Urednici bloga:

Neno Žordić
Sara Žordić

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Pogledajte na youtube-u golove sa svih utakmica Limača NK Lomnice i golove sa zadnje utakmice Starijih Pionira,kliknite na ovaj tekst ukoliko želite pogledati

LIMAČI 11.KOLO: NK RUGVICA-NK LOMNICA 6-1

Priča ide ovako: Vaši stalni izvjestitelji-fotoreporteri bili su spriječeni i nisu prisustovali posljedjoj utakmici jesenskog dijela sezone.
To znaći da sa zadnje utakmice neće biti izvještaja i što je još tužnije(za večinu) –neće biti slika.
Ali kakva bi to bila dječja priča koja bi na kraju imala tako tužan završetak !!!
U svakoj dobroj priči kad stvari krenu po zlu,pojavljuje se junak koji ispravlja sve kaj ne valja u toj priči i istoj daje - sretan kraj !!!
Zato smo i mi u svoju priču odlučili staviti jednog super-junaka.
Taj junak nije SuperMen niti BetMen.
Nije on niti Harry Potter, a nije niti Čovjek Pauk.
Naš junak je superjednostavan I superjednostavnog imena: ČOVJEK-koji vozi kamijon.
I na kraju da ne duljimo i da još više ne zakompliciramo privedimo ovu priču k sretnom kraju.
Dakle,naš ČOVJEK-koji vozi kamijon je sparkiral svoj veliki žuti kiper,i zel svoju malu črnu Cordobu i kao nekoč Simbad,na pučinu,otisnuo se on put Rugvice.
I evo kaj nam je ČOVJEK-koji vozi kamijon napisal i narisal na tom putovanju:

Posljednja utakmica ovogodišnjeg dijela sezone-čorak za naše limače.
Vrijeme jako hladno i vjetrovito,teren raven užasu.
Nastup je bio u vrlo oslabljenom sastavu. Razlog-nepoznat,
Poveli smo dio prstića da možemo reguralno završit ovaj dio sezone.
Bili smo svjesni da ovako oslabljeni nemamo kaj tražit u gostima.
Krenuli smo zadovoljavajuće dobro,čvrsto,ima akcije i kad ono goooool za nas-i to naš obrambenjak Arapović na svoju nepoznatu fintu progurao im je loptu u gol.
Totalna euforija i zadovoljstvo .
Pero nam daje nadu da bi moglo i dobro završit,a kad ono vrlo brzo dolazi otrežnjenje.
Zabijaju nam gol.
Brzo za tim i drugi.Totalni šok.
Dolazi poluvrijeme. Trener i mi ih bodrimo , al u drugom dijelu još veći šok.
Dali su nam još četiri komada,klinci su se totalno izgubili i više niko nije znao di treba stajat na poziciji.
Al kaj se može,to je samo igra.
A nada i dalje postoji. Bit će bolje u drugom dijelu sezone.
Suđenje je bilo korektno,navijači također.

Igrali su: Arapović Perica,Jančić Zvonimir,Glad Mišel,Trumbetaš Sven,Pogledić Karlo,Trumbetaš Josip,Barić Hrvoje, Šoštarec Domagoj, Nišević Marko te prstići Nišević Dean,Dijanežević Borna i Draženović Lovro.

STRIJELCI ZA NK LOMNICU: Ivan Žordić i Domagoj Šoštarec

NK LOMNICA: MIŠEL GLAD,HRVOJE MATIĆ,KARLO POGLEDIĆ,DOMAGOJ ŠOŠTAREC,HRVOJE BARIĆ,KARLA DRAŽENOVIĆ,MARKO NIŠEVIĆ, DEAN NIŠEVIĆ,SVEN TRUMBETAŠ,ZVONIMIR JANČIĆ,IVAN ŽORDIĆ

TRENER: Krešimir Ačkar

Bila je ovo posljednja utakmica ove sezone na našoj Makuni (što se tiče limača).Ugođaj je danas bio prekrasan .Četrdesetak gledaoca
(I Lomičana I Goričana) došlo je uživati u iskrenom i ničim opterečenom nogometu.I mislim da su na kraju utakmice svi bili zadovoljni prikazanom igrom (o.k.-neki više,neki manje).Do današnje utakmice naši limači bili su na 0 bodova.Međutim već prošle subote igrom u Dugom Selu nagovjestili su naši limači da to baš I nije realno stanje i da uskoro u Lomnicu stižu vedriji dani.A današnja utakmica bila je i potvrda tog nagovještaja.Krenula je danas NK LOMNICA kao uragan i već nakon samo nekoliko minuta igre bacila “šljakere” na koljena!!!1:0 za Lomnicu –neopisivu radost naših limača i njihovih navijača.Do kraja poluvremena bilo je još nekoliko dobrih poteza i proigravanja I ono kaj je najvažnije-nije bilo panike u obrani I bespotrebnog kompliciranja u napadu.prvi put ove sezone izdržali smo pritisak i na poluvrijeme otišli sa vodstvom od 1:0.drugo poluvrijeme-druga slika.Većina igre odvija se pred našim golom,a panika I bespotrebno kompliciranje jedina su obilježja naše igre.No,i unatoč,stalnom pritisku NK RADNIKA I našoj nepovezanoj igri mi smo ta ekipa koja zabija gol!!!2:0 za Lomnicu!!!E to još nismo diživjeli ove sezone.I onda kad je većina nas počela slaviti prvu ovosezonsku pobjedu,stiže preokret: