28.08.2005., nedjelja

To treba "provozati"! :)

- 13:46 - Komentari (6) - Isprintaj - #

"Osveta" Dinama!

Dinamo je u šestom kolu ubilježio petu pobjedu i sasvim zasluženo sada drži vrh ljestvice. "Modri" su u Koprivnicu otputovali željni "osvete" nakon što ih je Belupo u posljednjem kolu prošlogodišnje Lige 12 porazom gurnuo u Ligu za ostanak. Bodreni glasnom podrškom od oko 500-injak BBB-a, Dinamo je bolje krenuo, no pravo uzbuđenje došlo je u 28. minuti kada Karabogdan u sumnjivoj situaciji pada u 16-ercu gostiju, no sudac se nije oglasio.

U samom finišu prvog dijela ipak pogodak gostiju. Ivan Bošnjak opalio je sa 16 metara i svladao domaćeg vratara, da bi u nastavku Da Silva izborio jedan prekršaj i onda sam izveo slobodni udarac za 2:0 u 70. minuti, čime je pitanje pobjednika bilo riješeno.

- 13:38 - Komentari (3) - Isprintaj - #

Djevojka dana...

- 13:36 - Komentari (1) - Isprintaj - #

27.08.2005., subota

Jeste li se ikad upitali što se desilo sa Disneyevim junacima i zašto ih više nema na našim ekranima???

Najnovija novotarija specijaliziranih proizvođača prezervativa za ljubimce

Otkako je čovjek pripitomio psa, vlasnici imaju problema sa seksualnim nagonom svojih ljubimaca. Otkako je novac pripitomio čovjeka, postoji problem pronalaženja novih bedastoća koje se mogu nuditi na tržištu.

Zbrojite 2 i 2 i eto vam psećih kondoma! Lukavi trgovci čitavu su akciju uzimanja para naivnim vlasnicima pasa zamaskirali u akciju spašavanja psećih genitalija. Kao, em ih kastriraju, em kujama vade jajnike... Genijalna dosjetka, morate priznati.

- 15:18 - Komentari (0) - Isprintaj - #

23.08.2005., utorak

Djevojka današnjeg dana :) ...

- 18:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Porsche kao napojnica!

Švedska konobarica toliko je oduševila gosta da joj je on umjesto 'tringlta' ostavio - Porsche 924.

Gost jednog švedskog restorana bio je toliko zadovoljan večerom i poslugom da je nakon plaćanja računa ostavio svog Porschea kao napojnicu mladoj konobarici! Iako se ne radi o nekom najnovijem i bijesnom modelu, već o Porscheu 924 koji sada vrijedi oko 1000 eura, konobarica je bila više nego šokirana nagradom.

Nova 19-godišnja vlasnica komentirala je kako joj je sve u početku izgledalo kao šala te da nije mogla vjerovati u vrijednu napojnicu tim više što joj se gost uopće nije nabacivao. "Bio je izrazito drag i uljudan" - pojasnila je oduševljena konobarica. Gost, koji je želio ostat anoniman, svoju je neobičnu odluku pojasnio rekavši "kako je u njezinim očima vidio anđela". Dobra pouka za sve ugostitelje.

- 18:32 - Komentari (1) - Isprintaj - #

21.08.2005., nedjelja

Dinamo na vrhu

Nogometaši Dinama su nakon više od godinu dana "apstinencije" ponovno zasjeli na prvo mjesto 1. HNL. U Maksimiru su svladali dosadašnjeg lidera Varteks s 1:0.

Zagrebački Dinamo predvodi 1. HNL. Nakon pobjede nad Varteksom, Dinamo je prvoplasirana momčad lige i s obzirom na snagu, trebali bi se još dugo tamo zadržati.

Dinamo je u Maksimiru pred 20 tisuća gledatelja pobijedio Varteks 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Cesar u 12. minuti nakon što je dobro reagirao na nabacivanje Eduarda Da Silve.

U prvom poluvremenu Dinamo je imao mnoštvo prilika koje nije uspio pretvoriti u pogodak. "Modri" su od prve minute odigrali u super brzom tempu, koji se rijetko viđao proteklih sezona u našim ligama.

Drugo poluvrijeme se Varteks stabilizirao te je imao čak i inicijativu u nekim dijelovima susreta, ali nije uspio izjednačiti rezultat.

U svakom slučaju, zaslužena pobjeda Dinama i povratak na čelnu poziciju 1. HNL.

- 17:54 - Komentari (3) - Isprintaj - #