Komentari

princeskrafna.blog.hr

Dodaj komentar (28)

Marketing


 • {ScF}Pure eviL

  dobra post

  avatar

  08.11.2008. (10:52)    -   -   -   -  

 • {ScF}Pure eviL

  dobar*

  avatar

  08.11.2008. (10:52)    -   -   -   -  

 • ~°°Lucy°°~

  dOrO svaka čast,u potpunosti se slažem...nek se nebave glupostima,uzimaju nam ono malo šta imamo -.-'..... GAMAD!!!.... :*

  avatar

  08.11.2008. (10:55)    -   -   -   -  

 • josipa

  super post...
  p.s.nama su sinoc upali u brelima na rodendan!

  avatar

  08.11.2008. (11:18)    -   -   -   -  

 • Uther Raven

  odlično.

  slažem se sa svim.

  ^^

  avatar

  08.11.2008. (11:23)    -   -   -   -  

 • Blackhawk

  u potpunosti se slazen sa tobon...otkad je ovaj novi dosa, sve je oslo u kurac
  di god odes, svugdi racija prikine sve vec u 10-11 uri, pokupi par njih i sve se "nastavi", al to vise nije to...npr. sinoc u mirakula kad smo ono plesali svi i sve to, ja osa po pice kad ono odjednom stalo sve i vidin plavo zlo pokupilo tebe i jos neke...ono wtf. poslije je bilo bezze jer su oni prikinili sve, a vi ste morali samo tramakavat sebe i matere da dolaze po vas da bi na kraju bilo sta? nista...samo su vam usrali petak
  a zasto sve to? nes ti, fali ti 1 godina do te "sluzbene" punoljetnosti...a to sta kazes, bave se glupostima umisto da vataju ove dilere i gasere po gradu, jer nisu u stanju to napravit nego mogu vatat samo ove "mulce" (pod ovim podrazumijevan sve ispod 18, jer ih oni tako smatraju) sta popiju malo da se zabave i sta nemaju osobnu
  neman vise sta za rec, sve si rekla...pozz

  avatar

  08.11.2008. (11:25)    -   -   -   -  

 • dora (zaboravila sam lozi

  28amNera

  uvik su oni tako srali i nastavit ce srat...bi li tribalo ista napravit vezano za to, naravno da bi..ali bojin se da to sve uopce nema smisla...oni se drze zajedno i jako ih je tesko sjebat...
  ja san naravno uvik za prosvede..a pogotovo sada jer su u zadnjih nekoliko tjedana tj. otkad je novi nacelnik stupio na snagu, postali prebrutalni...odvratni i bezobrazni..
  sican se kad san imala 15, isto nas je zaustavljalo na sri ceste legitimiralo i pretresalo...cini mi se da se opet tako nesto vraca?!..uglavnom, njima je lakse strpat 5 maloljetnika i odvuc u postaju jer njih mogu bez ikakvih problema, a nemaju muda inatit se sa dilerima (koje sve iznaju) jer su jebene pickice..
  moramo nesto napravit jer ja nezelin zivit u gradu di jedna ceca urlice nasrid listuna i marinete...i onda mi kazu da san ja ovakva i onakva jer zelin slusat moju muziku i druzit se sa normalnin ljudima.

