KK Novigrad

18.04.2005., ponedjeljak

Pobjeda juniora u Puli

Novigradski juniori su gostovali u Puli gdje su odigrali utakmicu s Pulom 1981 i zabilježili pobjedu. Nakon izjednačenog početka gosti ipak nešto boljom igrom do kraja prve četvrtine dolaze do prednosti od 20:13. Drugu četvrtinu i dalje bolje igraju igrači Novigrada ali ne uspijevaju doći do značajnije prednosti i slomiti otpor domaćina tako da na poluvremenu Novigrad ima prednost od 41:30. Treću četvrtinu obje momčadi igraju vrlo loše i jako neprecizno s vrlo malo pogodaka a prednost ostaje gostima jer domaćini dobivaju ovu četvrtinu minimalno 11:10. Završna četvrtina donosi najviše uzbuđenja jer domaćini smanjuju prednost Novigrada čiji igrači rade dosta pogrešaka pa utakmica nakon solidnog vodstva Novigrada ulazi u neizvjesnu završnicu. Domaćini ipak ne uspijevaju napraviti preokret jer im najbolji igrači izlaze iz igre zbog pet osobnih pogrešaka a gosti do kraja utakmice igraju nešto sigurnije i na kraju pobjeđuju sa 65:58.
trojica igrača Novigrada su pokazala najviše i to Stojanović postigavši 16 koševa uz 11 skokova, Tomas s 15 koševa i čak 28 skokova te kapetan Stojnić s 14 koševa dok su kod domaćina dvojica igrača bila raspoložena za igru i to Urošević s 23 i Miljak s 12 koševa.
- 11:13 - Komentari (1) - Isprintaj - #