Konzultacije iz Terestričke navigacije

četvrtak, 27.06.2013.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN ODRŽANOG DANA 26.06.13.

PN

Ajdučić Ante -3
Bego Karla -2
Bukovac Josip 1
Bušac Jure 1
Caktaš Ante 1
Cvitković Toni 1
Čobo Dino 3
Dedo Mihael -2
Delić Marin -2
Džakula Marko 1
Grbavac Tonći 1
Ivanović Ante -2
Jukić Nikola -2
Jurjević Petar -2
Kaselj Želimir 1
Lokas Jerko 1
Lombardić Romano 1
Lukić Robert 1
Mušura Mateo 1
Peran Stipe 1
Perduv Ena 1
Perić Krešimir 1
Raić Dino 2
Sačer Karolina 3
Silić Slavko 2
Suša Alen 1
Vrljičak Tin 1
Vuković Nino 2
Žuvić Frane 1

PTJM

Aničić Vedrana 2
Biuk Tanja 1
Čorić Maja 1
Grgat Maja 1
Kirigin Karolina -2
Luka Roso 1
Mikas Ivo 1
Perišić Jelena 1
Šanjić Mario 1


PM

Krce Martina 1
Maljić Ljubica 1
Marin Andrea 1
Neveščanin Ana 1
Pavličević Elizabeta 1
Sabadi Mia 1
Stipica Tea 1


Usmeni će se održati u petak 28.06.13. u 0930 Pomorski fakultet (Z. Frankopanska 38)

S. Galić

- 07:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 20.06.2013.

REZULTATI IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE ODRŽANOG DANA 18.06.2013.

PN

Barašin Marko -2 karte
Bitunjac Leo 3 zadaci
Čobo Dino 1
Džakula Marko -2 karte ; 2 zadaci
Hrvoić Ivan 3 karte
Jelčić Mario 1
Krivić Krešimir 2 zadaci
Mamić Ivica 1
Martinis Dario 2 zadaci
Novaković Ivan 1
Prnjak Ivan 1
Silić Slavko 1karte -2 zadaci
Suša Alen 1 karte 2 zadaci
Šarić Ivan 1
Šimić Nikolina -2 Karte
Topić Sandro -2 karte ; -2 Zadaci


PM

Marinov Josipa 1
Mrčić Nikola 1
Poborac Helena 1
Poborac Helena -2 karte ; 2 zadaci
Šundov Ivana 1


PSP

Matas Ana 1

PTJM

Perkov Ante 1


Usmeni dio ispita je u petak 21.06.13. u 0830 Pomorski fakultet (Z. Frankopanska 38).

S. Galić

- 08:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 18.06.2013.

REZULTATI KOLOKVIJA IZ ASTRONOMSKA NAVIGACIJE (PM)

Održano 17. lipnja 2013. I grupa

Prezime i Ime Ocjena
Barać Sanja 4
Bartulović Vićenco 2
Bekan Martina 4
Derado Ivan 3
Domić Matea 3
Jadrić Antonija 2
Papić Jelena 1
Šipić Sara 4
Šundov Ivana 5
Titlić Katarina 4
Runtić Jelena 4

Održano 18. lipnja 2013. II grupa


Prezime i Ime Ocjena
Grubišić Damir 1
Grubišić Emil 4
Ivelja Ana 2
Jug Ana 2
Jurić Nino 2
Kapitanović Matea 3
Marin Andrea 1
Marinov Josipa 1
Rea Rabadan 4
Sabadi Mia 1
Saratlija Mateo 2
Slipčević Katarina 2
Stipica Tea 1
Tadin Ana 1

Uvid u rezultate kolokvija održat će se u srijedu 19.lipnja u 1100 sati (HHI).

