tipci.blog.hr

Create your own banner at mybannermaker.com!

nedjelja, 06.12.2009.

West Ham 0-4 Manchester United

Navijači West Hama su se osjećali i više nego poniženo dok su gledali kako Manchester Untied sa 4:0 deklasira njihov tim, a razočarani su danas bili i navijači Liverpoola jer Redsi nisu uspjeli da slave kod Blackburna.

Iako su na gostovanje kod West Hama stigli osujećeni izostancima većeg broja svojih suigrača, nogometaši Manchester Uniteda su ipak danas odigrali sjajan meč na Upton Parku gdje su domaćeg West Hama deklasirali sa visokih 4:0 i tako se Chelseau primakli na dva boda zaostatka. Domaći su nakon današnje katastrofe ostali na niskom 17. mjestu.Jedna od iznenađujućih vijesti u Engleskoj je jutros bila ta da bi na kraju ove sezone karijeru mogao završiti Paul Scholes koji nije zadovoljan svojim ovosezonskim nastupima. No to će se vjerovatno promijeniti nakon današnjeg sjajnog gola Scholesa koji je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena svoj tim u vodstvo doveo fantastičnim udarcem sa nekih 25 metara.

Mladi Darron Gibson je u utorak sa dva gola vodio United do polufinala Carling kupa, a danas se još jednom u strijelce upisao u 61. minuti. Klasični kontra napad Vragova je naprijed povukao Ryan Giggs koji je potom pronašao Gibsona, a ovaj još jednim fantastičnim pogotkom doveo tim sa Old Trafforda do prednosti od 2:0 i najavio rasulo domaćih.Potpuno pucanje Čekićara se desilo samo za jedan minut jer su dva gola na gotovo identične načine primili u 71. i 72. minuti. Prvo je Anderson sa lijeve strane na petercu domaćih pronašao usamljenog Antonija Valenciju koji povećava na 3:0, a samo minut kasnije je Valencija preslikanim pasom sa desne strane na petercu pronašao Waynea Rooneya koji bez puno muke postavlja konačnih 4:0.