čestitke za najmlađe na današnjem remiju,naravno čestitke i trenerima,pozdrav svim navijačicama i navijačima

avatar

20.03.2010. (10:47)    -   -   -   -

• Prpić

I 2002. i 2000. izgubili su u prvom dijelu prvenstva velikim rezultatom a sada su ostvarili remi. I jedni i drugi su bili bolji. NAPREDAK (ne onaj iz Kruševca).
    2000. je imalo su 3 do 4 čiste prilike za gol a suparnik jednu. Vjerujem da će vezni red (Šime izvrstan) i napad pokazati više u predstojećim utakmicama jer im je po ovom vjetru i dosta lošem terenu (samo naizgled dobar) uistinu bilo jako teško kontrolirati loptu. Krnja, izvrsnog refleksa, spriječio pogodak; još samo neka nauči "izaći"na loptu....

avatar

20.03.2010. (18:58)    -   -   -   -

• Prpić

2000 fan
    tvoj sin nije iz 2000. godišta a još manje si fan - znao bi da imam sina i u 2000. koji igra u napadu ili na boku. Ti si samo mala, ljubomorna kreatura čji napredak 2000. godišta i bilo kojeg djeteta, ako nije tvoje, biva crvena krpa u oćima - pazi na gastritis i srce.

Prvo poluvrijeme kadeti vode protiv Rudeša 1:0, a mlađi pioniri ('97.) drže protiv Trešnjevke 0:0 15 minuta prije kraja.