Konzultacije iz Terestričke navigacije

srijeda, 14.02.2018.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ TN ODRŽANOG DANA 13.02.18.

ZADACI:

Ančić Frane 1
Bajić Josipa 1
Bajkuša Stjepan 1
Bakota Duje Ivan 2
Barčot Ivan -2
Begović Petar 1
Bitunjac Luka 2
Blajić Mario 1
Bralić Kristian 1
Breški Filip 1
Brkljača Josip 2
Buličić Zvonimir -2
Čulin Ante 1
Ćatipović Tomislav 2
Ćuirković Dominik 3
Donkić Ante 2
Jagnjić Dominik 2
Kerum Krešimir 2
Knežević Domagoj 2
Kos Karlo 1
Kunac Marin 3
Liber Karlo -2
Ljubičić Ante 2
Marković Silvije -3
Medak Marin -2
Milardović Luka 1
Mioč Ivica 1
Mlikotić Toni 2
Nižetić Lovre 1
Pavić Mislav 2
Perica Toni 2
Pierov Mateo 1
Radalj Dinko 1
Radojković Julio 1
Radonić Duje 1
Rajić Toni 2
Sekelez Petar 1
Školjarev Marko 1
Torić Pavao 1
Urlić Dino 1
Vuletić Luka 1


KARTE:

Aglić Duje 1
Bajkuša Stjepan -2
Blajić Mario 2
Breški Filip 1
Ćurković Dominik 2
Gustin Šime -2
Kaštelančić Tonći -2
Kos Karlo 2
Krolo Damir -2
Kunac Marin 1
Liber Karlo 2
Ljubičić Antonio -2
Manenica Ante -2
Matijević Denis 2
Milardović Luka 1
Nižetić Lovre 2
Pavić Mislav 1
Perišić Marino 1
Pierov Mateo 1
Sekelez Petar 1
Tokić Mislav 1
Torić Pavao -2
Urlić Dino 2
Zekić Mate 2

Uvid u radove: 15.02.18. u tx = 0845, kabinet 426.
Usmeni: 15.02.18. u tx = 0830, kabinet 410

S. Galić

- 17:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 07.02.2018.

REZULTATI DIJELA ISPITA IZ AN ODRŽANOG DANA 6.2.18.

Domazet Lošo Andrej 1
Galešić Mateo 1
Grubišić Ante 2
Jeramaz Grgo 2
Karmelić Juri 3
Nazlić Bruno 2
Šetka Duško 1
Šitić Sani -2
Županović Matej -2

Usmeni: četvrtak 8.2.18. u 10:00, kabinet 410
Uvid u radove: četvrtak 8.2.18. u 9:30, kabinet 426

S. Galić

- 17:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

srijeda, 31.01.2018.

REZULTATI DIJELA TERESTRIČKE NAVIGACIJE ODRŽANOG DANA 30.01.2018.

ZADACI:
Bajkuša Stjepan 1
Bakota Ivan Duje 1
Barčot Ivan 1
Bilokapić Nikola 2
Buličić Zvonimir 1
Cikojević Toni 2
Cvitković Luka -2
Dasović Stjepan 2
Gavranić Luka 1
Jančić Sandro 2
Kaštelančić Tonći 2
Knežević Domagoj 1
Lacić Mario 2
Mashkarov Veselin 1
Matijević Denis 2
Mlikotić Toni 1
Nižetić Lovre 1
Rossi Renato 2
Šitin Marino 2
Školjarev Marko 1
Topić Ante 2
Torić Pavao 1
Vidović Ljubica 2
Vuletić Luka 1
Zekić Mate 2

KARTE:
Alfirević Mirko 2
Ančić Frane 2
Bajkuša Stjepan 1
Barčot Ivan 2
Cikojević Toni 2
Gustin Šime 1
Jelavić Branimir 1
Knežević Domagoj 2
Kriletić Karlo 2
Krolo Damir 1
Lacić Mario 2
Perišić Marino 1
Rossi Renato 2
Sarić Zvonimir 2
Vuletić Luka 2
Zekić Mate 1

Uvid u radove: 01.02.18. u tx = 0830, kabinet 426
Usmeni: 01.02.18. u tx = 0830, kabinet 410

S. Galić

- 17:56 - Komentari (0) - Isprintaj - #

utorak, 23.01.2018.

III. KOLOKVIJ IZ TN (Siječanj 2018.)

Ponedjeljak 22.01.18.

3. kolokvij:
Alfirević Mirko 2
Cebalo Ante 2
Aleksić Domagoj 4

TN - predispitni rok:
Kaštelančić Tonći 1
Buličić Zvonimir 1
Barčot Ivan 1
Dasović Stjepan 1


Srijeda 24.01.18.

