Komentari

pepa.blog.hr

Dodaj komentar (15)

Marketing


 • Zauzeti

  Želim Ti obilje uspjeha i sreće u 2010.

  avatar

  31.12.2009. (10:36)    -   -   -   -  

 • Betty

  I tebi sretna nova godina. :*

  avatar

  01.01.2010. (23:01)    -   -   -   -  

 • grešnica i vila

  Sretna ti nova...Nadam se da si je bolje dočekala nego ja

  avatar

  03.01.2010. (13:50)    -   -   -   -  

 • Euro

  nadam se da si se dobro provela..

  avatar

  08.01.2010. (11:33)    -   -   -   -  

 • krvava meri.

  sretna ti Nova godina :)
  prvi puta sam ovdje i sviđa mi se blog.
  i jako volim ime Luna:)

  avatar

  08.01.2010. (21:21)    -   -   -   -  

 • mis nikakve šanse.

  nadam se da je i dočekana tako ;)

  pozdrav, i sve naj :))

  avatar

  09.01.2010. (19:52)    -   -   -   -  

 • smisaozivota42

  Sretan početak nove godine:)

  avatar

  15.01.2010. (16:36)    -   -   -   -  

 • miss t.

  Sretna nova godina :). Nadam se da si proslavila kako treba :D

  avatar

  17.01.2010. (21:07)    -   -   -   -  

 • Uhvati ritam

  eto, pridružit ću se i ja čestitkama, iako je prošlo dulje vrime, i čini se da nisi jedina koja nije baš aktivna isto tu :(( sve poznato XD hehe pozdravljam

  avatar

  24.01.2010. (17:07)    -   -   -   -  

 • Madame.B

  sve najbolje...disi ti :)
  ja s evratila :)

  ljubim:)

  avatar

  30.01.2010. (12:34)    -   -   -   -  

 • Krejziblondita

  O, ni tebe nema dugo, odmah mi je lakše sad. :D
  Pusu šaljem!

  avatar

  31.01.2010. (14:25)    -   -   -   -  

 • eŁŁen.sUnsHine.ŁoVe.

  novo
  :P

  avatar

  31.01.2010. (19:22)    -   -   -   -  

 • Sunčicaa

  Kad se vratiš, svrati ;)

  Sve najbolje. ^^

  avatar

  04.02.2010. (16:32)    -   -   -   -  

 • Aventin.

  tu si? nisi?

  avatar

  24.02.2010. (22:11)    -   -   -   -  

 • Stojković Branko, BJELOVA

  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE U GRADU BJELOVARU

  Grad Bjelovar nitko ne posječuje
  ---------------------------------------------
  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE

  Ovih dana promatram naš grad Bjelovar koji nitko ne posječuje za vrijeme ljetne sezone. Grad svakog dana ne posjeti ni desetak turista koji bi došli na izlet. Uglavnom u večernjim satima ulice su puste i nema ljudi na njima. Mi možda jesmo veliki grad ali smo totalno zabačena sredina. Nema organiziranih turističkih grupa ili individualnih gostiju, a kamoli učeničkih eskurzija. Bjelovar je po svojoj kulturnoj povijesti bogat starim građevinama. Ta hrvatska baština u stvari leži zapuštena. Mnoge barokne zgrade i njihove fasade su se osule.

  Imamo turističku zajednicu, odnosno turističku agencije koja ništa ne radi. Koje ne organiziraju ni turistički posjet našem gradu. Bjelovar nema nikakvih kulturnih sadržaja. I nemamo (kao) što ponuditi. Da se ne govori kako imamo lijepi okoliš i krajolik, naprimjer "Bilogoru", koja bi trebala biti zaštičena - kao lijepi park prirode. Upravo to bi moglo privuči goste. Od dobro osmišljenih izleta u prirodu i posjeta izvora pitkih voda. No turistička agencija ne nudi ništa stranim gostima. Tako grad je postao mrtav i nema se što vidjeti. Mladi uglavnom sjene po caffićima i na terasama su, drugi mladi koji nemaju novaca sjede u parkovima.

  Iako imamo našeg ministar turizma Damira Bajsa, koji je iz Bjelovara, mi nemamo nikakvih programa, nego smo ostali na marginama, bez uključenih destinacija. Tako umjesto da strani turisti nešto nauče o našem gradu, mi nemamo tako koristi i priljeva novaca od turizma. Pita se. Tko je za to kriv? Što mi nemamo odlične promocije. Na taj način nam se ni gospodarstvo ne razvija, kao i ni življenje. Zar smo tako zatucani i zaostali? Politika koja se vodi u potpunosti je promašena. Umjesto dobre zabave, ljudi vegetiraju i neznaju kuda će sami sa sobom. Vrijedno je razmisliti o ovome tekstu i svemu i zaokružiti ovu priču.

  Ja mislim da mi imamo što ponuditi i da možemo stvoriti atrakciju - sredinu ljepote. A mi nemamo čak ni turističke novinare koji bi pisali i reklamirali naš grad i Hrvatsku. Bjelovar i okolica nekada su bili poznati po proizvodnji zdrave hrane. Nikada tako nije bila mrtva ljetna sezona u Bjelovaru. Mislim, da je to uzrok krize i što mnogi ljudi nerade i nemaju nikakva financijska primanja. Socijalni život građana postao je sve gori i gori. Naša Bjelovarsko-bilogorska županija sastoji se od pet gradova i osamnaest općina, u kojima je isto stanje - sve je to zato - što imamo potpuno nesposobne ljude u politici, odnosna na vlasti.

  BJELOVAR / CROATIJA
  11. srpanj 2010.
  HRVATSKI POKRET "ŠTIT"
  Branko Stojković
  brankostojkovic152@yahoo.com

  avatar

  15.07.2010. (13:39)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se