Komentari

rebornofdisaster.blog.hr

Dodaj komentar (8)

Marketing


 • ivana

  je je!!sad iman broj mobitela od clana disastera!!jejejjejejjejejeeee!!!!!!!!

  avatar

  02.03.2008. (20:10)    -   -   -   -  

 • disaster / reborn

  blago tebi...

  avatar

  02.03.2008. (21:45)    -   -   -   -  

 • anony

  oces jos neciji broj ?

  avatar

  04.05.2008. (15:07)    -   -   -   -  

 • totha

  luka,zvat ću te kad dođen u šibenik da mi prodaš cd..
  tota..

  avatar

  26.05.2008. (13:01)    -   -   -   -  

 • shehu

  e, ima li šta informacija oko ovogodišnje Martinske? fala

  avatar

  15.06.2008. (15:27)    -   -   -   -  

 • Mama Antonia

  STAVITE NEKE INFORMACIJE U VEZI MARTINSKE..
  bar neke bendove..da znamo..
  aj..btw,NJU ALBUM GAZI!

  avatar

  12.07.2008. (20:16)    -   -   -   -  

 • xdEMOnax's life

  jbte,otkad niste napisali nešto..ajmooo!!
  ...
  totha

  avatar

  02.05.2009. (11:35)    -   -   -   -  

 • Stojković Branko, BJELOVA

  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE U GRADU BJELOVARU

  Grad Bjelovar nitko ne posječuje
  ---------------------------------------------
  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE

  Ovih dana promatram naš grad Bjelovar koji nitko ne posječuje za vrijeme ljetne sezone. Grad svakog dana ne posjeti ni desetak turista koji bi došli na izlet. Uglavnom u večernjim satima ulice su puste i nema ljudi na njima. Mi možda jesmo veliki grad ali smo totalno zabačena sredina. Nema organiziranih turističkih grupa ili individualnih gostiju, a kamoli učeničkih eskurzija. Bjelovar je po svojoj kulturnoj povijesti bogat starim građevinama. Ta hrvatska baština u stvari leži zapuštena. Mnoge barokne zgrade i njihove fasade su se osule.

  Imamo turističku zajednicu, odnosno turističku agencije koja ništa ne radi. Koje ne organiziraju ni turistički posjet našem gradu. Bjelovar nema nikakvih kulturnih sadržaja. I nemamo (kao) što ponuditi. Da se ne govori kako imamo lijepi okoliš i krajolik, naprimjer "Bilogoru", koja bi trebala biti zaštičena - kao lijepi park prirode. Upravo to bi moglo privuči goste. Od dobro osmišljenih izleta u prirodu i posjeta izvora pitkih voda. No turistička agencija ne nudi ništa stranim gostima. Tako grad je postao mrtav i nema se što vidjeti. Mladi uglavnom sjene po caffićima i na terasama su, drugi mladi koji nemaju novaca sjede u parkovima.

  Iako imamo našeg ministar turizma Damira Bajsa, koji je iz Bjelovara, mi nemamo nikakvih programa, nego smo ostali na marginama, bez uključenih destinacija. Tako umjesto da strani turisti nešto nauče o našem gradu, mi nemamo tako koristi i priljeva novaca od turizma. Pita se. Tko je za to kriv? Što mi nemamo odlične promocije. Na taj način nam se ni gospodarstvo ne razvija, kao i ni življenje. Zar smo tako zatucani i zaostali? Politika koja se vodi u potpunosti je promašena. Umjesto dobre zabave, ljudi vegetiraju i neznaju kuda će sami sa sobom. Vrijedno je razmisliti o ovome tekstu i svemu i zaokružiti ovu priču.

  Ja mislim da mi imamo što ponuditi i da možemo stvoriti atrakciju - sredinu ljepote. A mi nemamo čak ni turističke novinare koji bi pisali i reklamirali naš grad i Hrvatsku. Bjelovar i okolica nekada su bili poznati po proizvodnji zdrave hrane. Nikada tako nije bila mrtva ljetna sezona u Bjelovaru. Mislim, da je to uzrok krize i što mnogi ljudi nerade i nemaju nikakva financijska primanja. Socijalni život građana postao je sve gori i gori. Naša Bjelovarsko-bilogorska županija sastoji se od pet gradova i osamnaest općina, u kojima je isto stanje - sve je to zato - što imamo potpuno nesposobne ljude u politici, odnosna na vlasti.

  BJELOVAR / CROATIJA
  11. srpanj 2010.
  HRVATSKI POKRET "ŠTIT"
  Branko Stojković
  brankostojkovic152@yahoo.com

  avatar

  15.07.2010. (13:31)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...