Urednici bloga:

Neno Žordić
Sara Žordić

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Pogledajte na youtube-u golove sa svih utakmica Limača NK Lomnice i golove sa zadnje utakmice Starijih Pionira,kliknite na ovaj tekst ukoliko želite pogledati

Juniori - Sava SH - nk lomnica 2:1

26.03.2011 13 KOLO SAVA -LOMNICA 2 : 1 ( 0:0 ) .Pogledić , .Stepanić , Petrović I. ,Radić , Šoštarec M. Šoštarec N , Pogledić , Jurešić , Grlić Janćić Strijelac :Jurešić Desetorici hrabrih gore navedenih ,treba čestitati na požrtvovnosti za svoj klub. DESET. Bilo nas je samo deset. Kako je opće poznato da se nogomet igra sa 11 igraća zna se da je jedan igrač manje i to cijelu utakmicu veliki hendikep. Prvi dio utakmice stvorili smo neke šanse , nismo zabili .Brojčano jači domaćin također nije iskoristio svoje prilike ,nešto je otišlo kraj gola , nešto je Pogledić izvrsno obranio. Počinje drugo poluvrijeme , naši su dečki sve umorniji , teren je težak za trčanje i za igru , lopta odskače ,teško se kontrolira. Ipak još uvijek smo ravnopravni , polu prilika ima jedna i druga ekipa. Teče 60 minuta kad primamo prvi gol , nesretno direktno iz kornera , peh našeg golmana ali nema ljutnje to je još samo jedno iskustvo više . Pokušavamo izjednačiti i na našu veliku radost uspijevamo u tome kad desetak minuta prije naš kapetan Jurešić odmjerenim udarcem sa 18 metara neobranjiva gađa donji desni kut protivničkog gola. Umjesto da sad zatvorimo igru i pokušamo zadržati vrijedan bod mi želimo više , želimo sva tri boda ,želimo pobjedu. Čorak ,jer tri minute prije kraja primamo desne strane malo iskosa ,moram pohvaliti domaćine lijepi gol . Na kraju mogao je sudac ali nije dosuditi kazneni udarac za nas u zadnjoj minuti. To je bila jedina greška inače odličnog suca. Na kraju želim reči da smo mi odlična ekipa , šteta što nas je malo jer već drugu utakmicu igramo sa deset igraća. Prvu smo u kupu isto sa desetoricom izgubili u Mraclinu 1 : 0 Nadam se da je ovo bilo zadnji put kad je ekipa bila brojčano slabija.