Komentari

taylorfanblog.blog.hr

Dodaj komentar (7)

Marketing


 • ~ Sophia Bush Web ~

  Scanovi mi se posebno sviđaju.
  Lijepa je.
  Prefora je ovaj sesir.
  Pusa

  avatar

  17.08.2009. (22:06)    -   -   -   -  

 • Hsm I Fan Blog

  Prelijepa Taylor
  =)

  avatar

  17.08.2009. (22:26)    -   -   -   -  

 • Ashley M Tisdale

  Ajmee stvarno je preedivna na VMA < 33

  avatar

  18.08.2009. (00:05)    -   -   -   -  

 • Vanessa Fan

  dvinaaaa :==

  avatar

  18.08.2009. (02:03)    -   -   -   -  

 • ~ Sophia Bush Web ~

  Javljam za novi post.
  Ljubim.

  avatar

  18.08.2009. (13:55)    -   -   -   -  

 • MISS-SELENA #1 Online Fan Site

  Predivna na slikama za VMA :D
  Novo kod mene

  avatar

  20.08.2009. (22:44)    -   -   -   -  

 • ŠTIT ime Pravde

  VEĆ TREĆI PUT OBNAVLJA SE PARTIZANSKO SPOMEN

  GROBLJE U PARKU „BORIK“  IAKO KOMUNIZAM VIŠE NE POSTOJI, GRADSKA UPRAVA

  GRADA BJELOVARA USKRSAVA PARTIZANE  Dok troši se novac građana na uljepšavanje bivšeg komunističko-partizanskog groblja, građani žive bez posla i u neimaštini. Kraj svih poduzeća koja su nestala, mi Bjelovarčani ne sjećamo se kad je koja firma otvorena. Uglavnom, svi su masovno nezaposleni, ali nitko se i ne budi – da hoće raditi. Sve više ima prosjačenja po gradu i sve više onih (ima) koji kopaju po kontejnerima i smeću… Oni koji rade u državnim službama, za vrijeme lijepog radnog dana, mogu se vidjeti kako sjede na terasama caffe barova. To su uglavnom policajci, odvjetnici, suci, … itd. Kakva smo mi to država? I kakav smo to mi narod? I kakva se tu politika vodi? Očito je da odgovornosti nema i da radi tko što hoće.  Prava kriza u našem društvu se sakriva. Pitamo se: zašto je gradu interes da izdvaja toliki novac za obnovu i proširenje partizanskih groblja iz drugog svjetskog rada od NOB-a. Čemu i kome ta ideologija dalje služi. Ovo je priča o Hrvatima i drugim ljudima koji žive na rubu društva. To bi trebala biti tema dana a ne surova birokratska neuračunljivost. Zašto i mediji o svemu tome šute, te ne promiču prave i istinske vrednote. Živimo u najgorim vremenima nelagode i frustracije. Za svu opću propast neki ljudi iz bivšeg socijalističkog sistema su nagrađeni sa visokim političkim pozicijama i funkcijama. Dok građanima oni i dalje nude svoj „ideološki mrak“ u kojem su bili navodno sretni. Bili smo poznati grad po proizvodnji mlijeka („Sirela), mesa („Cromax“)… i drugih prehrambenih proizvoda, danas nemamo ništa.  U ovoj smutnji neki pojedinci su se obogatili i to protuzakonito. Ali u bezakonju nema zakona, ili bolje rečeno ima samo za one male. Sramotno je, da već godinama stoje napušteni pogoni bivših poduzeća. Sve je to šteta, koja naružuje naš grad. Mnogi građani žive u koncentričnoj (ne)prosvijetljenosti. Očito je da imamo „novu formulu“ za preljevanje iz šupljeg u prazno. Kada smo već kod spomen groblja u parku „Borik“, i kada se postavljaju imena onih ljudi koji su tu streljani, odnosno koji su pogubljeni od Trećeg Rajha i NDH. Ja sam osobno istražio te žrtve. Neki uopće nisu tu pogubljeni, tj. nikada nisu ni bili u Bjelovaru. S brojem upisanih na kamenim spomenicima se manipulira. Neke osobe su nestale između Poljske i tadašnje Čehoslovačke, nikada nisu ni bile na ovim prostorima Hrvatske. Ali njihove obitelji cijelo vrijeme su imale razne privilegije i koriste.  Sve to postavljanje kipova po parkovima i gradskim ulicama plaća iovako obespravljen i pokraden narod. Frapantno je to – da političare nitko ne dodiruje i za ništa ne pita. Oni lijepo bezbrižno žive i ničime ne oskudijevaju. I dalje liju se ditirambi* i slavi se „krah desnice“ u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji. Tako i u cijeloj Hrvatskoj – hoda se samo po Jasenovcu i lažu nam se stare priče. A uglavnom je da smo postali grad koji je dobio Biskupiju i biskupa Vjekoslava Huzjaka. Svi ćemo se lijepo moliti i ništa nećemo raditi. Živjeti ćemo u „blaženstvu iluzije“. U Gradu Bjelovaru pola ulica zove se po komunistima, a pola ulica po biskupima i svećenicima. Eto, oni su zadovoljni i fino su se podijelili. A što ima od toga svega slijepi narod?

  U Bjelovaru, 31. 05. 2010.  HRVATSKI POKRET ŠTIT

  (bitka za Hrvatsku)

  Branko Stojković, predsjednik

  brankostojkovic152@yahoo.com

  095/814-82-90 , 091/797-65-56

  http://istinazanarod.blog.hr

  http://mesomeso.blog.hr

  http://bjelovarskiklan.blog.hr

  avatar

  02.06.2010. (13:25)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se