Konzultacije iz Terestričke navigacije

ponedjeljak, 23.06.2014.

Rad na sekstantu

Dana 26.06.14. u tx = 1525, BGŠ, učionica 6, za studente koji nisu radili na sekstantu, održat će se vježbe iz rada na sekstantu.

S. Galić

- 18:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 18.06.2014.

REZULTATI ISPITA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE 17.06.14.

Antišić Bruno zad. 2
Barišić Duje 1
Blažević Šime 1
Bogovac Dino 1
Bulić Bruna zad. 2
Carević Milan 1
Dedić Filip Žanko 1
Dujmović Ivana 1
Đerek Katarina zad. 3
Grgić Ante zad. 2
Gustin Luka: karta 1, zad. -2
Kelava Ana 1
Kezić Toni 1
Mataga Zvonimir 1
Meštrović Milivoj 1
Obradović Marino 1
Rafaneli Jure 1
Roglić Nikola 1
Rosandić Lucija 1
Semen Ana 1
Surjan Petar zad 2
Šunjić Ivo: karta 3
Tolj Ivan 1
Tudor Luka: karta1, zad. 4
Vidaković Mauro 1
Vrkić Zvonimir zad. 2
Zvocak Antonia zad. 3

Ispiti se mogu pogledati u petak 20/06/2014 u 0800 i 1130 (Zrinsko F.)

Usmeni ispit petak 20/06/2014 u 1200 (Zrinsko F.)

Z. Lušić

- 18:49 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI ISPITA - ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM – II semestar)

REZULTATI ISPITA - ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM – II semestar)

Održano 17. lipnja 2014.


Kuljiš Željko 2
Radica Ante 4
Vesanović Vedrana 4


Uvid u rezultate kolokvija održat će se u petak 20. lipnja u 1400 sati (HHI).

D. Pušić

*** Usmeni ispit kod doc.dr.sc. Zvonimira Lušića biti će 20. lipnja u 1100 sati (PF). ***

- 09:09 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 17.06.2014.

konzultacije - obavijest

Konzultacije i uvid u kolokvije srijedom se odgađaju ovaj tjedan, zbog zdravstvenih problema nastavnika.

Uvid u drugi kolokvij iz AN je moguć sljedeći četvrtak (26.06.14.) u 1300.

S. Galić

- 21:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 14.06.2014.

REZULTATI 2. KOLOKVIJA IZ ASTRONOMSKE NAVIGACIJE (PN)


REZULTATI II. KOLOKVIJA IZ AN - ZADACI

Abramović Slaven -3
Boras Tin -2
Božajić Lovre 1
Bralić Ivan 1
Čoran Joško -5
Divić Ana 1
Dujmović Ivo 1
Guvo Josip 1
Hrvoić Ivan 4
Jakir Filip 2
Jakulica Vito 1
Janković Kata 1
Jelićić Ivan -3
Karmelić Frane 2
Knežević Ivica 1
Leskur Marin 1
Lozančić Marko 1
Ljubić Dino 1
Maglaić Nikola 1
Maleš Mate 4
Marijanović Marko -5
Mateljan Petar -2
Novaković Petar 2
Obradović Dino 4
Petković Marko 1
Prgomet Bruno 2
Prnjak Ivan 1
Radović Tomislav -3
Roglić Nikola 2
Roguljić Ivan 2
Rozga Luka 4
Ruščić Petar 2
Silić Franko 1
Siničić Mateo 2
Suša Dino 2
Šipić Mario 3
Šitić Sani 2
Štambuk Roko 2
Šunjić Ivo 2
Šušnjar Dubravko -2
Tomić Ante 2
Trogrlić Marko 3
Vujević Ivan -2
Vukas Matija -2
Zoković Mate 5
Žunić Nikola 3


REZULTATI ISPITA IZ AN (PREDROK)

zadovoljili:
Došen Mario (PSP) 2
Kustura Josip 1
Laušić Marin 3
Medvidović Ivan 2
Mostarčić Danijel 2
Plazonić Nedjeljko -2
Rubelj Božo 2
Sandalić Matija 2
Sorić Marino 2
Stipica Jozo 2
Šćepanović Roko 2
Vlašić Deni 2


zujo
S. Galić

- 03:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 13.06.2014.

