Komentari

horrori.blog.hr

Dodaj komentar (26)

Marketing


 • TV-world #1

  Probat ću skratit ovaj komentar, ugl. ja ti imam carnet preko škole pa me izbaci nakon 2 sata. Neki dan sam te još htio komentirat, ali se bližilo vrijeme izbacivanja pa nisam stigao pročitat! Evo sad jesam! A ja imam novi post! Pozdrav :>

  avatar

  22.11.2006. (21:48)    -   -   -   -  

 • Dragonrage

  Oj...vidim ti si baš kao i ja još uvijek "ne aktivan", no nadam se za obojicu...ne još dugo hehe...
  U svakom slučaju, ako ovo pročitaš, želim ti Sretnu Novu 2007 Godinu i sve najbolje u njoj ;)
  Uživaj i od čitanja hehe...

  avatar

  02.01.2007. (14:44)    -   -   -   -  

 • Cakkidii

  Je gledao sam taj fil nedavno..ono nista posebno.. ajd fora mi je onaj pocekat.. kad baterijom uperi curi u oci,a ona ih nema izvadjene.. Iako sam to vidio vec mnogo puta. Ali za jedno ugodno vecernje druzenja..film nije los..

  avatar

  03.02.2007. (22:48)    -   -   -   -  

 • dr_gonzo

  Nešto si stao u zadnje vrijeme. Kad će nešto novo?

  avatar

  21.02.2007. (16:06)    -   -   -   -  

 • Sadako's apprentice

  nemam baš puno vremena, pa gledam samo baš preporučene stvari.
  uskoro ću dobiti Shutter, možda napišem recenziju, ako ga uopće pogledam (moram priznati da me strah, ne želim ga gledati sam). jesi lgedao taj film? rekli su mi da je stvarno, ali stvarno strašan. sad mi to odzvanja u glavi. :)

  avatar

  22.02.2007. (14:00)    -   -   -   -  

 • manijak

  blog ti je super, čak ne posudim film koji tebi ne valja (imamo prilično isti ukus). preporučujem film Kad stranac nazove, praktički ni ne znaš je li horror ili triler do samog kraja. Jako dobar film, napet i puno puta te strese... ;-)

  avatar

  11.03.2007. (23:00)    -   -   -   -  

 • Henry in Hell

  Hey man, zašto više ne pišeš o filmovima? U videotekama su izašli novi filmovi npr. Silent Hill i The Woods. Ja sam pogledao Silent Hill i meni je bio sasvim dobar, valjda zato jer sam prošao igricu...

  avatar

  21.03.2007. (20:34)    -   -   -   -  

 • wastedbass

  Eh sviđa mi se način pisanja samo što vidim da si odustao od pisanja bloga
  pa stoga pozdrav ja tek počinjem

  avatar

  26.03.2007. (14:10)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  da zašto nisi napisao o silent hill

  avatar

  28.03.2007. (16:39)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  ali nema veze mislio sam da sam jedini koji satavlja i opisuje hooror

  avatar

  28.03.2007. (16:40)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  gledo sam sve te filmove osim onog vidi ne zlo i pogrješno skretanje

  avatar

  28.03.2007. (16:41)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  samo nastavi sa hoorrorcima (hororci su moja jedina ljubav šmrc)

  avatar

  28.03.2007. (16:42)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  aja sam prvi hororac gledo sa 4 godine to su bili duhovi s marsa.Neki tamo čudovišta što režu ljudima glave i nabijajuih na igle

  avatar

  28.03.2007. (16:45)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  ustvari prvi mi je horor bio chucky

  avatar

  28.03.2007. (16:46)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  dolje ko arhive ti piše da si gledo horoor film sa 2 godine a u box da sa 6 godina.Zvuči strašno onaj i je strašan kad su bili ciklusi horora i odličan blog

  avatar

  28.03.2007. (16:50)    -   -   -   -  

 • silent hill4

  jesi li gledo chucky je postao tata

  avatar

  28.03.2007. (16:55)    -   -   -   -  

 • @ndre@

  ja isto obožavam horrore
  blog ti je super, staviti ču te u linkove

  avatar

  10.04.2007. (11:35)    -   -   -   -  

 • TOOO SEXI

  HEJ,kad če novi post

  avatar

  18.04.2007. (17:47)    -   -   -   -  

 • @ndre@

  također pitam, kad će novi post???

  avatar

  18.04.2007. (17:48)    -   -   -   -  

 • Never grow up

  Ej! Ja sam prvi put na ovom blogu, i kažem ti - super je, i samo mi se dizajn ne baš jako sviđa!
  Svrati i komentiraj!!