  kill the pigs

  avatar

  08.11.2008. (11:32)    -   -   -   -  

 • No Control

  Korak po korak, još nisu prišli "zamišljenu" granicu...
  Dirnuli su se u sve dosad osim makarske kulturne scene, ali kako je počelo nebi se čudio da se i u to dirnu...A ako dođe do toga, onda ćemo korak po korak pokazat svima da je ovo sve žalosno...Oni bacaju mlade iz kafića, mladi će pit na ulici, a ako se ne varam najveći problem makarske unazad nekoliko godina je bio što se mladi opijaju u mračnim ulicama i nedostupnim mjestima, o čemu se pisalo u nekoliko brojeva Kronike. Gospodin Boban i ekipa vraćaju to stanje na početak, mladi će opet se opijat po mračnim ulicama, di se mogu dogodit svakakva sranja, di neka maloljetnica/ik može past u nesvist bez da je itko vidi, u kafiću se bar zna di su. Uvik sam volio da je više ljudi na ulici nego po smrdljivim kafićima jer sam i ja ulica, ali to nije dobro, ne u ovo vrijeme, kad 14-togodišnjaci padaju u kome od alkohola i preseravaju se s tim ko je više popio, popušio trave itd....
  Neka ide ovako, baš me zanima stanje Makarske za nekih pola godine što se tiče mladih, i onda ćemo svi zajedno upitat gospodina Bobana koliko je bio u pravu sa svojim metodama slijepog praćenja zakona. Zakon je pun rupa i grešaka, i slijepo pridržavanje nečega nije nikad bilo dobro, niti je tako završilo, bilo to vjere, zakona ili bilo čega...
  Zato vi tamo po postaji, malo mućnite glavom, promislite gdje će vaša kćer/sin ići vani ako ne smije u kafiće, promislite oće li zapalit travu na svetom Petru ili nedaj Bože nešto više i jače. Promislite oće li ga itko vidit kad mu pozli u mraku na crkvici na poznatom nam mistu, na spomeniku dok je išao malo sa strane uhvatit zraka...
  Gospodin Boban se uvatio najlakšeg mogućeg zadatka, a to je slijepog praćenja "knjige zakona"...Dok mu svi pljeskaju radi obavljenog posla do sada, ja nisam, i ja čekam da vidim kako će sve ovo izgledati nakon još nekoliko mjeseci, tad će se vidit koliko je imalo učinka to praćenje zakona... Otkad se promijenio načelnik, ništa se nije pomaklo, osim malo više hvaćanja sitnih riba, samo to Kronika lansira kao jednu ogromnu stvar, ali se u velike ribe nitko ne dira, ili se ne zna tko su (što čisto sumnjam) ili se jednostavno ne isplati zajebavat sa životom uz minimalac od plaće...

  avatar

  08.11.2008. (11:32)    -   -   -   -  

 • borat

  kaki prosvjed,triba napad na postaju

  avatar

  08.11.2008. (11:51)    -   -   -   -  

 • frances

  e ne vjerujem. je*o te pas i na predmaturalnu su uletili. okej, zakon postoji, maloljetni ne bi trebali pit, al mislim, na ovakav način. katastrofa.

  avatar

  08.11.2008. (12:04)    -   -   -   -  

 • No Control

  Evo i u mene malo...

  http://infest.blog.hr/

  avatar

  08.11.2008. (12:42)    -   -   -   -  

 • ..::Bloody spider::..

  E maLa...
  Otkad me nema ode, van svih događanja san..
  Ma žalosno je na šta je ovaj naš grad spa...
  I šta policija glumi..
  Pogledaj samo ko je u policiji..
  Budale od 21,22 godine koje su prije godinu,dvi bili najveći problemi...Sad su policajci...Ma krasno...
  A da ne spominjen Beusa...Nije ga za đavla USKOK uvatio...
  Ma žalostan je naš grad, naša policija, pa i na kraju krajeva politika...
  Previše oni sebi dopuštaju...
  Triba in nekako pokazat da na ovome neće opstat...
  Prosvjed FINGER UP!!!!!!!!!!!

  avatar

  08.11.2008. (13:07)    -   -   -   -  

 • bloody_maiden

  jao dado, kad bude nered fest pa kad nan opet prikinu nastup :D
  a s ovin šerifon nema rasprave XD

  da glupo je jer prikidaju vrhunac zabave...al tako vas treniraju na svoju vlast...
  glupo je al vjerovatno drugog nacina nema,,,

  avatar

  08.11.2008. (13:29)    -   -   -   -  

 • ACAB

  EJ SI EJ BIIIIIIIIII

  avatar

  08.11.2008. (13:59)    -   -   -   -  

 • ×AuROra×

  ma ono, debili vrhunski..
  misle da ce privodjenjem grupe maloljetnika sprijecit opijanje drugi put il ne znam sta opce zele?! koji im je cilj?! ako im je cilj sprijecit opijanje onda su nevjerojatno glupi jer to nece uspit -.-
  a ako im je cilj i sprijecit drogiranje mladih ne znan koji se kurac vataju nas, tkz sitnih riba, pa nismo si mi sami prodali drogu?! al to im je fala bogu lakse, jer zašto bi se oni mucili da dilerima kad mogu vatat nas...koji debili -.-`

  jebote jesu glupi..

