Komentari

taylorfanblog.blog.hr

Dodaj komentar (16)

Marketing


 • Avril-online

  Taylor Swift Style je dobar za sad, ali treba to još malo nadogradit xD
  Novo.

  avatar

  31.07.2009. (21:27)    -   -   -   -  

 • ~ Sophia Bush Web ~

  Mislim da moras poraditi jos na
  Taylor S. Style blogu,definitivno
  bi dizz promijenio puno toga.
  Ja ne radim dizajneve,ne znam
  ih raditi,pa tako da ne mogu pomoci.

  Ps.Neznam zasto ti se slike ne prikazuju,
  drago mi je da si barem nekakav komentar
  ostavila,a da je vezan z blog i Sophiju.
  Papa

  avatar

  31.07.2009. (21:32)    -   -   -   -  

 • Taylor Fan

  Super je style centar,ali ti def. treba dizajn
  probaj pitati Biby ili ashleyonline :]

  avatar

  31.07.2009. (21:39)    -   -   -   -  

 • AshleyOnline | An Ashley Tisdale fansite

  Hmmm .. još nikad nisam prerađivala dizajne .. ali bih mogla pokušati :D

  A ne shvaćam kako ti se ne otvara dizajn :S

  Koji browser koristiš ?

  Pusa :*

  avatar

  01.08.2009. (11:25)    -   -   -   -  

 • Taylor Fan

  sa mileyonline.blog.hr

  avatar

  01.08.2009. (17:19)    -   -   -   -  

 • Press Pause (Movies Source)

  slažem se sa sophie bush fanom, dizajn će uvelike proljepšati cijeli style blog. ali dobro, tek je otvoren, s vremenom će vjerujem postati još bolji.

  avatar

  03.08.2009. (16:25)    -   -   -   -  

 • • Save.the.Music. •

  Odlično radiš dizajnove.
  Ako ih ti radiš.
  A ako ne, pohvali onog ko radi.
  ROFL
  Posjeti moj blog o muzičkim
  novostima, uskoro bude i post posvećen
  Taylor.
  Nadam se da se čitamo
  +
  očemo razmijeniti linkiče?
  Pozz, javi.

  avatar

  04.08.2009. (17:33)    -   -   -   -  

 • •Stringinievka™ | US5 Croatia

  dizajn ti je super,ja bih ti napravila za style,ali neznam niš o tome xD

  avatar

  05.08.2009. (00:31)    -   -   -   -  

 • • Save.the.Music. •

  Hej, mogu ti ja napraviti za Style.
  Samo javi,
  Novi post.
  Pozz.
  :)

  avatar

  05.08.2009. (14:12)    -   -   -   -  

 • Paramore//Where The Lines Overlap

  HEY!
  novi blog o Paramore, svrati, vidi, izjasni se!
  Vidimo se tamo! ROCK ON!!!

  slažem se, trebaš dizajn!

  avatar

  07.08.2009. (11:07)    -   -   -   -  

 • Miley-Online . [blog.hr]

  novo kod mene :)

  avatar

  07.08.2009. (13:17)    -   -   -   -  

 • Paramore//Where The Lines Overlap

  HEY!
  novo, vrlo važno!

