Urednici bloga:

Neno Žordić
Sara Žordić

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Pogledajte na youtube-u golove sa svih utakmica Limača NK Lomnice i golove sa zadnje utakmice Starijih Pionira,kliknite na ovaj tekst ukoliko želite pogledati

Sudac: autoritativno

NK TUROPOLJE – NK LOMNICA 1 : 2 ( 0 : 1)

NK LOMNICA
Pogledić J 7,5
Stepanić Ivek 7,5 , Petrović L. 7,5 , Petrović I. 7,5, Lektorić 7
Šoštarec 7 , Pogledić F. 7,5 , Bulat 7 , Pejić 7 ( od 58 min ,Smolković 6,5)
Jančić 7 , Stepanić Ivica 7
Strijelci
0:1 Stepanić Ivica , 26 min , 0: 2 Jančić , 81 min , 1 : 2 , 90 min

Igrač utakmice: Pogledić Joža.

Pobjednički niz se nastavlja
Ovo izgleda više nije slučajnost . Lomnica pobjeđuje iz utakmice u utakmicu . Nakon dva poraza i jedne neriješene utakmice dečki su ostvarili pet pobjeda za redom ( tri u prvenstvu i dvije prijateljske). Jako je izgledno da se Lomnica pretvara iz gubitničke u pobjedničku ekipu .
Moram priznati da danas nije bilo tako jednostavno , nismo bili kompletni ,falila su čak četvorica iz prošle utakmice ( još jedan dokaz da nema nezamjenjivih).
U samom početku utakmice imamo preko Jančića i Stepanića tri dobre prilike za gol ,nažalost mreža domaće ekipe se ne trese .
Domaćin , bez obzira na trenutno stanje tablice je sasvim solidna ekipa koja zna stvoriti šansu ali ne zna zabiti gol. Umjesto u gol oni su loptom sjekli šumu iza gola . Ono što je prošlo polovio je naš golman Joža .
Teče dvadeset šesta minuta kad dobro loptu Jančića majstorski u gol posprema Stepanić Ivica. Domaćin sad nešto pokušava ali teško je prolazi našu zadnju liniju na čelu sa braćom Petrović. Uz nekoliko solidnih prilika najbolju priliku za nas promašuje Jančić kad je prešao sve , nekolicinu igrača , golmana a onda na kraju sve zabrlja. Devet minuta prije kraja ipak opravdava naslov velikog napadača i povisuje rezultat .
Domaćin postiže počasni pogodak u zadnjim trenucima utakmice.
Nažalost sad smo dva kola slobodni a onda dolaze utakmice protiv ekipa iz gornjeg dijela tablice.

16.04.2011
NK LOMNICA – NK TUROPOLJAC 5 : 4 ( 3 : 0)

Teren: Perfektan

1:0 ,12 min Jančić , 2 : 0 ,15 min Smolković , 3 : 0 , 29 min Jurešić , 3 : 1 , 58 min
3 : 2 , 61 min , 4 : 2 74 min Jančić , 4 : 3 ,80 min , 4 : 4, 85 min , 5 : 4 90 min Jančić

Već u 30 minuti Lomnica trpa tri komada . Lomnica ima igru , stvara šanse ,izgledne , stopostotne . Dečki iz Kuća samo sa devet igraća već su se predali , postaju umorni i bezvoljni , najradije bi da utakmica završi , da se ide doma . Lomičani su posebna priča , oni trče svi se pretvaraju u napadače , niko više ne igra obranu , sve se daje za napad . Golman Kuća čuda stvara , naravno u tome mu pomažu naši dečki kad nekoliko puta ne koriste stopostotne prilike. U promašajima prednjače Pogi , Mac , Sandro , Nikola.
Danas je ekipa fulala za tri utakmice. Dva puta su se Kučani vratili u život , pet minuta prije kraja imaju jedan bod i priliku za tri boda ali na sreću naš Golman Pogledić spašava,
Vidi Jančić da je vrag odnio šalu i uzima stvari u svoje ruke prvo pogađa prečku a u devedesetoj minuti u zadnjim sekundama zabija gol iz nemoguće situacije , jako iskosa sa desne strane.
Korektna ekipa iz Kuća zaslužila je bod , zaslužili su kazniti u ovoj utakmici prepotentnu ekipu domaćina . Nadam se da su dečki izvukli pouku .

Sudac: pravi

NK VATROGASAC – NK LOMNICA 3 : 8 ( 1 : 4)

11. Stepanić I 7

0:1 Jančić 10 min , 0:2 Jančić 15 min, 0: 3 Jančić 22 min , 0 : 4 Stepanić 28 min ,1 : 4 32 min , 1 :5 Šoštarec 49 min , 1 : 6 Stepanić Ivek , 1 : 7 Jančić 58 min , 2 : 7 63 min , 3 :7 65 min , 3 :8 Stepanić Ivek 86 min

Igrać utakmice: Jančić

Nakon odlične utakmice iz prošlog kola protiv prvoplasiranog Lukavca ( čujem da se petorici Lukavčana još vrti od ringišpira Stjepana Bulata kod drugog gola) , danas je Lomnica bila gost Vatrogascu iz Kobilića .
Nisam očekivao ovako veliku rezultatsku razliku jer nismo bili kompletni , nije bilo Lektorića i našeg najboljeg igrača iz prošle utakmice Jurešića .
Utakmica počinje , nema daška vjetra ali u vjetar se pretvara naš napadač Jančić i iz vjetra nastaje bura zvana "4 gola i dvije asistencije" ( to je njegova realizacija u ovoj utakmici). Stvara se rezultatska razlika tako da utakmicu možemo mirno privesti kraju.
Zabio je Jančić prekrasan gol škaricama , nažalost iz zaleđa.
Nije samo Jančić prevaga. Obrana na čelu sa kapetanom Petrović Ivanom djeluje jako sigurno i uigrano ,vezni red lepršavo, rastrčano i nadasve efikasno.
Neću puno komentirati , rezultat sve govori .Na kraju želim zahvaliti dečkima na lijepoj i efikasnoj utakmici , tako da je moja malenkost mogla mirno i bez nervoze pratiti utakmicu .

IZVJEŠTAJ I SLIKE: Vinko Dijanežević

Nažalost,limači i pioniri nisu bili uspješni kao naši juniori.
Limači su doma nadigrani od Velike Mlake. Rezultat : 1-14 .
Pioniri su gostovali u susjednoj Meštrici.Došlo ih je nažalost samo 8 tako da i nisu mogli polučiti neki rezultat osim poraza.Rezultat 1:8.