  P.S.: i kao što je andrea rekla, i ja obožavam horrrrrrore!!!

  avatar

  20.04.2007. (20:08)    -   -   -   -  

 • ninek

  danas pročitah da brzo dolazi hostel 2

  avatar

  26.04.2007. (23:08)    -   -   -   -  

 • °˘~ Ana93' ~˘°

  Znam da ovo nema veze s postom, ali kako pišeš pokraj slike???

  avatar

  24.05.2007. (19:40)    -   -   -   -  

 • °°-NoGoMeTaŠiCa-°°

  dali znaju koju dobru komediju

  avatar

  07.06.2007. (10:40)    -   -   -   -  

 • Henry in Hell

  Dobra večer svima koji su pratili ovaj blog! Do sada, kad mi je puna glava ČEKANJA da napišeš novi post!!! Zar se samo meni čini da si ti zaboravio na nas!???? Sa strane si i sam napisao da ćeš napisati novi osvrt za svaka 2-3 dana!!!! Mjesec dana, ne ne, 3 MJESECA već čekam, i čekam... i čekam... čekam..., ali opet ništa! Neću se više truditi smišljati rečenice koje da uredno napišem na tvom blogu! I TOČKA! Dok ne stigne novi osvrt, jasno, ali ja ću do tada biti mrtav! I sada TOČKA! By the way, silent hill4, vidim da si i ti fan Silent Hilla. Ja sam uspio proći sve Silent Hill igre do sada, i to na svakom nivou! Man, to je najbolja igra ovakvog žanra na svijetu. Nisam neki plačljivko, naravno, ali me uspjela dobro rastužiti u nekim scenama, ali u većini scena i dobro stresti! Kladim se da je i tebe impresionirala, pa čekam da vidim što ćeš ti napisati o Silent Hillu. Molim te, ako sada čitaš ovaj komentar, napiši i ti što znaš, kao odgovor. Ako ne možeš sada, čim prije!

  avatar

  09.06.2007. (20:06)    -   -   -   -  

 • ŠEF MESKO NIŠTI RH

  BIRAMO PREDSJEDNIK REPUBLIKE HRVATSKE U BEZIZLAZNOM STANJU  Naličje totalne (ne)zaposlenosti  Interesantno u našem "logoru" zvanom država, nije potrebno da se brinemo kakvim ćemo se poslom baviti i kakvi su unapred određeni uslovi i ciljevi rada. Bitno je da imamo sreće da se uposlimo u birokratskom aparatu zvanom državna administracija. Na taj način možemo steći neku kućicu ili stan, pa čak i automobil...U svim mjestima Hrvatske postoji biro za zapošljavanje, on nema nikakvu ulogu - osim toga da u njemu brojne osobe primaju plaću. I to je jedan od najgorih i najtežih hrvatskih apsurda i sramote.  Bezdušna eksploatacija i devestacija sela  Očekivalo se da će "čobanče", ministar poljoprivrede Petar Čobanković, uspjeti riješiti nagomilane probleme hrvatskog agrara, no osim toga , što se je on i sam udebljao kao tovljeni (kakav) bik, naše stočarstvo ostalo je zato mršavo... Bitnog blagostanja promjene na bolje u selu nema. Ministar nije donesao pravi dekret i zakone s kojim bi osobno inicirao hrvatsko selo. Nego okomili su se na seljaka raznim nametima i dađbinama... Bila je to neka vrsta kazne, tako da i ambari su ostali prazni bez žita i drugih poljoprivrednih proizvoda. Ali zato u medijima se spekuliralo, kako izvještajima državne statistike - bila je bogata i rodna godina u seoskoj proizvodnji.  Gradovi i županije posjeduju brojna službena vozila  Tko to sve može izfinancirati taj birokratski luksuz, uzmimo naprimjer - jednu županijsku upravu kao što je Bjelovar, ona ima stotinjak službenih automobila, i to nije nikoga briga. To je još uvijek otvoreno pitanje - na čemu se temelji naše gospodarstvo i na što naša država sliči. Ovaj "automobilski podhvat", stoji godišnje naše društvo na miljune kuna. Največi teret podnose Hrvati, koji su obezglavljeni i obespravljeni. Administracija se besramno odnosi - ona se vozika sa automobilima svuda naokolo, jer kontrole i odgovornosti nema. Kao toboše u Domovinskom ratu smo se riješili komunizma, ali brutalne metode ostale su iste. Zna se kakvi su materijalni odnosi mnogih ljudi, uz velike troškove života i drugih komunalnih izdvajanja.  Nisu poštedili ni djecu  Iako je u cijelom slučaju (bila) riječ o prevari i pljački - naš Ustav RH, je samo fikus na papiru. Ali otpor prema despotskoj tiraniji stalno tinja - ovakva zločinačka država (ne)može još dugo trajati. Kultura sivila osječa se na svakom čošku ili kutu našeg društva. Veliki vođe u Hrvatskoj, poručuju narodu da mora štediti - dok oni se rastrošno ponašaju. Ovo je bijedan i frapantan primjer, kako politika rabi se kod nas. Politička elita obasuta je svim privilegijima: vilama, automobilima, besplatnim ulaznicama na razne priredbe,.., ljetovanjima i zimovanjima u ekskluzivnim hotelima za "vrhušku". Jednom riječju "birokracija" kao rak u Hrvatskoj najeda i tlači sve oko sebe. Oni imaju sve što požele, dok hrvatski narod nema ništa osim bijede i siromaštva.... Maltretiranje i ponižavanja su čudo, jer nitko se zbog toga i ne brine.  BJELOVAR / CROATIA

  18. listopada 2009.  NEZAVISAN KANDIDAT

  Branko Stojković  095/ 814-82-90, 091/797-65-56

  brankostojkovic152@yahoo.com

  HRVATSKI POKRET ŠTIT

  http://istinazanarod.blog.hr

  http://mesomeso.blog.hr

  avatar

  20.10.2009. (13:44)    -   -   -   -  

učitavam...

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se