Rezultati kolokvija iz AN-predavanja

Zadovoljili:
(ocjene se ne odnose na koordinatne sustave)

PN (12/06/14)
Abramović Slaven 3
Balić Josip 2
Beader Valentina 2
Bebić Antonio 2
Došen Mario 2
Franković Mario 2
Garmaz Vedran 2
Grgić Ante 2
Gustin Luka 2
Guteša Nella 2
Guvo Josip 3
Hrvoić Ivan 4
Ivanković Jerko 3
Jakir Filip 2
Janković Kata 3
Jelčić Mario 2
Jeličić Ivan 4
Kalebić Vice 2
Karmelić Frane 2
Knezović Tonći 2
Knežević Ivica 3
Kokeza Neven 2
Koludrović Dinko 3
Lozančić Marko 2
Maleš Mate 3
Matas Ana 2
Mateljan Petar 3
Medvidović Ivan 2
Milović Marko 3
Mostarčić Danijel 2
Nazlić Bruno 2
Novaković Petar 2, ks+
Obradović Dino 2. ks+
Petković Lorena 4
Petković Marko 2
Plazonić Nedjeljko 2
Pleština Antonija 2
Pocrnja Josip 3
Prgomet Bruno 3
Prkić Goran 2
Raffanelli Ante 3
Roglić Nikola 3, ks+
Rozga Luka 3
Rubelj Božo 2
Sandalić Matija 2
Siničić Mateo ks+
Stipica Jozo 2
Šarić Ivan 2
Šćepanović Roko 4
Šimić Nikolina 3
Šipić Mario 2
Šunjić Ivo 2
Šušak Maja 2
Šušnjar Dubravko 4, ks +
Tadić Filip 2
Turković Vinko 2
Unković Ana 2 , ks +
Vlahović Ana 2
Vujević Ivan 2
Vukas Matija 3
Zoković Mate 5, ks +
Žunić Nikola 3

PM (03/06/14)
Derado Ivan 5, ks +
Dračevac Antonia 2, ks +
Jurković Kata 4
Kelava Ana 4, ks +
Kovačić Martina 4
Marinoc Josipa 4, ks +
Martinović Marko 5
Mikelić Duje 3
Nikolić Eni 3
Novak Maja 2, ks +
Prižmić Ivica 2
Rade Anamarija 4
Rančić Barbara 4, ks +
Rudelić David ks+,
Runtić Barbara 4, ks +
Šoić Andrea 3, ks +
Tadin Ana 2
Tomaš Tomislav 2
Torbarina Šime 2
Vrdoljak Ana Marija 3

Radovi se mogu pogledati u ponedjeljak 16.06.2014, od 1200 do 1300 (Zrinsko F)
ZL

- 09:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI II. KOLOKVIJA IZ ASTRONOMSKE NAVIGACIJE (PM)

REZULTATI I. KOLOKVIJA IZ ASTRONOMSKE NAVIGACIJE (PM)
Održano 12. lipnja 2014.

Borković Ivona 1
Glavaš Ana 1
Grgurović Petar Krešimir 1
Jurković Kata 3
Kelava Ana 4
Kovačić Martina 2
Marović Kristijan 3
Martinović Marko 5
Matijaš Zorana 1
Mikelić Duje 5
Miler Goran 1
Milić Mislav 1
Nikolić Eni 4
Novak Maja 1
Papić Jelena 5
Pavičić-Kliškić Tonči 2
Petković Lorena 2
Prižmić Ivica 3
Rade Anamarija 3
Rančić Barbara 3
Rudelić David 1
Runtić Barbara 1
Šabić Elizabeta 1
Tomaš Tomislav 1
Torbarina Šime 2
Vidović Antun 1
Vrodljak Ana-Marija 4
Zečić Ana 1


Uvid u rezultate kolokvija održat će se u petak 13. lipnja u 1400 sati (HHI).

D. Pušić

- 08:29 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 10.06.2014.

REZULTATI KOLOKVIJA - ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM – II semestar)

REZULTATI KOLOKVIJA - ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM – II semestar)
Održano 09. lipnja 2014.

Adum Ana 3
Bajkuša Stjepan 2
Baran Ivan 1
Barić Andrea 1
Bjelobrk Jelena 1
Čorić Nikola 1
Farkas Antonio 1
Grginović Ante 2
Jakoliš Vlade 3
Kamber Ivona 1
Kandasić Roberta 5
Kuljiš Željko 1
Lučić Ivan 5
Luka Novaković 1
Mihić Marino 1
Mlikotić Leo 1
Novak Dominik 3
Novoselić Marko 3
Poldrugo Roberta 5
Radica Ante 1
Radić Zdravka Matea 3
Radović Ivana 2
Simović Luko 3
Slavić Kristina 3
Škarica Karla 2
Unković Matko 2
Vesanović Vedrana 1
Vrcić Ante 2
Vujević Bruno 1
Vuletić Marko 3

?- javiti se na pregled
Uvid u rezultate kolokvija održat će se u srijedu 11. lipnja u 1100 sati (HHI).