  avatar

  08.11.2008. (14:42)    -   -   -   -  

 • cura nasmijanog lica, tuž

  A ono ne znam šta bi rekla,...ono je sinoć bilo previše jadno, kad sam vidila kako potežu za rukav onog marijana i izbacuju ga iz kafića, kako jokiću vade stvari iz đžepova, kako je izvuka tebe i martinu i nije vam da da se vratite po kišobrane....kako vam je i sama marina zatvorila vrata prid nosom...ma prejadno. Jbte nisna ni ja punoljetna i fali mi jebenih 16 dana do tog 18.og rođendana, ma ono jedva čekam......moć ću bar pivu držat u ruci bez da mislim kako će mi gospon policajac uletit u kafić za koji tren.Zapravo jedva čekam dan kad ću ih napunit i kad će me uvatit i ništa mi neće moć....ma jadno.....a još vranješ, kiki,ma katastrofa...........Zabranjeno je piti na javnim površinama ovog grada, pa ono včrs stvarno ne znam di bi mogli......aj stoj mi dobro :-)

  avatar

  08.11.2008. (14:45)    -   -   -   -  

 • dora (zaboravila sam lozi

  Martina je pitala šta mi onda možemo radit, a lik joj reka ko da možemo šta oćemo al da nas oni ne vide.. !??!

  I pitali smo možemo li na spomenik, on je reka da možemo.. A nemam ti pojma...

  avatar

  08.11.2008. (14:50)    -   -   -   -  

 • cura nasmijanog lica, tuž

  Idemo gore, al doć će garant....

  avatar

  08.11.2008. (14:53)    -   -   -   -  

 • Piss Drunk

  a svast

  avatar

  08.11.2008. (14:54)    -   -   -   -  

 • X...LuTkA...X

  bravo ...:)

  avatar

  09.11.2008. (15:09)    -   -   -   -  

 • J. E. Hoover

  Ali da vi u policiji nemate nekog ko se razumije u kompjutere, pa napravite neku stranicu ili forum, gdje ljudi mogu komentirat vaše poteze, pa bilo to pozitivno ili negativno. Sigurno će to pomoć građanima ali i vama jer će tu bit i dobrih savjeta od poštenih stanovnika kojih vjerujte još ima. A ove racije što rade po kafićima, ja sam mlad izlazim kad god mogu ali mi to niti malo ne smeta, pa nisu oni krivi, takav je zakon, svaki kafić ima svoje radno vrijeme i to se treba poštovat. A vi maloljetnici pa vas treba kovat dok ste mladi a ne kad otiđete u p.m.
  Ne mogu se sad svega sitit, ali iman ja još koju pametnu... A vi u policiji ako radite ikako svoj posao čitat i ovaj komentar. Pozdrav

  avatar

  10.11.2008. (20:11)    -   -   -   -  

 • the clash

  bravo dora

  avatar

  12.11.2008. (22:32)    -   -   -   -  

 • hopa cupa neka lupa ajmo

  svi serete kvake i ista sranja pišete "meni smeta ovo,meni smeta ono" a kad triba protestirat,izać na ulice,potuč se sa policijon manji ste od makova zrna!jebiga lako je bit velik iza tipkovnice! ;-) normalno da če vas panduri zajebavat kad se date zajebavat!jer postali smo društvo bez bunta,duha i ikakve želje za prominama!najlakše napisat A.C.A.B. i pići po starome!

  p.s. na planeti kretenu danas je praznik DOBRO JE DOK NE TUKU! :-D

  avatar

  19.11.2008. (18:12)    -   -   -   -  

 • princeskrafna (zaboravila

  Potuć se s policijom?

  huhm. koji intelekt..

  avatar

  23.11.2008. (22:05)    -   -   -   -  

 • kalo

  mislim da je ovo gore bijo figurativni govor a i sve da nije ti u postu predlažeš prosvjede i revolucije i sto već ne ali bez uporabe sile?zanimljiva ideja!sto da ljudi pusu u frule i prosvejeduju?pjevanjem do revolucije?diplama do promjena?ili rat parolama?
  ovo je zezancija ali inaće je poznato da zakon(u ovom slučaju koji si opisala u postu nije došlo do kršenja istog)se nemjenja pisanjem po internetu!organizirajte peticiju(za promijenit zakon vam treba cca. 10 000 potpisa da bi to sve skupa izgledalo ozbiljno) a ako nemožete demokratskim putem uvjek postoji agresivna alternativa!još više ako želite smijenit načelnika pp-e u svom mjestu!

  avatar

  25.11.2008. (17:38)    -   -   -   -  

učitavam...