Matea
Šarić Matko
Šitić Sani
Štambuk Lovre
Tabain Luka
Taslak Jure
Tomić Marta
Tomović Mario
Topić Šimun
Ukić Iris
Veić Josip
Velić Luka
Vrvilo Tea
Zebić Duje
Zekan Mario
Zuban Ana
Žanko Ante

Molim studente da se pridržavaju svojih grupa.

S. Galić

- 22:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 21.01.2015.

Nadoknada nastave iz kolegija Poznavanje broda i plovidbe

Nadoknada nastave iz kolegija Poznavanje broda i plovidbe održati će se u utorak 27.01.2015.g. u 1600 sati u Lori A1.
Studenti koji su pozvani na nadoknadu iz kolegija dužni su izraditi seminarski rad na temu vrste brodova (obraditi određenu vrsta broda). Seminarski rad donijeti na uvid u terminu nadoknade.


D. Pušić

- 14:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Rezultati pismenog kolokvija iz kolegija Poznavanje broda i plovidbe (PN-I)

Rezultati pismenog kolokvija iz kolegija Poznavanje broda i plovidbe (PN-I) održanog 20.01.2015 (LORA A1)

Acalinović Hrvoje 3
Ančić Marin 4
Antonijević Lea 2
Begović Petar 5
Bilobrk Mirna 5 yes
Blajić Stipe 3
Botica Stipe 4
Braić Ivana 3
Bralic Kristian 5
Bratić Ivan 3
Brečić Zvonimir 3
Brkić Luka 3
Bujas Marin 3
Caktaš Krešimir Ivan 5
Cikojević Toni 5
Čagalj Marko 3
Čipčić Stipe 5
Ćavar Domagoj 4
Ćerluka Luka 4
Ćuže Ivan 4
Delaš Alen 3
Demše David 3
Dolanski Jelena 2
Domazet Lošo Andrej 2
Donkić Ante 4
Dundić Miro 5
Erak Luka 4
Erceg Marko 3
Franić Mateo 3
Goreta Joško 5
Gotovac Domagoj 4
Grčić Toni 1 no headbang
Gvozdanović Matko 2
Ivanišević Antonio 3
Jelavić Branimir 4
Jenjić Ante 4
Jurasović Jakša 4
Kerum Krešimir 5
Kokeza Ante 5
Lasić Toni 5
Lazaneo Ivica 5
Lončar Mate 5
Ljubić Ivan 5
Ljubičić Antonio 5
Ljušanin Antonio 5
Majić Josip 4
Mahić Josip 4
Maletić Šime Stjepan 4
Mamić Josip 4
Marčić Marin 5
Marković Silvije 3
Martić Ivan 3
Martić Mihovil 4
Matijaš Ivan 3
Matijević Josip 5
Mekinić Marin 5
Mekinić Toni 4
Melki Mislav 2
Mikulić Mijo 4
Mirčeta Luka 5
Mitrović-Jelavić Ivan 5
Mizdrak Ante 5
Momić Frane 5
Nakić Ivan 5
Nikolić Mirko 5
Pavić Marin 4
Pavić Mislav 5
Pejanović Toni 4
Perica Toni 5
Pocrnjić Tin 3
Pupić Vurilj Stipe 4
Radić Marko 5
Rebac Tomislav 5
Siber Nino 4
Stanić Luka 4
Šitin Marino 4
Škalic Dino 4
Školjarev Marko 4
Telenta Anton 5
Terze Jere 4
Tomašević Marijan
Tukić Srećko 4
Unušić Marko 4
Vrdoljak Antonio 4
Vujević Ivan 5
Vuković Luka 5
Vuković Marin 4
Vuletić Luka 5
Žitko Darko 5
Živković Vana 5
Žižić Ante 5
Žorić Lucija 4

Uvid u kolokvije: Petak 23.01.2015.g. od 1400 do 1500 sati (HHI).

D.Pušić wave


- 14:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 18.01.2015.