D.Pušić

- 17:24 - Komentari (0) - Isprintaj - #

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TERESTRIČKE NAVIGACIJE ODRŽANO 18. LIPNJA 2013

Br. Prezime i ime
1. Aras Frane 1
2. Baturina Marija 1
3. Brečević Dino 2
4. Bura Antonela 1
5. Ćetković Luka 2
6. Delić Katarina 1
7. Drpić Hrvoje 2
8. Grgićević Marija 2
9. Kovačić Nikolina 2
10. Kutle Matej M:2 O:2
11. Lolić Marina 2
12. Popić Marija 1
13. Rako Ivan 1
14. Solje Matea 2

?- javiti se na pregled
Uvid u ispite 19. lipnja.2013 (srijeda) u 1100, (HHI).
Usmeni ispit 21. lipnja 2013 (petak) u 1100, (HHI).

D. Pušić

- 15:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

petak, 14.06.2013.

Rezultati ispita iz Osnova plovidbe PM/PN-razlikovni (13 i 14.06.13)

Zadovoljili:

PM
Galić Marija
Martinović Marko
Novak Maja
Rabadan Rea
Radinović Tea
Ševo Kate
Šil Mia
Zuban Ana


PN
Bajrić Ivan
Bilać Vinko
Bogovac Dino
Carević Milan
Drpić Ivan
Ivičević Marin
Katalinić Duje
Kelvišer Karlo
Matana Karmen
Mostarčić Danijel
Prkić Goran
Sandalić Matija
Stipica Jozo
Šalov Ivan
Šipić Mario
Tomašević Domagoj Marijan

Upis u indeks - u terminu konzultacija

Studenti koji nisu položili imat će dodatnu priliku poslije službenih rokova, tj. poslije
18.07.13., termin će naknadno biti određen.
Na ispit mogu pristupiti isključivo studenti koji imaju uvjet za potpis, tj. imaju potpis u indeksu.
NA ISPIT OBAVEZNO PONIJETI INDEKS.

- 19:23 - Komentari (0) - Isprintaj - #

četvrtak, 13.06.2013.

PN/PTJM ponovljeni kolokvij 10/11.06.13.

PN - ponovljeni kolokvij 10/11.06.13.

Batinović Jurica 3
Bego Karla 1
Bitunjac Leo 2
Caktaš ante 1
Čobo Dino 1
Dedo Mihael 1
Delić Marin 1
Erak Lovre 3
Fistonić Nikola 2
Ivanović Ante 1
Jelić Marija 3
Kaselj Želimir 1
Krivić Krešimir 3
Lokas Jerko 1
Lukić Robert 1
Mazić Vjekoslav 1
Perić Krešimir 1
Pivac Martina 2
Rinčić Denis 3
Rogošić Mijo 1
Sačer Karolina 1
Silić Slavko 1
Surjan Petar 1
Šimunović Tomislav 1
Ukić Duje 5
Žuvić Frane 1


PTJM - ponovljeni kolokvij 10.06.13.

Perišić Jelena 1
Kirigin Karolina 1
Guteša Nella 1
Biuk Tanja 1
Aničić Vedrana 1
Grgat Maja 1
Šanjić Mario 1


Uvid u kolokvij petak 13.06.13. od 0800 do 0845 (Pomorski fakultet; Z. Frankopanska 38)

S. Galić

- 09:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 11.06.2013.

Rezultati ispita iz Osnova plovidbe PM-razlikovni (08/06/2013)

Zadovoljili (PM)

Bošković Nikolina
Božić Jandrić Anamarija
Buble Katarina
Burazer Ana-Maria
Drušković Ivan
Dubravčić Andrea
Glavaš Ana
Jureško Simona
Jurković Kata
Kovačić Martina
Lukač Daniela
Lušić Antonija
Medak Mirjana
Mikelić Duje
Nikolić Eni
Plazonić Anela
Puljezević Antonela
Raboteg Marija
Rade Anamarija
Rančić Barbara
Šteta Ivana
Šušnjara Barbara
Tocilj Nikolina
Tomić Marta
Tudor Luka
Veža Tina
Vrdoljak Ana Marija
Zeljković Ana Marija
Žeravica Anna Maria
Žuljević Mario
Žure Duje

Frigan ? Daniela
Oreč ? Elizabeta
Vuković ? Domagoj
Maleš ? Klara
Maleš ? Ida


? Javiti se u terminu konzultacija prof. Lušiću. Termin za uvid (smjer PM) utorak 11.06. od 9:40 do 10:30 (Zrinsko F).

