nba.blog.hr

Dodaj komentar (1)

Marketing

• guerilla

KK Zapad-KK Moslavina 72:73.Amerikanci bi rekli:Close But No CIgar.Bila je to čudna pomalo utakmica sa malo koševa u prve dvije četvrtine.Poveli su gosti sa 9:14,pa smo serijom 11:0 poveli sa 20:14 što će se ispostaviti da je bilo zadnje naše vodstvo.Onda smo upali u crnu rupu(jedno 4 minute nismo zabili koš)i gubimo sa 24:35 nakon druge četvrtine.Gosti povećavaju vodstvo u trećoj četvrtini sa povećanjem vodstva na 30:49,no onda počinje naš povratak i dramatična završnica u kojoj smo mogli pobijediti ali nismo bili koncentrirani jer smo kod 72:73 8 .7 sekundi imali napad za pobjedu ali najprije Džidžić na kojem su bila dvojica protivničkih igrača i Boro koji iz teške pozicije ne pogađa tricu.Opet je Morić bio najbolji igrač i on sa svojim sve boljim igrama daje nadu da će u utkamicama koje dolaze KK Zapad početi pobjeđivati.Nije sramota izgubiti od kandidata za A-2 ligu,na kraju krajeva.