  avatar

  08.08.2009. (08:32)    -   -   -   -  

 • Taylor Swift // Country Queen

  Ljudi...dizz za style je u izradi

  avatar

  11.08.2009. (10:32)    -   -   -   -  

 • ŠTIT ime Pravde

  VEĆ TREĆI PUT OBNAVLJA SE PARTIZANSKO SPOMEN

  GROBLJE U PARKU „BORIK“  IAKO KOMUNIZAM VIŠE NE POSTOJI, GRADSKA UPRAVA

  GRADA BJELOVARA USKRSAVA PARTIZANE  Dok troši se novac građana na uljepšavanje bivšeg komunističko-partizanskog groblja, građani žive bez posla i u neimaštini. Kraj svih poduzeća koja su nestala, mi Bjelovarčani ne sjećamo se kad je koja firma otvorena. Uglavnom, svi su masovno nezaposleni, ali nitko se i ne budi – da hoće raditi. Sve više ima prosjačenja po gradu i sve više onih (ima) koji kopaju po kontejnerima i smeću… Oni koji rade u državnim službama, za vrijeme lijepog radnog dana, mogu se vidjeti kako sjede na terasama caffe barova. To su uglavnom policajci, odvjetnici, suci, … itd. Kakva smo mi to država? I kakav smo to mi narod? I kakva se tu politika vodi? Očito je da odgovornosti nema i da radi tko što hoće.  Prava kriza u našem društvu se sakriva. Pitamo se: zašto je gradu interes da izdvaja toliki novac za obnovu i proširenje partizanskih groblja iz drugog svjetskog rada od NOB-a. Čemu i kome ta ideologija dalje služi. Ovo je priča o Hrvatima i drugim ljudima koji žive na rubu društva. To bi trebala biti tema dana a ne surova birokratska neuračunljivost. Zašto i mediji o svemu tome šute, te ne promiču prave i istinske vrednote. Živimo u najgorim vremenima nelagode i frustracije. Za svu opću propast neki ljudi iz bivšeg socijalističkog sistema su nagrađeni sa visokim političkim pozicijama i funkcijama. Dok građanima oni i dalje nude svoj „ideološki mrak“ u kojem su bili navodno sretni. Bili smo poznati grad po proizvodnji mlijeka („Sirela), mesa („Cromax“)… i drugih prehrambenih proizvoda, danas nemamo ništa.  U ovoj smutnji neki pojedinci su se obogatili i to protuzakonito. Ali u bezakonju nema zakona, ili bolje rečeno ima samo za one male. Sramotno je, da već godinama stoje napušteni pogoni bivših poduzeća. Sve je to šteta, koja naružuje naš grad. Mnogi građani žive u koncentričnoj (ne)prosvijetljenosti. Očito je da imamo „novu formulu“ za preljevanje iz šupljeg u prazno. Kada smo već kod spomen groblja u parku „Borik“, i kada se postavljaju imena onih ljudi koji su tu streljani, odnosno koji su pogubljeni od Trećeg Rajha i NDH. Ja sam osobno istražio te žrtve. Neki uopće nisu tu pogubljeni, tj. nikada nisu ni bili u Bjelovaru. S brojem upisanih na kamenim spomenicima se manipulira. Neke osobe su nestale između Poljske i tadašnje Čehoslovačke, nikada nisu ni bile na ovim prostorima Hrvatske. Ali njihove obitelji cijelo vrijeme su imale razne privilegije i koriste.  Sve to postavljanje kipova po parkovima i gradskim ulicama plaća iovako obespravljen i pokraden narod. Frapantno je to – da političare nitko ne dodiruje i za ništa ne pita. Oni lijepo bezbrižno žive i ničime ne oskudijevaju. I dalje liju se ditirambi* i slavi se „krah desnice“ u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji. Tako i u cijeloj Hrvatskoj – hoda se samo po Jasenovcu i lažu nam se stare priče. A uglavnom je da smo postali grad koji je dobio Biskupiju i biskupa Vjekoslava Huzjaka. Svi ćemo se lijepo moliti i ništa nećemo raditi. Živjeti ćemo u „blaženstvu iluzije“. U Gradu Bjelovaru pola ulica zove se po komunistima, a pola ulica po biskupima i svećenicima. Eto, oni su zadovoljni i fino su se podijelili. A što ima od toga svega slijepi narod?

  U Bjelovaru, 31. 05. 2010.  HRVATSKI POKRET ŠTIT

  (bitka za Hrvatsku)

  Branko Stojković, predsjednik

  brankostojkovic152@yahoo.com

  095/814-82-90 , 091/797-65-56

  http://istinazanarod.blog.hr

  http://mesomeso.blog.hr

  http://bjelovarskiklan.blog.hr

  avatar

  02.06.2010. (13:25)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...