Novi termin ispita je za PM četvrtak 13.6. u 13:00 (BGŠ)
Uvjet za izlazak na ispit potpis u indeksu.

- 00:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 08.06.2013.

Rezultati ispita iz Osnova plovidbe-razlikovni (08/06/2013)

Zadovoljili (PN)
Abramović Slaven
Ančić Frane
Baković Marko
Balić Josip
Barač Luka
Barač Stipe
Bartolović Josip
Bradarić Jakov
Brnić Božo
Budimlić Marko
Cassano Francis
Čagalj Miro
Ćurić Ivan
Duvnjak Marin
Grgić Sony
Gudić Pave
Janković Kata
Jeličić Ivan
Klarić Kukuz Marko
Knežević Ivica
Koludrović Dinko
Krolo Duje
Laušić Marin
Lerotić Mirko Bor
Ljubić Dino
Martinović Ivan
Mateta Boris
Obradović Dino
Palavra Vedran
Pocrnja Josip
Roglić Nikola
Rozga Luka
Rubelj Božo
Tolj Ivan
Tominić Ivan
Varin Leo
Vlahović Ana
Vujević Ivan
Zoković Mate

Barišić Duje?
Divić Ana?
Siničić Mateo?
Žanko Ante?
Perišić Dinko ?
Ivanac Marko ?
Ćoran Joško ?
Gjurašin Andro ?


? Javiti se u terminu konzultacija
Termin za uvid i potpise (smjer PN) četvrtak 13.06. od 1130 do 1430 (Zrinsko F).

Novi termin za ispit (smjer PN) petak 14.06. u 1330 (BGŠ).
Uvjet za izlazak na ispit potpis u indeksu.

Z.Lušić

- 22:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 04.06.2013.

Rezultati II. kolokvija iz AN (PN i PTJM) održanog dana 03.06.13. i 04.06.13.

PN II. kolokvij

Bašković Antonio -5
Bitunjac Leo 1
Bugarin Nenad -3
Caktaš Ante 1
Čobo Dino 1
Dedo Mihael 1
Džanko Nikola 5
Erak Lovre 1
Jašarević Jasmin 5
Jurjević Petar 1
Kaselj Želimir 1
Kruljac Marko 5
Lokas Jerko 1
Matasić Branimir 1
Očašić Nikola 1
Orlić Antonio 2
Poljak Toni 3
Pritišanac Tin 2
Radomilja Ante 2
Rinčić Denis 1
Sačer Karolina 1
Sučić Josip 3
Šimić Dinko 4
Štrbe Matej 1
Ukić Duje 1
Vidović Luka 2
Vrljičak Tin 1
Vuković Paulo 2


PTJM II. kolokvij

Aničić Vedrana 1
Čorić Maja 1
Lončar Kristina 2
Roso Ivan -5
Šanjić Mario 1
Tomić Zvonimir 1


Uvid u kolokvij 05.06.13. u 12:00 Pomorski Fakultet (Z. frankopanska 38)


S. Galić

- 21:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 03.06.2013.

Nadoknada vježbi iz kolegija Astronomska navigacija - PM

Nadoknada vježbi iz kolegija Astronomska navigacija (Pomorski menadžment) održati će se prema slijedećem rasporedu:
I grupa - utorak, 04. lipnja 2013. u 1300 sati - HHI.
II grupa - utorak, 04. lipnja 2013. u 1440 sati - HHI.

D.Pušić wave

- 20:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se