REZULTATI II. KOLOKVIJA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE

PN

Agnić Željko -3
Aleksić Krešimir 3
Alfier Franko 1
Andrić Grgo -3
Bakić Frane 1
Bakota Duje 1
Bakota Josip 1
Baković Mario -2
Baran Marko 1
Barić Petar 3
Barun Petar 1
Baturina Marko -2
Bilić Marko -3
Bitunjac Luka 1
Bonačić Luka 1
Boras Mario -5
Bosančić Špiro 2
Brkić Matej 1
Bučević Tonko 1
Čaić Duje 3
Čorić Domagoj -2
Čulić Ivan 1
Čulić Marko -2
Čulin Ivan 5
Divić Ana 2
Dujić Ivan 1
Duvnjak Marin -2
Đirlić Mateo 1
Gale Ante -4
Grbavac Jurica 1
Grbeša Mate 3
Gustin Luka 2
Huljić Stipe 1
Ivanac Marko 2
Ivanišević Josip 1
Ivanković Jerko 2
Jeknić Marko 3
Jurjević Mislav -4
Jurjević Vice 1
Kalebić Marin 1
Kaliger Niko 1
Karmelić Frane -4
Katalinić Duje 2
Koludrović Dinko 3
Komadina Franko -3
Križanović Luka 5
Krstulović Boris 1
Krstulović Lovre 1
Lerotić Mirko Bor 2
Lozančić Marko 1
Ljubić Edi 4
Marasović Ivan 1
Maretić Antonio 2
Martinić Ivica -2
Matić Tomislav 1
Medak Marin 2
Medić Marko 1
Mikelić Ante 1
Milat Petar 2
Nazor Hrvoje 1
Neveščanin Tino 3
Nižetić Christian 4
Očašić Nikola 2
Opačak Marko 1
Paić Ante 3
Papuga Ivica 2
Patekar Leo -4
Perišić Dinko 3
Perkušić Ante -4
Petričević Jakov 3
Pletikosić Luka 1
Pupić Marko 1
Radić Marko 2
Radman Ivan -3
Radun Vjekoslav 3
Raič Marino -5
Rogošić Đoni 2
Roić Stipe 1
Sarač Lovel -2
Semen Ana 2
Serdarević Ante 2
Stambulić Stjepan 1
Stipica Hrvoje 1
Stipica Ivo 5
Stipković Roko 2
Stričević Petar 2
Šarac Ivan Hrvoje 1
Šarić Ivan 2
Šarić Matko 3
Šore Roko 1
Štambuk Lovre 1
Šušnjar Vlado 1
Tabain Luka 2
Tešija Dino 1
Tolj Ivan 2
Tomaš Blaž 2
Tomić Marta 3
Topić Šimun 2
Trebotić Marin 1
Veić Josip 2
Velić Luka 1
Vladova Marko -2
Vrdoljak Zrinka 3
Vukoja Bruno 1
Zebić Duje 2
Zečić Marko 1
Zekan Mario 1
Žanko Ante -2


PM

Lučić Josipa 2
Sudar Eli -4
Tomić Marta 3
Ukić Iris 2
Vrvilo Tea 3
Zuban Ana 4
Žunić Kristijan 3


Uvid u radove: petak 23.01.15. u tx=1515, P= Lora A2

zujonut

S. Galić

- 21:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 04.01.2015.

Kolokvij iz kolegija POZNAVANJE BRODA I PLOVIDBE (PN)

Kolokviji iz kolegija POZNAVANJE BRODA I PLOVIDBE održati će se u utorak, 20.01.2015. u vremenu od 1620 do 1750 sati (LORA-A1).


D.Pušić

- 20:51 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 03.01.2015.

VJEŽBE IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE - TERMIN

Obavještavaju se studenti PN da će se vježbe iz kolegija ˝TERESTRIČKA NAVIGACIJA˝ održati na sljedećim lokacijama u navedenim terminima:

SRIJEDA - 07.01.15. od 17:10 do 19:35 ; Lora (A2) ; GRUPA 5

ČETVRTAK – 08.01.15. od 11:20 do 13:45 ; Lora (učionica 5) ; GRUPA 3

ČETVRTAK – 08.01.15. od 13:45 do 17:05 ; Lora (učionica 5); GRUPA 4

Konzultacije : SRIJEDA 07.01.15. ; Lora ; od 15:30 do 16:30

Molim studente da se pridržavaju svojih grupa.

S. Galić

- 17:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se