D. Pušić



- 10:27 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 06.06.2014.

Kolokvij iz predmeta ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM II semestar)

Kolokvij iz predmeta ELEMENTI PLOVIDBE (PTJM II semestar) održati će se 9. lipnja 2014 (petak) u Lori, u 16:20 prostorija A2.
Na kolokviju je potrebno imati pomorske karte, nautičke trokute, šestar, kalkulator, nautičke tablice.

Na kolokvij obavezno ponijeti INDEKS, bez priloženog indeksa nema pristupa kolokviju.

D.Pušić

- 08:35 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Drugi kolokvij iz predmeta ASTRONOMSKA NAVIGACIJA (PM IV semestar)

Drugi kolokvij iz predmeta ASTRONOMSKA NAVIGACIJA (PM IV semestar) održati će se 12. lipnja 2014 (četvrtak) u Lori, u 16:20 prostorija A5.
Na kolokviju je dopušteno imati nautičke tablice, kalkulator i nautički godišnjak 2001.
Na kolokvij obavezno ponijeti INDEKS, bez priloženog indeksa nema pristupa kolokviju.

D. Pušić

- 08:32 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 02.06.2014.

RASPORED PISANJA II. KOLOKVIJA U PETAK 06.06.14. (LORA A1)

Studenti koji pišu II. kolokvij u petak 14:30 Lora A1.

POMORSKA NAUTIKA (PN)

Abramović Slaven
Boras Tin
Božajić Lovre
Bralić Ivan
Čoran Joško
Divić Ana
Dujmović Ivo
Gunjača Robert
Guvo Josip
Hrvoić Ivan
Jakir Filip
Jakulica Vito
Janković Kata
Jeličić Ivan
Karmelić Frane
Knežević Ivica
Leskur Marin
Lozančić Marko
Ljubić Dino
Maglaić Nikola
Maleš Mate
Marijanović Marko
Mateljan Petar
Novaković Petar
Obradović Dino
Petković Marko
Prgomet Bruno
Prnjak Ivan
Radović Tomislav
Roglić Nikola
Roguljić Ivan
Rozga Luka
Ruščić Petar
Silić Franko
Siničić Mateo
Suša Dino
Šćepanović Roko
Šimić Nikolina
Šipić Mario
Šitić Sani
Štambuk Roko
Števanja Bruno
Šunjić Ivo
Šušnjar Dubravko
Tomić Ante
Trogrlić Marko
Vujević Ivan
Vukas Matija
Zoković Mate
Žunić Nikola


DPTJM:

Guteša Nella
Sabolski Adrijan



Studenti koji pišu ispit iz AN u petak 1615 Lora A1

I. GRUPA

Arseta Duje
Bajrić Ivan
Balić Josip
Barač Luka
Beader Valentina
Bebić Antonio
Blažević Šime
Bogovac Dino
Bralić Kristian
Budimlić Marko
Čaić Duje
Čičić Nikola
Čule Jure
Ćurić Ivan
Došen Mario
Duplančić Ivan
Duvnjak Marin
Galun Jadran
Garmaz Vedran
Gjurašin Andro
Glučina Jure
Gnječ Josip
Gojsalić Marinko
Grgić Ante
Grgić Josip
Gustin Luka
Ivanac Marko
Kalebić Vice
Karmen Matana
Katalinić Duje
Kezić Toni
Kokeza Neven
Koludrović Dinko
Kustura Josip
Laušić Marin
Lerotić Bor Mirko



Studenti koji pišu ispit iz AN u petak 1800 Lora A1:

II. GRUPA

Marunčić Ante
Matas Ana
Matasić Branimir
Mateta Boris
Mazić Vjekoslav
Medvidović Ivan
Milanović Toni
Milović Marko
Mostarčić Danijel
Mrša Tomislav
Munivrana Ante
Nazlić Bruno
Nenad Žanko
Novaković Ivan
Parlov Jakov
Plazibat Ivan
Plazonić Nedjeljko
Pocrnja Josip
Prkić Goran
Rafanelli Ante
Rapić Ivan
Roguljić Duje
Rubelj Božo
Sandalić Matija
Santini Toni
Stipica Jozo
Surjan Petar
Šiljić Teo
Šuvar Josip
Tadić Filip
Tolj Ivan
Tomašević Domagoj Marijan
Tominić Ivan
Turković Vinko
Vlahović Ana
Vlašić Deni
Vrkić Zvonimir
Zečević Duje

-----------------------------------------------------
Molim studente da se pridržavaju svog rasporeda.
Na kolokvij ponijeti: Kalkulator, N. trokut, Nautičke tablice, i Nautički Godišnjak 2001.
wave

S. Galić

- 23:42 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se