Komentari

anotherteendiary.blog.hr

Dodaj komentar (20)

Marketing


 • s-ri blog

  pozdrav,aj bar komentiraj na mom blogu

  avatar

  04.08.2005. (18:10)    -   -   -   -  

 • m@rtina

  hey...ajde mi napisi adresu tvog novog blog-a na mom blog-u :) pleaseeee jer ne mogu koristiti e-mail kiss:)

  avatar

  04.08.2005. (18:39)    -   -   -   -  

 • onaj ludi Sherbedzhijin sin

  Day, stwarno, yawi i na mome pa da znam, može? A do onda, mah-mah..!

  avatar

  04.08.2005. (20:25)    -   -   -   -  

 • strijelac

  ajd i meni nabaci koment da te mogu naći :) sretno!

  avatar

  04.08.2005. (21:39)    -   -   -   -  

 • strijelac

  ajd onda navrati na moj blog - otovrit ću neku anonimnu adresu... bok!

  avatar

  04.08.2005. (23:11)    -   -   -   -  

 • strijelac

  ajd onda navrati na moj blog - otovrit ću neku anonimnu adresu... bok!

  avatar

  04.08.2005. (23:13)    -   -   -   -  

 • KIRO-ZANIMLJIVI BLOG

  ŠTETA ŠTO ĆEŠ NAPUSTIT BLOG NAKON TOLIKO TRUDA.......MOGU TI REĆI DA JE LIJEP......U REDU JE.......ŠTETA........NAVRATI PA OSTAVI MALO BOJE I SLOVA.........

  avatar

  05.08.2005. (00:36)    -   -   -   -  

 • onaj ludi Sherbedzhijin sin

  Hey! Mail mi ye twep@net.hr pa mailay... Čitamo se..! :))))

  avatar

  05.08.2005. (01:03)    -   -   -   -  

 • ariel

  šteta,daj napiši na moj blog adresu novog bloga....kiss

  avatar

  05.08.2005. (13:01)    -   -   -   -  

 • s-ri blog

  napiši adresu,na mom blogu jer neznam slati majlove

  avatar

  06.08.2005. (13:41)    -   -   -   -  

 • s-ri blog

  napiši adresu,na mom blogu jer neznam slati majlove

  avatar

  06.08.2005. (13:43)    -   -   -   -  

 • Dark Spike's Girl Blog

  ostavi i meni link svog novog bloga ;)

  avatar

  06.08.2005. (19:09)    -   -   -   -  

 • Dark Spike's Girl Blog

  ostavi i meni link svog novog bloga ;)

  avatar

  06.08.2005. (19:09)    -   -   -   -  

 • mirelica

  Daj mi tvoj novi blog,ali prije toga jedan savjet... Ne brisi ovaj blog..

  avatar

  07.08.2005. (10:59)    -   -   -   -  

 • it's bEttEr tO buRN ouT thaN fadE awAy...

  a njeeeeeeeeeee:))onjda mi komentuj s novim njadimkom,moljim te:))puša

  avatar

  07.08.2005. (17:50)    -   -   -   -  

 • ...it's OK I got lost on the way,but I'm a Supergi

  SMRRRRC! to je sve sto imam rec...ali svrati do mog bloga i ostavi novi...smrc-one more time! velika pusa!!!

  avatar

  08.08.2005. (09:09)    -   -   -   -  

 • peerlaa

  Ej bokic..jooj sorry sto me dugo nije bilo..pa ne kuzim sta se dogada kod tebe,al nadoknadit cu ja to..kiss..pa de mi reci novi blog..kiss

  avatar

  18.08.2005. (14:31)    -   -   -   -  

 • (= .::Little floWer::. =)

  Fora blog! Posjeti me!

  avatar

  29.08.2005. (11:20)    -   -   -   -  

 • Alala.

  samo pozz i javi pliz novu adresu.

