Funčić, Didović, Bojkić, Martedić, Kosir, K.Drndić, Radusin, P.Drndić, Nurkić, Lalić, Tomljanović, Hoxha

MNK BBS NOVI MAROF: Škof, Žugec, Krasnići, Jandrok, Margetić, Petrić, Štorga, Škerbić, Sabolić, Turković, Horvatić, Martan

4:2 Turković (26)
5:2 Lalić (26)
6:2 P.Drndić (31)

Komentar:
Utakmica „starih prijatelja“ počela je u mirnom tonu i svi su igrači djelovali usporeno, osim jednog. Taj jedan je doveo domaćine u vodstvo u trećoj minuti nakon solo prodora. Patrik Drndić 1:0
Nisu se dlanovi gledatelja još ni ohladili, novi je potez Patrika Drndića oduševio iste, sjajan asist na nogu Hoxhe, koji ovakve situacije „ne prašta. Fatos Hoxha 2:0
U sedmoj minuti priliku da se iskaže dobio je i vratar gostiju Škof koji je sjajno obranio jak šut Alena Lalića, dok je na drugoj strani zaprijetio Štorga, no Funčić maestralnom akrobacijom brani svoja vrata.
Osma minuta donosi novi pogodak domaćina. Mlađi Drndić je pronašao Radusina, koji mu loptu ostavlja na devet metara, Patrik Drndić rola svog čuvara i ljevicom pogađa za povećanje vodstva. Kod ovog gola je mogao i golman Škof bolje reagirati. Patrik Drndić 3:0
Tri minute nakon toga prijeti Nurkić, a odmah zatim na četiri gola prednosti domaćine dovodi, tko drugi nego, Patrik Drndić 4:0.
Malu nadu gostima vraća Martedić kojeg je lopta pogodila i promijenila smjer te svladala Funčića. 4:1 Žarko Martedić (ag, 16)
Tim se rezultatom odlazi na odmor.
U nastavak bolje ulaze gosti, koji smanjuju u četvrtoj minuti nastavka nakon
sjajnog prodora i još boljeg udarca Turkovića. Tomislav Turković 4:2
Malo je trajala radost gostiju, jer je na tri razlike vratio Lalić sjajnim udarcem na asistenciju P.Drndića. Alen Lalić 5:2
U nastavku gledamo lagano zatišje da bi u 31. minuti u dvoranu nastao opći kaos. Naime, tada je jednu visoku dijagonalnu loptu Fatosa Hoxhe iskoristio Patrik Drndić tako da je u punom naletu loptu iz „voleja“ poslao u samu „devedesetku“. Uistinu, bio je to potez koji se viđa jednom u životu.
Patrik Drndić 6:2
Nakon tog gola jedni i drugi jednostavno su čekali kraj, pa se do kraja ništa značajnije nije desilo.

IGRAČ UTAKMICE : PATRIK DRNDIĆ

- 20:31 - Komentari (0) - Isprintaj - #