Dodaj komentar (10)

Marketing

• Kimi

E ovo je za iggypopa:
    Čuj,nemoj se ljutit,ja sam gledao utakmicu Toronto-Miami i u jednoj kontri je Roko pri 2 na 2 zastao i okrenuo se nazad i zaustavio kontru,spikeri su rekli izgubljen je Ukić...
    I to je istina...
    Roko igra sada zbog Calderonove ozljede,može zahvaliti Bogu na tome,ali kad se Jose oporavi..ma Ukić neće dobivat ni minutu..
    Solomon imao double-double,nije to dobro za Roka.
    Toliko,nemoj se ljutit,to je moje viđenje...

ne ljutim se ja.. :)
    Gle, ja nigdje nisam napisao da je Ukic bog i batina, samo da je solidno odigrao ulogu kao drugi play i da nije bio ocajan kako statistika sugerira. To da je ispunio svoj zadatak se vidi po dvi cinjenice kao a) sa njim je ekipa odmakela i osigurala laganu zavrsnicu i b) na startu zadnje cetvrtine kada se inace vraca prvi play u igru Roko je ostao na parketu, sto znaci da trener Mitchell ipak ima povjerenja u njega. I to je to. A sad sto ja mislim o Roku je neka druga stvar..uglavnom vjerujem da su svi slozni kad kazem da se je preprekasno otisnuo u NBA. Mislim taj decko je vec 2000 igrao za Split u Suproleague i definitivno je izgubio nekoliko godina na relaciji Split-Tau-Barcelona-Rim.

avatar

21.11.2008. (15:04)    -   -   -   -

• guerilla

B1 liga centar,6. kolo:KK Zapad je domaćin ekipi KK Sv. Petar.Ovo će biti njihov drugi susret pošto su igrali veće ranije u Kupu.Utakmica počinje u nedjelju u 19:30 sati.

avatar

22.11.2008. (13:44)    -   -   -   -

• michael

jel mi može neko reć dal ima neka stranica bilo koja na internetu da mogu gledat cleveland,molim ako neko zna da t napiše

avatar

25.11.2008. (20:28)    -   -   -   -

• michael

ujutro u pola 2 je tekma,unaprijed hvala

avatar

• guerilla

B1 liga centar,6. kolo:KK Zapad-KK Sv. Petar 101:89.Iako rezultat to možda ne sugerira,ekipa iz Španskog je kontrolirala rezultat skoro cijelu utakmicu,a uoči zadnje četvrtine je imala 81:60,no vodili su i sa većom razlikom.Ovom pobjedom je prekinuta serija od tri poraza i ostvarena je treća pobjeda.

• guerilla

B1 liga centar,7. kolo:KK Petrinja je domaćin ekipi KK Zapad.Utakmica je na rasporedu u 20:00 sati.