  avatar

  20.09.2005. (20:09)    -   -   -   -  

 • ŠEF MESKO NIŠTI RH

  BIRAMO PREDSJEDNIK REPUBLIKE HRVATSKE U BEZIZLAZNOM STANJU  Naličje totalne (ne)zaposlenosti  Interesantno u našem "logoru" zvanom država, nije potrebno da se brinemo kakvim ćemo se poslom baviti i kakvi su unapred određeni uslovi i ciljevi rada. Bitno je da imamo sreće da se uposlimo u birokratskom aparatu zvanom državna administracija. Na taj način možemo steći neku kućicu ili stan, pa čak i automobil...U svim mjestima Hrvatske postoji biro za zapošljavanje, on nema nikakvu ulogu - osim toga da u njemu brojne osobe primaju plaću. I to je jedan od najgorih i najtežih hrvatskih apsurda i sramote.  Bezdušna eksploatacija i devestacija sela  Očekivalo se da će "čobanče", ministar poljoprivrede Petar Čobanković, uspjeti riješiti nagomilane probleme hrvatskog agrara, no osim toga , što se je on i sam udebljao kao tovljeni (kakav) bik, naše stočarstvo ostalo je zato mršavo... Bitnog blagostanja promjene na bolje u selu nema. Ministar nije donesao pravi dekret i zakone s kojim bi osobno inicirao hrvatsko selo. Nego okomili su se na seljaka raznim nametima i dađbinama... Bila je to neka vrsta kazne, tako da i ambari su ostali prazni bez žita i drugih poljoprivrednih proizvoda. Ali zato u medijima se spekuliralo, kako izvještajima državne statistike - bila je bogata i rodna godina u seoskoj proizvodnji.  Gradovi i županije posjeduju brojna službena vozila  Tko to sve može izfinancirati taj birokratski luksuz, uzmimo naprimjer - jednu županijsku upravu kao što je Bjelovar, ona ima stotinjak službenih automobila, i to nije nikoga briga. To je još uvijek otvoreno pitanje - na čemu se temelji naše gospodarstvo i na što naša država sliči. Ovaj "automobilski podhvat", stoji godišnje naše društvo na miljune kuna. Največi teret podnose Hrvati, koji su obezglavljeni i obespravljeni. Administracija se besramno odnosi - ona se vozika sa automobilima svuda naokolo, jer kontrole i odgovornosti nema. Kao toboše u Domovinskom ratu smo se riješili komunizma, ali brutalne metode ostale su iste. Zna se kakvi su materijalni odnosi mnogih ljudi, uz velike troškove života i drugih komunalnih izdvajanja.  Nisu poštedili ni djecu  Iako je u cijelom slučaju (bila) riječ o prevari i pljački - naš Ustav RH, je samo fikus na papiru. Ali otpor prema despotskoj tiraniji stalno tinja - ovakva zločinačka država (ne)može još dugo trajati. Kultura sivila osječa se na svakom čošku ili kutu našeg društva. Veliki vođe u Hrvatskoj, poručuju narodu da mora štediti - dok oni se rastrošno ponašaju. Ovo je bijedan i frapantan primjer, kako politika rabi se kod nas. Politička elita obasuta je svim privilegijima: vilama, automobilima, besplatnim ulaznicama na razne priredbe,.., ljetovanjima i zimovanjima u ekskluzivnim hotelima za "vrhušku". Jednom riječju "birokracija" kao rak u Hrvatskoj najeda i tlači sve oko sebe. Oni imaju sve što požele, dok hrvatski narod nema ništa osim bijede i siromaštva.... Maltretiranje i ponižavanja su čudo, jer nitko se zbog toga i ne brine.  BJELOVAR / CROATIA

  18. listopada 2009.  NEZAVISAN KANDIDAT

  Branko Stojković  095/ 814-82-90, 091/797-65-56

  brankostojkovic152@yahoo.com

  HRVATSKI POKRET ŠTIT

  http://istinazanarod.blog.hr

  http://mesomeso.blog.hr

  avatar

  20.10.2009. (14:10)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...