3. Kolokvij:
Bajkuša Stjepan 1
Ercegović Marin 1
Gustin Šime 2
Koludrović Bruno 4
Krolo Damir 2
Manenica Ante 1
Rančić Ivan 2
Sarić Zvonimir -3
Siriščević Marin 1

TN - predispitni rok:
Acalinović Marin 1
Čulin Ante 1
Jančić Sandro 1
Juras Toni 1
Knežević Domagoj 1
Kriletić Karlo 2
Kunac Marin 1
Ljubičić Ante 1
Maslać Ante 1
Mlikotić Toni 1
Perišić Marino 2
Petković Mario 2
Radojković Julio 1
Rajić Toni 1
Rakuljić Jure 2
Sabljić Filip 3
Salečić Ante 2
Tešija Ante -2
Vuletić Luka 1

Četvrtak 25.01.18.

3. Kolokvij:
Bjelopera Kristijan 2
Brkljača Josip 1
Vlahov Stjepan 2
Vranković Ivan 3

TN - predispitni rok:
Berković Ante 2
Bušić Toni 3
Cikojević Toni 1
Cvitković Luka 1
Nižetić Lovre 1
Papak Ante 1
Perica Toni 1
Pivac Duje 1
Radonić Duje 1
Sikirica Ivan -2
Šitin Marino 1
Terze Jere 2
Topić Ante 1
Veselin Mashkarov 1
Vidović Ljubica 1

Uvid u radove: ponedjeljak 29.01.18. u 10:00, kabinet 426.


S. Galić

- 14:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

subota, 20.01.2018.

RASPORED PISANJA III. KOLOKVIJA IZ TN

PONEDJELJAK 22.01.18. u tx = 1350 LT, učionica 602

Acalinović Hrvoje
Aglić Čuvić Duje
Ajduković Matea
Akrap Filip
Aleksić Domagoj
Alfirević Mirko
Bajić Josipa
Bajkuša Stjepan
Bakota Ivan Duje
Barčot Ivan
Batinović Mateo
Berković Ante
Blajić Mario
Buličić Zvonimir
Buljan Filip
Bušić Toni
Buzov Ivan
Cebalo Ante
Ćatipović Tomislav
Ćurić Ivan
Ćurković Dominik
Dasović Stjepan
Domazet Ivan
Bjelopera Kristijan
Cvitkovic Božen
Donkić Ante
Ćatipović Tomislav
Čulin Ante


SRIJEDA 24.01.18. u tx = 0800 LT, učionica 602

Ercegović Marin
Gović Marin
Gracin Gović Roko
Grmoja Hrvoje
Jagnjić Dominik
Jančić Robert
Jelovčić Goran
Juras Toni
Kokan Joško
Kos Karlo
Kovač Ivan
Krečak Josip
Krstičević Marin
Kuščević Josip
Kunac Marin
Liber Karlo
Ljubičić Ante
Manenica Ante
Maslać Ante
Mashkarov Veselin
Medak Marin
Medvidović Luka
Mikelić Ante
Milardović Luka


SRIJEDA 24.01.18. u tx = 1030 LT, učionica 602

Mioč Jurica
Miše Roko
Mlačić Bartul
Mlikotić Toni
Mudnić Karlo
Munivrana Ante
Murat Jakov
Papak Ante
Perica Bruno
Perišić Marino
Petković Mario
Pivac Duje
Polić Dominik
Pupić Stipe
Radalj Dinko
Rajić Toni
Rakuljić Jure
Rančić Ivan
Russo Nikola
Sabljić Filip
Salečić Ante
Silić Mate
Siriščević Marin
Šitun Marin


ČETVRTAK 25.01.18. u tx = 1530 LT, učionica 602

Radonić Duje
Sabljić Filip
Šarić Jere
Škaro Ivan
Škaro Matej
Školjarev Marko
Šolić Dario
Šunjić Mario
Šušnjar Dominik
Terze Jere
Tešija Ante
Tipić Nikola
Topić Ante
Ujdur Tin
Urlić Dino
Veselin Mashkarov
Višić Bartul
Vlahov Stjepan
Vlak Toni
Vranković Ivan
Vučak Jakov
Vujević Ivan
Vukorepa Tomislav
Vuković Leonardo
Žure Tomislav
Župa Ante

Molim studente da se pridržavaju ovog spiska za pisanje kolokvija, a vježbe mogu dolaziti u terminu kako su dolazili i prije.
Oni studenti koji nisu navedeni na ovom spisku, a htjeli bi pisati kolokvij, neka se drže abecednog reda.

S. Galić

- 07:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se