ponedjeljak, 01.10.2012.

misli okrenute kupu

OMLADINAC NG - SLAVONAC B = 2:0 (Knežević, Ergotić)

OMLADINAC NG - Sudić, Leutarević (od 75. Andrijević), Blažević (od 46. Markić) Jurić ( od 70 Ivešić), Lekić, Matijević (cap), Veverec, Markovinović, Knežević, Tukara ( od 65. Kokanović), Ergotić ( od 70. Babić)

... utakmica odigrana u prijateljskom ozračju bez ijednog grubljeg starta i ijednoga kartona, domaćini nesto konkretniji ali teren stvarno loš i težak za igru pa je nemoguće kontrolirati loptu a od dugih lopti nema ništa sve ode u bunar kako bi se reklo po narodni, strijelci su bili Knežević i Ergotić, Knežević na samome kraju prvog poluvremena lomi stopera prolazi kraj njega i rutinirano kraj golmana zabija za 1:0, u drugom poluvremenu nakon sjajne asistencije Leutarevića Ergotić zakucava loptu u mrežu za konačnih ali zasluženih 2:0 domaćina, nema se o ovoj pobjedi puno pisati, nije to bila neka utakmica za pamćenje ali bodovi su tu i to je najbitnije, mi se sada okrećemo moža i najvažnijoj utakmici ove sezone, u goste nam dolazi Zadrugar iz susjednih Oprisavaca, derbi općine, nismo zaboravili onih 5:1 od nedavno, uprava ima visoke ambicije što se tiče kupa i žele skalp Zadrugara, oni su zasada broj 1 u općini ali već nakon srijede može se govoriti drugačije, trebat će dati sve od sebe, to je jedina ekipa koja je porazila trenera Radovanovića kod kuće, dakako bila je to prijateljska ali poraz je poraz, 0:2 strijelci su bili Mađarević kojeg ovoga puta neće biti zbog loma ruke i Biondić, nama je došlo još jedno pojačanje, nekada napadač Croatie Đakovo, igrao je i u inozemstvu, nadamo se da će se papiri riješiti do srijede kada bi mogao imati debi, riječ je o Danijelu Petriću koji će nam sigurno pomoći u daljnjem natjecanju kako u kupu tako i prvenstvu ...

- 16:02 - Komentari (19) - Isprintaj - #